Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:00

LOGOUT.hu

Nvidia® driverek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) core i7


core i7
addikt

436.48 Driver Jajj láto már van cikk róla :DDD

[ Szerkesztve ]

(#702) Dtomka


Dtomka
veterán

OFF lesz, de hátha van aki hasznát veszi.

A napokban találtam 1 mozgó háttérképet 1 videóban.

Wallpaper engine program kell hozzá, de szerintem nem rossz.
Ha már nvidia...

(#703) arn válasza csiby222 (#700) üzenetére


arn
félisten

egy monitorom van :) ha felrakom 4kra, akkor ok, hogy ugy rogiziti, csak a menu jogosultsagat nem ertem, hogy miert lehet beallitani, ha nem tortenik semmi. obsnel olyanba menti a videot, amit beallitasz. az obs jo is lenne, csak van benne egy bug, hogy az ogl cuccokat 2fpsel veszi.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#704) csiby222 válasza arn (#703) üzenetére


csiby222
aktív tag

Nem kell mindig mindre tudni a választ ;)

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#705) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

GeForce Hotfix Driver Version 436.51
This Hotfix driver addresses the following:
- FIFA 19/FIFA 20/Star Wars: Battlefront II (2017) – Game may randomly crash to desktop
- Apex Legends: Random flicker during gameplay

(#706) McW1


McW1
tag

Számomra érdekes anomáliát szeretnék megosztani (itt már többször volt róla szó a közelmúltban is, de nem sűrűn olvasgatom ezt a fórumtémát, nem is igazán volt miért).

Elöljáróban annyit, hogy emlékezetem szerint kb. sose volt gondom vga driver-el, nem is szoktam túlcifrázni, friss driver letölt, simán feltelepít azt’ annyi.

Ámbátor a legújabb standard 436.48-sal történt, hogy rövid használat után egyszer csak feljön egy zöldkeretes desktop üzenetet (sose láttam még ilyet), hogy az NCP nincs telepítve, fáradjak szépen az MS Store-hoz (mi van?).

Na először sima driver uninstall, reboot, driver reinstall és ekkor már nekem is feljött az a (korábban itt is linkelt dch-s üzenet, de én ekkor találkoztam vele először), hogy nekem arra van szükségem (mi van??).

Itt hozzáteszem, teljesen átlag user-ként fogalmam se volt, hogy van ilyen ncp MS app + annak se tulajdonítottam eddig semmi jelentőséget, hogy van Standard meg DCH driver már jó ideje…

Na akkor DDU uninstall, reboot, standard driver újra fel. Minden szép és jó, utólag kb. annyi észrevételem volt, hogy kicsit nehézkesen indultak a programok és egyebek (sokáig tekert a kis kör alakú ikon), de szemmel látható teljesítmény csökkenés nem volt. Mígnem… hibaüzenet: a rendszer a min követelményeknek se felel meg és a 431.85 (!!!) driver kompatibilitási problémákat okozhat…. (mi van????). Kb. ezzel egyidőben zöldkeretes desktop üzenet fel, ncp nincs, fáradjon MS store-ba, rendszer újra kifingik…

Na itt akkor „kétségbeesetten” elkezdtem utána olvasni az interweben a dolognak, ide is betévedve…

Végeredmény röviden: DCH driver és MS store app… hátha a hozzám hasonlóknak segít ez a kis összefoglaló. Előfordulhat, hogy a közeljövőben egyre többnek lehet gondja ezzel, elég érdekes módja a „forced driver update”-nek, ha lehet ezt annak nevezni.

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#707) csiby222


csiby222
aktív tag

Akkor ha jól értem röviden annyi, hogy feltette a Win10 a DCH driver de nem szedte le a Control Panelt a Store-ból ha feljebb tekertél volna párat ott volt, linkeltem a Store-s Control Panelt [link]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#708) m0h0senator válasza csiby222 (#707) üzenetére


m0h0senator
őstag

Teljesen mindegy, hogy le kell tölteni mert képtelen a store lekezelni így nem töltődik le. Logout login is megvolt visszaraktam én is a "hagyományosat".

An odyssey through the realm of consciousness.

(#709) csiby222 válasza m0h0senator (#708) üzenetére


csiby222
aktív tag

Lehet valami probléma van a Store-ral kapott nemrég pár frissítést az is. Eddig nem volt vele ilyen gond hogy valamit nem szed le amit alapból le kellene neki.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#710) m0h0senator válasza csiby222 (#709) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én kb szeptemberben futottam bele ebbe a hibába. Azóta nem néztem.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#711) Dtomka


Dtomka
veterán

Kipróbálta vki 1070 nel a 436.51 drivert?

