Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17151) Laraxior válasza Játékos (#17149) üzenetére


Laraxior
titán

szerintem a matekkel is lesz..de sebaj, hogy 5-6 vagy 6ból húzzák :DDD egy ide-vagy oda.. ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17152) Játékos válasza Laraxior (#17151) üzenetére


Játékos
addikt

:DDD Genyó! :DD Egyébként "ma meghúztak", azt jelenti, hogy pótvizsga volt? Vagy az ilyenkor van egyáltalán? :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#17153) Pttypang válasza Játékos (#17152) üzenetére


Pttypang
veterán

Jaja..ma volt..
(#17151) :"szakaggyámeg" ..de a matek az jól megy :P :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17154) Laraxior válasza Pttypang (#17153) üzenetére


Laraxior
titán

ha amennyire az olvasás akkor nem aggódok hogy két év múlva is ugyanannyiba fogsz járni mint most :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17155) Pttypang válasza Laraxior (#17154) üzenetére


Pttypang
veterán

Kössünk bele nap van :F

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17156) DonMedve válasza Pttypang (#17155) üzenetére


DonMedve
addikt

Hagyd rájuk!Elgurult a gyógyszerük!Lehet levízkövesedett a hűtés a gépükbe! ;] :P

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17157) Játékos válasza DonMedve (#17156) üzenetére


Játékos
addikt

Vagy megvesztem, mert 2 ventit kellett hallgatnom... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#17158) DonMedve válasza Játékos (#17157) üzenetére


DonMedve
addikt

:C Akkor az enyém mellett sírnál!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17159) Játékos válasza DonMedve (#17158) üzenetére


Játékos
addikt

A pincében fel is ravatalozhatnátok menten. :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#17160) DonMedve válasza Játékos (#17159) üzenetére


DonMedve
addikt

:W :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17161) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na hali rám tört a moding láz. Egy kompleszórós hűtést szeretnék össze dobni csak nem igazán tudom hogy is kéne. Az a gond hogy nem sok infót találni a dologról.
Érdekelne hogy ti mit gondoltok a róla :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17162) Laraxior válasza Cyberpunk (#17161) üzenetére


Laraxior
titán

kompresszor? Felejtsd el 24/7re..hacsak nem akarsz alaplapot cserélgetni,mert a procilábak igencsak megsinylik...
extreme topikban már volt róla szó miért nem ajánlott 24/7-re pont én akartam megcsinálni egy Vapoval...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17163) Elmör válasza Laraxior (#17146) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi, nem is rossz, de még várok, még nincs teljesen tele a 750-es, meg lehet visszakapom a 160-ast is. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17164) Cyberpunk válasza Laraxior (#17162) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aha pedig jó dolognak tűnt ;] bár nekem némi tuning érdekében kellene nem 24/7-re.
Akkor ha egy Vapochill házat vesz az ember annál is fenn áll ez a probléma?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17165) Laraxior válasza Cyberpunk (#17164) üzenetére


Laraxior
titán

természetesen, én is olyat akartam :) és több arc is mondta hogy elkezdtek korrodálódni a procilábak :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17166) Cyberpunk válasza Laraxior (#17165) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aha az gáz :D akkor lehet hogy inkább valami vizes rendszert kéne összedobni, de azt meg nem nagyon lehet megúszni 100k alatt. Ha olyat akar az ember :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17167) Laraxior válasza Cyberpunk (#17166) üzenetére


Laraxior
titán

csak procira? egy blokk, egy radi és egy szivattyú, nekem a tartályom jelenlegegy 0.5lityis Nesteás üveg :)) ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17168) Pttypang válasza Laraxior (#17167) üzenetére


Pttypang
veterán

nesztí...és nem lesz már beruházás? ;]

Everybody lies.

