Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:00

LOGOUT.hu

Nvidia® driverek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Cs1csó válasza lavorka (#647) üzenetére


Cs1csó
félisten

A DDU-ban van olyan opció - ki kell jelölni - hogy NE engedje telepíteni automatikusan az új driver-t miután eltávolítottad az aktuálist. Tehát futtatod a DDU-t bepipálod ezt az opciót gép restart csökkentett modban törli a driver-t majd gép restart és nem fog települni semmi automatikusan te nyugodtan tehetsz fel régebbi vagy újabb driver-t is.

A net kihúzás sem rossz, de van elvileg ellenszer az ilyen automatizmusra.

(#652) Bal0924 válasza Cs1csó (#646) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Igen az. :C

(#653) Cs1csó válasza Bal0924 (#652) üzenetére


Cs1csó
félisten

;) már régen használtam a DDU-t de erre emlékeztem. Gyakorlatilag letiltja a Windows update-et.

(#654) bivalyolo válasza Cs1csó (#653) üzenetére


bivalyolo
őstag

Az integer scaling-et próbáltátok már az új driverben? 4k-ról 1080p-re, illetve 1440p-ről 720p-re váltáskor éles marad a kép, megszűnik a blur? Működik fullscreen módban is vagy csak ablakban?

"Let's agree to disagree!"

(#655) nubyy


nubyy
aktív tag

Hi,
Furcsa gondom van a VGA-val ami CPU csere utan kezdodott. 70-73 fokig teljesen jo, de ott 100%-ra veszi magat mind3 fan. Nem melegszik tovabb nyilvan, eddig egy progi sem tudta befolyasolni ott a ventiket viszont alatta teljesen rendben lehet allitani oket. Temp limit 88 fokra van allitva. Olyan mintha azt hinne a cucc, h mindjart megsul es felulir mindenfele vezerlest de a hofok amit kiir nem igazan ezt mutatja. Elozo procival olyan 75 fok korul a vege, attol sosem volt melegebb kb 60% fan speed mellett.
A VGA egy MSI 2080 Gaming X Trio. DDU uninstall a drivernek megvolt safe modebol, Win driver update disable opcioval. BIOS-ra gondoltam meg mert az volt frissitve proci cserenel de hiaba dobtam fel ugyanazt a BIOS-t mint elotte volt. Masik gepbe nem tudtam belerakni meg.
Win nem volt ujrahuzva procicsere utan, de tulelt mar Win install komplett platform csereket is korabban minden gond nelkul (azota mar volt ujrahuzva, ez az elso HW change ezen a rendszeren).
Latott mar vki ilyet?

Koszi!

(#656) hali13 válasza nubyy (#655) üzenetére


hali13
tag

Üdvözletem.

Nem tudtam hol kérdezzek, megpróbálok itt. Egy olyan jelenséggel szembesültem, hogy az Nvidia Geforce Experience felület nem müködik normálisan. Tehát feltelepül, be is tudok mindent állitani benne, a játékokat optimalizálja. Eddig ok. De ha egyszer lezárom a kezelőfelületét, soha többet nem jön elő.

Tehát a háttérben fut az experience, ott is van az ikonja a jobb sarokban, de csak az Nvidia kezelőfelület hajlandó előjönni, a geforce felület nem.

Újratelepitettem az egészet, megint elsőre szépen előjött az ablak, de miután bezártam, soha többet nem hajlandó előjönni. Ha az exéről inditom, akkor sem.

Feldobja a driver frissitést, rá is nyomok, de a geforce experience ablak amiben jóvá tudnám hagyni, letölteni és telepiteni, az nem jön elő.

Esetleg valakinek valami ötlet?

Ja, virusirtó nem blokkolja, elvileg a defender sem.

Az ötleteket köszönöm előre is.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#657) gejala


gejala
őstag

Tekintve, hogy az egy éves, de sokáig ajánlott 399.24 óta finoman szólva is hektikusak lettek a driverek, írok egy kis összefoglalót, hogy mit érdemes használni mostanság.