(#712) csiby222 válasza Dtomka (#711) üzenetére


csiby222
aktív tag

Az van fent. Problémát a szokásos játékoknál nem fedeztem fel. OW, R6, Destiny 2.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#713) Dtomka válasza csiby222 (#712) üzenetére


Dtomka
veterán

A bf v és a forza 4 -re vajon milyen hatással lenne? :) Még várok "vele", mert a jelenlegi 436.02 még nem okozott problémát.

(#714) core i7


core i7
addikt

Új driver 440.97

(#715) pupehap


pupehap
tag

Sziasztok. Először van Nvidia kártyám az életben, MSI 1050-es, [link] .
Adódott egy probléma, amint legyalultam a régi amd drivert a megfelelő szoftverrel, telepítettem a 1050-es legújabb driverét (440.97 experience nélkül).Most eltűnt a lejátszóeszközök közül minden, csak az Nvidia hd audio nevezetűt mutatja , ami a monitoromon át szólal meg. Hiába telepítettem újra az alaplapi audio drivert, semmi változás. Eszközkezelőben a rendszereszközök alatt a high definition audio bus felkiáltójeles. Mi lehet a probléma? Találkozott már valaki hasonlóval? amik fontosak lehetnek, alaplap : Asus M5A97 R2.0 , procc fx 6300, 12 GB ddr3, Win 8.1.
Nem, nem szeretném cserélni az oprendszert, megfelel és szeretem a mostanit.
Segítségeket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#716) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Szia ! én ezzel kezdeném . Nekem a felső a Hang-s rész úgy jön elő ha a Realtekre jobb klikkelek jobbra lent. És itt az Audio eszközöket választom.( Rendesen nem így lenne szerintem amiket néztem YT-s videókat ) . A moncsi hangot letiltom és kész is , részemről . A képek szerintem segítenek majd .

(#717) pupehap válasza BullKoxa (#716) üzenetére


pupehap
tag

Köszi, de pont ez a probléma, nekem eltűnt a "hangszórók" ikon , csak az nvidia hd audio van ott.

[ Szerkesztve ]

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#718) csiby222 válasza pupehap (#717) üzenetére


csiby222
aktív tag

Rossz driver van fent a HD Audionak ami felkiáltójeles keresd meg a driverét és tedd fel.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#719) pupehap válasza csiby222 (#718) üzenetére


pupehap
tag

Próbáltam. Alaplapi audiodriver újratelepítve a gyártó oldaláról. A chipset-driver is. De közben megvan a megoldás. Ha valaki ilyenbe futna bele, az törölje az eszközkezelőből, majd egy hardverváltozások keresését kell elindítani. Nekem ez oldotta meg a problémát. Sajnos figyelmetlen voltam, és nem néztem meg az illesztőprogram hibakódját, ami alapján már rá tudtam volna keresni a hibára. Sorry ha feleslegesen kérdeztem. Köszönöm csiby és BullKoxa a válaszokat.

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#720) csiby222 válasza pupehap (#719) üzenetére


csiby222
aktív tag

Nem kérdeztél feleslegesen, mert ha valaki ugyan ebbe a hibába ütközne akkor itt lesz rá a megoldás.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#721) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

No meg ugye van a jobb-klikkes opció is még , hogy mi legyen az alapértelmezett illetve épp vagy Tiltott ?!

(#722) pupehap válasza _DiEGO_ (#721) üzenetére


pupehap
tag

Írtam hogy nem volt ott, megvolt a jobb klikk és be volt jelölve a letiltott és a leválasztott eszközök megjelenítése is. Ha csak ennyi lett volna akkor nincs felkiáltójel az eszközkezelőben :K

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#723) _DiEGO_ válasza pupehap (#722) üzenetére


_DiEGO_
őstag

De én nem közvetlen rád írtam :N és olvastam , hogy sikeres volt a produkciód...
Csak úgy általánosan és offba ment , mint egy lehetőség bárkinek , aki nem tudja ezt a lehetőséget sem . Ajajj , van ám sok technikai kicsit sem hozzáértő . Olvasni meg tudnak így azoknak segítség lehet még ez is.

(#724) pupehap válasza _DiEGO_ (#723) üzenetére


pupehap
tag

Értem, igazad van. Én azt szeretem amikor valaki kérdez és csak annyit ír később hogy köszi, megoldódott. Na de hogyan? Kínlódjon más is ha már neki szívnia kellett? Egyébként igen, egy egyszerű jobb klikk, de ha nem tudja valaki akkor ez is nagy segítség.