(#17169) Laraxior válasza Pttypang (#17168) üzenetére


Laraxior
titán

de..autó lökháritóra... most néztem csak meg hogy mit művelt vele a macska amit elbasztam...
Teljes rekonstruálás kell neki... még pár macskaszőr szál bele van ragadva az elején... valami vörös valamibe... gondolom nem vér :D jól szétbaszta az autómat az a kurva macska... remélem megdöglött ;] :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17170) shteer válasza Elmör (#17163) üzenetére


shteer
titán

elég lenne neked egy 400-as is :))

..szerintem jónak tűnik

(#17171) shteer válasza Laraxior (#17169) üzenetére


shteer
titán

ha kész lesz, szerelj fel macskaradart is a trafiradar mellé :))

..szerintem jónak tűnik

(#17172) Pttypang válasza Laraxior (#17169) üzenetére


Pttypang
veterán

fő az hogy szereted a macskákat ;] :DDD

Everybody lies.

(#17173) biggamer válasza Pttypang (#17172) üzenetére


biggamer
veterán

Azért kell velük vigyázni, főleg a macska-cápával ;] :DDD :

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#17174) DonMedve


DonMedve
addikt

Ahoy.Skacok valaki nem tud EP35-DS4 lapra fet blokkot?Eladót?Ha esetleg valaki hallana sikitson! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17175) Laraxior válasza DonMedve (#17174) üzenetére


Laraxior
titán

Tody56-ot keresd ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17176) DonMedve válasza Laraxior (#17175) üzenetére


DonMedve
addikt

Van neki! :C :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17177) Elmör válasza shteer (#17170) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi, most ezt is kihagyom. :D
Egyébként furi, hogy 400-as, nem is hallottam róla még, hogy lett volna 400-as. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17178) Laraxior válasza DonMedve (#17176) üzenetére


Laraxior
titán

tudom, ő gyártja..én is tőle vettem anno alaplapi chipsetblokkokat...
kell még NB és SB blokk is neked, és két FET blokk :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17179) shteer válasza Elmör (#17177) üzenetére


shteer
titán

óóó te tudatlan :DDD még ph!-n is tesztelték, nem is mondtak róla rosszat :)

..szerintem jónak tűnik

(#17180) Pttypang válasza biggamer (#17173) üzenetére


Pttypang
veterán

kutyámajm?
Most hogy így nézem egy kis nyári munkával össze lehet dobni egy egész korrekt vízhűtést ;]

Everybody lies.

(#17181) DonMedve válasza Laraxior (#17178) üzenetére


DonMedve
addikt

Tudom! :R De majd apránként!Egyenlőre csak a CPU lesz hűtve!Azt majd szépen lassan minden megkapja!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17182) Elmör válasza Pttypang (#17180) üzenetére


Elmör
senior tag

Nekem is fájt már régóta vízre a fogam, de nem lehet mindenre spórolni. Meg belegondolva, hogy mennyibe kerül, nem okozna akkora élményt. Ez olyan érzés lenne, hogy megveszi az ember, nagyon izgul minél hamarabb ki akarja próbálni, aztán megszokja és csá. Ez van a kocsimmal is, ezért akarom lecserélni, most arra spórolok. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17183) Cyberpunk válasza Laraxior (#17167) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja egyenlőre aztán majd jó lenne az NB-t is beiktatni a rendszerbe.
Csak kéne valami jó oldal ahol lehet frankó cuccost vadászni. De majd szerintem csak szép apránként szerzem be a dolgokat. Az biztos hogy kéne a víz mert ezzel a procival léggel max 4GHz ig lehet el menni, de csak akkor a faszán szellőzik a ház. De már akkor is nyaldossa a 90 fokot, legalább is prime-ban ;]
No meg hát az én procim se egy alacsony vid-es kell neki a fesz 3,3GHz-en csak 1,1V-on hajlandó stabil lenni :W

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17184) Játékos válasza Cyberpunk (#17183) üzenetére


