Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16501) shteer válasza Elmör (#16499) üzenetére


shteer
titán

élmény lesz kimenni a légkondis épületből :))

..szerintem jónak tűnik

(#16502) Elmör válasza shteer (#16501) üzenetére


Elmör
senior tag

Látom megint van bérleted, írok is!! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16503) shteer válasza Elmör (#16502) üzenetére


shteer
titán

hamar :D

..szerintem jónak tűnik

(#16504) pisti88+


pisti88+
senior tag

Síri csend, és hullaszag... :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#16505) Pttypang válasza pisti88+ (#16504) üzenetére


Pttypang
veterán

Gyanús....
A kockája..3perc alatt válaszolt És még én vagyok fÜgGő? :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16506) pisti88+ válasza Pttypang (#16505) üzenetére


pisti88+
senior tag

Feledtébb :D

Pisti -(*_*)-™

(#16507) Pttypang válasza Pttypang (#16505) üzenetére


Pttypang
veterán

John Lemon..csak nektek:)

Everybody lies.

(#16508) pisti88+ válasza Pttypang (#16505) üzenetére


pisti88+
senior tag

Mindíg nézem a fórumot ha nem gamelek, vagy filmezek... ez van nemvagyok kocka inkább joképű síkidomnak mondanám magam :D :K

Pisti -(*_*)-™

(#16509) DonMedve


DonMedve
addikt

Skacok!Elmegy a familia nyaralni,irjatok össze nekem jó filmcimeket.Legyen mit néznem! :))

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16510) Elmör válasza DonMedve (#16509) üzenetére


Elmör
senior tag

Merre mentek?
Vagy csak a familía megy és Te maradsz filmet nézni? :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16511) biggamer válasza DonMedve (#16509) üzenetére


biggamer
veterán

És ha össze írjuk, a listát fogod nézegetni annyi ideig ??? ;] :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16512) shteer válasza DonMedve (#16509) üzenetére


shteer
titán

Transmorphers, Terminators :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#16513) KillHates


KillHates
nagyúr

Szuper ajánlat!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16514) DonMedve válasza Elmör (#16510) üzenetére


DonMedve
addikt

Igy van!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16515) DonMedve válasza shteer (#16512) üzenetére


DonMedve
addikt

Már megnéztem! ;)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16516) fradi81


fradi81
veterán

Hello
Nemrég lett egy 8600gt-m, előtte Ati volt. Az a gond hogy úgy van beállítva driverben hogy megtartsa a képarányt, működik is, oldalt keret van ha olyan a felbontás. A baj csak az hogy mikor bejön a windows (vista) akkor azzal a felbontással jön be ami a játékban be volt állítva, és fekete keret van szélen:) Szóval kicsit idegesítő mindig átállítani a felbontást natívra. Új driver felrakva de ezzel is ezt csinálja, várom az ötleteket :)

moto g72, Ninebot d28e

(#16517) Henk válasza KillHates (#16513) üzenetére


Henk
veterán

Én meg egy hónapja megvettem azt a rohadt procit.Most meg itt a szuper ajánlat,fél árba hozzá juthatnék.Lehet pár játékért tudna adni lapot meg ramot is. :K

(#16518) Cyberpunk válasza Henk (#16517) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na ja én meg pont most akarok venni egy 920-ast. A lap + memó már meg van csak a proci hiányzik :((( Most nézzem olyan lapom van mint neked UD4P :C Tuninggal hogy állsz?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16519) biggamer válasza Henk (#16517) üzenetére


biggamer
veterán

Figyi.

