Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#851) sp8787 válasza lbandi777 (#850) üzenetére


sp8787
addikt

Hat pedig random cuccokkal nem nagyon fog menni. Es ennek van egy egyszeru oka de tobb is de a legfontosabb ,hogy Fustsunushi Ranged weapon-t csak defile-olassal tudsz szerezni.

A Defile temat sztem mar leiram probald megkeresni.
Katanabol ha nem Futsu setet hasznalsz akkor vagy a Dodanuki vagy ha ninjasat jasztol akkor a Dragon Sword a legjobb. Ha Futsu setet hasznalsz akkor sztem a Magaragiri a legjobb es le kell kapni rola a fix perket. Ugyanugy a Dragon Sword-rol is.

[ Szerkesztve ]

(#852) belan


belan
addikt

Sziasztok nioh mennyire nehéz nehezebb mint ds3 ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#853) Deck válasza belan (#852) üzenetére


Deck
titán

Nehéz. De, hogy kinek mennyire az nagyon sok mindentől függ. Az biztos, hogy fantasztikus játék.

PS5

(#854) belan válasza Deck (#853) üzenetére


belan
addikt

Hat nagyon teszik, darksouls3 meg god of war platina után ,talán menne nioh is gondolkozom meg vegyem .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#855) sp8787 válasza belan (#854) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk egy apro kulonbseg ,hogy amikor itt megkapod/megkaphatod a platinat valojaban akkor kezdodik a jatek.

(#856) belan válasza sp8787 (#855) üzenetére


belan
addikt

Érdekes kiváncsi vagyok rá lehet meg veszem.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#857) Deck válasza belan (#856) üzenetére


Deck
titán

A Complete Editiont :)

PS5

(#858) lbandi777 válasza sp8787 (#851) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Főnők még 1 kérdés.Ha forgeolok kardot és nem lai akkor az még lehet lai abyssban vagy reforge?Vagy akkor már buktam?

(#859) belan válasza Deck (#857) üzenetére


belan
addikt

Oké

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#860) sp8787 válasza lbandi777 (#858) üzenetére


sp8787
addikt

Nem. *-os tulajdonsag csak Forge vagy drop.
Raadasul nem art ha olyat forge-olsz amin nincs inheritable ,hogy tobb perket tudjal utana egyszerre porgetni az AA-,A+...etc. miatt.

(#861) lbandi777 válasza sp8787 (#860) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Értem,utolsó 2.Ha van divine family fegyver és defileolom abból lehet pl.futsu?Illetve azt a pontot amit revenantoktól lehet szerezni amiből a forge alapanyagot veszem azt máshogy nem lehet szerezni?

(#862) lbandi777 válasza lbandi777 (#861) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ja jó hülye vagyok gondolom szét kell szedni a divine fegyvereket és akkor kapok alapanyagot.

(#863) sp8787 válasza lbandi777 (#861) üzenetére


sp8787
addikt

Az alapanyagot vagy farmolod a megfelelo Yokai-tol. Vagy a kovacsnal arra is raksz pontot ,hogy szetszedesnel ritka alapanyagot adjon. A Divine fragmenteket meg a szetszedesbol kapod.

Lehet belole Futsu itt irtam le ,hogyan LINK
De mielott bemegy az utolso bosshoz az Abyssban azelott csinalj egy backupot. Majd ha leberted es kijottel addig toltogesd vissza amig Futsu nem lesz. Turelem Futsu-t terem. A Ranged weaponokbol defile-olj tobbet azokat konnyu tomeggyartani.

De csak akkor ha nem vmelyik set-nek a resze eleve. Set-ek kozul csak a Grace set-eket tudod lecserelni ha marhanagy mazlival dobodik az Abyssban Inheritable Grace of ..... Es ,hogy az meg Futsu is legyen arra az esely nagyjabol 0. Ugyhogy maradj a defile-oolasnal.

[ Szerkesztve ]

(#864) lbandi777 válasza sp8787 (#863) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Tegnap este forgeoltam 3 fajta kardot amihez volt alapanyag,eredmény 50 frorge=3 lai ami 2 fajta.most jön a "türelem futsut terem"

(#865) TIT


TIT
veterán

Sziasztok!

Hát olvasom miket írtok de nekem ez kínai+a játék is....pedig japán.
1 hónapja húzom kb. most vagyok a pókos pályán 52-es szinttel de max.312-üt sebez a kardom és 305-öt a lóbálós kasza vagy mi,spear is 300 kb.
1x tudtam a blacksmith-nél a soulmatchnél fegyvert fejleszteni,hogy erősebb legyen,a többi fegyó csak gyengébbre csinálná. A többi résznél semmire nem jutottam a kovácsnál.
Mit érdemes fejleszteni az omnyo magicen kívül?
Pl.ha azt szeretném,hogy a nehéz páncél ne lassítson akkor a staminát ha jól sejtem.
Ninjutsunál fejlesztettem pár dolgot de nem aktív,hogy betegyem shortcutra.

