Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17301) Henk válasza KillHates (#17298) üzenetére


Henk
veterán

Állítólag már én is szavaztam a héten. :(((
Ezt tuti direkt csinálják,nem akarnak pelust adni.

(#17302) Laraxior válasza Henk (#17301) üzenetére


Laraxior
titán

Tudják hogy Attis burzsuj... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17303) pali1975 válasza KillHates (#17300) üzenetére


pali1975
csendes tag

hello! irtam email KillHates elolvasod fontos!!!!!!!!!! :DD

(#17304) shteer válasza KillHates (#17293) üzenetére


shteer
titán

Szavazata érvényesítéséhez gépelje be a következő kódot!

de hova? :F

mikor indul a sorozatgyártás? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#17305) bacsis


bacsis
Közösségépítő

skacok össze jött a QUAD SLI :R
kemény CPU limitem van...
annyi volt a trükk hogy a "7900GTX"-et manuálisan kellet feltelepítenem azaz én erősazkoltam rá hogy bizony ő egy 7950 GX2 nagy nehezen elhitte és lőn jó lett :R csak a 939es 4200+ a kevés ;]

(#17306) Pttypang válasza shteer (#17304) üzenetére


Pttypang
veterán

Bármikor..jön az új T-9800-as :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17307) DonMedve


DonMedve
addikt

Kill: Nagyon szép kislányod!Őszintén gratulálok hozzá!

Más:Skacok asszem belenyúltam a jóba! :U Amit szerváltam GTX260-at,az nem ref.nyákos. :W Úgyfest erre nem kell tennem vizesblokkot!De ha esetleg talál valaki akkor szóljon! Tipus: XFX GTX260 Black Edition ADBF.Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17308) Laraxior válasza DonMedve (#17307) üzenetére


Laraxior
titán

cseréld el... ;) vagy csere gtx280ra

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17309) Henk válasza DonMedve (#17307) üzenetére


Henk
veterán

Vagy ne tegyél rá vizet. :DDD
Az egy nagyon jó kari,lehet jobban jársz vele mint egy ref karival.Full vizet akarsz?Csak mert ezekre a karikra egy normális blokk elég komoly árban van.

(#17310) Laraxior válasza Henk (#17309) üzenetére


Laraxior
titán

és csak refre érdemes vizet tenni, ha később cserélni akarja egy gtx280ra akkor ne legyen gond... esetlegesen lehet hogy az ő karija egyezik a gtx285el... rá kellene pillantani. Azt tudom hogy aref 260 és 280 az ugyanaz, csak a 260on egy memória ICvel kevesebb van rajta

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17311) Henk válasza Laraxior (#17310) üzenetére


Henk
veterán

Én úgy tudom a 285 meg az 55nm-es 260 nem egyezik teljesen,legalábbis a vrm és környéke.A 285-el szerintem semmi nem egyezik,azért küzdök itt már hónapok óta mert nem találok olyan léghűtést ami tökéletesen rá való lenne és nem mindenféle kiegészítőkkel kéne összefabrikálni egy 280-ra való hűtőből.De asszem már hagyom a francba az egészet,elegem lett belőle.Inkább a házat cserélem abba meg már nem fér be az a fajta hűtő amit eddig terveztem a vga-ra.

(#17312) Laraxior válasza Henk (#17311) üzenetére


Laraxior
titán

én se nagyon bizok benne, de azért majd keresek képeket :K

egyébként a vizhűtésben a VGA-blokk a legnagyobb bukó. Általában a CPU-blokkokra lehet másik lefogatót szerezni, de amióta csak fullcover blokk jó a VGA-kra azóta.... :(
Én már csak tudom... G80 GTSen egy Zalman blokk volt. 8800Ultrán egy EK, és a GTX280on szintén egy EK... nem is mondom mennyit buktam :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17313) DonMedve


DonMedve
addikt

65nm-es a kari!Tényleg rohadt jó!De egy tutkeráj halk léghűtést tudtok rá ajánlani,akkor azt is szivesen fogadom! ;] :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17314) Henk válasza DonMedve (#17313) üzenetére


Henk
veterán

A jó léghűtés majdnem annyiba kerül mint a blokk.De ami nagyobb baj,hogy ezekben a hűtőkben a gpu hűtő nagyon jó,de a többi kiegészítő egy sz@r.Tudom mert próbáltam,a vrm majdnem meggyulladt a 260-on mert 1mm vékony alu lemezt adtak rá.

