Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) Pttypang válasza biggamer (#16300) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem mester!

"Mindenki kész?
Igenis kapitány!
Hangosabban!
Igenis kapitány!"

És most aztán vagy joo hideg lesz és nem fogok meghalni reggelig vagy nem esik eleget az eső és akaszthatom magam a pára miatt :S

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16302) Pttypang válasza Pttypang (#16301) üzenetére


Pttypang
veterán

Na most hogy tudom hogy Sári előtt Bugyiban lakik a kedves elvtárs asszem mostmár bezárok mindent és megfogom a shotgun-t aztán várom a bérgyilkosokat...és felkészülök a halálra!

Everybody lies.

(#16303) biggamer válasza Pttypang (#16302) üzenetére


biggamer
veterán

:DD :)) :DD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16304) KillHates válasza Játékos (#16295) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudtad? Vén csocsesz vagyok már...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16305) Játékos válasza KillHates (#16304) üzenetére


Játékos
addikt

Intelligenciád, és bölcsességed sejttette velem, hogy 2-3 évvel idősebb vagy tőlem, de hogy 40, azt mellbevágott! :K
Na megyek, van egy kis fekvőmelóm! :DDD :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16306) Pttypang válasza Játékos (#16305) üzenetére


Pttypang
veterán

Képen kevesebbnek látszott...

Everybody lies.

(#16307) keIdor


keIdor
titán

:Y <- Click!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16308) KillHates válasza Játékos (#16305) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm! :R Örülök, hogy sikerült kellemes benyomást tennem rá és Neked meg félreismerned :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16309) KillHates válasza keIdor (#16307) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azért nem bírták ki hogy ne csúsztassanak; 12 fázisú az, a másik három a memóriáké. Az alaplapokon sem számoljuk bele az NB és a ramok VRM-jét.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16310) DonMedve válasza KillHates (#16309) üzenetére


DonMedve
addikt

Attis,ha elvinnék 35-ért a GTX-et,be is ruháznék rá! :C ;]

De tele a tököm a néppel!Hányszor hirdettem meg cseréltem volna a gépem,nem kellett senkinek sem!Most meg az alaplapomat is vinnék! :W De avval végképp nem tudom mit csináljak,mert amennyiért el tudnám adni,azon nem kapok semmi normálisat!Még Elmör is 22K-ért adja a EP45-öt,enyém meg újan is 20K,mit kérhetek érte,15-öt??Ehh! :W

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16311) KillHates válasza DonMedve (#16310) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát gyanítom, hogy nem 35 ezer lesz ennek az ára...

Ami a csereberélést illeti ha nem vered át azt aki megveszi, akkor mindig kell egy kis extra lé ahhoz, hogy fejleszd a hardvered.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16312) KillHates válasza KillHates (#16311) üzenetére


KillHates
nagyúr

Közben rájöttem, hogy az SSD-ről van szó! :W Természetesen Ti olcsóbban kapjátok meg!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16313) Pttypang válasza DonMedve (#16310) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért ne add 15Kért..akk megfejelem a falat az enyém volt 15K mondjuk úgy hogy 1hetet ment a tulajnál de akk is :D

Everybody lies.

(#16314) DonMedve válasza Pttypang (#16313) üzenetére


DonMedve
addikt

19K újan,szerinted mit lehet kérni érte? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16315) DonMedve válasza KillHates (#16311) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt gondoltam én is,de mintha azt olvastam volna,hogy 200$ körül lesz.Kicsit kiegészitjük! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16316) Pttypang válasza DonMedve (#16314) üzenetére


Pttypang
veterán

áÁáÁ akkor várnom kellett volna és már lenne is vevőd rá..na mindegy akk marad a ds3l :O

Everybody lies.

(#16317) keIdor válasza KillHates (#16309) üzenetére


keIdor
titán

Igazából a gyári 800MHz a nem semmi...:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16318) KillHates válasza keIdor (#16317) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na igen. De nem láttuk a hűtését...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16319) Pttypang válasza KillHates (#16318) üzenetére


Pttypang
veterán

Legújabb 5slotnyi helyet elfoglaló hűtés..+2slotnyi a kártya maga :)

Everybody lies.

(#16320) DonMedve válasza Pttypang (#16319) üzenetére


DonMedve
addikt

Ne is mond a 9800 Xtreme 3slotot foglal vaze!A két felső SATA csatit le is csapja egyből! :W :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16321) Pttypang


Pttypang
veterán

Meghalt a görgő a cincogómban :O

Everybody lies.

(#16322) Kasza08 válasza Pttypang (#16321) üzenetére


Kasza08
őstag

döglött patkány?:D milyen?

(#16323) Laraxior válasza DonMedve (#16320) üzenetére


Laraxior
titán

ez kell neked :) GTX260at cserélne kisebbre :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16324) biggamer


biggamer
veterán

MSI N260GTX Lightning: 1,1 GHz-es GPU tuning : [link]

Októberben érkezik az OF - Dragon Rising : [link]
/ a trailer odab@sz !!! :K /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16325) Pttypang


Pttypang
veterán

Ez meg mindenki másnak :D

Everybody lies.

