Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16701) shteer válasza Játékos (#16697) üzenetére


shteer
titán

[link] :B

..szerintem jónak tűnik

(#16702) KillHates válasza Játékos (#16697) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Sehogy, van rajta:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16703) shteer válasza KillHates (#16702) üzenetére


shteer
titán

igaz :) rávarázsolni nem kell, csak kivezetni

..szerintem jónak tűnik

(#16704) Játékos válasza KillHates (#16702) üzenetére


Játékos
addikt

Uram!

Tudta azt a bölcseletet, hogy az a legnagyobb tudás az, ha tudod, hogy ki tudja a megoldást? :DDD Köszönöm szépen! :R :R :R (A P5Q topikban se tudta senki...)

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16705) biggamer


biggamer
veterán

Két túlhajtott GeForce GTX 295 az EVGA-tól : [link]

BFG shows two new water cooled cards : [link]

Zotac GTX 285 InfinityGet water block : [link]

Scythe Mugen 2 CPU Cooler Review : [link]

Intel i7 920 Processor - XtremeComputing : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16706) NFree


NFree
addikt

Srácok úgy néz ki meghalt az ssd-m :O :W , hogy hogy fogom gariztatni még nem tudom, fasza 1.5-hétig bírta szegény :((( lehet bebuktam az árát :o

vga

(#16707) biggamer válasza NFree (#16706) üzenetére


biggamer
veterán

Részvétem. :R

Mi történt és hogy hogy nincs garid ??? :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16708) NFree válasza biggamer (#16707) üzenetére


NFree
addikt

Egy ujraindítást követően , már nem látta a gép mint csx valami (nem emlékszem pontosan), hanem ha jól emlékszem valami local valamit írt ki hellyette, másik vinyóról boot-oltam xp-vel, az meg nem látja abszolút a meghajtót. Nem tudom mi lessz vele, írtam a srácnak akitől vettem , hogy tudnám legariztatni, mivel elvileg élettartam garis de egy szem papírt nem kaptam rólla, telcsim meg most nincs, hogy elérjem a srácot , mert tegnap beleesett egy vödör vízbe s nem vettük észre egy fél órát ázott szegény :W
S megmondom öszintén , most hírtelen nem tudom hol kopogtassak gari ügyben :B :W
Ez a két nap nem az én napom , ilyenkor van tele a kis tököm annyira a pc-vel , hogy legszivesebben hozzávágnám valakihez aki eleget fizet ;]

[ Szerkesztve ]

vga

(#16709) Laraxior válasza NFree (#16708) üzenetére


Laraxior
titán

biosban se látja? tetted másik sata csatira? kösd le a winyot maradjon csak az ssd rajta... tedd ahci módra..stb :)) próbálkozni kell vele :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16710) NFree válasza Laraxior (#16709) üzenetére


NFree
addikt

Nos annyi van , látja biosban Pontossan ezt írja ki JM LOADER 001 0100001 (4gb) és kész, megpróbáltam ujra perticionálni, formázni, de fojamatosan csak ezt fogad , a vin meg nem is látja , próbáltam másik sata csatin is . ennek annyi.
Most meg próbálok gari ugyben irogatni de eddig nem kecsegtető az ajánlat , kaptam egy német uriember névét, tel szám , hogy vele csevegjek a garival kapcsolatba, na fasza akkor ez itt fog szétrozsdálni a polcon :W
Megpróbálok majd beszélni ősi vel- habár szerintem elhajt a b@ pi..... -ba.
nem tudom mi legyen ezt becumiztam , pedig egy hétig de jó volt. :O

Azon agyalok eladom az egész gépet a picsába egész évben erre a szarra költöttem, apránként , hogy végre olyan legyen amilyennek szerettem volna erre megint becumikáltam , mint a multkor a q9550-et, azt a lóvét is leshetem ennyi erővel itt osztogathatnám a lóvét . Lehet jobban járnék :((( KiB@.... mérges vook magamra :W :W

[ Szerkesztve ]

vga

(#16711) Laraxior válasza NFree (#16710) üzenetére


Laraxior
titán

mi lett a q9550el? :Y :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16712) NFree válasza Laraxior (#16711) üzenetére


NFree
addikt

Az ami nállad volt az itt dohog a gépbe de előtte lehúztak 1-nek az árával , hála rally kollégának

vga

(#16713) Laraxior válasza NFree (#16712) üzenetére


Laraxior
titán

jaa arról tudok, aszittem mégegy eset :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16714) DonMedve válasza Laraxior (#16713) üzenetére