Nincs rá gari, lehet hogy egy hét múlva be krepál oszt annyi. :W

Én nem szeretek venni használtan semmit, inkább rá fizetek és 2-3 évig nyugodtan játszhatok nem kell paráznom, hogy mikor adja be a derekát. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16520) nixx-21 válasza biggamer (#16519) üzenetére


nixx-21
senior tag

azért mert valamit használtan veszel az nem garantálja h nincs rajta gari.....így elgalább lehet spórolni valamennyit :K

mellesleg az a hirdetés eléggé átverősnek hangzik de ne legyen igazam :)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#16521) KillHates


KillHates
nagyúr

Komolyan ne vegyétek, ez egy kis pöcs és egy rohadt csaló! Még a xart is ki kellene taposni belőle. Sajna egyre több a sumák ember itt a PH-n is. :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16522) biggamer válasza nixx-21 (#16520) üzenetére


biggamer
veterán

Persze, lehet a használtan is garancia.

Viszont én nem szeretek kuncsorogni meg könyörögni, ha probléma van a cuccal.
Meg a fene tudja, hogy hova szól, milyen messzire, mennyit kell furikázni majd.

Nem lehet tudni, hogy mennyire kínozta az első tulaj, mennyire hajtotta ki.
Nekem nem kell a para, nincs szükségem rá, én ilyen vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16523) Laraxior


Laraxior
titán

össze kellene rakni a vizem, megjött a szippantyú is... lusta vagyok :B :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16524) biggamer


biggamer
veterán

Elektrosokk a játékaddikció ellen : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16525) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ezt hallgassátok meg beteg egy mix :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16526) KillHates


KillHates
nagyúr

Gamer noti jó áron valakinek?

Néhány MSI promós anyag, és egy nagy MSI-s bevásárlótáska, hogy legyen miben hazavinni a motyót:

A gép doboza, gyári tartozékai (most látom a tápegység nincsen a képen :W) install CD-je, garancia füzete, MSI-s hátizsákja:

A gépen oldschool notebook skin van, mert a matt fekete gyári fedele elég csúnya - valljuk be. Mellette a hírhedt gamer headset (meglepően jól szól) és a lézeres vezeték nélküli gamer egér. Az egér vevője be van építve a gépbe, így tuti nem hagyod el. (legfeljebb a géppel együtt)

A billentyűzet, karcmentes, kifényesedés mentes. Még a WASD gombok is érintetlenek. (sajna :O) A kép egy kicsit ramaty lett mert telefonnal csináltam. :B

Az LCD, fényes fajta, természetesen pixel hiba mentes! Kellemes MSI-s néni ajándék a géphez!

Matricák elől és hátul. Ezeken is látszik, hogy a gép nem nagyon volt használva. XP van rajta természetesen, hisz a gamer-ek csakis azt használják. Az MS liszensz matrica már hámlik le, tehát az MS matricát sem tud csinálni :D

És a hőfokok, ebben a kánikulában (30C a lakásban), olyan 10 perc járatást követően, hogy mérvadó legyen: (IDLE!!)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16527) DonMedve válasza KillHates (#16526) üzenetére


DonMedve
addikt

Prockó milyen van bennt?Memória,vinyó?Kicsit részletesebben?Meg hát mennyi az annyi?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16528) KillHates válasza DonMedve (#16527) üzenetére


KillHates
nagyúr

2 GHz C2D, 3GB ram, 500GB Scorpio, 9600GT 512DDR3!!! (saját szerzemény!) 189 Ft

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16529) pisti88+ válasza KillHates (#16528) üzenetére


pisti88+
senior tag

Szép cucc, ha csak kevés gamre kék a gép, és letőtésre elcsereberélném, tetszik :D

Pisti -(*_*)-™

(#16530) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! Itt a tuti nVIDIÁs vétel!!
[nvidia_3d_szornyeteg_dupla_magas_hutovel_elado]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16531) DonMedve válasza KillHates (#16528) üzenetére


DonMedve
addikt

Szép!Khm.! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16532) KillHates


KillHates
nagyúr

Ez nagyon jó: (by Goldengate)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16533) Pttypang válasza KillHates (#16532) üzenetére


Pttypang
veterán

inkább linket ;)
Én maradok az origimnél :)->John Lemon :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16534) pisti88+ válasza KillHates (#16532) üzenetére


pisti88+
senior tag

Light-os képbeszurogatóes, esti móka :DDD
Le ne maradjak már :DDD : De cukker :C
NANA!!!! :))
Úristen :N

