Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#11754) demeikodos


demeikodos
újonc

kaptam egy asus kis notbookot, meghalta rajta a rendszer win 7 x32, volt rajta, mivel nincs optika meghajto, hálozati telepitésbe fogtam az általatok le írtak alapján http://logout.hu/cikk/windows_telepitese_halozatrol/nyomtatobarat/teljes.html.

mindent ugy csináltam ahogy le volt irva, kivéve a DHCP beállitásoknál volt egy érték amit nem maradhatot 0-lás erteken mert nem engedet adig ki ez a pool size érték alapban 0, de átraktam más értékre.
A töbivel nem volt gond, beállitotam mindent, mentetem, ujra inditotam, a notbookon engedélyezve van a hálozati telepités(pxe).
DHCP keres, de azt írja hogy no DHCP or proxyDHCP offers were received.
PXE-M0F: Exiting Intel PXE ROM
kéri hogy inditsam ujra és válaszak más boot beálitást.
aA másik gépen a Seva-log Része jelzi a kapcsolat kérést de ez van a végére írva:
[06/22 13:15:34.430] BINL Inf: Preparation/Maintenance procedures "Start" **
[06/22 13:15:34.540] BINL Inf: Preparation/Maintenance procedures "End" **
[06/22 13:15:59.245] DHCP Inf: Serva's own interface MAC IntelCor/00:1F:3C:52:4A:9C : ignoring request
[06/22 13:36:22.014] DHCP Inf: Serva's own interface MAC IntelCor/00:1F:3C:52:4A:9C : ignoring request

Ha lene valami ötletetek azt megköszönném, itt kint nagyon nehéz az ijesmit megoldani, föleg ha nincsrá keret, mert akkor beviném a szervizbe és meg csinálnák, de csoro vagyok, és csak ezen keresztül tudok komonikálni a családommal.
Mégprobálkozom pár boot beállitásal hátha.
köszönöm, ide, de legjobb ha a emailcimemre irtok bereiferenc@gmail.com

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.