(#866) sp8787 válasza TIT (#865) üzenetére


sp8787
addikt

Eloszor el kellene dontened melyik fegyvert akarod hasznalni. Az elso vegigjatszas nem az amikor erdemes tobb fegyverrel foglalkozni. Persze lehet csak nem sok ertelme van. Ha ezt eldontotted es van egy Book of Reincarnation-od akkor onnan kezdve tudok segiteni, tanacsot adni ,hogy ,hogyan kellene ujraosztani a pontokat.

(#867) TIT válasza sp8787 (#866) üzenetére


TIT
veterán

Köszi.
A spear-rel és a kampóssal megyek felváltva.
Book of Reincarnation nullázza a fejlesztéseket?
Most átlagba 10-es szinten van minden,kivéve 1-2 tulajdonságot,azok 14-es szinten.
De gondolom nem potyára fejlesztettem,vagyis van értelme minden fejlesztésnek.

(#868) sp8787 válasza TIT (#867) üzenetére


sp8787
addikt

Csak el kellene azert donteni melyiket akarod hasznalni.
A Spear-nek Body a Kusanak Dexterity a fo skalazodasa. Ez sztem az egyik legroszabb parositas ha a masod meg a harmadrendu skalazodasokat is megnezed.

Felreertes ne essek en is lattam ,hogy pl. ray ugy megy naked ,hogy szinte mindenhova egyenletesen pakolja a pontokat. Tehat meg lehet csinalni csak el kell donteni van e ertelme.

(#869) TIT válasza sp8787 (#868) üzenetére


TIT
veterán

Hát igen ha elosztom pontokat biztos,hogy lassabban fejlődök ami nem jó,egyet kéne fejleszteni de nagyon.
Kusana lenne a legjobb szerintem mert gyors és így többet sebez szerintem mint a kard mondjuk,a spear csak a távolság miatt jó mert picit lassabb.
Inkább a Kusanát használom és varázslatot,de azt is fejleszteni kell,ninjitsu pl.
Most a pókasszonynál vagyok de egyenlőre kifog rajtam,pedig elsőnek levittem a háromnegyedét,de akkor beledurrantottam hand cannonból ami 360-at sebez.
Arra kéne rájönni,hogy lehet a fegyvereket fejleszteni,hogy nagyobbat sebezzenek.
A familiary azt jelzi mennyire lehet az erősségét kitolni?
Lehet tulajdonságokat,extrákat levenni a kardról és rátenni a kusagára?

(#870) sp8787 válasza TIT (#869) üzenetére


sp8787
addikt

Ha a Kusa-t valasztod akkor azert nem art hat tudod ,hogy a Spear meg a Katana Dojo mission nem fog olyan konnyen megnyilni igy az egyik legfontosabb submission majd kesobb kell vhogy unlockolnod.

Na mindegy elso vegigjatszasnal ha ujraosztod a pontokat akkor cca ez a menet.
Annyit raksz az ilyen Body, Stamina...etc.-kra amennyi a kovetelmeny ahhoz az armorhoz amit viselsz, viselni akarsz.
A Spirit-et feltolod 10-re es Kato-t hasznalod. Ezutan nem art minimum 10-re tolni a Magic-et es a Dexterity-t.
A Kusa fo skalazodasa Dex igy azzal nincs gond. Tehat a te esetetben annyit raksz a Magic-re ami szukseges az alap spellekhez majd az osszes tobbi pontot a Dexzterity-re rakod. A jatek folyaman a vege kornyekere, legvegere nem art ha megvan a 20-20 Magic es Dex de ugye az esetedben a Dex a fo tehat azzal nem lesz gond.

Nem kell elso korben ilyenekkel foglalkozni. Nem kell soulmatchelni, reforge-olni...etc. Semmi, zero.
Ami a legmagasabb szintu fegyver abbol amit hasznalsz azt hasznald es kesz. Az armoroknal meg vegkepp nem kell foglalkozni a szinttel. Ha van pl. egy alacsony szintu Warrior of the West-ed folosleges folsoulmatchelni.. etc. azt hasznald es kesz.

A Familiarity a fegyveren azt jelzi mennyire szoktad meg az adott fegyvert ha feltoltodik a kek csik akkor eri el a maxot. Minden mashol a Familiarity plusz bonuszt ad.

