Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:00

LOGOUT.hu

Nvidia® driverek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) makoss válasza core i7 (#590) üzenetére


makoss
addikt

Üdv!

És ez az új driver 431.36 miben jobb? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#602) Cs1csó válasza makoss (#601) üzenetére


Cs1csó
félisten

dokumentáció

Game Ready
Provides the optimal gaming experience for Tom Clancy’s The Division 2, Strange Brigade, and Metro Exodus

Gaming Technology
Adds support for GeForce RTX 2060 SUPER and RTX 2070 SUPER GPUs
Adds support for three new G-SYNC compatible monitors

Neked kell kibogarászni, hogy a te kártyádra és a te játékaidra vagy monitorodra, monitor csatolóra van e hatással.

[ Szerkesztve ]

(#603) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

(#604) gV


gV
őstag

431.60 - WHQL:

Provides the optimal gaming experience for Wolfenstein: Youngblood, Wolfenstein: Cyberpilot, and Madden NFL 20

Adds support for GeForce RTX 2080 SUPER GPUs
Adds support for new G-SYNC compatible monitors

(#605) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, egy játék kiírja, hogy az optimális teljesítményért updateljem a videokártya drivert.

Ehhez elegendő annyit tennem, hogy felmegyek az Nvidia weboldalára, letöltöm a kártyámnak megfelelő (standard?, game ready?) drivert, futattom és kész?

=^-^=

(#606) ricsi99 válasza L-e-f-i-e (#605) üzenetére


ricsi99
addikt

Nem kell mindent elhinni :D Ha semmi gondod nincs amúgy akkor mindig várj 1-2 hónapot a driver frissitéssel mert nem mindig jön nekik össze.Viszont ngyobb win update esetén ajánlott mert kavarnak ott rendesen
Amúgy a normál metódus igen... de amikor kiirja ott lent szépen akkor akár az nv programja is simén megcsinálja..

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#607) L-e-f-i-e válasza ricsi99 (#606) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Értem, köszi a választ, már elég régen votl driver update mert eddig nem is volt szükség rá, csak most egy új játék kiírta, de amúgy tökéletesen fut, inkább várok vele aztán max később frissítem. :)

=^-^=

(#608) Dtomka


Dtomka
veterán

A GeForce driver mielőbbi frissítését ajánlja az Nvidia

Én most a 431.68 DCH drivert használom. 1x kidobott az asztalra BF V közben más problémát nem tapasztaltam.

(#609) ricsi99 válasza Dtomka (#608) üzenetére


ricsi99
addikt

Lol már a driverben is van sebezhetőség... gondolom a régebbi szériákat lassítja is :C

"Egy dolgot azonban érdemes kiemelni: az összes sebezhetőség esetében szükség van arra, hogy a támadó fizikailag is hozzáférjen az adott rendszerhez, távoli kódfuttatásra és támadásra nincs mód, vagyis a lehetőségek tárháza eléggé behatárolt"

Na mármost ez aztán kemény támadási felület

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#610) core i7 válasza ricsi99 (#609) üzenetére


core i7
addikt

Lassan már a pc játékokban is lesz

[ Szerkesztve ]

(#611) Cs1csó válasza core i7 (#610) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az NCIS-ben volt egy rész, ahol egy MMORPG szerű játékban bujtattak el valamit és így egy időben több tízezer gép erejét használták fel brute force kódtörésre kb. mint a bányászás.

DE ha jól tudom a 90-es években a SETI is hasonló módon vette igénybe a bekapcsolt de nem használt gépek erejét.

(#612) gV


gV
őstag

Gamescom Game Ready Driver

Today, we’re celebrating our GeForce gaming community by releasing a special Gamescom Game Ready Driver, at 6am PT, that packs some big software optimizations for Apex Legends, Battlefield V, Forza Horizon 4, Strange Brigade and World War Z, which increase framerates by up to 23%.
____

____

GPU Integer Scaling: Sharper Upscaling for Retro and Pixel Art Games

____

GeForce Experience Adds New Freestyle Sharpening Filter

____

First introduced in our Studio Driver in July, our new Game Ready Driver adds support for 30-bit color across all product lines, including GeForce and TITAN, allowing for seamless color transitions without banding.

(#613) csiby222 válasza gV (#612) üzenetére


csiby222
aktív tag

Köszi már fel is löktem. Végre belehet kapcsolni a VRR-t a Windows-ban. Kíváncsi leszek erre a latency-s dologra bekapcsoltam de eddig nem tűnt fel semmi.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#614) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Kissé hibás a 436.02 telepítő, mert akaratod ellenére is telepíti Geforce Experience-t.(forrás techpowerup)

Bár kíváncsi vagyok mit hoztak össze.

[ Szerkesztve ]

(#616) Dtomka válasza gV (#612) üzenetére


Dtomka
veterán

GTX 1070 -re érdemes letölteni?

