Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) nixx-21 válasza shteer (#16849) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem kell vele ez csak ürügy h ne legyen atija ;] :DDD :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#16852) Elmör válasza nixx-21 (#16851) üzenetére


Elmör
senior tag

Lehet. ;] :DDD
Nagyon kíváncsi vagyok az új DX11-es karikra. Nem hiszem, hogy mostanában cserélnék, de ha van mit mutatni, akkor az akár az ATi-tól is jöhet, csak legyen végre valami új! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16853) Laraxior válasza Elmör (#16846) üzenetére


Laraxior
titán

A Crysis Wars természetesen közepes felbontásban megy és szűrők nélkül..szerintem nem egy hihetetlen dolog..30FPS+ nem a legjobb de ennyivel is lehet nyomni :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16854) Elmör válasza Laraxior (#16853) üzenetére


Elmör
senior tag

Jól van na, elhiszem.
Azért írtam, hogy nálad minden megeshet, mert olyanokat tuningolsz, hogy Paks is megirigyli! :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16855) Laraxior válasza Elmör (#16854) üzenetére


Laraxior
titán

csakhogy ez tuning nélkül van szinte..csak a quad megy 333x9en...ram:1066MHz CL5-5-5-15 :K :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16856) Pttypang válasza Laraxior (#16781) üzenetére


Pttypang
veterán

most jövöget...majd este.....5.1 :D ;]

Everybody lies.

(#16857) biggamer


biggamer
veterán

GeForce GTX 295 SLI: Super Heavy Weights Championship : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16858) Laraxior


Laraxior
titán

Úgy fest Don Medvének nem vált be az Ultra... újra 9800GTX-et akar :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16859) Laraxior


Laraxior
titán

szereztem 5k-ért 2x1GB Kingston Hyper X ramokat :DDD jó bót... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16860) DonMedve válasza Laraxior (#16858) üzenetére


DonMedve
addikt

Remélem akad!Jó lenne egy csigabyte!! :K :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16861) Laraxior válasza DonMedve (#16860) üzenetére


Laraxior
titán

mennyi a max órajel amit ment nálad? mennyi az alap? hőfokok? esetleg lennék cserealap ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16862) Pttypang válasza Laraxior (#16859) üzenetére


Pttypang
veterán

zavar ha azt mondom hogy qrv életbe? :DDD gZ

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16863) DonMedve válasza Laraxior (#16861) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem húztam nem kell!Minek?Meg gyári hűtővel nem húzigálok,még elsül! :C :DDD 660/1512/2300 a gyári túlhúzás,csak tesztre húztam fel 700/1600-ra memóriát nem bántottam,vitte de iszonyat melege lett! :Y Most alapba 55-57°,loadba olyan 70°+-ra megy fel!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16864) Laraxior válasza DonMedve (#16863) üzenetére


Laraxior
titán

még egy kérdés... Crysis? 1680ban... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16865) Laraxior válasza Laraxior (#16864) üzenetére


Laraxior
titán

első teszt... :B

2.:

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16866) DonMedve válasza Laraxior (#16864) üzenetére


DonMedve
addikt

Fingom nincs!Nem Crysis-ozok!És ne hari de nem is fogom feltenni!Nekem nem kell bemutatni a GTX-et!Azon csodálkozok,hogy neked kell az Ultrát??!! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16867) Laraxior válasza DonMedve (#16866) üzenetére


Laraxior
titán

még gondolkodom,megérne-e nekem 2000ft pluszt hogy legyen egy kuriózum, de gyengébb karim :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16868) DonMedve válasza Laraxior (#16867) üzenetére


DonMedve
addikt

Csak nyugodtan mint nyúl a hurokban! ;) Ráérsz!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16869) DonMedve


DonMedve
addikt

Ez a shteer ez egy állat! :DDD Mármint a szó jó értelmébe.Nagyon komolyan árulja a cuccait! :C Gratula shteer.Ja és nála van a vizhűtésem! :DD :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16870) shteer válasza DonMedve (#16869) üzenetére


shteer
titán

így kell eztet - márketing vázze :))