(#871) TIT válasza sp8787 (#870) üzenetére


TIT
veterán

Köszi az útmutatást.
Az elején már nem is tudom mit jelöltem meg de szerintem a kardot és a baltát,a kusa nem is volt szimpi,csak videóba nagyon dícsérték és gondoltam kipróbálom.
Submissionbe van fontos?
A samuraiosat kihagytam a mezőn mert mindig kinyírt.
Spirit fent van 10-en,sőt lehet többön is,csak hanyagoltam mert nem olyan fontos ill.néha használom,de hamar elfogy.
Igen a dexet néztem,hogy a kisuhoz azt kell fejleszteni,csak már elég nehezen jön össze a fejlesztés.
A denevéres(wind) magicnél volt,hogy elfogyott és újra töltődött,de,hogy azt nem tudom,mert aztán nem akart.

[ Szerkesztve ]

(#872) sp8787 válasza TIT (#871) üzenetére


sp8787
addikt

A submissionok nelkul nem fognak unlockolodni a Dojo missionok. Igazandibol mindet meg kellene csinalni szep sorjaban. Ami nem megy ahhoz meg visszamenni ha mar feljebb szinteztel.
Az ,hogy mit valasztottal az elejen az tokmindegy.

(#873) TIT válasza sp8787 (#872) üzenetére


TIT
veterán

Érdekes.
Mondjuk az összes subot megcsinálom mindig,aztán jön a főküldi,pedig nem akartam,hogy minél előbb kivégezzem a játékot :) Viszont akkor fejlődni se tudnék olyan szinten.
A samurai tincsek mit csinálnak?

(#874) sp8787 válasza TIT (#873) üzenetére


sp8787
addikt

Azert kar jatszani ,hogy minel elobb kivegezz egy jatekot es megszabulj tole. Akkor inkabb keress vmi olyat amit szeretsz is jatszani.

A Lock-ok egyebkent skill pontokat adnak amiket skill unlockolasra hasznalhatsz.

(#875) TIT válasza sp8787 (#874) üzenetére


TIT
veterán

Nem szabadulni akartam csak nincs annyi időm játszani és gondoltam a mellékküldi nem fontos annyira,de aztán nem így lett.

[ Szerkesztve ]

(#876) sp8787 válasza TIT (#875) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor orulj mivel ha tenylegesen vegig akarod jatszani akkor meg eleg sok hatra van.
Nagyon keves az olyan jatek amit hosszutavon tudsz jatszani.

Maga az alapjatek az siman nevezheto tutorialnak.

(#877) TIT válasza sp8787 (#876) üzenetére


TIT
veterán

Igen tudom,hogy nem sok játék van ami hosszú,valakinek ez meg monoton.
Miért tutoriálnak,utána mi van?
Az a gondom,hogy hiába fejlesztettem az omnyo magicet nem aktív a sloth képesség a skill learn alatt.
Most sokat használtam spear-t és nőtt a sebzés magától+a familyar,ezek szerint ha sokat használok 1 fegyvert akkor magától nő a sebzés?

(#878) Djuree válasza TIT (#877) üzenetére


Djuree
félisten

utána a 3 kieg van. azok sokkal nehezebbek mint az alapjáték.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#879) TIT válasza Djuree (#878) üzenetére


TIT
veterán

Ja,de gondolom csak pár órásak.
Menüből választhatók?

(#880) Djuree válasza TIT (#879) üzenetére


Djuree
félisten

azok nem pár órásak. 1-1 bossal elvagy pár óráig, főleg nehezebb fokozaton. :D
nagyon durva bossok vannak bennük.
hát a térképen adnak plusz területeket, ott tudod kiválasztani őket.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#881) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na megint akciós a játék, így mehet az agyalás, hogy vegyük e meg :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#882) sp8787 válasza TIT (#877) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk ugy ,hogy addig no amig teljesen meg nem szokod. A max Fam az 999.
Mint itt is lathatod amit linkeltem LINK

A Fam-t egybol maxra tolhatod Whetstone-al vagy az armoroknal Nikawa Glue-val.
Vagy csak hasznalod es szepen felhuzzodik.

(#883) TIT válasza sp8787 (#882) üzenetére


TIT
veterán

Köszi.
A fam növekedésével a sebzés is növekszik?
Valamelyiknél csak 300 vagy 500.
Miért van több mindegyik Live weaponből?
Sehogy se sikerül a fegyverekre tulajdonságokat rakni a másikról.
Most jöttem rá,ha alul kardot jelez,hogy van fejlesztés,akkor a spear-re is mehet,nem csak a kardra. :W

Djuree: Igen 2 nap 1 boss átlagba nekem,de most a havascsajt+utána a vizesgolyóst 5x-re megcsináltam,biztos malacom volt.

[ Szerkesztve ]

(#884) sp8787 válasza TIT (#883) üzenetére


sp8787
addikt

Ertelemszeruen.
Mi az ,hogy Live Weapon?
Mint mondtam elso vegigjatszasnal ilyennel nem kell foglalkozni ha megis akkor olvass visszabb. A soulmatch...etc temat mar tobbszor leirtak/leirtam.

