Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16151) DonMedve válasza Laraxior (#16149) üzenetére


DonMedve
addikt

Várhat egy darabig.Nekem 1x jött vissza cucc,majdnem két hét alatt ért vissza! :((( :K

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16152) biggamer válasza DonMedve (#16147) üzenetére


biggamer
veterán

Belinkelhetnédhogymitirkáltköszi. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16153) DonMedve válasza biggamer (#16152) üzenetére


DonMedve
addikt

Lara!

Én!

Nem tudom melyikre vagy kíváncsi!Ja Larára,mind1!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16154) Laraxior válasza DonMedve (#16153) üzenetére


Laraxior
titán

Laraxior válasza.

és szerintem kurva korrekt vagyok ;] Hibás a telefon. Persze. Azt tudjuk hogy hibás telo de a VGAról nem tudunk leolvasni egy 20as betűmérettel ráirt AMP! feliratot :W Jaa hogy rajta se volt. Tipikusan az a kölyök,mert ugye csak 17 éves, akinek megvesznek mindent, most meg nyafizik... :W Kicsit megtakaritanám biztos csendben lenne ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16155) Laraxior válasza DonMedve (#16151) üzenetére


Laraxior
titán

a postai csomagazonositó alapján nyomon tudják követni hogy hol jár a csomag :K Látják azt Pomázon is hogy Debreceni XY postán van. Leutazik Debrecenbe? Miért? Nem éri az meg neki... nekem meg ugyis annyi pirosam lesz hogy el fog veszni az az egy fekete ha éppen kapnék ;]
Pont most akarnak lehúzni, amikor minden fillérem be van osztva hogy jusson a vizre, a autóra, a biztositásra, az átiratásra, a törlesztőre, benzinre.... hát mi vagyok én? milliomos, mert egy hugyos 17 éves takony ugat nekem, mert netezik a telon oszt szoftverhiba előugrott. Gondolom nyaifizni egyszerűbb minthogy bemenni a T-Mobile-ba egy frissités erejéig Kettényitnám az agyát az ilyennek.
Mondjuk biztos leszek benne hogy a nagybátyja vagy kije megint felhiv ;] Ezelőtt csak "bólogattam" de most nagyon kiosztom ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16156) Laraxior


Laraxior
titán

NightVision a Call of Duty: Modern Warfare 2-höz :D

állatok :DDD :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16157) DonMedve válasza Laraxior (#16154) üzenetére


DonMedve
addikt

Ejj valaki de verekedős kedvében van! :DDD Ne idegeskedj.Nem lesz jobb.Ettől nem lesz korrekt egy ember!Látod engem is befirkáltak,pedig nme tartom magam huligánnak.Igyekszek mindí gerinces maradni,mégha evvel magamnak ártok.De azt hiszem ez volt az utolsó.Már 3x lerántottak,mégse sipitoztam senkinek.Én csak pár napot kértem a sráctól míg szerzek valamit helyette,azt futott sírni.De lassan már nem érdekel!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16158) Laraxior


Laraxior
titán

[link] [link]

asszem ebbe bele fogok férni, meg a viz is :C Nem fogjátok kitalálni mennyiért vettem....
2.000 Ft :D annyiért a mostanit is eladom. Ezt meg lefújom szép feketére. Vagy lehet marad igy, majd látom milyen moddingos kedvemben leszek :DDD
Kis kerekes..állat cucc. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16159) _ak_


_ak_
addikt

Üdv!

Nem tudja valaki így hirtelen, h mi a neve annak az nvidia fixnek, ami letiltja a hangküldést dvi csatin?

dvi-hdmi átalakítót használva a tv nem fogadja el az analóg audiot jackről és ehhez anno találtam egy fixet az nvidia oldalán, de most egyszerűen képtelen vagyok :(

Let's begin, de gozaimasu!

(#16160) _ak_ válasza _ak_ (#16159) üzenetére


_ak_
addikt

Tudtam, h csak meg kell kérdezni. DLP hotfix

Let's begin, de gozaimasu!