DonMedve
addikt

Elküldted a cuccot? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16715) Henk válasza NFree (#16710) üzenetére


Henk
veterán

Na én is most akartam ssd-t venni,ez nem jó jel.Bár nálam a rendes gari ilyesminél feltétel.
DonMedve: mit látok,eladtad a Mugen 2-t?Pedig micsoda magasztaló hsz-t írtál róla a múltkor. :D

(#16716) DonMedve válasza Henk (#16715) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem volt semmi baja!Jó volt az.Csak lehet bepróbálkozom a H2O-val! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16717) Henk válasza DonMedve (#16716) üzenetére


Henk
veterán

Én egy szóval sem mondtam,hogy baja volt csak láttam,hogy árulod mikor a múltkor mennyire rá voltál pörögve.A víz jó dolog csak egy normális hűtés elég költséges,nem?

(#16718) Laraxior válasza DonMedve (#16714) üzenetére


Laraxior
titán

naná :)) :K ma délután, elsőbbségivel :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16719) Laraxior válasza DonMedve (#16716) üzenetére


Laraxior
titán

H2O..gyorsan rendelj még ilyen ventit..én is 6ot használok, igaz nem a radin, de 5Von...szobaventinek :D :C halk és még igy is tolja a levegőt mint állat :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16720) DonMedve válasza Laraxior (#16719) üzenetére


DonMedve
addikt

Óóóh,nem megy az olyan gyorsan!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16721) KillHates válasza Játékos (#16704) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Sikerült kivezetést találnod?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16722) Játékos válasza KillHates (#16721) üzenetére


Játékos
addikt

Eddig még nem, meg kábelt sem, de holnap ráfexem a proléma megoldására! Miért? Csak nem akad Nálad a fiók mélyén?! :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16723) KillHates válasza Játékos (#16722) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Ha nem találsz szólj. Megbeszélem a szervizes haverommal és szerzek Neked egyet.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16724) Játékos válasza KillHates (#16723) üzenetére


Játékos
addikt

Köszi! Van itt PC-bontó, szerintem lesz ott. Milyen hosszúságig mehetnek a soros kábelek? Nekem 9-10m kéne. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16725) shteer


shteer
titán

egy kis help kellene

adott egy szemetelős 8800GTX aminek ultra órajele van biosban
vissza kéne állítani eredetire

kellene nekem egy megbízható kolléga aki kicsipénzé vállalná a feladatot

én nem tudom megcsinálni, mert nem fér be a vízhűtéstől ;] és ezért nicns kedvem elcseszni egy fél napot

PCI-os vga-t is tudok mellékelni hozzá :))

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#16726) KillHates válasza Játékos (#16724) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké, az a lényeg, hogy ASUS vag AsRock legyen! Gigabyte, MSI nem jó!
10 m elég cinkes lesz, de szűken belefér.
Sok siker! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16727) DonMedve válasza Laraxior (#16718) üzenetére


DonMedve
addikt

És ajánlva ugye?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16728) DonMedve válasza DonMedve (#16727) üzenetére


DonMedve
addikt

Bazz visszamondták a Mugent!Ennyit a H2O-ról! :W :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16729) biggamer


biggamer
veterán

NVIDIA Launches The World's First Interactive Ray Tracing Engine : [link]

NVIDIA® OptiX™ ray tracing engine examples : [link]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16730) DonMedve


DonMedve
addikt

Rohadt posta!Az egyik ventinek kitört a közepe! :W Ez nem az én napom! :(

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16731) Henk válasza DonMedve (#16730) üzenetére


Henk
veterán

B@szki neked lehet érdemesebb lenne futárt használnod.Elég sok konfliktusod van a postai szállítással,nem? :U

(#16732) Játékos válasza DonMedve (#16730) üzenetére


Játékos
addikt

Kitört a közepe?? Ahhoz mennyire kellett a doboznak/csomagolásnak szétmennie?! Minek vetted át a csomagot?
Vagy a csomag nem volt szétbombázva? Akkor lehet, hogy törötten lett feladva... :U

Egyébként sztem a vízhűtést ne bánd! A legjobb léghűtőktől csak egy kicsit hatékonyabbak, de jóval drágábbak! Nekem a hűtésem majd' 100k! Tény, hogy passzív, hangja nincs, és jobbak egy kicsivel a hőmérsékletek, mint levegővel, de az fele-harmada ennyibe kerül. Meg kevésbé veszélyes, meg macerás... Bár Te tudod. Meg hát engem se lehetett lebeszélni anno. :DDD És nem is bánom. Mondjuk 2 VGA-t tönkretettem, mire megtanultam a leckét! :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16733) Henk válasza Játékos (#16732) üzenetére


Henk
veterán

Lehet egy pufi borítékban küldte.Én is jártam már így,semmi nem látszott rajta,de mivel a pufi boríték enged megnyomódott ami benne volt,lehet rápakoltak valamit.Ha nem írod rá,hogy törékeny akkor dobálják mint a sz@rt.

