Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18101) proof88 válasza fokukac (#18099) üzenetére


proof88
addikt

Úgy kezdődik, hogy EPISODE V. Úgyhogy én ennek hiszek. :P
Egyébként halálra röhögtem magam, nem is tudtam h vannak ilyen pár mp-s film összefoglalók... meg van egy 30 mp-es is, amit ha megnézel, olyan mintha megnézted volna a régi trilógiát és már megnézheted az első 3 epizódot. :D
4. epizód 5 mp-ben
Titanic 5 mp-ben
a trilógia 30 mp-ben
no komment! :DD

(#18102) fokukac válasza proof88 (#18101) üzenetére


fokukac
nagyúr

azt utólag nevezték el úgy... methogy többször átszerkesztették, feltuningolták az eredeti filmet, telerakták utólag effektekkel, meg ilyenek. de ez 20 évvel az eredeti után történt. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18103) proof88 válasza fokukac (#18102) üzenetére


proof88
addikt

Én láttam a régieket is, de megmondom őszintén már nem emlékszem rájuk. :) Láttam is összehasonlításokat h miben más a feljavított.
Mikor kisgyerek voltam, úgy néztem videón őket, hogy angolul beszéltek és közben 1 szinkronhang mondta magyarul mindenki szövegét ilyen unott hangon. :DD
Aztán meglett rendes szinkronnal, de az is még a régi volt.
Most néztem meg először a feljavítottakat. :)

(#18104) tildy válasza proof88 (#18103) üzenetére


tildy
nagyúr

Kezicsókolom, nőügye valakinek? ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18105) fokukac válasza tildy (#18104) üzenetére


fokukac
nagyúr

á, azokkal csak a baj van.
inkáb dártvödör. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18106) Trak válasza tildy (#18104) üzenetére


Trak
addikt

Akad :)

Ha valaki nem tudná, hasonló cipőben jártam, mint tildy, 5 és fél év után egyik napról a másikra viszlát... Ez már 1.5 éve volt, azóta nagyon sok minden történt, jó is, rossz is, ami mostanra kialakult: összeköltözöm a barátnőmmel :) Kicsit félek... nem az egésztől, magamtól...

Egyébként minden rendben, csak néha rámjön a bizonytalanság. Nem lesz gond valószínűleg, csak amit tildy is írt korábban, akit egyszer megégetett a tűz...

tildy: És veled mi történt? Összeköltözés szintén ?:) Örülök :)
Lemaradtam, utoljára ezt olvastam: [link]
Azóta nagyon keveset PH-ztam sajnos

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#18107) tildy válasza Trak (#18106) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát velem csak annyi, hogy összeköltöztem Esmeinnel :DDD Jobban mondva fogta magát , és azt mondta Asszony! Felhozom a gépem! Meg a ruháim :DDD Azt jött is.

Amúgy grat neked:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18108) proof88 válasza tildy (#18104) üzenetére


proof88
addikt

Kis kamaszként meg akartam szerezni magamnak Amidala hercegnőt... már nem. :D
Esmeinnel? :F

[ Szerkesztve ]

(#18109) Wolverine válasza tildy (#18104) üzenetére


Wolverine
félisten

Esmeinnek :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18110) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Elég jó emberismerő vagyok, nagy mellét az elmúlt egy évben kétszer lőttem, pedig nagyon sok emberrel ismerkedtem meg.
Az egyik nyáron történt, egy faszira rámondtam, hogy ez egy alkoholista fasz, aztán két nap alatt kiderült, hogy egy nagyon érdekes ember.

A másik nemrég. Volt ez a csaj, aki 3 éve van egy pasival, én meg el akartam kapni. Letettem róla, mivel túl sok erőfeszítésbe került volna, illetve csoporttársakkal nem illik kezdeni, ha még közel 6 évig együtt leszünk. Ilyen vagyok én, nem azt nézem, hogy mi lesz, ha összejövünk (hosszú távon úgysem bírnék elviselni egy kapcsolatot, mutogatni meg egyszerűbb, ha keresek mást, nem túl nehéz), hanem, hogy mi lesz, ha szétmegyünk. Nah, szép lassan azért kibújt a szög a zsákból, igazi, elsőosztályú plázacica, csak nem abból a típusból, aki egy szar 10 ezer forintos táskától elájul, hanem az igazi sznob fajtából, D&G, Louis Vitton és társai cuccok (én kurvára nem értek ezekhez, szóval felőlem lehet rajta 2ezer forintos táska is, meg 200 ezres is, ha jól néz ki, mindegy), elsőosztályú éttermek (én sem vetem meg a jó helyeket, de azért nem eszek 10-15 k/fő-s vacsorát, vagy ebédet), stb... Egy kicsit tájékozottabb az átlagnál, mondhatnám, a szellemi egyszerűségét (ugye milyen szépen fogalmaztam?) olvasottsággal pótolja, ez nem is hiba. De valahogy félreismertem, első pár blikkre komolyabbnak tűnt ennél. De jó kis álomvilágban él.

