Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16251) DonMedve válasza Laraxior (#16245) üzenetére


DonMedve
addikt

Okok!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16252) Laraxior


Laraxior
titán

Meghalt a GTX280 :W elmozditottam pár ramsünit véletlenül... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16253) shteer válasza Laraxior (#16252) üzenetére


shteer
titán

:Y a chippel együtt?

..szerintem jónak tűnik

(#16254) DonMedve válasza Laraxior (#16252) üzenetére


DonMedve
addikt

Az igen!Grat.! :) :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16255) Gaben01 válasza Laraxior (#16252) üzenetére


Gaben01
őstag

Na az dicséretes. :Y
Nem úgy volt,hogy visszaküldöd te meg visszakapod a 9800gtx-et meg a telót?Kicsit le vagyok maradva. :B

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16256) Laraxior


Laraxior
titán

vissza is küldtem.. ma :)) ;] úgyis reklamálnak a boltban hogy nem azt kapták ami a papiron van... legalább le is garizzák :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16257) Laraxior válasza shteer (#16253) üzenetére


Laraxior
titán

nem tudom..csak újraindult mindig :)) kép nélkül :D ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16258) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Rajzoltam [link] Nem kiröhögni abszolút kezdő vagyok :B ;]
És telos a kép ezért is bocs:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16259) KillHates válasza Laraxior (#16252) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt meg hogyan?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16260) KillHates válasza Cyberpunk (#16258) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egész jó! :C Fejből?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16261) Cyberpunk válasza KillHates (#16260) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát előtte több hasonló képet megnéztem már inkább mondjuk úgy hogy félig meddig ;]
De amit elcsesztem azt már nem tudtam korrigálni sajna mert szégyen nem szégyen nem találtam radírt, de még egy normális HB-s cerkám se volt rotringgal csináltam :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16262) Gaben01 válasza Laraxior (#16256) üzenetére


Gaben01
őstag

Távoláljon tőlem minden észosztás,de azért ez nem éppen korrekt húzás.Fordított esetben valószínűleg te se értékelnéd a dolgot. :U Ezt nem ba**ogatásból írom,csak nehogy az legyen a vége,hogy tönkretetted a kártyát és fizesd ki.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16263) KillHates válasza Gaben01 (#16262) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem értem, beszart a kártya akkor hogyan cseréli ki? Vagy még a postán volt a 9800-asa és a telefonja?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16264) KillHates válasza Cyberpunk (#16261) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vékony cerkával nagyon nehéz rajzolni. Gratulálok! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16265) Kasza08 válasza KillHates (#16264) üzenetére


Kasza08
őstag

Ez ment aláírásba és aranyköpésekbe:D

(#16266) biggamer


biggamer
veterán

Automatikus tuning az MSI OC Genie-jével : [link]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16267) KillHates válasza Kasza08 (#16265) üzenetére


KillHates
nagyúr

:W :D Na látom; rossz az aki rosszra gondol... :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16268) Pttypang válasza KillHates (#16267) üzenetére


Pttypang
veterán

Hülye aki nem..amúgy is..itt ki nem rossz :D?

Everybody lies.

(#16269) biggamer válasza Pttypang (#16268) üzenetére


biggamer
veterán

Méééénemalszóóóóól ??? ;] :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16270) Kasza08 válasza biggamer (#16269) üzenetére


Kasza08
őstag

éste?:D ;]

(#16271) KillHates


KillHates
nagyúr

Na, most meg mindenki ki van ütve?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16272) Laraxior válasza KillHates (#16263) üzenetére


Laraxior
titán

:K :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16273) Pttypang válasza KillHates (#16271) üzenetére


Pttypang
veterán

Na megszoolal az apuka :P

Everybody lies.

(#16274) Játékos


Játékos
addikt

Nna! Jó reggelt! Hogy aludtatok? :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16275) Laraxior válasza Játékos (#16274) üzenetére


Laraxior
titán

fosul...meleg van :K :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16276) KillHates válasza Laraxior (#16275) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor én mit mondjak, a dagadt 130 kilós testemmel! Izzadtam mint qrva a templomban...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16277) Laraxior válasza KillHates (#16276) üzenetére


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16278) Pttypang válasza Laraxior (#16275) üzenetére


Pttypang
veterán

ventris mEtEoRoLoGuSmIhÁlY(c) szerint pest felé esik :)

Everybody lies.

(#16279) Pttypang válasza Pttypang (#16278) üzenetére


Pttypang
veterán

illetve most érkezett --> meghalt a ventri :S

Everybody lies.