..szerintem jónak tűnik

(#16871) Elmör válasza shteer (#16870) üzenetére


Elmör
senior tag

Láttam én is. :K
Most akkor a vízed eladod? Mi lesz helyette, jég? :D :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16872) shteer válasza Elmör (#16871) üzenetére


shteer
titán

nem, híííítpájperdő :)

belefogtam valamibe, aztán kell egy kis pénzmag - utána majd visszaköltöztetem a vizet is

..szerintem jónak tűnik

(#16873) pisti88+ válasza shteer (#16872) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hííííííítpájerdő, arra kivi leszek, full levegő? :C

Pisti -(*_*)-™

(#16874) shteer válasza pisti88+ (#16873) üzenetére


shteer
titán

meglátjuk...

új ramok hííítpájposak gyárilag cpu hűtő érkezőben, accelor s1 rev2, hr05 ifx és 05 sli már a polcon :)

szeretnék 60-70k-t kivenni a gépből, a dual radi megmarad, azt nehéz kiszerelni :DDD

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#16875) Elmör válasza shteer (#16874) üzenetére


Elmör
senior tag

szeretnék 60-70k-t kivenni a gépből

Én is, de az enyém nem félkarú rabló, te hogy csinálod? :DD :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16876) shteer válasza Elmör (#16875) üzenetére


shteer
titán

meghúzom a kart :DDD

ennyi felesleges cucc van benne ami jól néz ki :))

..szerintem jónak tűnik

(#16877) Laraxior


Laraxior
titán

asszem ideje kikapcsolnom a masinát egy kicsit... ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16878) Pttypang válasza Laraxior (#16877) üzenetére


Pttypang
veterán

7/24 poWa :)

Everybody lies.

(#16879) nixx-21 válasza Laraxior (#16877) üzenetére


nixx-21
senior tag

alvó állapot nem számít kikapcsolt állapotnak :P :P ;] ;]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#16880) Laraxior válasza nixx-21 (#16879) üzenetére


Laraxior
titán

kikapcsoltam,mert ki kellett vennem a VGA-t, kapott egy plusz 8as ventit :))
egyébként sose használok alvó módot... monitor kikapcs... ventik lekapcs, már amelyiket lehet... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16881) Pttypang válasza Laraxior (#16880) üzenetére


Pttypang
veterán

amúgy sincs sok értelme..nekem 1 idő után kivette a lehetőséget.. :( ...aztán azóta nem volt xp reinstallig készenlétim :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16882) biggamer


biggamer
veterán

ASUS Dual-GTX285 Mars: infók az árról : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16883) DonMedve válasza biggamer (#16882) üzenetére


DonMedve
addikt

Sac/kb 325000HUF!Ezek hülyék! :Y :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16884) biggamer válasza DonMedve (#16883) üzenetére


biggamer
veterán

Vérpistikék vagy az apukájuk meg tudja venni, ne félj. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16885) Elmör válasza biggamer (#16882) üzenetére


Elmör
senior tag

Ilyen kell! :DD :DDD
Eladom a gépemet, meg a kocsimat is és akkor lesz Core i7-el ilyenem. :))

Egy kicsit segítsetek nekem légyszi: hogyan kell 1 routerről 2 gépre küldeni a netet?
Vettem 1 használt routert ami tökéletesen működik, de nem tudom hogyan kell beállítani, nincs hozzá semmi papírom. :(
Szóval azt tudom, hogy van Mac adress meg ilyen finomságok, de mit és hova kell beírni?
Az is megfelelne, ha belinkelnétek valami egyszerű oldal linkjét, ahol ez le van írva szépen, nem 500 oldalon. :K
Köszi!