1. A legújabb, 436 branch a busted kategória, súlyos problémákat és sebességvesztést tud okozni sok játékban.

2. A legújabb normálisan működő driver a 431.68 hotfix vagy a 431.70 Studio Driver. Ezekben nincs durva bug, de komoly sebességvesztést okoznak DX11 alatt régebbiekhez képest.

3. Eggyel visszább lépve a 430.86 vagy 430.64 ajánlható. Alapból a .86, de ettől crashel a Shadow of the Tomb Raider, úgyhogy ha ezzel játszol. akkor a .64. Bugok tekintetében elég jók, de még mindig lassabbak, mint a régebbiek.

4. A részemről ajánlott driver a 425.31, ami nem bugos és stabil, de már hajszálnyival ez is lassabb, mint a 419.67. Ennek ellenére azért ajánlom, mert javítottak benne jó pár súlyos bugot.

419.67-nél korábbra nem érdemes visszamenni, mert DX12/Vulkan sebességet veszítesz és kapsz egy csomó kellemetlen bugot is, köztük elég súlyos biztonsági réseket is.

[ Szerkesztve ]

(#658) Cs1csó válasza gejala (#657) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez mind elszomorító, ezért is nem agyalok ezen, mindig felteszem a legújabbat addig ameddig amivel játszom az megy vele. Aztán ha nem majd nézelődöm.

(#659) Pujesz68 válasza Cs1csó (#633) üzenetére


Pujesz68
csendes tag

Vegul VGA hiba lett,visszakuldtem gariba meglatom mi lesz...rtx 2060al megprobaltuk elinditani a jatekokat es minden ment tokeletesen semmi hibauzenet,crash,driver a legujabb volt fen,nem kert semmi net keretrendszer frissitest..2080ti nel meg minden fele dll hibauzenet meg volt h magatol random elment a kep is..

[ Szerkesztve ]

(#660) Cs1csó válasza Pujesz68 (#659) üzenetére


Cs1csó
félisten

Remélem elfogadják és javítják.

(#661) Mika1227


Mika1227
őstag

436.30

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#662) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok!

Igaz, a topikjában már kérdeztem de van egy 3 napos Strix 2080 Superem, ami véletlen időközönként ezt produkálja. Csak ezen a 4K-s tvn ilyen a jele. Próbáltam már átrakni másik HMDI-be is a kártyán, de akkor is előjött ez a jelenség. Amikor ilyen volt az GFE-ben yomtam neki egy driver újratelepítést és aztán rendbejött, majd 2-3 restart után szintén ilyen lett.

Mi lehet a probléma? találkoztatok már ezzel a jelenséggel? HDMI kábelt is cseréltem már. Bekavarhat a 4K? Jelenleg egy 1.4-es kábellel van összekötve, és az előző GTX 960-as simán meg tudta ezt oldani.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#663) csiby222 válasza Adam_Shepard (#662) üzenetére


csiby222
aktív tag

Erre sajnos nem tudok biztosat mondani HDMI kábel és HDMI kábel között is óriási különbségek vannak és a VGA-kba, laptopokba épített portok között is. Ahol dolgoztam iskolába ott nagyon sok projektor és különféle laptopok voltak, volt olyan, hogy egy megtört HDMI kábel csak egy embernél és csak az ő laptopjával okozott megjelenítési hibát, másnak és ugyan azzal a laptop típussal pedig nem. Ennek fényében nem merem kijelenteni, hogy ez vagy az hibás. Meg kellene nézni más 4K-s TV-vel ugyan azon kábelekkel, hogy ki lehessen teljes mértékben zárni, hogy a kártya a hibás vagy sem. Esetleg haver, rokon, valakihez átvinni a gépet egy teszt erejéig. Ezt tudom javasolni.