(#16280) Játékos válasza KillHates (#16276) üzenetére


Játékos
addikt

Igen, ebben az időben ránk jár a rúd. :W Én is túl vagyok hidratálva egy cseppet, de egy elmebeteg módon lehet segíteni rajta: mikor nem vagyok lusta, eljárok futni (vagy konditerembe, esetleg egy kicsit zsákolgatni) hosszúnadrág, kapucnis, vagy sapka, extrém bolond kedvemben széldzseki kombinációvall! :DDD :K
Ne foss, kijön a felesleges víz 1-2 hét alatt! Negyedannyit nem fogsz izzadni ezt követően! ;)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16281) biggamer válasza Pttypang (#16278) üzenetére


biggamer
veterán

Nálunk zuhog mint állat, 16 fok van. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16282) Pttypang válasza Játékos (#16280) üzenetére


Pttypang
veterán

Majd akk nézem az autookat hátha látok egy őrültet aki kapucni&stb-ben ül felhúzott ablakokkal offolt klímával :DDD (és valami fekete kocsit keresek majd fekete kárpittal :P)
#16281) biggamer :D..szooval nálatok esik..küldd már át ide! meleeeg vaaan!..
edit:ehh még írni se tudok:...

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16283) KillHates válasza Játékos (#16280) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én meg tetőt ácsolok, feleségem unkatesójának. Szalmakalap, rövidgatya, kb.60 fok fent. Éppen nem rohadok meg, de legalább szépen haladok. Ha a mai vihar nem verte szét, akkor jövő héten tetőt szigetelek. Na ott lesz pokoli meleg :D Sercegve fog ott égni a zsír! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16284) KillHates válasza biggamer (#16281) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nálunk nem rég állt el. Mindent letarolt...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16285) biggamer válasza Pttypang (#16282) üzenetére


biggamer
veterán

Okes küldöm. :K

Egyébként bemutathatnál a csajszinak.
Mármint engem. ;]

KillHates
A tetőt nem rendezte le ??? :F

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16286) Játékos válasza KillHates (#16283) üzenetére


Játékos
addikt

Na akkor a tető alatt 2 pulcsi, meg egy esőköpeny, és OK is leszel! :DDD

Bandesz:
nekem már rég nincs fekete kocsim! :N

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16287) KillHates válasza biggamer (#16285) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gondolom telefonáltak volna... Holnap úgyis megtudom. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16288) KillHates válasza Játékos (#16286) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÁÁÁááá....elájulnék pár perc alatt... próbáltam ilyen ökörséget, csak besűrűsödik a véred, és kiugrik a szíved. Nem való az ilyesmi már nekem, 40 éves vagyok, beledöglök ha ezt csinálom.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16289) Pttypang válasza biggamer (#16285) üzenetére


Pttypang
veterán

Kösz..ha robi kinéz akk láthatja de sztem behallani(nálam pl:) ) hogy megérkezett... ezt tuti nem a postával küldted :D
Kill: Tetőácsolás nem rossz dolog ,csináltam én is csak nlunk a régi házban palatető volt..vicces voolt mikor beleállt vkinek vmeik végtagjába..
#16286 Játékos nembaj..majd egyszer csak az lesz >: D
Nah épp lost részeket nézegetek..nagy unalmamban :D
ja..hol is laksz te? (már ha nem nemzetbiztonságilag értékes az infoo :D)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16290) DonMedve


DonMedve
addikt

Nem akarom elkiabálni,de úgyfest megveszik a GTX-emet 35K-ért.Most már csak az a kérdés mit vegyek helyette! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16291) Pttypang válasza DonMedve (#16290) üzenetére


Pttypang
veterán

Valami nem annyira "izom" vidkarit és spoorolj procira ;) (de ezt csak én csinálnám így....mivel én áll hülye vok :P) ja és közben pont elkezdett esni is az eső a villámlás mellett

Everybody lies.

(#16292) DonMedve válasza Pttypang (#16291) üzenetére


DonMedve
addikt

Proci már megvan! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16293) Laraxior válasza DonMedve (#16290) üzenetére


Laraxior
titán

260ast...40ért :)) :K :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16294) Pttypang válasza DonMedve (#16292) üzenetére


Pttypang
veterán

Na akk mégiscsak cserepesvirág vagyok :O
Nah akk ha már mindenkinek 260-280-9xxx-je van én már inkább nem is írok :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16295) Játékos válasza KillHates (#16288) üzenetére


Játékos
addikt

40 éves vagyok :Y :Y :Y

Bandi:
a Pattantyúson.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16296) biggamer


biggamer
veterán

Lekvár vs. világ hővezető pasztái : [link] :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16297) Pttypang válasza Játékos (#16295) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem te,de mostmár ezt is tudom :D
(#16296) biggamer...mondjuk pl te..kérdezték hogy hol volt vihar(akkor írtad) és az adatlapodban nincs épp köznyilvánosságra kitéve :D

Everybody lies.

(#16298) biggamer válasza Pttypang (#16297) üzenetére


biggamer
veterán

Direkt nem írtam, jobb ha nem tudják hol lakom. ;]
De ha Téged nagyon érdekel ...

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16299) Pttypang válasza biggamer (#16298) üzenetére


Pttypang
veterán

Könyörgöm mester!...tanítson! :U :))

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16300) biggamer válasza Pttypang (#16299) üzenetére


biggamer
veterán

De utána meg kell, hogy öljelek ! ;] ;)
Még ez sem tántorít el ??? :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.