(#16734) Játékos válasza Henk (#16733) üzenetére


Játékos
addikt

Ha nem írod rá, hogy törékeny, akkor nem az a lényeg, hogy dobálják, hanem az, hogy megérdemled. Ebben az esetben a feladó a ludas mindenképp, mert baszott becsomagolni rendesen... :((

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16735) Pttypang válasza Játékos (#16732) üzenetére


Pttypang
veterán

De főleg kinézetre ütős :) meg hát elmondhatod hogy NEKED vízhűtésed van ;]

Everybody lies.

(#16736) Henk válasza Játékos (#16734) üzenetére


Henk
veterán

Azért ez nem teljesen így van.Jártam már úgy,hogy a vevő 100ft-on variált,hogy ne úgy adjam fel mert akkor drága a posta.Csomagot törékenynek feladni úgy tudom csak prémium kategóriában lehet ami eleve 1600-1700ft,sok esetben több mint pl.egy venti ára.Ezenfelelül csomagban csak úgy vesznek fel valamit törékenynek ha elmozdulás ellen rögzítve van.Jártam már így is,hogy vga-t adtam fel bombabiztosan becsomagolva,de abban a dobozban egy külön kis dobozban volt kábel meg dvi átalakító.A néni megrázta a csomagot és azt mondta,hogy ez zörög nem veszi így fel törékenynek hiába magyaráztam,hogy ami törékeny az külön dobozban van és az nem zörög,csak a másik részében vannak apró sz@rok amiknek meg nem árt.Persze minden megoldható,de ha veszek egy 1500ft-os ventit akkor a postára már nem szeretnék még 1x annyit kifizetni.Ez egy értékesebb dolognál már értelemszerűen nem így működik.

(#16737) Játékos válasza Henk (#16736) üzenetére


Játékos
addikt

NA nemááá! :DDD Egy 1000Ft-os ventit mi a csának átpostázni a világon? Meghamá', akkor fogok egy kartondobozt, tele ingyenes szórólappal, amit összeszedek a lépcsőházban, oszt mehet LEVÉL-ként! Még ha fél méteres az a doboz akkor is, csak ne legyen 2000 gramm! Ugyanannyi, mintha borítékban menne... Ha meg értékes venti, nem 1000Ft-os, akkor nem kell sajnálni a pk-re, vagy aztán sírni, hogy összetört.
Nem a Posta a felelős a baromságainkért! Mondom mindezt úgy, hogy egyszer már megjártuk, mert egy VGA ment tönkre, odalett 10000 pénz, de jegyzőkönyvezés, panasz megválaszolása után igazat adtam a Postának!
Szerintem mindenki olvasson utána a dolognak, és legyen körültekintőbb!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16738) DonMedve


DonMedve
addikt

Lara remélem olvasod amit a srácok irnak! ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16739) Laraxior válasza DonMedve (#16738) üzenetére


Laraxior
titán

ha úgy érzed hibás vagyok jöhet a privi ... nem hiszem hogy inkorrektségemről lennék hires :)

a GTX280as esetemet hagyjuk... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16740) Játékos válasza Laraxior (#16739) üzenetére


Játékos
addikt

:Y Ja, hogy te vagy a feladó? :C Nem az a lényeg, Mackó mit ír! TE mit gondolsz? Lelkiismeretesen jártál el az ügyben, hogy a havernak rendben odaérjen a ventije? :U
Béke!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16741) NFree válasza Henk (#16715) üzenetére


NFree
addikt

Szerintem az én esetem ne gátoljon meg benne, mert marha jó dolog, :K én csak becumiztam , de holnap küldöm németbe a csx-hez , mi lessz vele nem tudom :F

Más , csomiküldéssel kapcsolatba, Én anno a procit mikor küldtem Larának még biztit is kötöttem rá 60k-ra a boríték tele volt béjeggel :D
De hál isten megúszta az utazást oda vissza.