(#885) sp8787 válasza Scholes9 (#881) üzenetére


sp8787
addikt

Ha nem akarsz hosszu ideig egy nagyon jo(nalam TOP1) jatekkal jatszani akkor semmikeppen ne vedd meg.

Most a DSR alatt jottem ra ,hogy a Nioh sokkal nehezebb.

(#886) TIT válasza sp8787 (#884) üzenetére


TIT
veterán

Live Weapon amikor beizzasz pl.kato.
Megnézem de idáig nem egyértelmű,keresek videot hátha van.
Eleve leszedem a fegyverekről az extrákat,de azok a kovácsnál landolnak és nem lehet rátenni másra.

(#887) Plaz


Plaz
csendes tag

Aki már unja a Nioh-t, nekem eléggé várós
https://www.youtube.com/watch?v=UGPknmiLxGo

(#888) Rony949 válasza Plaz (#887) üzenetére


Rony949
őstag

Ennek hatására hátha készül majd egy Nioh 2. Szerintem mi játékosok el lennénk kényeztetve. :D

(#889) Deck


Deck
titán

Jön a Nioh 2 :C

PS5

(#890) sp8787 válasza Deck (#889) üzenetére


sp8787
addikt

Na lessz 7 honap a amikor fixen tudom mivel fogok jatszani. :D
Mar ha kicsit is hasonlo utemben jon majd ki mint az elozo.

(#891) Djuree válasza Deck (#889) üzenetére


Djuree
félisten

ezt honnan veszed?
én eddig semmi biztosat nem olvastam.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#892) sp8787


sp8787
addikt

Aki igazan szereti es tudja is jatszani ezt a jatekot az nehezen szabadul.
Lasd emberunk is visszatert most LVL1 Naked. lol
#NG #Lv.1 / Naked #Short stream #小玩一下

(#893) sp8787 válasza Djuree (#891) üzenetére


sp8787
addikt

(#894) Djuree válasza sp8787 (#893) üzenetére


Djuree
félisten

:Y :C
nem is láttam tegnap, csak az új from játékról olvasgattam.
hát ez zsír. el leszünk kényeztetve. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#895) Plaz


Plaz
csendes tag

Tenacity(recurrent damage)-t érdemes többmindenre tenni? vagy elég ha egy armoron van?

(#896) sp8787 válasza Plaz (#895) üzenetére


sp8787
addikt

Eleg 1 a tobbi nem csinal semmit.

(#897) lbandi777 válasza sp8787 (#896) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Főnök,310+50 fegyvernél hogyan lehet erősebbet csinálni?Mondjuk most már alakul a lai damage,325k sikerült már több bosson is.

(#898) sp8787 válasza lbandi777 (#897) üzenetére


sp8787
addikt

Az alapjatekban es normal soulmatchelessel sehogy.

1. Az Abysban dobodik egy *inherit +value es azzal soulmatcheled ossz
2. Az Abyssban Defile-olsz Blacksmith Hammert es ha az 50 feletti azzal soulmatcheled ossze
3. Az armoroknal ugyanez de ott a Frolicking Kabuto-t kell hasznalni

Na mondjuk van az a verzio is ,hogy a sima cuccodat defile-olod , az is feljebb megy. De akkor meg kell egy masik keszlet amit hasznalsz.

Kb. igy nez ki a Gear level

Abyss Level Gear LVL+
50 40
100 45
150 50
200 55
250 60
300 65
350 70
400 75
450 80
500 85
550 90
600 95
650 100
700 105
750 110
800 115
850 120
900 125
950 130
1000 135

Nem erdemes ezzen nagyon rugozni. Bemegy az Abyssba es olyan 50-80-100 szinttel kesobb kijossz es akkor feljebb viszed ha van mivel.

A 320-as cuccokat sztem a Red enemy-k dobjak az Abyssban. Nem tudom ,hogy a Hammer vagy a Kabuto defileolassal felmehet e 320-ra. Erre nem emlekszem.

[ Szerkesztve ]

(#899) lbandi777 válasza sp8787 (#898) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Köszi,ez a kijössz 50-80-100 szint nálam nem működik,eddig a max.12 haladtam egyszerre,mindíg leveszem a pályákról a nehezítéseket,ennyire van időm.Most 90. szinten vagyok.

(#900) sp8787 válasza lbandi777 (#899) üzenetére


sp8787
addikt

En is leveszek mindent most. A LW-os jatekkal gyorsabb volt ott cca a Sludge,Topor,Paralysis,Remove Status Enhancements,Shorten Status Enhancements,Weaken Ranged Weapons,Zero Amrita Gauge dolgokat vettem le. Vagy azokat se mert ugy izgalmasabb volt.

A Sludge az amit mindenkeppen vegyel le. Az Earthfolding meg az egyik legszuksegesebb az Abyssban.
Ha nem veszed le a Sludge-ot nem tudsz Earthfoldolni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.