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#725) MasterDeeJay

Szeretnék használni egy Tesla és egy GTX kártyát egy gépben de valami elcseszett módon nem mennek egyszerre. Hol az egyik hol a másik működik de egyszerre nem.
Az a tippem hogy nem futhat a két driver csak külön külön. De persze nincs olyan driver ami mindkettőt támogatná.
Ha felrakom a tesla drivert akkor a GTX felkiáltójeles és nincs hardveres gyorsítás. Ha a GTX drivert rakom fel akkor a teslára ír hibát és nem működik.
Az a baj hogy a korábbi kártyáim AMD-sek voltak azokkal nem volt gond. (R9 380 4gb CF)
Tudom hogy a GTX erősebb (kivéve dupla pontosságban mert ott a tesla 3x gyorsabb) de nekem kísérletezni kell a tesla.

Szóval milyen módon lehetne működésre bírni egyszerre a két kártyát?

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#726) MasterDeeJay válasza MasterDeeJay (#725) üzenetére

Ok megvan, régebbi driverrel megy. Valószínű már nem támogatják a régi tesla kártyát az újabb driverek.
De a lényeg hogy működik és használja fizikára. Ha lesz időm lemérem segít-e valamit.

viszont dx11-esnek írja a kártyát mikor elvileg dx12(feature level 11)
Nem úgy volt hogy a fermi 2.0 is dx12-es lett?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#727) csiby222 válasza MasterDeeJay (#726) üzenetére


csiby222
aktív tag

MasterDeeJay: Én szívesen olvasnék róla egy kicsit bővebben is, hogy mi ez a kártya, mire képes illetve van-e még értelme használni. Ha esetleg lenne időd egy picit kibontani a fentebb említett dolgokat egy LOGOUT-s cikkben szerintem többünket is érdekelne a dolog hiszen ez nem egy hétköznapi cucc ahogy elnézem.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#728) MasterDeeJay válasza csiby222 (#727) üzenetére

Gondoltam hogy írok róla, csak kevés időm van ilyesmikre.
Nem kell nagyon komoly dologra gondolva a kártyával kapcsolatban. Gyakorlatilag fogtak egy teljes értékű GF110 magot és engedték rajta a dupla pontosságú műveleteket majd fogták és rárakták egy totál ref GTX580-as nyákra. A ramokból meg többször akkora méretűeket raktak rá. 6Gb-ot összesen, amely ECC-s de szerintem nem hardveresen több rammal megoldva hanem szoftverből kijelölt egy chipet ecc tárolásra. (ki be kapcsolható) Lenyesték a komplett videó kimenetet.
Alapesetben Tesla módban települ, az ezt használó programok látják ilyenkor. Át lehet kapcsolni WDDM módba és úgy a control panel látja mint egy videokártyát kimenet nélkül.
Habár DX12-nek minősítette nvidia gyakorlatban lassít csak. Ashes of singularity escalation dx12 explicit muligpu módban 10-20fps-t produkál a 1070ti mellett.
OpenGl játékokra jó de ott siralmas teljesítményt ad, még nem nyomoztam ki miért.
Két dolgot feltételezek, egyik hogy pcie4x módban megy mivel nem fér el rendesen a két kártya hűtéssel együtt és kénytelen voltam lassabb slotba rakni. (el ne felejtsük hogy a képet valahogy a másik kártyára át kell rakni és többszáz fps-t egy limitált pcie-n szerintem necces átvinni)
A másik dolog pedig az hogy mivel pontosságra van optimalizálva nem gyorsaságra ezért a játékoknál fölöslegesen számolgat pontosan. (bár ez az én elméletem, lehet hülyeség)
SLI csati van rajta, elméletileg összehozható lenne GTX580-assal, igaz vram ilyenkor limitálva lenne. (diferentsliauto hack-el)
Ezeket a kártyákat nagy szerverfarmokon használták, nem egyedül mentek (legalábbis ez a verzió nem olyan)
ilyesmibe lehetett:


Árban 20eFt körül lehet kapni a K10-et [link]
Ami egy GTX690-es 8gb vrammal. [link]

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#729) csiby222 válasza MasterDeeJay (#728) üzenetére


csiby222
aktív tag

Köszi :R Remélem lesz érdemi előre lépés az értékeket illetően.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#730) MasterDeeJay válasza csiby222 (#729) üzenetére

Kell vennem egy normális risert mert a mostanival kékhalálozik vagy éppen fel sem ismeri a gép. Direkbe berakva meg megfő a kártya.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#731) csiby222


csiby222
aktív tag

Új driver [441.08]

MasterDeeJay: Milyen dupla procis deszka az?