(#16161) DonMedve válasza Laraxior (#16158) üzenetére


DonMedve
addikt

Jó az!De ezek a régebbi szerverházak ennyi!Anno az enyém én is akörül vettem!Jó modding alap.Én is gondolkozom rajt,hogy visszaköltözök abba,a CM-et meg megkapja az Asszony!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16162) keIdor válasza Laraxior (#16154) üzenetére


keIdor
titán

Teljesen jogos...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16163) Laraxior válasza keIdor (#16162) üzenetére


Laraxior
titán

kár hogy csak érintettek irhatnak a topikba :B :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16164) pisti88+


pisti88+
senior tag

Szard le a kölyköt, ha nemtetszik neki valami majd jön, oszt akkor 2-en takarítjuk meg... :R

Pisti -(*_*)-™

(#16165) KillHates válasza DonMedve (#16145) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÖÖÖöööö...mit?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16166) KillHates


KillHates
nagyúr

Írtam cikket az SSD tuningjáról: KATT IDE!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16167) KillHates válasza Laraxior (#16163) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hogy ma ne csak szar napod legyen!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16168) biggamer válasza KillHates (#16167) üzenetére


biggamer
veterán

Ez tövig ment ... ;] :DDD :K

Biztos láthatatlan tintával írtál, mert nem jön be semmi a linkeden. :F
/ Írtam cikket az SSD tuningjáról: KATT IDE! /

Postakaland, erős buktával : [link]
/ egy kis olvasgatni való :K /

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16169) shteer válasza biggamer (#16168) üzenetére


shteer
titán

majd holnap fog megjelenni, asszem előzetes cenzúra van

..szerintem jónak tűnik

(#16170) KillHates válasza shteer (#16169) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jaj, tényleg! :W Ha kijelentkezek, akkor nem tudom én sem megnézni. :K

Mi értelme van ennek a "cenzúrázásnak"? Vagy jelent meg a PH oldalain valami "reakciós" szöveg, amiből kellemetlensége volt az oldal üzemeltetőjének?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16171) Elmör válasza KillHates (#16170) üzenetére


Elmör
senior tag

Gondolom idő kell neki(k) átnézni és nem szeretnék ha ne adj Isten olyan szöveg jelenik meg, ami nem odavaló. Nem rád célzok, nálad még talán helyesírási hibát sem találtam, de volt pár olyan cikk (másé), aminek a minősége sem volt jó. ;)
Holnap elolvasom! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16172) keIdor válasza biggamer (#16168) üzenetére


keIdor
titán

Na, ilyenek miatt nem használom azt a szemetet... posta=vicc, persze csak a magyar.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16173) Pttypang


Pttypang
veterán

ej ej feka pontok is csak repkednek itt..nemhogy átgondolná..inkább először lő...csak mellé :D

Everybody lies.

(#16174) Elmör válasza Pttypang (#16173) üzenetére


Elmör
senior tag

Te már megint mit csináltál éjjel? :DD
Tegnap már éjfélkor majdnem leesett a fejem, nemhogy ilyen éjjelibagolyként virrasztanék mi? :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16175) KillHates válasza Elmör (#16174) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én fél háromig szoptam egy notival!! De megcsináltam a qrvaanyját!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16176) Kasza08


Kasza08
őstag

Azért ez már nem olyan rossz mi, Srácok?:)) Folyékony héliummal...

(#16177) DonMedve válasza biggamer (#16168) üzenetére


DonMedve
addikt

Így jártam én is! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16178) pisti88+ válasza Kasza08 (#16176) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jók az uj AMD-k nagyon :R

Pisti -(*_*)-™

(#16179) biggamer válasza DonMedve (#16177) üzenetére


biggamer
veterán

Én a helyedben öszzeállnék azzal a sráccal aztán jól meg pendíteném a Jusztnak a TV ügyvédjében.

Nehogy már jól érezze magát a Posta aztán folytassa tovább a piszkos dolgait.

Viszont tehetnél feljelentést jogtalan elsajátítás miatt.
Ha nem is azért mert ellopták, hanem mint talált tárgyat nem adták le a rendőrségen x nap után.

Biztos ki lehet deríteni, hogy ki volt akkor a " fuvaros " amikor a leveledet szállították.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16180) Cyberpunk válasza Kasza08 (#16176) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na ez nem gyenge i7-ek nem mennek ennyit (nitróval sem:D ) Az más kérdés hogy mennyire lehet stabil még az a proci gondolom egy screenshot erejéig ;] (ja lefutott a mark is akkor addig :D ).