Elmör, aki éppen vacsizik. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16886) Laraxior válasza Elmör (#16885) üzenetére


Laraxior
titán

router tipusa?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16887) shteer válasza Elmör (#16885) üzenetére


shteer
titán

milyen net?

amúgy meg:

:DD

..szerintem jónak tűnik

(#16888) DonMedve válasza DonMedve (#16883) üzenetére


DonMedve
addikt

Vazz ennek az árán veszek 4db-ot!

Elmör nem ártana milyen routerről van szó!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16889) Elmör


Elmör
senior tag

Barátaim itt vannak azok adatok amiket kértetek:
Netem: Digi kábelnet 20/10Mbit, jelszavas
Router: Linksys Etherfast Cable/DSL router 4 portos Model: BEFSR41 ver.: 4.2
Ennyi elég hozzá? :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16890) Henk válasza biggamer (#16882) üzenetére


Henk
veterán

Elgondolkodtam ebből a Mars-ból egy sli-n. :DDD
Ha eladom a lakást... :U
Köthető ez egyáltalán sli-be?Mert ha nem akkor nem is érdekel. :N

[ Szerkesztve ]

(#16891) DonMedve válasza Henk (#16890) üzenetére


DonMedve
addikt

Én meg eladom az Asszonyt! :Y :DD De hülye! :))

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16892) Pttypang válasza Henk (#16890) üzenetére


Pttypang
veterán

kezdem sejteni miért hívhatják marsnak.. :U

Everybody lies.

(#16893) Elmör válasza shteer (#16887) üzenetére


Elmör
senior tag

Na megtaláltam a neten a router user guide-ját, be tudtam lépni webes felületen a router beállításaiba. Most mit kellene beállítanom? PPoe vagy mi tököm kell? Mac address?

Csak annyit szeretnék elérni, hogy menjen egyszerre a 2 gépen a net. :U

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16894) Henk válasza DonMedve (#16891) üzenetére


Henk
veterán

Na és ehhez ő mit szól? :DDD
Nehogy fordítva legyen,aztán az asszonynak lesz egy jó gépe. :B

(#16895) DonMedve válasza Elmör (#16893) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen a Digi PPOE.Pontosan nem tudom,hogy megy a diginél,de be kell klónozni a hálókártya mac-jét,innen ezt fogják látni kifele!Beirod a felhasználónevet,meg a jelszót.De szerintem ott lépésről lépésre mehetsz végig.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16896) DonMedve válasza Henk (#16894) üzenetére


DonMedve
addikt

:Y Most,hogy igy mondod!Csaknem! :D

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16897) Elmör válasza DonMedve (#16895) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi szépen, már ez is egy kis segítség, hogy tudjam mivel vesződjek. Az mindegy, hogy melyik gépről klónozom be?
A PPPOE beállítást látja elvileg automatikusan az XP és a Vista is (ez a két oprendszer a 2 gépen) ugye? :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16898) DonMedve válasza Elmör (#16897) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha belövöd és van net onnantól kezdve minden automata!A router állandó kapcsolatot tart fenn.Onnantól kezdve nem kell sem felhasználónevezni,sem jelszózni.A routerbe minden benne van!A gép a routerhez,a router meg a nethez kapcsolódik!Durván ennyi!Én is router mögött vagyok!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16899) KillHates válasza Elmör (#16897) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha az egyik gépen megy ezzel a router-el a net, akkor más semmit sem kell csinálnod, mint a másik gépet az egyik szabad LAN port-ba bedugnod. Oszt, csá; egy fél perc és akkor a másik gépen is 'magához tér" a net. Ami itt a lényeg, hogy a router "kifelé lévő" beállításait ne változtasd meg.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16900) Elmör válasza KillHates (#16899) üzenetére


Elmör
senior tag

Értem. Szóval akkor ne változtassam meg a PPPOE-re sem meg semmit?
Eddig az van, hogy az egyik mindig megy, amelyik hamarabb kap "vonalat" a másik meg 691-es hibával nem kapcsol. Nagy idegességemben eltörtem a pöcköt az egyik csatin, na király. :W

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.