(#17315) keIdor válasza bacsis (#17287) üzenetére


keIdor
titán

Elsőnek fognám a rendes 7950GX2 BIOS-át és 1:1-ben átfleshelném a "betegre".
MOD: látom megoldódott...
KillHates: De szép kisbaba! :C De én se tudtam szavazni, mert már szavaztam... szerintük... :(((

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17316) Pttypang válasza keIdor (#17315) üzenetére


Pttypang
veterán

kiakadt a számláló..mindenki rá szavazott :K

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17317) Laraxior


Laraxior
titán

mailbe jött egy kód...azt kellene tudni hogy hova kell beirni :Y szóval üzemel acucc, csak be kellene üzemelni :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17318) Elmör válasza KillHates (#17300) üzenetére


Elmör
senior tag

Pirost ismerem, szokott hozni notikat, bár mostanában egyre ritkábban. :DD :(
Jött nekem is mail a pamperstől, kettő is, de hová kell begépelni a kódot?? :DDD

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17319) Laraxior


Laraxior
titán

úgy érzem el kellene vállalnom a majomparádé oldalon a feltöltői hivatást.... ;] lenne meghivóm...stb. 10Mbit megvan..heti 1 film és egy játékot kellene feltölteni. Nem olyan vészes követelmény. Kár hogy nCore-ra nem lehet :O még meggazdagodnék a végén ;]
jól is jönne egy kis pluszbevétel :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17320) Pttypang


Pttypang
veterán

Szerintetek [ezért] a lapért mennyit érdemes adni?

Everybody lies.

(#17321) Laraxior válasza Pttypang (#17320) üzenetére


Laraxior
titán

Workstation lap, tehát csúcskategóriás alaplap, csak nem 2009ben, de anno az volt. 975ös chipset. Nem érhet valami sokat. 10k talán.. de lehet kicsit több.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17322) Elmör válasza Pttypang (#17320) üzenetére


Elmör
senior tag

Egyetértek Laraval, sajnos már idejétmúlt cucc, de még jó lehet! ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17323) Pttypang válasza Elmör (#17322) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért köszi (nem nekem kellett :P) :R

Everybody lies.

(#17324) bacsis


bacsis
Közösségépítő

skacok újra egy kis segítség kéne a QUAD SLI-hez mert csak nem akar összejönni, de megvan mi lehet a gond.. az egyik kártya ami múltkor 7900GTX-nek ismerte fel magát, na mostmár rendesen 7950 GX2-nek, de L:http://imagerz.com/QEQSW0tvAwIBVltPEQVR]nézzétek[/L] csak mit ír a kártyára a GPU-Z?
az egyik ablak az első kártya a másik ablak meg a másik kártya... Mármint a GX2-n belűl..
Figyeld... eltérő a bios száma, továbbá az egyes kártyán a default mem és GPU órajel is kisebb, annak ellenére mégis a normál default értéket lövi be magának... hmmm mi a f*sz van ezzel?

(#17325) bacsis válasza bacsis (#17324) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

(#17326) KillHates válasza bacsis (#17325) üzenetére


KillHates
nagyúr

Próbáld meg, hogy az eredeti GX2-es BIOS-át belesütöd a niBitor-ral (ezeket még kezeli) abba amelyiket 7900GTX-nek ismerte fel.
Próbáld ki utána szólóban. Ha nem indul el a kártya, akkor vissza tudod írni, mert ott a másik.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17327) keIdor válasza Laraxior (#17319) üzenetére


keIdor
titán

Jövőhéten jön az 50Mbit/25Mbit-es netem! ;] TopNET

Viszont azon agyalok, hogy kellene egy keveset fogyasztó letöltő PC... :F
Most Core i7 4GHz-en menjen 24/7? :( Plusz a Radeon is zabál...

bacsis: Mondom, fogod a jó kártyát és annak a BIOS-át 1:1-ben átmásolod a "beteg"-re!

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17328) Laraxior válasza keIdor (#17327) üzenetére


Laraxior
titán

vagy vedd vissza az órajeleket,meg a VGAn a feszt. Úgy nem fog annyit enni. Nekem is a quad alapfesz alatt mozog 333x9en. muszáj, különben olyan villanyszámla lesz... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17329) Pttypang válasza keIdor (#17327) üzenetére


Pttypang
veterán

mi lesz itt ha a digi is előáll valami 100/xy-os nettel? ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17330) Gaben01 válasza keIdor (#17327) üzenetére


Gaben01
őstag

4500-ért elég korrekt,de a táblázat alatt,a garantált sebességek egészen érdekesen alakulnak a névleges sávszélhez képest.Vagy ez arra vonatkozik,hogy teszem azt torrentezésnél 4Mbit az upload?