U.i: Esetleg próbáld meg a TV-n másik HDMI portba dugni mert nem mindegyik egyforma. a 4K HDR-hez 2.0 kell és általában csak 1db port 2.0-s a többi nem.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#664) SityiSXT válasza Adam_Shepard (#662) üzenetére


SityiSXT
őstag

High speed az a HDMI kábel? Ha nem, jó eséllyel az lesz a ludas.

(#665) Adam_Shepard válasza SityiSXT (#664) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ezek a paraméterei:

Up to 32 audio channels
Up to 1536kHz audio sample frequency
Increases bandwidth to 18Gbps
Caracteristics : 720p/1080p/4K/3D
High quality HDMI cable with lightning
Copper conductor for optimal signal with gold-plated (24K) contacts
With Ethernet
Deep color 12Bit
Refresh rate: 60Hz
Transfert rate: 10.2Gbs

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#666) Loha válasza Adam_Shepard (#662) üzenetére


Loha
veterán

RGB (tömörítetlen) színtérben a HDMI 1.4 -es kábel maximum 4K 30Hz -et tud, a 4K 60Hz RGB -hez minimum HDMI 2.0 -ás kábel kell, vagy YCbCr422 (tömörített) színteret kell beállítanod (nem ajánlott) az 1.4 -es kábeleden.

[ Szerkesztve ]

(#667) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!

NVIDIA driver telepítésekor ez a hibaüzenet jön elő nálam:

Tudja valaki, hogy erre mi a megoldás?
Köszi!

(#668) Cs1csó válasza neo81 (#667) üzenetére


Cs1csó
félisten

Töltsd le innen: [link] a telepítőt újra de nem a DHC-t hanem a Standard változatot, a Windows Driver Type-nál lehet kiválasztani - alapvetően a kártyádat miután kiválasztottad a többit hangyd alapon

Előtte nem tudom milyen katyvasz lett a gépen ezért futtasd a DDU-t: [link]

Ha nem ismered a működését keress rá a YouTube-on és lesz videó ami lépésről lépésre végigvezet.

(#669) neo81 válasza Cs1csó (#668) üzenetére


neo81
senior tag

Ezzel a változattal jön elő a hiba: 436.30-desktop-win10-64bit-international-whql.exe
Ezzel a változattal nem jön elő a hiba: 436.30-desktop-win10-64bit-international-dch-whql.exe (de ez a változat nem felel meg nekem, mert ebből nem települ fel az NVIDIA vezérlőpult)

(#670) csiby222 válasza Cs1csó (#668) üzenetére


csiby222
aktív tag

Csicsó82: Szerintem nem sikerült elolvasnod a hiba kiírást, mert DCH drivert kér nem Standard-t. Pont a DCH-val kell frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#671) Cs1csó válasza csiby222 (#670) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

(#672) neo81 válasza neo81 (#669) üzenetére


neo81
senior tag

Már megvan a megoldás....
Csak fel sikerült tenni a Standard (NVIDIA vezérlőpultos) telepítős változatot.

[ Szerkesztve ]

(#673) csiby222 válasza neo81 (#672) üzenetére


csiby222
aktív tag

Pedig a DCH is ugyan olyan jó és előbb-utóbb már csak az lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#674) neo81 válasza csiby222 (#673) üzenetére


neo81
senior tag

Ha DCH változatot telepítettem fel, akkor nem volt NVIDIA vezérlőpult.

(#675) csiby222 válasza neo81 (#674) üzenetére


csiby222
aktív tag

Ami nem véletlen. Ha visszább görgettél volna a csoportba már leírtam másnak is. Microsoft Store-ból automatán letölti ha nem akkor rá kell nyomni a frissítésre és leszedi és lesz.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#676) neo81 válasza csiby222 (#675) üzenetére


neo81
senior tag

Nekem nem frissült Store-ból és le sem engedte tölteni onnan...