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#16535) KillHates válasza Pttypang (#16533) üzenetére


KillHates
nagyúr

Javítottam, de persze, hogy kilóg így is egy picit.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16536) DonMedve


DonMedve
addikt

NNNNNEEEEEEEEESSSSZZZZZTEEEEEKKKKK! :DDD :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16537) pisti88+ válasza DonMedve (#16536) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ennyi könnyed lágy iszogatás :D
;]

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#16538) DonMedve válasza pisti88+ (#16537) üzenetére


DonMedve
addikt

Neeeeeeem! :N Az ilyen!!! :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16539) KillHates válasza DonMedve (#16536) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jaj, de súlyos! :D :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16540) Pttypang válasza DonMedve (#16538) üzenetére


Pttypang
veterán

Semmi..semmi :DDD
Kill:Tess a tuti vétel 800magyar forint

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16541) NFree válasza KillHates (#16526) üzenetére


NFree
addikt

Én lettem volna a te embered pont egy ilyesmire vadásztam volna, ha nem közlik velem , hogy megszünik a cég így mehetek az utcára :O :W

Más
A képek önmagukért beszélnek gratt :DDD :C
érdemes volt benézni :DDD :DDD :DDD

vga

(#16542) Laraxior


Laraxior
titán

mijazisten vót itt? :D picture gallery :Y :C

tönkrement a Scythe Kama Thermom... vagy 10 fokkal többet mutat mint kellene :D :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16543) Elmör válasza KillHates (#16532) üzenetére


Elmör
senior tag

Ez nagyon súlyos!!! :DDD :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16544) Henk válasza Cyberpunk (#16518) üzenetére


Henk
veterán

Egyelőre sehogy,nincs időm semmire.Összeraktam aztán annyi még egy nyomorult dmark-ot sem futtattam rajt. :D
biggamer: csak viccnek szántam látszik rajt,hogy lehúzás.

(#16545) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hali skacok. Nem rég jöttem meg a ringről, nagyon tuti volt ajánlom mindenkinek aki F1 mániás hogy legalább egyszer látogasson ki nagyon tuti buli:D
Csak mint mindennek ennek is meg van a rákfenéje és nem más mint az hogy rohadtul leégtem :W Annyi eszem nem volt hogy bekenjem magam napolajjal mire észre vettem akkor már mondtam hogy most már mindegy ;]
És csináltam tuti felvételeket a spéci 42xes zoom-os kamerámmal majd megvágom azt holnap feldobom Youtube-ra..

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16546) keIdor válasza Cyberpunk (#16545) üzenetére


keIdor
titán

Nekem TV-ben jobban bejön, mert többet látok...
Egyébként nagyon sajnálom Massa-t.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16547) Cyberpunk válasza keIdor (#16546) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen én is nagyon sajnálom, bár nem ő a kedvencem de azért nagyon sajnálatos ami történt :(((
Róla is van videóm amint behozzák a Medical Centerbe és elviszi a mentő helikopter, mivel nagyjából szembe ültünk vele a Silver3 A sectorban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16548) KillHates válasza Pttypang (#16540) üzenetére


KillHates
nagyúr

Faja cucc! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16549) shteer válasza keIdor (#16546) üzenetére


shteer
titán

én is szeretek képben lenni a futam alatt - de WSR-re kimentünk megérezni az égett gumi szagát :) F1 is olyan lehet csak hangosabb még egy kicsit :)

..szerintem jónak tűnik

(#16550) Laraxior válasza Cyberpunk (#16545) üzenetére


Laraxior
titán

"És csináltam tuti felvételeket a spéci 42xes zoom-os kamerámmal majd megvágom azt holnap feldobom Youtube-ra.."
sajna mi ezt nem fogjuk érzékelni a 3GP miatt :D :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.