Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17901) pisti88+ válasza Laraxior (#17900) üzenetére


pisti88+
senior tag

Elébb másszunk a ki a csóróságbó szomszéd :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :R :P

Pisti -(*_*)-™

(#17902) DonMedve válasza pisti88+ (#17899) üzenetére


DonMedve
addikt

Eddig hol voltál? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17903) pisti88+ válasza DonMedve (#17902) üzenetére


pisti88+
senior tag

Minden nap felnézek azért mert nem írok... Leginkább az Oszkár melletti szobában, meg csajommal, meg a melóhelyen, meg a haverokkal... Eléggé elfoglaltban nyomatom mostanában :DD

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#17904) DonMedve válasza Laraxior (#17900) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem akarok platformot váltani!ASUS Maximus,Striker mit?Még nem tudom mi lesz,mert meg is vennék,cserélnék is,stb.Most pisti is befutott! :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17905) Laraxior válasza DonMedve (#17904) üzenetére


Laraxior
titán

akkor vegyél valami olcsó lapot.. felesleges csúcskat. lap. úgyse használod ki annyira. :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17906) pisti88+ válasza DonMedve (#17904) üzenetére


pisti88+
senior tag

Barátom nekem ez a giga lap szolgál, mint egy elkötelezett néger :D , nagyon biznisz kéne hogy csereberéljünk ;] , a strikert haggyad nem tuti, a maximus már jobb, de abbol is a 2formula p45 azt is nehéz belőni eléggé :U , de ha egy ud valamibe neveznél be gigábol, talán még segíteni is tudnánk takarosan :))

Pisti -(*_*)-™

(#17907) DonMedve válasza pisti88+ (#17906) üzenetére


DonMedve
addikt

"de ha egy ud valamibe neveznél be gigábol, talán még segíteni is tudnánk takarosan :))"-ez nem teljesen világos! :F Kicsit bővebben?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17908) NFree válasza KillHates (#17884) üzenetére


NFree
addikt

Szép munka , :C lassan lehet én is gondolkodom, hogy felpolírozzam szegény kis procimat, mivel a gari lassan lejárt így már gondolom mind1 vagy nem szerintetek? :F

Ja bocsesz hogy csak így beleböffentek a totyikba :B rég jártam itt ph-n

Más
Nem tudom emlékezetek-e kb 2-3 hónapja bajlódtam egy ssd-vel gatya lett , elküldtem németbe a csx-hez , nos úgy néz ki jön vissza :DD már itt van magyarba csak anya nem tudta átvenni a csomit s most a futárcégnél van. :W
A lényeg , tán még ázsiát is megjárta , nem hittem , hogy lessz belőlle valami de talán hátha , nagyon agyalok hogy eladjam-e , mert mégegyszer tuti nem gariztatom le, szerintetek?? :F

vga

(#17909) pisti88+ válasza DonMedve (#17907) üzenetére


pisti88+
senior tag

UD3-R, UD3-P stb stb jelenleg nekem r van, Oszkárnak meg minden volt már... igy gondoltam!!! Bár a giga lapokon a sata csatik naggyábol ugyan ott vannak, de emiatt én nem is adnám el a lapom, mindenre van megoldás!!! :R

Pisti -(*_*)-™

(#17910) Elmör


Elmör
senior tag

Megvolt az Attissal való tali, kíváncsi vagyok beválik-e a paszta nála is. :C
Most meg egész délután szekrényt szereltünk Petivel (vpeti22), de még mindig nincs kész. :U
Közben meg memóriákat teszteltem. Szerintetek az hogy lehet, hogy amikor bent volt mindkét ram akkor hibákat írt ki a memtest folyamatosan, most meg egyedül mindkettő elment több órát is. Egyszerűen nem értem. Most akkor jó vagy rossz valamelyik? :F

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17911) DonMedve válasza pisti88+ (#17909) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja,értem!Figy ha gondolod,felőlem mehet! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17912) KillHates válasza DonMedve (#17895) üzenetére


