Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16551) Laraxior válasza KillHates (#16548) üzenetére


Laraxior
titán

próbáld ki:
VGA: két PCI-E tápcsati van rajta. Húzd le róla azt amelyik kivülre esik :) Akár menet közben is :K Megy tovább :D :Y :C :K érdekes..nem tudom minek akkor kettő rá... mondjuk biztos könnyebben adja le, és stabilabban a feszt... :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16552) KillHates válasza Laraxior (#16551) üzenetére


KillHates
nagyúr

Megnézem!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16553) Laraxior válasza KillHates (#16552) üzenetére


Laraxior
titán

azért ne használd úgy :)) de egy próbát megér :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16554) Pttypang


Pttypang
veterán

Na aztán erőt egészséget és igyunk k#&@ sok bort :D

Everybody lies.

(#16555) biggamer


biggamer
veterán

Decemberben jön az Nvidia GT230-asa : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16556) KillHates válasza biggamer (#16555) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez most melyik régi kártyának lesz az átnevezése?
9300GS-nek? (nem az a GT105)
9600-asnak?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16557) Pttypang


Pttypang
veterán

Az úgy milyen hogy kiskorú nem használhatja egyedül a 90%os utazásit? ...lal..kösz Állam bá.. akkor &@{#

Everybody lies.

(#16558) DonMedve


DonMedve
addikt

Bakker Lara most vetted a házad és ezt kihagytad? :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16559) Elmör válasza DonMedve (#16558) üzenetére


Elmör
senior tag

Jó lenne nagyobb képet látni, de eddig nekem is tetszik. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16560) Laraxior válasza DonMedve (#16558) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16561) DonMedve


DonMedve
addikt

Fasza ez az Ultra na!Nem is gondoltam volna!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16562) Laraxior válasza DonMedve (#16561) üzenetére


Laraxior
titán

látom már árulják is a 9800ad...
Én is kaptam egy ismerősömtől egy linket egy Nagykanizsai 8800Ultráról... gondolom ugyanolyan mint a Tiéd ;) ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16563) DonMedve válasza Laraxior (#16562) üzenetére


DonMedve
addikt

Jah! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16564) Laraxior válasza DonMedve (#16563) üzenetére


Laraxior
titán

ugyanolyan, vagy ugyanaz ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16565) DonMedve válasza Laraxior (#16564) üzenetére


DonMedve
addikt

ua. :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16566) keIdor válasza KillHates (#16526) üzenetére


keIdor
titán

Hú de király cucc! :R Ha most lenne miből, elvinném... de majd max Augusztusban...:( i7-ben gondolkozom, de lehet inkább noti lesz helyette, mert úgyse nagyon leszek egy ideig otthon Magyarországon. (hála istennek)
Ezen meg simán tudnék játszani, másra úgyse kell a gép. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16567) KillHates válasza keIdor (#16566) üzenetére


KillHates
nagyúr

A Crysis-on kívül minden megy natív felbontásban rajta. Sajna a Crysis-nek vissza kell venni 1280-ba, hogy a csicsák meglegyenek.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16568) keIdor válasza KillHates (#16567) üzenetére


keIdor
titán

Szeretem a Crysis-t, de nálam sose volt a legjobbak között, úgyhogy csak ki lehet bírni... ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16569) biggamer


biggamer
veterán

GT300 to launch in Q4 2009 : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16570) keIdor válasza biggamer (#16569) üzenetére


keIdor
titán

Uhh Fudzilla... :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16571) biggamer válasza keIdor (#16570) üzenetére


biggamer
veterán

A dögvész jobb ??? ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16572) NFree


NFree
addikt

Hali Demigod kipróbálta valaki? én 1 hete nyúzom nagyon bejött, nem tudok leszakadni rólla :B :D

vga

(#16573) Játékos


Játékos
addikt

Jó reggelt!

Beszart a gyerekek P5B-je. Pontosabban csak egy része, de mindegy.
Keresek alaplapot, ha van valakinek, szóljatok bátran! Nincsenek nagy elvárások a lap felé... :N
Ja, persze fizut megvárom vele. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16574) Elmör válasza Játékos (#16573) üzenetére


Elmör
senior tag

Gondolom az én Gigámat is nézted... :D
Mennyiért szeretnél lapot?