Ezt csak úgy leírtam, néha én is tévedhetek. Nem csalódtam amúgy, ahogy kezdtem jobban megismerni, fokozatosan nyílt fel az igazi énje. Most már legalább nem kell egyenrangú félnek tekintenem, nyugodtan lenézhetem őt is, sok mással egyetemben.

(#18111) fordfairlane válasza (Kolombusz) (#18110) üzenetére


fordfairlane
veterán

Most már legalább nem kell egyenrangú félnek tekintenem, nyugodtan lenézhetem őt is, sok mással egyetemben.

Miért fontos, hogy lenézd? Így könnyebb?

x gon' give it to ya

(#18112) (Kolombusz) válasza fordfairlane (#18111) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ezt tanította nekem egy ember, akit sokra becsülök.
Lenézem, de mindezt úgy teszem, hogy nem veszi észre. Ennél megalázóbb nincs.

Nem könnyebb, mi lenne könnyebb? Egy buta emberrel mégis mit kezdjek?

(#18113) orbano válasza (Kolombusz) (#18110) üzenetére


orbano
félisten

Volt kolleginám (szretőm/barűtnőm, nem tudom minek nevezhetem), ő is odavolt az ilyen cuccokért, a ragyogásért, az extravagáns cuccokért, de mégis intellektuális téren a valaha ismert legértékesebb nő volt, akit ismertem. Kár is érte :( :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18114) lorcsi válasza (Kolombusz) (#18112) üzenetére


lorcsi
veterán

Lenézem, de mindezt úgy teszem, hogy nem veszi észre. Ennél megalázóbb nincs.

azért te se vagy piskóta ilyen gondolatokkal :(
nem kellene először magadba nézni mielőtt mások felett ítélkezel(nem is akármiylen módon) ?

[ Szerkesztve ]

(#18115) frame>24 válasza (Kolombusz) (#18112) üzenetére


frame>24
addikt

Arról van szó, hogy a hsz-edből az jött le, mintha életcélod lenne mások lenézése, sőt, mintha ebben örömet látnál. És ez mélységesen elítélendő.
A buta embert meg hagyd magára, nem kell "mellette lenni", és csöndben lenézni.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18116) tildy válasza frame>24 (#18115) üzenetére


tildy
nagyúr

Nemhiába lesz borítékot eltevő orvos. Na :D Bocsi, nem lehetett kihagyni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18117) (Kolombusz) válasza frame>24 (#18115) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akitől nem tudok számomra érdemi dolgot tanulni, azt semlegesen kezelem.
Aki e mellé buta is, azzal nem tudok mást csinálni, mint nem keresni vele a kapcsolatot, vagy ha ez elkerülhetetlen, akkor meg lenézem.

Ez nem életcél.

tildy: de tudod, csak ha adják.

(#18118) cherilady válasza lorcsi (#18114) üzenetére


cherilady
tag

Egyet értek....szomorú h ilyen férfiak vannak :(

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#18119) lorcsi válasza cherilady (#18118) üzenetére


lorcsi
veterán

még nem ffi...sokat kell neki még ahhoz fejlődni, kérdés az hogy miylen irányba tart majd. de ahogy ez most kinéz ....

(#18120) Boxer001 válasza lorcsi (#18119) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem nővel\lánnyal se volt még, de nem is lesz... ;]

(#18121) (Kolombusz) válasza lorcsi (#18119) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Értem én, csak leszarom. :)

(#18122) cherilady válasza lorcsi (#18119) üzenetére


cherilady
tag

nem tom mennyi idős, de valszeg nem érett meg egy komoly kapcsolatra. én hál ég elmondhatom h egy fantasztikus emberrel jöttem össze akivel nagyon szeretjük egymást és nagy a valószinűség h házasság is lesz belőle :DD
Bárcska minden ffi olyan jólelkű, segítőkész lenne mint ő. És tisztelnék a nő nemet!
Báár... sajnos sok olyan nő van akit nem lehet tisztelni :(
Na mind1 ebbe ne menjünk bele. Nőkben is és ffiakban is vannak rosszak, sajnos!