KillHates
nagyúr

Van könyök-dugós SATA kábelem... :U

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17913) KillHates válasza NFree (#17908) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fel lehet úgy polírozni a procit, hogy a garancia megmaradjon.
Nem kell fél centit lepolírozni, hanem érzéssel és hosszú munkával el lehet érni, hogy a proci szép fényes legyen és a gyári adatok is megmaradjanak rajta! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17914) KillHates


KillHates
nagyúr

Ma esti jutalomfalat:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17915) pisti88+ válasza DonMedve (#17911) üzenetére


pisti88+
senior tag

1v1 érdekel csak maximum, ennek mindene megvan gari is bőven van rá... Gondolom ez fordítva is igy van :D
Attis: Hogy ugrállnak azok az édes kis kókuszok, jáááááj drága mámmmmáááá!!!!

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#17916) Elmör válasza KillHates (#17914) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi, ez tetszett! :R
Bevált a paszta? :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17917) KillHates válasza Elmör (#17916) üzenetére


KillHates
nagyúr

Még nem próbáltam ki. Nem akarom pazarolni. Majd holnap a Nexus alá! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17918) DonMedve válasza pisti88+ (#17915) üzenetére


DonMedve
addikt

2.5év!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17919) NFree válasza KillHates (#17914) üzenetére


NFree
addikt

Hát jah :Y szivesen megkóstolnám :B :DDD

vga

(#17920) KillHates válasza DonMedve (#17918) üzenetére


KillHates
nagyúr

Látom minden áron szabadulsz tőle. Mid lesz a LAN-on?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17921) Laraxior válasza KillHates (#17914) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :C cim? telszám? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17922) Laraxior válasza pisti88+ (#17915) üzenetére


Laraxior
titán

1v1? az egy kicsit khm.... ;] :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17923) Laraxior


Laraxior
titán

Gondoltam egy kicsit hasznossá teszem magam ;]

Előtte:
[link] [link]

Közben:
[link]

Utána:
[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17924) Laraxior


Laraxior
titán

és ilyen lett:
[link] [link] [link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17925) DonMedve válasza Laraxior (#17924) üzenetére


DonMedve
addikt

Decsúnya! :Y :W :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17926) Laraxior válasza DonMedve (#17925) üzenetére


Laraxior
titán

Ha te nem használtad fel, hát én bátorkodtam...sajnáltam szegényt hogy csak úgy legyen magában a polcon :D :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17927) DonMedve válasza Laraxior (#17926) üzenetére


DonMedve
addikt

Maximálisan egyetértek! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17928) Laraxior


Laraxior
titán

most nézem az aprót... 40k-ért van benne GTX275. Mondjuk eddig nem voltam tisztába szegénnyel hogy milyen VGA is ez :D De most látom hogy egy felturbózott GTX260.
GTX260 192SP <24 --> GTX260 216SP <24 --> GTX275 240SP
Meg azért ahogy elnézem elég szépen lehet tuningolni :Y Tehát elég jó kis vetélytársa lehet egy GTX280-285nek :K Főleg amit kiadott az MSi-féle GTX260 dupla annyi rammal (2x896MB) szóval lehet itt spórolni :D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17929) Henk válasza Laraxior (#17928) üzenetére


Henk
veterán

Alakulnak az árak, az apróban láttam 4870-et 24-ért.
Lassan jöhetnek az sli meg cf próbálkozások.

[ Szerkesztve ]

(#17930) Laraxior válasza Henk (#17929) üzenetére


Laraxior
titán

jó lenne..csak az a baj hogy nekem az SLi fekszik, csak ahhoz meg lap kellene... :W :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17931) Henk válasza Laraxior (#17930) üzenetére


Henk
veterán

Nekem most ez adott pont azért is kezdett érdekelni a dolog. De a 285 ára nem ment le annyira, hogy tényleg érdekeljen. :DDD

(#17932) KillHates válasza Laraxior (#17921) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na igen... :K :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17933) KillHates válasza Laraxior (#17930) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem van egy P5ND-SLI-m. Van hozzá patent 3 GHz-es Cerkám is :D :D
Az egészet odaadom 6 ezer Forintért!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17934) Játékos válasza Laraxior (#17924) üzenetére


Játékos
addikt

Ezt már muszáj párhuzamosítani! :K Tody megcsinálja szaré'-hugyé'! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#17935) Elmör válasza KillHates (#17933) üzenetére