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16575) shteer válasza Elmör (#16574) üzenetére


shteer
titán

1 új magánüzenete érkezett :))

..szerintem jónak tűnik

(#16576) Játékos válasza Elmör (#16574) üzenetére


Játékos
addikt

Feleennyiért keresek... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16577) NFree


NFree
addikt

Hali nincs véletlenül köztetek aki tudna nekem segíteni , probléma a köv vettem egy ssd-t 30gb s felraktam a 64bit es vistát s a két service pakkot s szinte tele lett szegény valamit ki kéne szedni belőlle mert nem férnek fel a progiaim :O :W a vistás totyikban már kérdezetm meg néztem az 1 hsz-t s amit írnak ott mit lehet kitörölni az rajtam nem segít, csak az a vinsxs könyvtár 11gb :Y :W

vga

(#16578) Laraxior válasza NFree (#16577) üzenetére


Laraxior
titán

tégy fel Win7-et :) 64bitest.
1. elfér egy 32GBos SSD-n bőven..
2. gyorsabb mint a Vista :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16579) DonMedve válasza NFree (#16577) üzenetére


DonMedve
addikt

Hallgass Larára,és sokkal jobb mint a Vista! ;)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16580) biggamer


biggamer
veterán

Ez igen. :C :C :C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16581) biggamer


biggamer
veterán

Modern Warfare 2- Multimóka bemutató : [link] :R :R :R

CoD : World at War - videókon a map pack 3 pályák : [link]
Az első videónak a legjobb a körete, kár hogy nem vagyok oda az ilyen zombis gyilokért.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16582) NFree válasza Laraxior (#16578) üzenetére


NFree
addikt

És DonMedve,
feltenném de az nagyon újj nekem, nem ismererm meg képek alapján nem is nagyon tetszik, meg a driverekkel szerintem gondba lennék.

[ Szerkesztve ]

vga

(#16583) Laraxior válasza NFree (#16582) üzenetére


Laraxior
titán

egyedül a tálca más kicsit mint a Vistán, egyébként ugyanaz...
a vistás driverek pedig jók ehhez is :) csak bátran...
már a laptopon is ezt használtam Vista helyett és azóta csak ezt :))
egyébként jönnek a W7 driverek folyamatosan, programok, alkalmazások...
telepiteni se kell semmit...mindent felismer egyből...van net is install után.... nincsen driverinstall :C egyedül a VGAét kell feltenni,mert az egy picit korai, de az meg már van W7re. ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16584) KillHates válasza NFree (#16577) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem van 1.5 GB-os Vista-m, de az 32bit-es :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16585) Elmör válasza Laraxior (#16583) üzenetére


Elmör
senior tag

Ha átépítem legközelebb a gépet akkor én is már Win7-et fogok felrakni, mert tényleg szuperál. Láttam egy ismerősnél. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16586) NFree


NFree
addikt

Köszi mindenki . :R Hát lehet megpróbálom azt is mert valami nem stimmel ezzel a vistával felraktam most hirtelen a cry-t el sem indult :W
a régi 32 bit-es vistámmal én nagyon meg voltam elégedve, jól szuperált, csak a 4giga memcsi miatt szeretnék egy 64-es oprendszert de lehet lemondok rólla ha ennyit szivat :W
áá közbe elindítottam lehet én voltam a béna, vaqgy mégsem "fekete képernyő" :(((

[ Szerkesztve ]

vga

(#16587) KillHates válasza NFree (#16586) üzenetére


KillHates
nagyúr

4GB miatt nem raknék fel 64bit-es oprendszert. Amennyi sebesség növekedést nyersz a plusz 1 GB-al, annyit veszítesz a nagyobb oprendszer miatti sok vinyó szöszmötöléssel.
A barátomnak most toltunk 8GB-ot a grafikai munkaállomásába, és ott bizony megugrott a masina, miután kicseréltük 64bitesre a Windows-t.
Ha meg van memory remap a BIOS-odban, akkor meg tényleg full értelmetlenség 4 GB miatt 64bitezni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16588) NFree válasza KillHates (#16587) üzenetére


NFree
addikt

Nos nem csak a memcsi miatt anno 98gtx topikban méricskéltünk hasonlitgattuk azonos beállítások mellet, egy pár játékot no meg azt a csúnya vantage-t s 64 bites vista alatt gyorsabb volt a móka, s azóta szerettem volna kicserélni, kérdezősködtem itt ott 32 vs 64 s mindenki azt monta fassza a 64 erre tessék cumizok vele, nem tudom mi legyen tegyem vissza a régi 32-bitest??? vagy kínlódok még vele s majd látom :R

vga

(#16589) Elmör válasza NFree (#16588) üzenetére


Elmör
senior tag

Milyen Vista 64-et használsz?
Nekem egy beépített SP2 Hun van és semmi gond vele. Mondjuk van helye a kis mocsoknak, de szerintem nem hely kérdése a fekete képernyő meg ilyesmik. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16590) NFree válasza Elmör (#16589) üzenetére