(#677) csiby222 válasza neo81 (#676) üzenetére


csiby222
aktív tag

Ez a legrosszabb eset de egy aprócska google keresés megoldotta volna a dolgot vagy az előbb említett vissza görgetés mert azt is leírtam, hogy ebben az esetben: [erre kell kattintani]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#678) Szegi82


Szegi82
csendes tag

Sziasztok! Talán itt tudtok segíteni nekem. Olyan problémával szembesülök, hogy a Gforce Experience el nem tudok felvételt készíteni. Ideiglenes file nak is és végleges file nak is van szabad területem több mint 4 terra. Amikor elindítanám a felvételt megjelenik egy pici zöld kör a jobb alsó sarokban ami át van húzva. Normál esetben ha megy a felvétel nincs áthúzva. Drivert újratettem két felvételig ment majd újra előjött ez a hiba. Talátam youtubeon videót, hogy a registerben kell újraindítanom egy file-t . Megtörtént, egy felvétel és újra nem működik. Találkoztatok már ezzel a hibával és ha igen tudtok nekem megoldást adni?

(#679) neo81 válasza csiby222 (#677) üzenetére


neo81
senior tag

Erre is kattintottam már, így sem jött össze, mindegy már nem foglalkozok a témával.
Köszi az infókat!

(#680) Z.o.l.o. 19


Z.o.l.o. 19
tag

Sziasztok, hátha tudtok segíteni, adott egy kártya, asus 2080 ti dual advanced
. Na már most at cseréltem az előtte lévő kártyát ami egy 1060 3gb volt erre, először nem szedtem le a driver, gondoltam én hogy csak működni fog így is.

Már volt a 1060 3gb os előtt ez a kártya benne, most jött vissza szervizből és kB olyan 60-80 fps veszett el pl Rainbow six siegeben, Anthemben közel 40 fps

Mi lehet a probléma? :(

"Sose voltál, mindig vagy "

(#681) csiby222 válasza Z.o.l.o. 19 (#680) üzenetére


csiby222
aktív tag

Először is a probléma megoldásában sokat segítene ha érthetőebben leírnád mi is a szitu. Addig oké, hogy van egy 2080Ti meg egy 1060 de elvesztettem a fonalat, hogy melyik van a gépbe pontosan. De amúgy majdnem mindegy egy DDU-s takarítás aztán a hozzá való driver meg kell, hogy oldja a dolgot.

neo81: Na az pl akkor marha érdekes mert e három dolog közül valamelyik megoldja a gondot, fura.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#682) Dtomka válasza Szegi82 (#678) üzenetére


Dtomka
veterán

Esetleg próbáld ki a videóban látottakat:
[link] How to use Nvidia Instant Replay(Shadowplay) to record Rotmg/Desktop

(#683) Z.o.l.o. 19 válasza csiby222 (#681) üzenetére


Z.o.l.o. 19
tag

Most jelenleg a 2080 ti, ddu meg volt de folyamatosan ledroppol az fps szám 5 re és 5-7 másodpercre be akad, mint ha kifagyott volna de utánna megy tovább, elnézést kérek ha össze vissza volt :(

"Sose voltál, mindig vagy "

(#684) SityiSXT válasza neo81 (#679) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nincs megmókolva a Win10-ed? Microsoft Store rendesen működik?

[ Szerkesztve ]

(#685) Cs1csó válasza Z.o.l.o. 19 (#683) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ettől nem lettünk okosabb amit tennék:
1. megnézném, hogy a gép jól van e összerakva, áramtalanítás és megmozgatni a kábeleket stb.

2. Csinálnék a mostani rendszeredről Macrium Reflect Free-vel egy teljes rendszermentést, majd utána egy tiszta Windows újratelepítést a 1903-as build-del

3. ha ezek után is xaraxik, akkor nem jó a kártya.