(#617) csiby222 válasza Dtomka (#616) üzenetére


csiby222
aktív tag

1070Ti-n van felrakva különbséget én nem vettem észre

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#618) Dtomka válasza csiby222 (#617) üzenetére


Dtomka
veterán

OKsa, akkor én is kipróbálom. Köszi a választ!

(#619) core i7


core i7
addikt

Új driver 436.15

(#620) Pujesz68


Pujesz68
csendes tag

Sziasztok ! Ujra telepitettem a wint a napokba,eredeti windowsom van,1903-as verzio,nvidia driverbol is a legujabb 436.15-os.A problemam az lenne hogy barmivel elkezdek jatszani azonnal kidobal 0x887A0007,0x886A0006 es meg hasonlo uzenetekkel...mitol lehet ez? mi oldana meg ezt a problemat,lassan 1 honapja szenvedek vele...csak a jatekoknal jelentkezik a problema,oc nincs se procin se kartyan,se a ramokon...

(#621) Cs1csó válasza Pujesz68 (#620) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ennek úgy tudom nincs köze az Nvidia-hoz, Windows 10-es gond, látom a Windows 10-es topikban is kérdezted, távolítsd el a legutóbbi frissítést.

Esetleg DDU-val töröld a friss driver-t és tegyél fel egy régebbit.

+magad uram ha szolgád nincs, keress rá a hibakódra és szűrt a friss hibákra tehát ami 1-2 hónapnál nem régebbi panasz és megoldás pl.: [link]

(#622) Pujesz68


Pujesz68
csendes tag

az a baj hogy mindent megprobaltam,eredeti winem van es nem tudom hogyan kell vissza allitani a 1903rol

(#623) Cs1csó válasza Pujesz68 (#622) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem a 1903-ról kell visszaállni, csak a legutóbbi frissítést kell eltávolítani: Gépház - Frissítés és Biztonság - Windows update - Frissítési előzmények megjelenítése - Frissítések eltávolítása és itt időrendben a legutóbbiakat eltávolítod.

(#624) Cs1csó válasza Pujesz68 (#622) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv másnál is van ez a gond - sőt nálam is volt de hibakód nélkül - ezt a frissítést kell elvileg eltávolítani: KB4512941

(#625) Pujesz68


Pujesz68
csendes tag

ujra raktam a wint..nekem most ezeket akarja tölteni és ezek vannak fent.a kulcsot a g2ről vettem hozzá egyé bként

(#626) Pujesz68 válasza Cs1csó (#624) üzenetére


Pujesz68
csendes tag

és még ezeket töltötte le

(#627) Cs1csó válasza Pujesz68 (#625) üzenetére


Cs1csó
félisten

A rendszer aktiválása lényegtelen. Egy csavar, hogy azóta már visszavonták, ezt a frissítést. Tehát ezzel, hogy most újratelepíted a rendszert lehet meg is fog oldódni a probléma.

Nekem még fent van mert az enyém régebbi telepítés. Lényeg engedd az update-et is lefutni és ha lefrissítette magát nézd meg, hogy ez települt e: KB4512941 ha nem akkor minden okés.

Ezek a frissítések kellenek is, csak a problémás nem de azt mint írtam visszavonták.

[ Szerkesztve ]

(#628) Pujesz68


Pujesz68
csendes tag

igen,most kinalja fel hogy fel akarja telepiteni,de nem engedem neki😈😈👿

(#629) Cs1csó válasza Pujesz68 (#628) üzenetére


Cs1csó
félisten

Konkrétan ezt: KB4512941 ?

Na azt ne engedd, a többi mehet lehet kell is pl. a .NET frissítés.

Még valami nálam friss telepítés után ez a két program szokott felmenni:
- Visual C++ összes: [link]
- DirectX-re pedig telepítem az MSI Afterburner-t - Rivatuner részét is - és ez telepíti az összes DX-et.

[ Szerkesztve ]

(#630) Pujesz68


Pujesz68
csendes tag

a pubg crash sajnos fenn all meg most is,nem tudom mi nem tetszik neki de azota is crashel,a tobbi jatek ugy veszem eszre mukodik

(#631) Cs1csó válasza Pujesz68 (#630) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha egy konkrét játék akkor ott már befigyelhet valami játék specifikus probléma is.

(#632) Pujesz68 válasza Cs1csó (#631) üzenetére


Pujesz68
csendes tag

az a baj h gozom nincs mi lehet,a jo multkor az oldotta meg h nem telepitettem fel a geforce experiencet meg a usb c drivert mostmar az se,a net keretrendszer 2.0-3.5ot kellene szerintem kikapcsolni csak nem tudom hogyan kell,mert meg nem akarja letolteni addig jo csak felbe szakitja a jatekot azzal h szedjem le,leszedem es azonnal crashel

[ Szerkesztve ]

(#633) Cs1csó válasza Pujesz68 (#632) üzenetére


Cs1csó
félisten

A .NET "régi" keretrendszer egy friss Windows 10 telepítés után - szűz Windows pendrive-ról gyalulva a régi partíciókat tiszta telepítés - nincs is bekapcsolva itt lehet ki- és bekapcsolni: Vezérlőpult - Programok és szolgáltatások - Windows-szolgáltatások be- és kikapcsolása - itt vedd ki jelölést - ha be van jelölve - nálam nincs telepítés után de mivel egy programok igényli ezért manuálisan bekapcsoltam:

USB C driver? Azt külön kell telepíteni? Én szinte mindent a Windows-ra hagyok kivételek amiket manuálisan telepítek:
- Nvidia driver
- Realtek HD Audio driver
- Razer Synapse driver - Razer egér

Ennyi, a többit a Windows amit felpakol azzal használom.

