Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18551) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó volt a mai edzés de főleg mert megint kellemesen telt a idő a Leányzóval ismét jól elbeszélgettünk. (persze edzés is jó volt emellett :D )
amúgy az meglepett, hogy lejött a barátnője is edzeni (ő aerob edzésre jár mostantól) és megemlítettem miután bement, hogy valakire nagyon hasonlít ő meg mondta erre hogy "szép nem? /*kérdőn rámnéz mosolyogva*/ annyira szép az arca (...)" , azt hittem van valami "mögöttes szándék" de későbbi beszélgetésükből kikövetkeztettem hogy van palija de mégis furcsa volt a helyzet nah :U :B

[ Szerkesztve ]

(#18552) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Hmm... Miért van az, h nem tudom eldönteni, hogy mit is szeretnék egy csajtól. :F

(#18553) fokukac válasza Kokkantas (#18552) üzenetére


fokukac
nagyúr

...mert legbelül egy érzékeny és gyenge nő vagy Te is, és képtelen vagy döntést hozni.

Szerintem Neked egy amazonra lenne szükséged, aki konkrétan rádmászik, és megerőszakol, úgy, hogy köpni-nyelni se tudjál... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18554) orbano válasza Kokkantas (#18552) üzenetére


orbano
félisten

buzi-e vagy? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#18555) orbano válasza whitezo88 (#18551) üzenetére


orbano
félisten

ilyenkor hevesen bólogatni és viccesen utalni rá, hogy összehozhatna vele egy randit :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#18556) Leeza válasza Kokkantas (#18552) üzenetére


Leeza
tag

Nem kell eldönteni. Hadd jöjjön magától.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#18557) orbano válasza adalbert1 (#18550) üzenetére


orbano
félisten

ne mondj időpontot. ha megkedvel és találkozni karna, úgyis felhozza valamilyen úton-módon. sőt ráérsz ezen te hezitálni, attól megőrülnek :) én mindig bizonytalan voltam az ilyen talikat illetően (talán itt is sírtam miatta pár poszt erejéig), ők meg majd bele őrültek. és én egyszer hoztam fel a tali lehetőségét, mindig csak "valahogy előkerült". manipulatív egy fajta a nő, rájuk kell bízni az ilyet :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#18558) Leeza válasza orbano (#18557) üzenetére


Leeza
tag

Persze, húzzuk csak a "manipulatív" nők agyát, úgysincs elég bajuk! :))

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#18559) proof88 válasza Kokkantas (#18552) üzenetére


proof88
addikt

Alapjáraton sima szexet, aztán ehhez még jöhet 1-2 modifier, pl barátnő, szado-mazo, etc.

(#18560) elmoraan (r) válasza Kokkantas (#18552) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Szerintem meg azér', mert nem alszod ki magad, és még éjjel egykor is hülyeségeken agyalsz. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#18561) adalbert1 válasza orbano (#18557) üzenetére


adalbert1
veterán

Na pont az az érdekes az egészben, hogy nem tudom eldönteni hogy mit akar... (ugye a szokásos barátság, kapcsolat, egyéb... az adatlapján meg pont nincs kitöltve az intrested in rovat :) )
Ill. ahogy kiveszem a beszélgetéseinkből volt jó pár mellélövése az utóbbi időszakban (pl. félresikerült házasság is), ez nem tudom mennyire befolyásolja ilyen értelemben pl...

Elméletileg olyan formában már feldobta hogy jó lenne valamilyen más platformon folytatni a beszélgetést...

Ahogy számolgatom már túl lehetünk vagy 200 üzeneten, mindenféle témákat érintve, viszont lehet hogy hamarabb elfogynak a témák mint hogy összejöjjön a személyes találkozó is (főleg hogy jópár komolyabb téma érintésénél megegyeztünk hogy ebbe nem itt kellene belemenni). :F

Én meg rohadt kíváncsi vagyok, hogy ki az a Nő akit takar az a pár fénykép/gondolatsor...

Viszont mivel már párszor meg lett kerülve ez az egész találkozás téma így biztos nem fogok már előhozakodni vele...