(#16326) DonMedve válasza Laraxior (#16323) üzenetére


DonMedve
addikt

Elkelt már! :O De szerintem biztos nme 35-ért számolná be a cuccot!Volt egy másik 26-ot adna érte hűtővel együtt,inkább rohadjon el a polcon!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16327) Laraxior válasza DonMedve (#16326) üzenetére


Laraxior
titán

30-ért mozognak. 35öt ne akarj érte kapni. :K
egyébként nem értem minek akarod eladni. Én is aszittem kicsit gyengus kari, de Crysis Wars-t tolom vele 1680x1050ben közepes felbontáson. Multit. Tehát 40FPS+ :K
Bőven elég. Én is meghagyom a karit, inkább tolok a gépbe ramot.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16328) DonMedve válasza Laraxior (#16327) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem akarom eladni!Csak megkérdezték eladnám e!Azt mondta a srác 35-t adna érte!Ha megveszi eladom!30 még korrekt,de 26???? :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16329) Elmör válasza DonMedve (#16328) üzenetére


Elmör
senior tag

A hirdetésemhez írtam választ. ;)

Voltam egy kicsit a balcsin, persze az idő megint kib@szott velem, pénteken késő este érkeztem, nem tudtam fürdeni egyet, aztán szombaton felkeltem, megkajáltam mentem egyet gokartozni, újabb saját rekordot mentem, meg jól bevágtam a könyökömet, megint szép kék-zöld. :DDD Délután jött a tájfun, elmosta a fürdés programot, de végül estére megjöttek a hondás cimbik, elmentünk egyet kajolni meg gyorsulni. Egész jót ment az 1,5 turbó ellenem, bár nem volt szerintem 170 pacinál több, jót mulattunk. :C

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16330) DonMedve válasza Elmör (#16329) üzenetére


DonMedve
addikt

Olvastam,ha esetleg elviszik a lapomat akkor jelentkezem!Amúgy mennyi az a kedvezmény?Dobd el PÜ-be,mert akkor van két érdeklődőm a lapra,úgy kalkulálok! ;) ;]
Bár olyan sokért nme tudom eladni! :(

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16331) Laraxior válasza DonMedve (#16330) üzenetére


Laraxior
titán

én mondjuk várnék a helyedben...sokkal többet költesz igy el, mintha mondjuk fél év mulva vennél egy i7-et, és akkor adnád el a mostani cuccaidat. :K Én is azért hagyok mindent igy ahogy van,teszek rá vizet, az meg jó lesz az i7-re is, mint ahogy neked is jó a Scythe az LGA1366hoz :))
max még +2GB ramba ölök..aztán köbö annyi :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16332) Elmör válasza Laraxior (#16331) üzenetére


Elmör
senior tag

Ebben igazad van, de ha kell neki egy ilyen Giga lap akkor had legyen az övé, nemde? :D :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16333) Laraxior válasza Elmör (#16332) üzenetére


Laraxior
titán

persze-persze, nem a személyed, és az üzleted ellen irányult, igazából csak Medve irását olvastam hogy cserélne ezt azt, azt nem tudtam hogy mit, mire, kiére. Csak én is tudom mit jelent az állandó cserélgetés, alaplap meg főleg... és most ugyanott vagyok ahol elindultam, csak épp megjártam a létra összes fokát. :DDD
P35-DS4 ---> Striker 2 Extreme ---> EP45T-Extreme ---> P35-DQ6 ---> EP45-UD3P --->laptop :W ---> EP45-UD3R ---> DFI P35-T2R ---> P35-DS4 (az első) :DDD
Q6600ból is ugyanott vagyok. VIDre is ugyanaz. 1.225V :C Ramra is. 2x1GB Crucial Ballistix. Csak most nem 8800GTSem van,hanem 9800GTX+ :W
De majd az i7.... ;] egyszer...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16334) DonMedve válasza Laraxior (#16331) üzenetére


DonMedve
addikt

Van bennt valami amit mondasz.A memória nekem is jön a jövő hét után!+2GB!
Aztán majd jöhetsz segitteni msn-en belőni a cuccot!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16335) Laraxior válasza DonMedve (#16334) üzenetére


Laraxior
titán

én csak hasraütésszerűen lőttem be, mert a Scythe sem birja a 3.6GHz-es prime-ot. :K
A gyári meg az alapfeszes 3.2GHz-el is küszködik :DDD
Adtam a procinak feszt, a ramnak, meg kapott az MCH és a VTT is egy kicsit oszt hali. nem is volt gond, és ne is kinlódtam a prime-al. Amúgyse adja nekem az a nagy hűtő, eltakarja a feteket, a tekercseket, ha magas órajelen járatod a quadot akkor gondok lehetnek a melegedéssel. :K Amúgy betyár egy hűtő az tuti :K
De már felhoztam a radit, ventiket elkezdtem szépen beüzemelni, prociblokk előkészitve, szal már csak a szivattyú hiányzik :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16336) Elmör válasza Laraxior (#16333) üzenetére