[ Szerkesztve ]

(#634) Pujesz68 válasza Cs1csó (#633) üzenetére


Pujesz68
csendes tag

koszi ! es ha allandoan kidobal ezek utan is h telepitsem fel akkor mit tegyek? mert tuti h ez okozza a crasht..amikor feltelepitem

(#635) Pujesz68


Pujesz68
csendes tag

tehat nem lehet kiloni h ne kerje mindig hogy telepitsem fel

(#636) Cs1csó válasza Pujesz68 (#635) üzenetére


Cs1csó
félisten

Semmit, van valami programod ami igényli tehát ha nem telepíted fel akkor az a program nem fog települni sem vagy nem fog tudni elindulni.

Melyik az a programod ami igényli?

Mikor csináltad a tiszta telepítést? Mert ha megint nekifutnál akkor ahogy told fel a programjaidat az egyiknél jelezni fog, hogy azt be kell kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#637) Pujesz68 válasza Cs1csó (#636) üzenetére


Pujesz68
csendes tag

csak a pubgnal keri ezt

(#638) Cs1csó válasza Pujesz68 (#637) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor patthelyzet, mert a PUBG e nélkül nem fog futni, de az amúgy is rosszul fut, ahogy írtad.

A Windows újratelepítése nálad mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#639) Pujesz68 válasza Cs1csó (#638) üzenetére


Pujesz68
csendes tag

csutkara mindent ujra tettem,most letoroltem a pubgt,feltettem a 4.8as net keretrendszert kezzel es a 3.5otoset aztan vissza a pubg megnezzuk mit csinal

(#640) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok

Mitől lehet az hogy időnként, mikor magára hagyom a gépet.
Fogja magát és az "Nvidia Share" vagy hasonló és összeomlik. kiakasztva a gépet
Tiszta telepítéssel tettem fel az Nvidia drájverét. (már 2x is)

(#641) Cs1csó válasza Bal0924 (#640) üzenetére


Cs1csó
félisten

DDU-val távolítottad el?

(#642) Bal0924 válasza Cs1csó (#641) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Mikor a feltettem az újat akkor tiszta telepítés opcióval telepítettem.

(#643) csiby222 válasza Bal0924 (#642) üzenetére


csiby222
aktív tag

Az csak a beállításokat reseteli. DDU-val próbálj rá.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#644) Bal0924 válasza csiby222 (#643) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi, közben megtaláltam a választ. Gond van ezzel verzióval.
Visszarakom az előzőt, azzal nem volt gondom.
DDU=Display Driver Uninstaller?
Ilyen rövidítést én is tudok....
YU-t használom.

(#645) csiby222 válasza Bal0924 (#644) üzenetére


csiby222
aktív tag

Igen az. :C

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#646) Cs1csó válasza Bal0924 (#644) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezért van a fórum kérdezd meg, én meg azt nem tudom mi az a YU, Your Uninstaller?

(#647) lavorka


lavorka
aktív tag

Üdv! Ma reggel gondoltam frissítek egy VGA drivert. 430.86 volt a régi, letöltöttem az újat, régi driver DDU-val lepucol, újraindul, majd új driver fel. Addig minden OK is volt, NV vezérlőpult megnyit, 3D beállítások ok, a felbontás módosításánál egyszer csak eltűnt az NV vezérlőpult, és nem volt hajlandó újra megjelenni. DDU ismét, újraindulás után pedig visszajött a régi driver amit már a legelején leszedtem... már próbáltam winből is uninstallt, DDU-t is, az újraindulás után mindig visszajön... mi a fasz van ilyenkor? :W

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#648) ricsi99 válasza lavorka (#647) üzenetére


ricsi99
addikt

Tipp.
Ha kihuznád az intenet kábelt lehet okoskawin10 nem pakolná vissza a hatáttérből rögtön...
ha meg offline helyrehoztad a jó driverrel utánna csatlakoznál ujra a netre

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#649) lavorka válasza ricsi99 (#648) üzenetére


lavorka
aktív tag

Erre nem gondoltam, kipróbálom!

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

(#650) lavorka válasza ricsi99 (#648) üzenetére


lavorka
aktív tag

Működött a dolog, köszi a tippet! :R

Hát értem én a beszédjit! Veder kell neki meg lavór... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.