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#732) MasterDeeJay válasza csiby222 (#731) üzenetére

Lenovo D20 thinkstation konfig. Benne kettő X5675 proci, 6db 16gb-os ram, 1060w táp.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#733) csiby222 válasza MasterDeeJay (#732) üzenetére


csiby222
aktív tag

Itt sem a fogyasztás volt a fő szempont :)) Mire használod ha szabad tudni?

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#734) MasterDeeJay válasza csiby222 (#733) üzenetére

Hobbigép, néha játszok rajta. Ha kell akkor meg szervereket tesztelni virtuális gépekben.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#735) csiby222 válasza MasterDeeJay (#734) üzenetére


csiby222
aktív tag

Engem mindig az érdekelt az ilyen két CPU-s rendszerekkel, hogy mennyi a teljesítmény veszteség a két proci kommunikációja miatt ahhoz képest mintha egy CPU-ban lenne megtalálható a 12 mag.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#736) MasterDeeJay válasza csiby222 (#735) üzenetére

Ha egy program fel van készítve a többprocis módra akkor elvileg szinte semmi.
Ramok elérésénél van gond, ha az adat nem azon a procin lévő memóriavezérlőn csüngő ramon van mint amin az adott program fut. Mert ilyenkor a QPI linken keresztül kell a másik procihoz tartozó ramot olvasni. (25gb/s-es linken) Ennél a konfignál ilyen gond nincs mert csak 1066-os ramjaim vannak amik lassabbak mint a qpi elérése.
A másik gond meg az lehet hogy a procikban lévő gyorsítótár elérése is qpi linken megy oda vissza. Úgy tudom ezt a windows feladatütemezője megoldja.
De eleve ha van egy sok magot használó program az fel van rá készítve hogy külön kezelje a procikat és ramjaikat. Sőt gyorsabb is lehet mivel 6 csatornányi ram áll rendelkezésre és nem 3 mint egy procinál. [link]

egy kis 1070 SLI teszt korábbról hogy on is legyek:

A ti kártyákból nem fért el kettő.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#737) csiby222 válasza MasterDeeJay (#736) üzenetére


csiby222
aktív tag

Köszönöm a kimerítő választ :R és egyben elnézést a sok off ért de nagyon érdekel a téma főleg gyakorlatban.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#738) Mika1227


Mika1227
őstag

441.12

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#739) csiby222


csiby222
aktív tag

[441.20]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#740) Dtomka válasza csiby222 (#739) üzenetére


Dtomka
veterán

Hetenként 1 driver, tényleg kell ez...? :F

(#741) csiby222 válasza Dtomka (#740) üzenetére


csiby222
aktív tag

Vége a nyári uborka szezonnak sok játék jelenik meg ezért valószínűleg szükség van de ha Te nem vetted meg a RDR2-tőt akkor felesleges frissítened. Plusz jött egy Windows 10 verzió frissítés is a 1909. AMD-nek is ez a jó szokása, hogy minden játékhoz kihoz egy driver-t.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#742) apollo12


apollo12
veterán

hali valaki már találkozott hasonló problémával?

[link] https://prohardver.hu/tema/gamer_notebookok/hsz_41109-41109.html

(#743) csiby222 válasza apollo12 (#742) üzenetére


csiby222
aktív tag

Nincs Helios-om de szerintem MSI Afterburner-rel lehetne orvosolni a gondot.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#744) apollo12 válasza csiby222 (#743) üzenetére


apollo12
veterán

Még lett a bibi valamiért azt érezte a laptop a akumlátorról megy, de csak a vgat butította vissza 419 driverrel megszűnt a gond

(#745) csiby222 válasza apollo12 (#744) üzenetére


csiby222
aktív tag

A laptop gyártó oldaláról szedted le azt a driver-t amivel nem ment jól?

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#746) apollo12 válasza csiby222 (#745) üzenetére


apollo12
veterán

Nvidia oldaláról szedtem

(#747) csiby222 válasza apollo12 (#746) üzenetére


csiby222
aktív tag

A helyedben Én csak az Acer oldaláról letöltött driver-rel frissíteném a VGA driverét.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#748) apollo12 válasza csiby222 (#747) üzenetére


apollo12
veterán

sajnos ott 381 driver az utolsó :)

(#749) csiby222


csiby222
aktív tag

Hotfix driver: [441.34]

"This Hotfix driver addresses the following:

[Red Dead Redemption 2] Vulkan: Stalling on some systems with 4-core and 6-core CPUs
[Shadow of the Tomb Raider] Game may crash when launched in DX12 mode."

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#750) szasanyi


szasanyi
félisten

Star Wars Jedi: Fallen Order játékhoz melyik a legjobb driver? RTX2080

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.