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#17331) Elmör válasza keIdor (#17327) üzenetére


Elmör
senior tag

Én azt csinálom, hogy eldöntöm mielőtt bekapcsolom a gépet, hogy mit fogok csinálni. Ha filmezek, netezek ilyesmi akkor alapon hagyom a cuccot (sőt C1E ON), ha viszont játszani fogok akkor belövöm tuningra, de éjjelre úgyis kikapcs. Komolyan mondom kevesebbet fogyasztok a gyorsabb net miatt, mint tavaly otthon az 1Mbit-el 24/7-ben. :C

Budapestiek: mit lenne érdemes megnéznünk vasárnap? Peti barátommal el akartunk menni a CSodák palotájába, de zárva lesz felújítás miatt, szóval gondolkoztam rajta, de még max a Terror háza jutott eszembe, más nemigen. Közlekedésiben, Szépművészetiben már voltam, Állatkert, Vidámpark szintúgy kiesett. :U
Vagy összejövünk valahol egy Lanpartyra vagy dumálni esetleg piálni valahol??

Segítsetek légyszi! Ha meg úgy döntenétek, hogy gyűljünk össze akkor időben szóljatok! Jó buli lenne: Attis, Shteer, Gaben, Beo, Keldorpapa(?), meg még aki van (hogyishívják mókusfejű srác? :DD ).

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17332) keIdor válasza Gaben01 (#17330) üzenetére


keIdor
titán

Ez gondolom csúcsidőt jelent. :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17333) Henk válasza keIdor (#17327) üzenetére


Henk
veterán

Én is erre a csomagra pályázom.Csak nem tudom mikor lesz nálunk elérhető.Azt mondták augusztus közepén indul,de még semmi hír róla. :F

(#17334) bacsis


bacsis
Közösségépítő

köszi urak a segítséget, majd akkor holnap küzdök még vele :R
ha már geforce, ezek hogy tetszenek?

nagyban

érdekes, hogy ATI-s létemre az Asus féle geforcékat gyűjtöm :DD

(#17335) Gaben01 válasza bacsis (#17334) üzenetére


Gaben01
őstag

Alsó sör középen mindkettő 6800 Ultra?Asusom volt,rohadt jó kis kártya volt,csak vettem helyette egy vmodos 7600GT-t,ami elég rendesen lelépte.Nekem nagyon tetszik a gyűjteményed. :K

Keldor papa:elképzelésem nincs ezt hogy kell érteni,ezért is kérdeztem meg.

Elmör: a terror házán kívül most hirtelen nekem se jut eszembe semmi,pláne úgy,hogy én csak 4 éve vagyok pesti.A lan party engem nem hoz lázba túlzottan,viszont kortyolgatásra mindig kapható vagyok.Viszont én csak este 7 körül leszek Pesten,mert a hétvégén lenn leszek Szegeden a szüleimnél.

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#17336) bacsis válasza Gaben01 (#17335) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az AGP-s 6800az "csak" GE (Gamer Edition) de tudja a 6800 ultra órajeleit, meg pixel/vertex árnyalóit :K
Szépen ahogy mennek le az árak, úgy jön még a gyűjteménybe 7900GTX, 8800GTX vagy inkább Ultra, 9800GTX+ stbstb... majd ha ezek is 7-8k-ért fognak menni!
Most még tudom viccesen hangzik, de ezek a kártyák amik vannak nekem új korukban mindegyikük 100fölött volt, mostmeg... a 8800GTX is volt bőven 100fölött, mostmár alig 5-ét ha éri ;] szóval idővel meglesz az egész Nvidia Geforce egy-egy szériájának egy-egy csúcsragadozója :R

(#17337) Gaben01 válasza bacsis (#17336) üzenetére


Gaben01
őstag

..de tudja a 6800 ultra órajeleit, meg pixel/vertex árnyalóit mire nem jó a rivatuner,régi szép idők :))

Nekem egy 7900GTO-m volt a 7600GT után,simán ment a GTX órajelei fölött,volt rajta egy durva heatkiller blokk,úgyhogy nem is melegedett.Annó még 50K-ért vettem használtam.Az a durva hogy lassan tényleg fillérekért lehet venni nem is olyan régi nagyágyúkat. :U

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#17338) Elmör válasza bacsis (#17336) üzenetére


Elmör
senior tag

Én most úgy néz ki örök 280GTX tulaj leszek. Annyira leesett az ára, hogy már nem adom el, később meg méginkább nem. Megnézem meddig tudom kihúzni vele 1680X1050-ben. :C
Szép gyűjteményed van! :R
Bárcsak a kocsikat tudnám így gyűjteni, azokat néha elvinném egy körre. :))
Ezeket a VGA-kat szoktad néha gépbe rakni vagy csak vitrin? :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17339) Henk válasza Elmör (#17338) üzenetére


Henk
veterán

Ha nagyon lemegy az ára veszel a gtx mellé még 1-et.Azzal megint el leszek egy darabig.