Laraxior
Lessz I7???
Én nagyon agyalok rajta csak azt nem tudom .1 minek 2 kinek adjam el a mostani gépet, te annó jól kiárultad a masinát ;)

[ Szerkesztve ]

vga

(#16742) Laraxior válasza NFree (#16741) üzenetére


Laraxior
titán

70.000 ft a biztositásom az autóra..kétlem hogy lesz i7...főleg úgy hogy a mostani konfiggal is megy minden szépen :K
igazából nem érzem a szükségét... keveset gamelek... most is csak 3GHz-en jár a quad de üresben visszaveszi a szorzót meg a feszt is :K VGA is alapon... szal igy nyomom jelenleg :)) de ez is tökéletes :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16743) NFree válasza NFree (#16741) üzenetére


NFree
addikt

Lekéstem , azt lenne jó tudni ssd-vel kapcsolatba, hogy ugye az intelnek volt valami vezérlőcsippel valami gondja, s arra gondoltam ebbe is az lehet, annyira nem vagyok a témába , a lényeg amikor vettem akkor az árgépen ránéztem pont erre a tipusra s, hogy volt azzal a vezérlőchippel a probléma eltünt , az összes ugyanijen tipusú ssd az árgép oldalairól,
Lehet van valami köze egymáshoz lehet nincs :F

vga

(#16744) Laraxior válasza Játékos (#16740) üzenetére


Laraxior
titán

Medve majd megirja ha gondja van :)) addig nem tudok mit kezdeni a dologgal amig mások irnak helyette. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16745) biggamer válasza NFree (#16743) üzenetére


biggamer
veterán

Kellemetlen probléma az Intel új SSD-ivel : [link]

Leállt a 34 nm-es hibás Intel SSD-k szállítása : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16746) DonMedve válasza Játékos (#16740) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem dobozban volt,csak egy boritékban! ;)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16747) Játékos válasza DonMedve (#16746) üzenetére


Játékos
addikt

Én tegnapelőtt kaptam postán egy UPS-t. Valami 13-14 kg, és semmi baja nem történt. MÉGILYET! :) Nem értem, hogy nem baszták szét a postán?!
Mindegy, Ti dolgotok, nincs semmi okom/jogom beleugatni, igaza van Oszkárnak...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16748) DonMedve válasza Játékos (#16747) üzenetére


DonMedve
addikt

Most nehogymár Én tegyek róla,hogy a faszom posta szarik bele mindenbe!Ha nincsen páncélszekrényben 4 biztonsági őrrel ellátva akkor avval mindent lehet!Ezt mondtam akkor is a postán,amikor volt a proci mizéria!Nem azért irtam be a topikba,hogy essetek nekem,csak megjegyeztem.Ezt meghogy"-Lara remélem olvasod amit a srácok irnak! ;]",ezt poénnak szántam.Max. annyi róható fel Larának,hogy belerakhatta volna egy dobozba,de nem tette,ezen kár lovagolni.Ha hibáztatnám akkor szóltam volna neki,de nem megyek sirva senkihez,mintahogy eddig sem tettem. :(( De lehet nekem is rá kellene szoknom,ha már ilyeneket feltételeznek!De szarok bele azt hisztek amit akartok! :((( Játékos képzeld az elmúlt kb 40-50 bizniszem vagy kitudja mennyi,nekem is gond nélkül zajlott,kivéve ezt az utolsó kettőt,erről is én tehetek?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16749) shteer válasza shteer (#16725) üzenetére


shteer
titán

megcsináltam magam :DDD hátam közepére se kívántam a gépszerelést :)

..szerintem jónak tűnik

(#16750) pisti88+ válasza DonMedve (#16748) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hogy a pitsába jött ki a közepe? :D Ránézésre is elpusztíthatatlan ventikről van szó. kb fél centis müanyagbol van a kicsike :K Ejjj gyerekek hát erre kell hazajöjjek :DDD Amugy maci ha nem hajtod a quadot 3600-nál feljebb haggyad a vizet, csak pénzkidobás az a pár fok amit nyersz, jó az a mugen 2 :K :C Mostmár venti is van ami tolja rá a levegőt! Amugy csak a közepe jött ki a négyzetműanyagból? Mert ha igen akkor még a motor mehet, és bár kicsit veszélyesen de müködhet a kicsike ;) :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.