4. ha ezek után jó akkor nincs mese a korábbi rendszereddel volt a gond ezért azt nem állítanám vissza hanem inkább a mostanit laknám be újra

(#686) steele80 válasza Z.o.l.o. 19 (#680) üzenetére


steele80
senior tag

Ha jól értem a 2080ti már volt szervizbe, mert baja volt és szerviz után még mindig nem tökéletes, tehát én nem keresném tovább a hibát rossz a kártya.

(#687) Cs1csó válasza steele80 (#686) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 de a rendszerről készített mentés után egy tiszta telepítés azért úgymond megerősítő erővel bírna, persze ha lenne a közelben egy másik pc ami elbír egy ekkora VGA-ával akkor abban is kipróbálnám - mivel úgy tűnik ez nem olyan hiba ami kárt tesz a gép többi alkatrészében tehát nem veszélyes kipróbálni egy másik gépben.

Közel 400 ezer(!) forint egy ilyen VGA vagy akár több is úgyhogy elvárható, hogy vigyázállásban kérjenek bocsánatot, hogy nem javították meg.

(#688) csiby222 válasza Z.o.l.o. 19 (#683) üzenetére


csiby222
aktív tag

Oké. Visszajött szervizből a kártya. Na az a kérdés, hogy javították vagy újat kaptál. Ha javították akkor annak kell lenni leírásnak mit csináltak vele konkrétan. Ha újat kaptál és úgy nem megy a cucc rendesen vidd át egy haverodhoz most úgy is hétvége lesz a fű se nagyon nő ilyenkor, teszteld le az Ő gépében ha ugyan azt produkálja, mint nálad akkor mehet vissza szervizbe ha nála jó akkor nálad van a gebasz amit nehezebb lesz kideríteni mi is az. Ha javított a kártya akkor az nem jött be nekik, vidd vissza, hogy adjanak egy másikat vagy adják vissza a pénzt.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#689) SityiSXT válasza csiby222 (#688) üzenetére


SityiSXT
őstag

Mondjuk egy komplett konfig megadása se ártana, mert akár az is lehet, hogy a táp nem bírja a kraftot. Mondjuk.

(#690) Z.o.l.o. 19 válasza csiby222 (#688) üzenetére


Z.o.l.o. 19
tag

Elnézést kérek, kevés időm volt le írni pontosan, szóval a 2080 ti már másfél hónapja ott volt a boltba, mert ez már a 3. Kártya

A teljes konfig :
Evga 1000w g3
Asus z390 lap
Corsair Vengeance rgb pro ram
Toshiba m. 2 és ssd
Noctua hűtők
És a gépben is van 7 venti.

Első meghalt 8. Hó 13 án, azt vissza kaptam 29. Én amin nem lehetett venti sebességet állítani, azt másnap vissza vittem, és tegnap kaptam a csere kártyát amit maga az Asus cserélt, közben a dobozát teljesen tönkre tettek a Dual advanced editionnak, és a kártya teteje sem teljesen fekete hanem kicsit szürkés már, gondolom ez is valami javított darab.
Szóval ma vissza viszem a kártyát a boltba és vissza kérem a pénzt, mivel a gép a 1060 3gb os kártyával jól működött, ddu volt csinálva és másik gépben is ezt produkálta, olyan 90 fok körül ment pl Rainbow six siegenél ultrán és olyan 140 fps, az első kártya 76 fokon ment és 230 fps volt, szóval a kártya hibás gondolom sajnos :(
Azért is olvastam és írtam a topicba hátha hallott, vagy látott már ilyet valaki.
Én minden esetre furcsállom hogy közel 4k értékű kártyával így bánnak hogy a doboza is széjjel van tépve

Elnézést kérek ha kicsit kesze kusza volt amit írtam tegnap még ma, nem láttam az idegtől hogy kB 40 nap alatt semmi változás nem volt az ügyemben
Sorry srácok

De pl amiket írtatok eddig ezekről nem is tudtam, pl hogy teljesen le lehet menteni a rendszert, vagy a ddut :)

[ Szerkesztve ]

"Sose voltál, mindig vagy "

(#691) Cs1csó válasza Z.o.l.o. 19 (#690) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R Semmi gond drága kártya és xopatnak rendesen, ne hagyd magad keress rá a jogszabályokra, hogy mely esetben lehet visszakérni az árát. Megjegyzem ha nekik már olyan kártya nincs amivel úgymond cserealapot biztosíthatnának akkor kötelesek visszaadni.