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16181) Pttypang válasza Elmör (#16174) üzenetére


Pttypang
veterán

WoW.. ..átfordultam :P
Na a posta meg szooba se kerüljön ha csomag van..max ha eleve széffel eggyütt küldik...
éS majd az ntel hoz valami szépet és elkalapálják szegény amd-seket..vagy majd Lara alkot itt nekünk vmit ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16182) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

[link]

hoppá... Scythe Mugen 2 helyett ;] :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16183) Pttypang válasza Laraxior (#16182) üzenetére


Pttypang
veterán

2szoo:besza-behu..
szerk-->#16184:majd ha összeáll akk nem lesz idő kimenni a wc-re se

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16184) Laraxior válasza Pttypang (#16183) üzenetére


Laraxior
titán

majd ha összeállt a rendszer... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16185) pisti88+ válasza Pttypang (#16183) üzenetére


pisti88+
senior tag

"besza-behu áááá ember ezt a képet meg hol kaptad beszarok :DDD :DDD :DDD :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#16186) DonMedve válasza pisti88+ (#16185) üzenetére


DonMedve
addikt

Milyen képet?Rakjátok már vissza! :((( Vagy cenzúrázták?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16187) Laraxior válasza DonMedve (#16186) üzenetére


Laraxior
titán

:Y :W :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16188) DonMedve válasza Laraxior (#16187) üzenetére


DonMedve
addikt

Valami hülyeséget kérdeztem? :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16189) KillHates válasza Laraxior (#16187) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lesz blog az SSD.d megtuningolásáról. Holnap után fog megjelenni :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16190) Laraxior válasza DonMedve (#16188) üzenetére


Laraxior
titán

:K :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16191) Laraxior válasza KillHates (#16189) üzenetére


Laraxior
titán

:Y majd a legközelebbit... :D :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16192) DonMedve válasza Laraxior (#16190) üzenetére


DonMedve
addikt

:) :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16193) KillHates


KillHates
nagyúr

Gagyi laptop: Core i7, 280GTX, 6GB DDR3, 3TB HDD, BD-RW, FullHD TFT

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16194) nixx-21 válasza KillHates (#16193) üzenetére


nixx-21
senior tag

ismét egy kuplung :( xO

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#16195) Laraxior válasza KillHates (#16193) üzenetére


Laraxior
titán

láttam ennél extrémebbet is, csak nem emlékszem a nevére.
SLi, Raid0 (3db SSD) :DDD i7..stb :Y :W :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16196) biggamer válasza nixx-21 (#16194) üzenetére


biggamer
veterán

Te csak ezért jársz ide ??? :F
Mi vagy Te, autószerelő ? ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16197) Laraxior válasza biggamer (#16196) üzenetére


Laraxior
titán

ilyen aláirással mondjuk ide se jönnék... ;]
ismerve az aTisok vendégszeretetét..
nem az Attis-okét :)) :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16198) Cyberpunk válasza KillHates (#16193) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nem rossz:) De a kérdés hogy mivel hűtik azt a procit ;] gondolom nem lehet tuningolni 4GHz-re vagy legalábbis nem ajánlót mert könnyen reaktor leolvadás lehet a vége :DDD.
Még egy izmos léghűtővel (mugen2) is nyaldossa a 80 fokot akkora órajelen, el tudom képzelni ebben ;] No meg a GTX280-ról ne is beszéljünk az is fűt mint a kazán ezek így együtt szép kis párost alkothatnak odabent.
Az áráról meg ne is beszéljünk nekem hasonló rendszerem lesz persze asztalin és gondolom ennek a árának a töredékéért.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16199) nixx-21 válasza biggamer (#16196) üzenetére


nixx-21
senior tag

:DDD :DDD :C :C
olvasgatom én rendszeresen a topikot :K néha írok is :D ha nem tetszik (idéznék egy bölcs embert) "el lehet menni" :DDD

(#16197) Laraxior:
"ilyen aláirással mondjuk ide se jönnék..."
merthogy? :P

"ismerve az aTisok vendégszeretetét..."
mi a problémád a vendégszeretetünkkel? nem árt az egészséges rivalizálás ;] :D

(#16198) Cyberpunk: én inkább azt érdeklődném meg h mennyi ideig bírja a működést saját erőből :U ?

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#16200) DonMedve válasza KillHates (#16193) üzenetére


DonMedve
addikt

2-3 milla bizti van egy ilyen cucc!Phúú!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.