Elmör
senior tag

Proci tesztet mikor csinálsz?
Köszi szépen a meglepi csomagot, csak most néztem meg rendesen, bakker ebben nagyon sok minden van! :Y :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17936) Laraxior válasza Játékos (#17934) üzenetére


Laraxior
titán

dehogy muszáj :) ezelőtt se volt, most se lesz :D :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17937) Játékos válasza Laraxior (#17936) üzenetére


Játékos
addikt

Te dolgod...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#17938) shteer válasza KillHates (#17914) üzenetére


shteer
titán

2 hatalmas falat :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#17939) shteer válasza Laraxior (#17923) üzenetére


shteer
titán

huhh, milyen techinkával távolítottad el a reklámfelületet a crucialokról?

..szerintem jónak tűnik

(#17940) shteer válasza Laraxior (#17936) üzenetére


shteer
titán

én rá se kötném vízre, akkora rumli lesz tőle - így is jól néz ki és nem hiszem, h túlmelegszik :))

..szerintem jónak tűnik

(#17941) Játékos válasza shteer (#17940) üzenetére


Játékos
addikt

Öööö....Lara bizony hajtja őket, mint a bolond. :K Legalábbis általában ezt tette eddig. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#17942) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! Az mi a fene lehet, hogy a proci #1-es magja folyamatosan 60 fokos a tübbi meg 40? Az alaplap meg fullon járatja a ventit :W a proci meg tapintásra tök hideg. Viszont ha fixen lassúra állítom a ventit, akkor ha terhelem a rendszert pillanatok alatt felmegy 75 fokig és akkor viszont már elég meleg is lesz minden.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17943) Játékos válasza KillHates (#17942) üzenetére


Játékos
addikt

És ez csak a polírozást követően észlelhető? Nem tudom, milyen hűtőd van, de nem lehet megfordítami a procin? Nem lehet, hogy domború lett a prockó, vagy a kúler alja?
AS5 lett rajta végül? Én azt használom régóta, nagyon szeretem, csak egy kicsit sűrű...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#17944) DonMedve


DonMedve
addikt

Skacok!Valamelyikőtöknek nincs egy pár db. ram sünije? :F Meg köszönném ha valaki ki tudna segitteni! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#17945) Laraxior válasza shteer (#17939) üzenetére


Laraxior
titán

Wilkinson papa volt a segitségemre ;) :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17946) NFree válasza KillHates (#17942) üzenetére


NFree
addikt

Csatlakozom Játékos kolléga javaslatához, annyi tessék rajta fordítani a hűtőt s próba mx2 meg mehet alá vastagon, s reméljük nem a prockó fogja megadni magát :F

vga

(#17947) Laraxior válasza DonMedve (#17944) üzenetére


Laraxior
titán

ehehe...Bagirának adtam egy kupaccal,most hogy sikerült 8db-ot összegyűjtenem nem ajánlom fel :B Ezelőtt a VGAn volt, legközelebb ki tudja hova kell :B
Extreme csere lesz Pisti UD3R-ére? Tuningos az UD3R... Q6600@4590MHz ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17948) Elmör válasza KillHates (#17942) üzenetére


Elmör
senior tag

A 20 fok tényleg sok. Annyira nem lehetne sok a különbség. Nálam a Q9400 1. magja általában 5 fokkal melegebb, mint a többi, tuning alatt 6-7 fokkal, viszont terhelés alatt sem alakul másképp az arány. Nálad lehet valami bibi. A proci használatot nézted gondolom, ha az nem alakul úgy, hogy az első magot mindig hajtja kicsit valami, akkor nem értem. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17949) KillHates válasza Játékos (#17943) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem ezért políroztam fel. Javult 2-3 fokot, de valahogy nem nőtt a hőtehetetlenség. Víz kellene neki ;]

Raktam rá másik coolert:

Elmör pasztájából (mondjuk csak egy csíkot középre ahogy írták az AC oldalán) :

és még mindig 53 fokos :O :O :O :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#17950) KillHates válasza DonMedve (#17944) üzenetére


KillHates
nagyúr

Megkaptad?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.