(#18562) frame>24


frame>24
addikt

No hát akkor szép hétvégét! ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18563) orbano válasza adalbert1 (#18561) üzenetére


orbano
félisten

"jópár komolyabb téma érintésénél megegyeztünk hogy ebbe nem itt kellene belemenni" - ha ezeket ő mondja, akkor jócskán magas labda... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#18564) adalbert1 válasza orbano (#18563) üzenetére


adalbert1
veterán

Igazából mindketten mondtuk, tehát az élő találkozó tervben van...

(#18565) whitezo88 válasza adalbert1 (#18564) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na akkor egy malomban őrlünk, ahogy olvastam itt is az a gond, hogy a hölgy elfoglalt és nehéz időpontot beszélni.

(#18566) adalbert1 válasza whitezo88 (#18565) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, én annyi hátrányt élvezek még pluszban, hogy élőben nem is láttam... :DDD
De ha egész nap melózik meg mellette napi 3 órája elmegy utazgatással akkor érthető a dolog...

(#18567) whitezo88 válasza adalbert1 (#18566) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én rendszeren látom és sokat beszélünk de így nem lehet :(
ha nem látom az a baj, ha látom, de nem tudunk rendes talit megbeszélni, és azért nincs semmi, az a baj :U

(#18568) Kokkantas válasza orbano (#18554) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Én ugyan nem. Csak furcsa ez az egész, néha tesz egyértelmű utalásokat arra, hogy képes lenne elviselni. Remélem érted, hogy mire gondolok.

(#18569) bandus válasza Kokkantas (#18568) üzenetére


bandus
veterán

na, ha erre tesz utalásokat, akkor sürgősen kérd meg a kezét :Klehet még egy ilyne példánnyal soha a büdös életben nem hoz össze a sors. ;]

én most épp jó helyzetben vagyok azthiszem. a lány megértette (nem akiről a legutóbbi alkalommal volt szó), hogy én nem akarok tőle semmi komolyat. de a szex része ellen neki sincs kifogása :) szóval ól telt az elmúlt két hét.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18570) orbano válasza Kokkantas (#18568) üzenetére


orbano
félisten

Nem értem. És nem értem mi köze ennek ahhoz, hogy TE nem tudod mit akarsz tőle. Ha zat nem tudnád Ő mit akar, arra azt mondom tipikus. De ez... :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18571) whitezo88 válasza orbano (#18570) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem Koki egy nő. ;]

(#18572) orbano válasza whitezo88 (#18571) üzenetére


orbano
félisten

egy nő nem bírja ennyi ideig, fogja magát, és megdug valakit :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18573) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Senki sem linkeli valamien úton-módon főkukuc kérdését?

szerk

[ Szerkesztve ]

(#18574) Cs.Orsolya válasza whitezo88 (#18571) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Úgy látom, Koki nemi élete közüggyé vált. Lassan a parlamentben is napirendi pont lesz. :U :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#18575) fokukac válasza Kokkantas (#18568) üzenetére


fokukac
nagyúr

úristen, (elme)orvos látta már???
(mármint a csajt... )
:DDDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18576) whitezo88 válasza Cs.Orsolya (#18574) üzenetére


whitezo88
nagyúr

első napirendi pontunk: Kokkantas fórumtárs úr lelki világa. Felszólalásra jelentkezik whitezo88 fórumtárs úr, megadom a szót, tessék.
:Y

(#18577) frame>24


frame>24
addikt

...mikor nincs téma, mindig rászállunk az aktuális valakire... :DDD
amúgy megváltozott a légkör valahogy....

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18578) whitezo88 válasza frame>24 (#18577) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát nincs új nőügy. pasiügy se. pangás van, de jön a tavasz :K

(#18579) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#18574) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ahogy halad, én kezdem azt hinni, hogy már napirendi pont lehet. Azok az ügyek szoktak így "megoldódni". :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#18580) Csakénvagyok válasza Cs.Orsolya (#18574) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Dugd meg, Koki!
Dugd meg, Koki!

(#18581) orbano válasza frame>24 (#18577) üzenetére


orbano
félisten

megváltozott? hogy érted? szerintem csak az van, hogy kevesebbet írok mostanság :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#18582) concret_hp válasza bandus (#18569) üzenetére


concret_hp
addikt

szerencsééés :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18583) concret_hp válasza concret_hp (#18472) üzenetére


concret_hp
addikt

tegnap beszéltünk 1 órát telefonon -> holnap találkozunk.
remélem nem azt a tanulságot fogom levonni majd valamikor , hogy mekkora idióta vagyok ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18584) Csakénvagyok válasza concret_hp (#18583) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Összevesztetek, vagy miért félsz a találkozástól?