Elmör
senior tag

Én is csak hülyülésből írtam be, nem akarom én rátukmálni egyik haveromra sem a cuccot, mintha kényszer lenne. :K Ha én is most hirtelen azt mondanám, hogy lecserélem a 280GTX-et 285-re gondolom ugyanez lenne teljesen jogosan a véleményed, hiszen Medvének is kb ekkora lépés lenne, nem több a váltás. :)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16337) pisti88+


pisti88+
senior tag

Hazaértem, végre ujbol a saját péklapátom előtt vakulhatok :DDD :C

Pisti -(*_*)-™

(#16338) Elmör válasza pisti88+ (#16337) üzenetére


Elmör
senior tag

Merre voltál? :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16339) pisti88+ válasza Elmör (#16338) üzenetére


pisti88+
senior tag

Elnéztem barátnőmhöz pár napra, és hát szigoruan semmi gépezés nem volt, nem mondom jolesett egy kis kikapcsolódás :K :R

Pisti -(*_*)-™

(#16340) Gaben01


Gaben01
őstag

Nemrég vettem ipon-ban az 1TB-os WD Green-t,még itt vergődtem is milyet vegyek.Ma rejtélyes belassulások voltak,aztán egy-két csontra fagyás.Nézem total commander-ben,hogy hol vannak a filmjeim (HD filmek,dvd-k,sorozatok,peca filmek) és nem találom a wd-t.Indításnál a bios látja,de a windows már nem. :O
Getdataback-kel nemsokra megyek ha nem látja a winfos ugye?

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16341) pisti88+ válasza Gaben01 (#16340) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nesze neked WD :D , milyen wined van mert nekem sem látta a terrás samumat a win7 telepítés után csak a kis ssd-t, utánnakérdeztem elvileg lemezkarbantatrtóban vagy hol rá kell keresni, és "megismertetni" őket egymással hogy bebetűzze, és lehessen használni mint meghajtót... Ezt a f*szságot, felpattintottam a régi legalább 4 éves xp lemezemről a cuccot, és minden megy flottul... :F :W :U Szerintem valami ilyesmi lehet, vagy ami valoszinűbb mert eddig használtad ugye hogy beszart a cucc, ami azért egy pár hetes vinyonál elég vicces! :(

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#16342) Gaben01 válasza pisti88+ (#16341) üzenetére


Gaben01
őstag

XP SP3 van fönn már egy jó ideje.Ha tapperolom,akkor érzem,hogy fölpörög,de ezen kívül nem történik semmi.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16343) DonMedve válasza Gaben01 (#16342) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor úgyjártál mint anno én a Seagete-emmel!Holnap go,azt gariztasd le!Csak az én vinyóm szemetebb volt!Az is azt produkálta mint a tied,de csak időszakosan.Ment pár hétig,azt egyszer csak belassult minden.3MB/s-el olvasott.Úgy berántotta az egész rendszert mint állat!Visszavittem gariba,ott jó volt!Hazahozom nálam is jó!Eltellik két nap megint beszart!Mondom ilyen nincs! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16344) Gaben01 válasza DonMedve (#16343) üzenetére


Gaben01
őstag

Átkötöttem próbaképpen a dvd író helyére,a windows töltött vagy 4-5 percig,aztán futott egy lemezellenőrzés,2-3 perc gondolkodás és fölállt a windows.Most látja a wd-t,mentek is kifele róla mindent aztán meglátjuk mit művel a későbbiekben.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16345) Gaben01


Gaben01
őstag

Ráadásul a hd sentinel szerint a teljesítmény: 100%, kondíció: 99%. wtf? :Y

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16346) KillHates válasza Laraxior (#16333) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mi van a 260-as GTX-el? :F

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16347) keIdor válasza Gaben01 (#16344) üzenetére


keIdor
titán

Előfordul ám, hogy az alaplap nem szereti... chipset drájver frissítést próbálj meg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16348) KillHates válasza Gaben01 (#16344) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lehet, hogy a SATA portod vacakol. Van az SB-n hűtésed?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16349) Gaben01 válasza KillHates (#16348) üzenetére


Gaben01
őstag

Egy ilyen van rajta és az első 12cm-es venti pont rá fújja a levegőt.

Keldor:és akkor 2 hétig miért működött hibátlanul?
Egyébként 2 postásgumin lóg a vinyó,én a lányomra is gyanakszok,könnyen lehet hogy meglökte a gépet és odaütődött a ház oldalához.Előszeretettel kavirnyál itt a gép körül amúgy is,nem lennék meglepve ha ő lenne a tettes. :)

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16350) KillHates válasza Gaben01 (#16349) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ahhh... ezzel bírnia kellene venti nélkül is.
Nagyon oda kellene koccolni, hogy baja legyen.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.