(#17340) DonMedve válasza Henk (#17333) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor várhatsz még egy darabig! :W Bár remélem felétek más lesz a helyzet!Amikor nálunk "húzták" több hónapig igérgették az ismerőseimnek mire ideért!Bár nálatok ne igy legyen!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17341) Pttypang válasza Gaben01 (#17337) üzenetére


Pttypang
veterán

Akkor idő kérdése és a gépben 8800(gts?) fog virítani ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17342) keIdor válasza bacsis (#17334) üzenetére


keIdor
titán

Hú nekem is mennyi volt ezek közül! ;] Na meg sok ATi-m volt...
Rólam elmondható, hogy ATi 7000, 8000 és GeForce FX 5000 kivételével minden generációból volt legalább 2db kártyám! :DD Mára azért ez nem semmit csökkent... HD3000-em pl. nem volt, és 100%, hogy GT300-am se lesz. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17343) bacsis válasza Elmör (#17338) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nagy részük gépben van, bár úgy sincsenek agyon használva..
a Geforce2 GTS egy K6-III+ban, a Geforce3 TI időnként egy p3asban avn, a Geforce4 TI4400 a dobozában van a polcon, akkor veszem elő ha tudok villogni a 3D szemüvegével :DD
az FX5900 ultra a dual p3asomban van, néha...
a 6800GE a 3,4-es prescottban, többé kevésb, a PCIe-s 6800 ultra a 939es X2-es konfigban van, a 7950 GX2 is a 939es konfigba lenne, de azzal még küzdök, hogy menjen a QUAD SLI :B
De hiába vannak többnyire gépben, ott sem mennek, csak nagyon ritkán kapcsolom be őket, féltem őket :B
amúgy asszem egyik kártyáért sem adtam többet 6k-nál :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#17344) Henk válasza DonMedve (#17340) üzenetére


Henk
veterán

Az augusztust módosították szeptember közepére,de gyanítom abból sem lesz semmi.De egyszer csak beindulnak.Mondjuk pont a városközpontban lakom,tehát ha valahol akkor itt biztos lesz csak kérdés mikor.Mert olyat azért mondogattak,hogy lehet a perifériára nem szerelik be mert nem gazdaságos.

(#17345) Elmör válasza Henk (#17339) üzenetére


Elmör
senior tag

Ahhoz kell SLi-s lap is. :D
Nem vagyok a 2 kártyás gépek híve, inkább 1 erős legyen. Nem hiszem, hogy bármi gondom is lesz az elkövetkező 1 évben, hacsak a DX11 nagyon nem "ülne" a játékfejlesztők nyakába, bár akkor is ott a remény, hogy ugyanúgy megy majd DX9 és 10 alatt is, max nem lesz annyira csudi szép, csak szép. :K

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17346) Henk válasza Elmör (#17345) üzenetére


Henk
veterán

Ja én is jobban kedvelem az egy erős kártya megoldást.Próbáltam az sli-t és nem győzött meg anno.Bár azért egy próbát tennék a mostanival is,hogy mit menne ha 2 lenne belőle vagy 3. :D

(#17347) KillHates válasza Elmör (#17331) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tudok egy jó kuplerájt! Oda mindig érdemes benézni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17348) Laraxior válasza KillHates (#17347) üzenetére


Laraxior
titán

pár év múlva a kislányod olvasni fogja ezt a hsz-t :P :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17349) bacsis


bacsis
Közösségépítő

skacok, nincs valakinek kölcsön egy 7950 GX2-ese?
Sajnos akármit mókolok azzal a rossz GX2-vel, amint bekapcsolom az SLI-t vagy kékhalál vagy fekete monitor a jutalmam :U
2napról lenne csak szó :B

(#17350) Pttypang


Pttypang
veterán

Off-> Van itt valaki aki xboxozik? ...kis kérdésem lenne :P

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.