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#18123) Mawyx válasza (Kolombusz) (#18117) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ebben az a szép, ha találsz vkit, akitől tanulhatsz, akire felnézhetsz, aztán ő meg szarik rád, lenéz téged, mert akitől nem tud tanulni, azzal nem foglalkozik :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18124) fordfairlane válasza (Kolombusz) (#18112) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem könnyebb, mi lenne könnyebb?

Hát ahogy írtad, hogy már ismerve a drága felvágós cuccokhoz való vonzódását, ezt a gyarlóságát, végre nem kell emberszámba venned. Azt hallottam ki ebből a kifejezésből, hogy ezáltal könnyebben tudod kezelni a helyzetet. A miérteket most hagyjuk, bizonyára megvan az okod rá.

x gon' give it to ya

(#18125) Cs.Orsolya válasza (Kolombusz) (#18110) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Kikaptál egy királylányképzőset. Van ez így. Egy luxus nőt megszerezni, pláne, ha nem qrva, írtó nehéz. Kognitív disszonancia generálja a lenézést. (Most nem fogom magyarázni.)
Jobb lenne, ha nem az ízlése, és az igényei alapján ítélnél meg egy embert, hanem az embersége alapján. Attól, hogy nem egy IQ bajnok, ámde szellemileg igényes - hisz olvas, hogy kompenzáljon -, attól még lehet jó ember. Az egyszerű gondolkodású embereknél általában több emberséget tapasztaltam, mint az egopuffasztott nagyokos katedrán prédikálóknál.
Ha majd bebizonyította ez a lány, hogy egy becstelen, gerinctelen, hazug, tolvaj, akármilyen ember, akkor majd kiérdemli, hogy lenézd őt. Amíg viszont az a legnagyobb bűne, hogy jól él, és szereti a minőségi cuccokat, addig butaság volna lenézni őt.
Akkor csak az irigység beszél belőled, nem a belső tartás, és igazi értékrend. No, ennyit ehhez a témához. Azt nézel le tőlem egyébként, akit akarsz. :D

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#18126) Kokkantas válasza Cs.Orsolya (#18125) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

"Kognitív disszonancia generálja a lenézést."
WTF? O.o
Holnap elmagyarázhatnád. :U

(#18127) proof88 válasza Kokkantas (#18126) üzenetére


proof88
addikt

Azért nézi le, mert így megnyugtatja magát, hogy nem is kell neki ez a nő, akit nem tud megszerezni, vagy valami ilyesmi. Vagy nem? :F

(#18128) Cs.Orsolya válasza proof88 (#18127) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Eredményében igen. De maga a folyamat túlnyomó többsége nem tudatos, azaz nem szándékos, és bonyolultabb is. Nagyon hosszú lenne elmagyarázni, és felesleges is. Nem az a fontos, hogy miért jött létre maga a lenézés, hanem az a fontos, hogy feltétlenül ez-e a megoldás...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#18129) (Kolombusz) válasza Cs.Orsolya (#18125) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Van igazság abban amit mondasz, bár sokszor csupán üres szavaknak látom, amiket mondasz, most tényleg rátapintottál egy kicsit a lényegre. Nem mintha bárkinek is magyarázattal tartoznék innen, de elárulom nem csak ennyi volt a dologban, nem csak ez váltotta ki, hogy én így viszonyulok hozzá, hanem láttam, hogy egyesekkel hogyan viselkedik. A nem őszinte nem embereket nem szeretem, bár ezzel mindenki így van. Na, ő többször nem volt őszinte és nem velem, hanem a barátaimmal. Én őszinte típus vagyok, többek között ezért is vannak gyakran vitáim itt is és az életben is. De tőlem legalább tudhatod mire számíthatsz, mert én nem foglak hátbaszúrni.

Asszem azért innentől kezdve lenézhetem.
Az persze igaz, hogy hülye lennék meditálni azon, hogy nekem miért nem jött össze vele, hisz ezer meg egy oka lehet. Érdeklem, ez biztos (hallottad volna azt az izgatott hangot, ahogy kérdezgette egy barátomat, hogy én telefonálok-e), de 3 éve kapcsolatban van, nem akar kiugrani a biztosból (úgy főleg nehéz, ha hangoztattam előtte, hogy én jelenleg teljesen alkalmatlan vagyok hosszú távú kapcsolatokra :D), vagy egyszerűen a barátja többet tud neki nyújtani valamiből, amiből én nem. De ezért nem nézném le, soha egyetlen csajra nem mondtam rosszat azért, mert nem jött össze vele a dolog.

