Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#673) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ma vegigporgettem en is a DLCt. Picit rovidkenek ereztem, valamiert azt hittem, hogy tartani fogjak a harom fo misszio / terkep elvet (bar valo igaz, hogy ezt mar az alapjatek vegenel is megszegtek :D). A hajos palya nekem bejott, a masodik main mission banyaresze viszont ritka undorito lett, en minden Soulsborne jatekban utalom a vertikalisan epulo palyakat, ez raadasul kifejezetten szivatos lett a sok elagazassal. En hulye meg magamat duplan is a csobe huztam, a boss kapu elott hianyzott egy kodama, azt hittem, a banyaban hagytam el, szoval futottam meg ott par kort, mire rajottem, hogy az egyik palyabeli minibosd mellett oldalt el lehet vagni a bambuszt, ami egy tisztasra vezet, ahol egy kodama ucsorog :W
A bossok kozul a masodik fokuldi bossa tetszett, de mar most latom, hogy demonon ez nem lesz egyszeru, mar strongon is egy-egy benezett felkombo leolvasztja az eletcsikomat, raadasul ez a villamgyors mozgas se segit a dolgon. Mondjuk most mar meg tudom csinalni no hitre, mert a ket skillje meg a cuccai miatt lefarmoltam egy parszor, de nem volt egyszeru. A ket skill amit dob az tok jo, foleg a single katanas tetszik, elgondolkodtam, hogy visszaallok a dualrol, ha mar a jo kis poison buildemet nerfeltek a pcsaba :D
Demonon eddig az elso regiot pucoltam ki, az nem volt tul veszes, bar az is igaz, hogy a gondok sose ott kezdodtek, hanem az endgameben :D azzal nincs bajom, hogy egy utestol meghalok, a light armor mellekhatasa, viszont a damage outputom is a beka segge alatt van, mintha szetfott spagettivel csepelnem az ellenfeleket, pedig minden cuccom +14-es
A Demon Parade scrollok csak Dream of the Demonon hullanak? Nekem eddig harom esett osszesen, ahogy nezem, a trofeahoz meg 10 kellene. Egyet nyomtam le, nem annyira fun, 285os recommended level, raadasul gauntlet, van olyan kor, hogy harom ellenfel jon, ebbol ketto red aura, a legvegen meg proper boss van. Az ilyen palyakat mar az elso reszben is szivbol gyuloltem (khm khm, A Fare for the Afterlife...). Az elso amit megcsinaltam raadasul nem is adott tul combos stat modokat, untouched onmyo +5.4% high attack plusz meg valami yokai shiftes szarsag. Felul irja, hogy attempt 4/5. Jol ertem, hogy negyszer meg ujraprobalhatom, es akkor tempereli / rerollolja az adott scroll statjait? Es ugyanazt a palyat kell megcsinalni? Ha igen, akkor ez eleg nagy hulyeseg :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.