(#18585) adalbert1 válasza whitezo88 (#18567) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem meg nem túlzottan szimpatikus ez az üzenetekben osztunk meg rengeteg dolgot a másikkal... Főleg mikor pénteken az üzenetkavalkád kellős közepén egyszer csak offline lesz, utána meg legközelebb ma jelentkezik be (persze melóból, lehet hogy ezért nem jött nyúlfarknyi reply se), de annyit se ír hogy búúúú....

szerk.: a másik meg hogy az adott közösségi oldalon folyton ázsiai csajok :) és újabban 18 évesek találnak meg... Az ázsiai csajok ellen még nem is lenne kifogásom ha nem a világ másik végén lennének, de a legtöbb 18 évesben már inkább a gyereket látom, mint a vonzó nőt...Bazz, pedig csak 7 évvel vagyok idősebb náluk...

[ Szerkesztve ]

(#18586) concret_hp válasza Csakénvagyok (#18584) üzenetére


concret_hp
addikt

:DDD

ha ugy alakul, hogy még1 esély, és 1-2 hónap mulva ugyan az lesz, mint volt, akkor biztos iszonyat mérges leszek magamra :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18587) Csakénvagyok válasza concret_hp (#18586) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mondjuk, amiből leírtál nem igazán adok neked igazat. Nulla megalkuvásal elvárni hogy más változzon. De mondjuk te ismered a szituációt, mi csak azt tudjuk amit leírsz.

(#18588) whitezo88 válasza adalbert1 (#18585) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miféle oldal ez?

(#18589) adalbert1 válasza whitezo88 (#18588) üzenetére


adalbert1
veterán

tagged.com

(#18590) concret_hp válasza Csakénvagyok (#18587) üzenetére


concret_hp
addikt

a megalkuvás sem 0 + elég sokáig iszonyat türelmes voltam asszem :U
fordítva meg semmit nem kellett 20szor elmondania :U
majd meglássuk mi lesz

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18591) orbano válasza adalbert1 (#18585) üzenetére


orbano
félisten

pedig a 18 már pont jó neked, 19 az ideális :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18592) adalbert1 válasza orbano (#18591) üzenetére


adalbert1
veterán

Rövid távon lehet hogy szórakoztatóak lennének :) , de hosszú távon halálra van ítélve az ilyen kapcsolatok nagy része... Főleg hogy annak a korosztálynak nagy része bőven pár év múlva még arra ébredne rá, hogy basszus, egyáltalán nem éltem még ki magam...

(#18593) adalbert1


adalbert1
veterán

Asszem ez illik a topicba is:
http://www.youtube.com/watch?v=TmMna1EwZ1E
:)

(#18594) Csakénvagyok válasza concret_hp (#18590) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Szerintem ha meg akarod tartani a csajt el kéne neki nézzél ezt-azt, még akkor is ha fordítva nem így van. De hát ha nem megy, tégy úgy ahogy gondolod.

(#18595) concret_hp válasza Csakénvagyok (#18594) üzenetére


concret_hp
addikt

jelenleg nem a megtartásról van szó :DDD de egyébként ez igaz.
majd este meglátjuk mi lesz :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18596) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Integrának szeretettel. (Nem mintha nem volnék meggyőződve róla, hogy ismeri, de csak úgy mégis. :P ;] )

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#18597) Csakénvagyok válasza Cs.Orsolya (#18596) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mindenki másnak :D

(#18598) elmoraan (r) válasza Csakénvagyok (#18597) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Vajon Romeronak is mondta, hogy "Akkor cserélj le, bazmeg!, mint Konkolynak meccs közben? :U ;] (Talán az Ikast ellen... :F )
De Ginről mindenki tudja, hogy istennő. (Csak arról folyik még a vita, hogy minek/kinek az istennője. :D )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#18599) Csakénvagyok válasza elmoraan (r) (#18598) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Az Ikast elleni ithonit nem láttam, azóta meg csak nyertek egész a Valcea mecsig. Amúgy ha lecserélik, legalább nagyobb lesz az eséjem. :DD
De ki az a Gin :F .

(#18600) elmoraan (r) válasza Csakénvagyok (#18599) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hogyhogy ki az a Gin? :F :Y
Ajánlom a becenevei című részt.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.