NFree
addikt

Egy régit (Ultimate)úgymond amire én teszem föl még plusszba a 2 javító csomit , ,még szenvedek vele 1-2 napig aztán lehet megy a háztó. :R

vga

(#16591) DonMedve válasza NFree (#16590) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha olyan rendszert használtam amire utólag raktam fel a SP-jét,azzal tuti,hogy én is szivtam.Szerezz egy olyat amibe integrálva van.Meg próbáld a 7-et,hagyd azt a szar Pistát,kukába való.Nagy általánosságban elmondható,hogy a 7-essel nem nagyon vannak gondok.Ami van javarészt Creative teszi ki,de valahol azt olvastam az is megoldódott.Egy próbát megér.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16592) Laraxior


Laraxior
titán

Srácok... egy kis meglepi nektek ;)

Van pár szerverventim... 240m3/h :Y Mondjuk DonMedve Scythe Mugen2jén el tudnám képzelni :Y
szóval meg akciózzuk a kis topiklakóinak 1200 pénz/db :Y
12cm-es... csati nincsen a végén,de simán molexbe dugiszálva működik, 12 és 5V-on is
Ha kell biztosan pár darab akkor meg is rendelem hamar :K :R
adok képet ha kértek róla... 5Von is iszonyat levegőt mozgat meg, és úgy még kussban is van :K :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16593) DonMedve válasza Laraxior (#16592) üzenetére


DonMedve
addikt

3db kellene! :K Ja és képet dobj róla!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16594) keIdor válasza Laraxior (#16592) üzenetére


keIdor
titán

Képet!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16595) Laraxior


Laraxior
titán

:D kap a jónép a finomoságon :K egy van nekem mutatóba én visszahajtottam a 3. ágat és a kettőt bedugiszálom a molexbe... de simán rámegy a normális 3pines csatira is :K

[link]

Régebben 3 volt belőle, tuningnál használtam... Most egy kicsit többet sikerült beszerezni hirtelen... nekem sok is :DD :R Jelenleg a radin teker... de volt gépbe is.. egy éve van meg :K :R

Videot nem csinálok, de 3500rpm azért elég jól teker ;) :D
duplacsapágyas... és 0.950A

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16596) DonMedve válasza Laraxior (#16595) üzenetére


DonMedve
addikt

Mondom 3db,a héten utalom a zsét,ha megkapom,de jövő hét elején tuti megjön!Már küldheted is,cimem megvan?Szerintem ennyire megbizhatunk egymásban! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16597) Laraxior válasza DonMedve (#16596) üzenetére


Laraxior
titán

Ma vagy holnap megyek a cuccokért fater :) csinálok majd videot amikor egyben tekerik a levegőt :D :R

cimed megvan, holnap szerintem fel is adom ha ma el tudok értük menni. Csak akkor hozom el ha megfelelő számú rendelés jön :K
Ha még visztek 3at legalább akkor elhozom :K

KÖZVETLEN ALAPLAPRA NE KÖSSÜK!!!

előfordulhat hogy kicsit több kakaót venne fel amit nem dijaz az alaplap 3 pines csatija :)) gondolom én..de nem próbáltam ki, de nem is akarom.. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16598) DonMedve válasza Laraxior (#16597) üzenetére


DonMedve
addikt

Csak siess! ;] Szaporodtak az OCZ-ek nekik is kell a turbina! :)) :P Szerintem birná a lap,nem full rpm-en indul,vagy tököm tudja,isz vannak nagy fordultszámmal rendelkező ventik forgalomba PC-hez,azokkal sincs gond!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16599) NFree válasza Laraxior (#16595) üzenetére


NFree
addikt

Ejj akkor kelletek volna ilyen ventik mikor a vizet szereltem, :K most meg nincs rá lové (munkanélküli lettem) :(((

Upp a cuccosnak :C

vga

(#16600) Cyberpunk válasza NFree (#16586) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én már vagy másfél éve csak 64 bites OS-t használok, és én már úgy vagyok vele hogy a 32 bit az már felejtős. Az XP x64-es az tényleg ratyi volt régen én is próbáltam, de a Vista az már egészen jól használható. Persze én is találkoztam olyan programmal ami nem akart sehogy sem elindulni még WinXP kompatibilis módban sem, de az esetek többségében van helyettük más alternatíva ami már teljesen jól megy.
De igazából a 64 bit előnyét csak akkor tudod kihasználni ha natív 64 bites programokat használsz. Mert ha 32 biteseket (sajnos ezekből van a legtöbb x64-ből jóval kevesebb) használsz azok alapból csak 2 GB memóriát tudnak használni hiába van 64 bites OS.
Itt van egy jó kis oldal itt szemezgethetsz 64 bites programokból [link]

A Crysis az meg tökéletesen megy 64 bites Vista alatt, csak 64 bites crack-et kel hozzá feldobni, és már megy is :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.