Nem szoktam irigykedni, nincs mire. Nekem mindenem megvan, ami kell. Na jó, mikor Monte Carloban nyaraltunk, azért elszomorított kicsit, hogy nekem ennyi pénzem soha nem lesz, de ez nem irigység.

És lehet, hogy sokaknak egy lelketlen gépnek tűnök, vállalom. Nekem most ez okozza a szárnyalásom. Soha ilyen jól nem éreztem még magam, soha ennyi épülő kapcsolatom nem volt és nyugodtan kijelenthetem, hogy soha nem voltam népszerűbb azok között az emberek között, akik jelentenek egy kicsit is nekem. Régebben még lelkiztem, hát, meg is volt az eredménye. Egy töketlen balfasz voltam.

(#18130) Trak válasza (Kolombusz) (#18129) üzenetére


Trak
addikt

"Nem szoktam irigykedni, nincs mire. Nekem mindenem megvan, ami kell. Na jó, mikor Monte Carloban nyaraltunk, azért elszomorított kicsit, hogy nekem ennyi pénzem soha nem lesz, de ez nem irigység."

Valakinek meg annyi pénze nem lesz soha, hogy Monte Carlo-ban nyaraljon :U
Minden attól függ, honnan nézed...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#18131) Boxiné válasza Trak (#18130) üzenetére


Boxiné
tag

Hagyd csak. Ő nem sír, hanem dicsekszik. Szánalom. :U

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#18132) (Kolombusz) válasza Boxiné (#18131) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Respect. :DDD :R :C

(#18133) Csakénvagyok válasza Cs.Orsolya (#18125) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Amúgy, Kolombusazal ellentétben, szvsz itt nagy általánoságokról beszéltél, s igaz, de épp úgy mint ahogy kék az ég s a fű meg zöld. És mellesleg mi a szent az a kognitív disszonancia. Most már akadunk egy páran (vagy csak páran valjuk be) akiknek fogalmuk sincs mire érted??

(#18134) Cs.Orsolya válasza (Kolombusz) (#18129) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Az üres szavak azért jók, mert mindenki maga töltheti meg tapasztalatokkal. ;)

No, örülök, hogy a tapasztalataid azt mutatják, hogy a lány erkölcsi értelemben tanúsít helytelen magatartást, ami miatt némileg elítélhető. Bár, az ilyen ember inkább sajnálatot érdemel, nem lenézést, mert annyira fél, hogy nem fogadják el őt olyannak, amilyen, hogy már igazat sem mer szólni. Örülj neki, hogy Te nem félsz magadat felvállalni!

No, én befejeztem ezt a témát.

A kognitív disszonanciához pedig javaslom ezeket a könyveket:
Smith & Mackie: Szociálpszichológia, ill. Forgas: Társas kapcsolatok.

Ha mindent készre adok a szátokba, sosem fogjátok értékelni, hogy tépem itt a billentyűt... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#18135) elmoraan (r) válasza Csakénvagyok (#18133) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Here. Educate y'self.

Ámbár tény, hogy a Kis-Somlyón egy fain házikóban, barátok között beszélgetve jobban átjön a lényeg. :K

Mod: Kolombusz meg kerítsen egy macskát (lehetőleg lánymacskát), és próbálja meg lenézni. Ha megy, akkor már elkezdi sejteni a lényeget. :U

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#18136) fordfairlane válasza elmoraan (r) (#18135) üzenetére


fordfairlane
veterán

Kolombusz meg kerítsen egy macskát (lehetőleg lánymacskát), és próbálja meg lenézni. Ha megy, akkor már elkezdi sejteni a lényeget.

:DD
Lánymacskát, Loius Vuitton táskával. :))

x gon' give it to ya

(#18137) elmoraan (r) válasza fordfairlane (#18136) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem olyan macskát. Olyat, amelyik talpra esik, a simogatástól sztatikusan feltöltődik a bundája, és élvezi a gerincén a szikrákat, húsz karma van, amit nem fél használni, és a sportszerűséget még csak hírből sem ismeri. És mondjuk ha védelmet kér, azt is csak úgy, hogy nehogy már ne vegye az ember megtiszteltetésnek. Nagy vonalakban. :)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#18138) fordfairlane válasza elmoraan (r) (#18137) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ebből sikerkönyvet lehetne írni. Hogyan tanuljunk meg a nőkkel bánni macskánk segítségével. Azt hiszem létezik is valami hasonló férfi-kutya analógiára építve.