(#692) Z.o.l.o. 19 válasza Cs1csó (#691) üzenetére


Z.o.l.o. 19
tag

Köszönőm szépen
Igen sajnos,mostantól biztos hogy csak azonnali cserével vásárolok kártyát. Emletileg ha már cserélték utánna kötelesek vissza adni a pénzt, valami ilyesmit olvastam,gondolom tesztelni akarják majd meg hasonlók , na ez az amit nem fogok most már megvárni, ha ezt akarják akkor fogyasztó védelem Stb Stb

Ha gondoljátok le írom a bolt nevét, persze nem tudom hogy szabad vagy illik e, sajnos itt a gyártó a ludas szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Sose voltál, mindig vagy "

(#693) Cs1csó válasza Z.o.l.o. 19 (#692) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem kell de az államilag garantált garancia feltételeket nézd át, ne hagyd hogy hülyére vegyenek - mert arra akarnak nyugi - de a helyedben azzal indítanék:

"ez a kártya 400 ezer forintomba került ha maguknak egy vállrándítás 400 ezer forint akkor nem értem miért húzzák az idegeimet és adják vissza az árát MOST AZONNAL! Természetesen kérem a vásárlók könyvét és a kormányhivatalban panaszt is fogok tenni."

A lényeg, hogy érezzék a törődést.

(#694) csiby222 válasza Z.o.l.o. 19 (#692) üzenetére


csiby222
aktív tag

Igen Én is úgy tudom, hogy ha első javítás után nem lesz jó a termék és nem járt le a garancia idő akkor élhetsz a csere vagy pénz vissza fizetés jogával ha nagyon mismásolnak említsd meg hogy akkor mész a fogyasztó védelemhez meg a panaszkönyvet is elkérném. Általában a fogyasztó védelem szóba hozása után már kezesebben állnak a dologhoz.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#695) csiby222


csiby222
aktív tag

Insider Nvidia Driver 440.23 / WDDM 2.7 Windows 20H1 driver(Nem DCH): [Link a guru3d fórumáról származik]

Szintén ugyan ebből a fórumból:
[440.52]

[forrás]

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#696) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

GTX 780-hoz melyik drivert érdemes használni?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#697) csiby222 válasza Phobion (#696) üzenetére


csiby222
aktív tag

[Driver version best for gtx 780 ti]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

(#698) Phobion válasza csiby222 (#697) üzenetére


Phobion
őstag

Köszönöm! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#699) arn


arn
félisten

nem tudom, hogy hol van ennek a megfelelo topic... de nem tudjatok, hogy miert nem rogziti nagyobb felbontasban az nvidia experience a videot, mint az aktualis felbontas? ha desktoprol inditom, akkor 3440x lesz, ha pl egy fhd felbontasnal, akkor 1920x.

akkor mit csinal ez a menu?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#700) csiby222 válasza arn (#699) üzenetére


csiby222
aktív tag

Halvány lila elképzelésem sincsen. Lehet desktopon azért van nagyobb felbontásod mert két monitorod van. Ez csak találgatás de lehet a játék közben a játéknak is 4K-ban kellene futni ha bekapcsolod DSR-t akkor elgondolásom szerint lesz 4K felbontásod de nyilván az FPS vissza fog esni. De hangsúlyozom ez csak az Én teóriám.

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.