Játékos
addikt

Itt van néhány cucc... :K
Egyébként nem feltétlen lesznek sokkal jobb tuningeredmények! Inkább egy kicsit hűvösebb, és jóval halkabb rendszer építhető! Nekem pl. kizáróag a némaság volt a szempont. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#17185) Cyberpunk válasza Játékos (#17184) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja kösz :R
Hát ja a tuning az némi szerencse kérdése azt tudom. Bár remélem az enyém ilyen, de még nem volt módom kipróbálni mennyit is megy. Jó hűtés hiányában :(((
De mindenesetre abban biztos vagyok hogy ehhez a procihoz egyáltalán nem árt mert melegszik mint a veszedelem. Engem a régi P4-esekre emlékeztet ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17186) Elmör válasza Cyberpunk (#17185) üzenetére


Elmör
senior tag

4GHz-en mi nem melegszik? :DDD
Neked akkor valami olyan megoldás kellene, hogy hűtőre kötött szivattyú és alig pár fokos vizet keringessen, azzal már lehet menne 4,2GHz-et is. ;] :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17187) Cyberpunk válasza Elmör (#17186) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja vagy be kéne költöznöm gépestől mindenestül egy hűtőházba sarkvidéki felszerelésben ;]

Na de az enyém gyári hűtővel 3,3GHz-en 80 egy-két fok :DDD Na igaz a gyári az ratyi, meg ez is csak Prime-ban mért érték. Normál terhelés és használat közben egy jó 15 fokkal kevesebb.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17188) Elmör válasza Cyberpunk (#17187) üzenetére


Elmör
senior tag

Ennyire megterheli a Prime?
A gyárival én nem is próbálkoznék. :(
Mindig megpróbálok OEM procit venni pont ezért, de azokra nem adnak annyi garit. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17189) Cyberpunk válasza Elmör (#17188) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja rendesen leterheli mint a 8 szálat. Persze ha HT off akkor kisebbek a hőmérsékletek, de akkor meg már nincs akkora előnye a Quadokhoz képest.
Én is csak kényszerből raktam rá a gyárit mert a giga lapokra nem megy rá az LGA775-ös hűtés pedig ASUS-okon rajta vannak azok a furatok is. A pénz az meg időközben elfogyott majd fűzi után :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17190) Laraxior


Laraxior
titán

kész a net..eléggé elmebeteg a sebesség :DDD ;] :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17191) Pttypang válasza Laraxior (#17190) üzenetére


Pttypang
veterán

shot? :D

Everybody lies.

(#17192) Laraxior válasza Pttypang (#17191) üzenetére


Laraxior
titán

router nélkül 93Mbitet mértünk lefelé... ;] routerrel szarakodik... elég fos ez az SM router szopunk mint állat. Ezért lesz jövő héten gigabites router :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17193) biggamer válasza Pttypang (#17180) üzenetére


biggamer
veterán

" kutyámajm? "

Nem, diszber :

Látod, ilyen fejed lesz ha rá szoksz a bagóra. ;] :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#17194) Laraxior válasza biggamer (#17193) üzenetére


Laraxior
titán

lehet jól is jár vele... ez tuti nem kocka :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17195) biggamer válasza Laraxior (#17194) üzenetére


biggamer
veterán

Inkább trapéz. :)) :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#17196) Pttypang válasza Laraxior (#17194) üzenetére


Pttypang
veterán

nem kocka..jóképű síkidom :D vagy paralelapipedon.. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17197) DonMedve válasza biggamer (#17193) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezt kikérem a dohányosok nevében!Én sem így nézek ki! :N Csak hasonlóképp! :B :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17198) Cyberpunk válasza DonMedve (#17197) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja én is tiltakozom :K Nekem csak füstölgő kockafejem van:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17199) shteer válasza DonMedve (#17197) üzenetére


shteer
titán

még nem ;]

..szerintem jónak tűnik

(#17200) Elmör válasza Cyberpunk (#17198) üzenetére


Elmör
senior tag

Még az avatar képeden is ott lóg a cigi! :DDD
Pár évvel ezelőtt rájöttem, hogy ez nem járható út, azóta max buliban, részegen gyújtok rá. Annyit azért megengedhetek magamnak. ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.