x gon' give it to ya

(#18139) Cs.Orsolya válasza fordfairlane (#18138) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Tapasztalataim szerint mind a kutyáknak, mind a macskáknak vannak női és férfi jellemvonásai is. ha nő vagy, a férfi tulajdonságok sütnek jobban szemet, ha férfi vagy, a női tulajdonságok. De igazából azt hiszem, nincs különbség. :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#18140) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#18139) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én ezt nem tudom, nekünk mindig papagájaink voltak. Azok olyan semlegesek, folyton esznek és hangosan rikácsolnak. :D

x gon' give it to ya

(#18141) elmoraan (r) válasza fordfairlane (#18138) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Akkor írd meg... Csak az előszóba feltétlenül írd bele, hogy a macskák csak leopárdtól felfelé veszélyesek (de onnan sem mindegyik), a nők pedig lényegében bármely korban, méretben és formában, szóval mindenki csak saját felelősségére próbálkozzon. ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#18142) tildy válasza (Kolombusz) (#18129) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem lelketlengépnek tűnsz hanem egoista fallosznak :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18143) fokukac


fokukac
nagyúr

na srácok, tanuljatok!

így kedd szerelmes levelet írni! :))

[link]
[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18144) frame>24 válasza fokukac (#18143) üzenetére


frame>24
addikt

ismét zetta-, sőt yotta-LOL! :D

amúgy grafológusoknak lenne 1-2 szava pl. az írás formanívójához...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18145) elmoraan (r) válasza fokukac (#18143) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Te írtad, csak álnéven? :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#18146) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#18145) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ááá, ő nem tud ilyen szépen írni... :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#18147) fordfairlane válasza fokukac (#18143) üzenetére


fordfairlane
veterán

"Szeretném megismerni selymes testedet." - ez mekkora szöveg! :))

x gon' give it to ya

(#18148) I_Am válasza (Kolombusz) (#18129) üzenetére


I_Am
veterán

Húdemekkora pofára esés lesz ebből!

Most borítékolom előre:

- Én megmondtam! :D

Népszerűnek érzed magad? Akkor taunlj mellé szerénységet és alázatosságot is mert különben eltaposnak. Csak egy jótanács az élethez egy picit talán több tapasztalattal a hátam mögött, mint ami Neked van.

(direkt írtam olyan "népszerű" stílusban, mint Te ;))

szerk:

"Ezt tanította nekem egy ember, akit sokra becsülök.
Lenézem, de mindezt úgy teszem, hogy nem veszi észre. Ennél megalázóbb nincs.
Nem könnyebb, mi lenne könnyebb? Egy buta emberrel mégis mit kezdjek?"

Most vissza kellett emlékeznem néhány évvel és arra a következtetésre kellett jutnom, hogy Neked nem a Kolombusz az első nicked. Ha jól emlékszem (és miért tévednék) én banoltalak elsőnek innen a fórumról és nem egy kirohanásod miatt, hanem az általad akkor képviselt szellemi színvonal miatt. Látom fejlődsz... ;]

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#18149) frame>24 válasza fordfairlane (#18147) üzenetére


frame>24
addikt

ááá, nekem ez tetszett a legjobban:

"...és szertenélek meghívni egy elit helyre vacsorázni, megpróbálok annyi pénzt koldúlni, hogy ki tudjam fizetni, de ha kitudnál* segiteni, még jobb lenne." :DD :DD

[* az ilyen, elváló igekötők más szóval való egybeírása egyébként felettébb gyakori itt is, amit én a legszánalmasabbnak tartok]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18150) tildy válasza I_Am (#18148) üzenetére


tildy
nagyúr

:C :C
Emlegetett ember.
Pont minap beszélgettünk rólad, hogy na te vagy olyan tipusú ember ,felnőtt férfi, aki úgy erős , és kézben tartja a dolgokat (nem magas labda!) , tudja mit akar, és ha hibázik is megy tovább, kell fel, és teszi a dolgát.
Olyan akire számítani lehet.
:)

no más dolog: tegnap voltma exnél, leveleket hoztam el, hát úgy néz nem tökéletes a magánélete, de engem aztán vissza nem kap. Megint mondott egy -két olyat, nem direkt, csak mittudomén, amit sikeresen magamra vettem (Mondtam neki , hogy remélem nem az lesz amit mondott, hogy ha olyan a helyzet , lehet fog még engem keresni , és bár nem azt mondta hogy isten ments, de amit mondott, annak kicsit ilyne kicsengése , értelme volt. Kicsit úgy éreztem, annyira sz.r és szemét voltam vele, hogy kvázi öröm tőlem megszabadulni.
Szerencsére otthon boldogságot és ölelést kaptam, biztosítva arról, hogy mégis szerethető vagyok. :) )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.