Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#953) greatchaos


greatchaos
addikt

csupán megjegyzésként, hátha más is belefut ilyen gondba. acer noti(k). optikai meghajtó a gép használattól eltünnek. értem ezt rendszeres igénybevételnek, esetleges ütődéseknek, fizikai hatásoknak. tulajdonomban van 2 travelmate 2410-s, egyik full alap felszereltség, másik kicsit komolyabb, wifi és több ram ,dvdrw, nagyobb hdd stb. időről időre befagyott a biosznál. kis kopácsolás rajta, akkor indul. aztán egyszer szétszedtem, emrt a procit is meg kellene röffenteni, így szétszed, majd dvd-t is megnézem. a csatlakozó lötyög. szétszedem az optikai meghajtót és az elektronika nincs csavarozva. miért is? - passz. így kimozdulhat és hoppá volt nincs optikai meghajtó a júzernek. megnéztem a másik laptopot is, azon is így, csavarozás nélkül van megoldva. félő, hogy ez nem az acer hibája, hanem az egyszég gyártójáé. 1-1 csavar bele, majd többet a gond megszünt. ilyen apró hiány mekkora gondot tud okozni.

a lapok korábban nem voltak szétszedve, gyári állapotban vannak, így nem korábbi barkácsból tüntek el a csavarok

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.