Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#701) Zolabol válasza sp8787 (#682) üzenetére


Zolabol
tag

Köszi.

És a többi statra ne nagyon rakjak? Body, heart?
Marad alapon, 5/6 ?

(#702) sp8787 válasza Zolabol (#701) üzenetére


sp8787
addikt

Az attol fugg kell e vmihez. Pl. Body/Stamina/Strength kellhet tobb ahhoz az armookhoz amiket hasznalsz. Az minden armornal oda van irva mibol mennyi kell. Azokat kell vegignezni es minimum azokat felrakni. A tobbi mehet ugy ahogy irtam.

[ Szerkesztve ]

(#703) Djuree válasza sp8787 (#699) üzenetére


Djuree
félisten

tényleg, backup. mindig elfelejtem. pedig igen hasznos tud lenni. ki is próbálom. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#704) Zolabol


Zolabol
tag

Köszi mindenkinek a választ, nagyjából körvonalazódik a dolog, reseteltem a pontokat, elosztottam odachinak megflelően....

Viszont a skillpontokkal kicsit bajban vagyok. Ezeket a passzív skilleket meddig kell/lehet húzni?
Melee mastery, fatal fist...

(#705) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Akciósak a DLC-k most a store-ban, és megvettem a Season Pass-t a Nioh-hoz, de nem tudom használni. Store-ban hiába nyomok rá a Season Pass-nál a Download-ra, nem csinál semmit. Próbáltam egyenként letölteni, de mindegyiknél azt írja, hogy purchased. Néztem máshol is, ott meg azt írja, hogy downloaded. Még nem jutottam el az alapjáték végéig, de ha jól tudom, akkor Shrine-nál rányomva a boons-ra, kéne adnia 1-2 cuccot, de nekem nem ad semmit. Van esetleg erre valami megoldás? Ma reggel megpróbáltam azt, hogy letöröltem a játékot, és letöltöttem újra, de így se működik.

(#706) sp8787 válasza Ronam (#705) üzenetére


sp8787
addikt

A jatekon belul kell aktivalni a DLC-ket sztem.
A Boons sztem meg csak a deluxe meg a preorder editionokra vonatkozott.

(#707) Djuree válasza Ronam (#705) üzenetére


Djuree
félisten

semmit nem kell adnia a boonsnál, az más. majd ha végigtolod jönnek elő a dlc-k.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#708) Ronam válasza sp8787 (#706) üzenetére


Ronam
addikt

(#707) Djuree : Ok, köszi! Defiled Holy Mountain-t előbb csináltam meg, ha jól tudom akkor "lassan" a vége felé járok.

[ Szerkesztve ]

(#709) Zolabol válasza sp8787 (#691) üzenetére


Zolabol
tag

Szia, 1-2 dolgot nem vágok, nem találtam rá számomra érthető leírást :)
Hogy rakom rá a Proficiency Bonus-t? Illetve : accessory Prof Bonusz?

Erre sikerült reforgolnom a fegyvert, esetleg másra érdemes?

Más: van valami cucc amivel növelhetem a divine cuccok dropját, elfogyott, és nem jegyeztem meg :) hol tudok olyat szerezni, mert amióta nincs szinte alig esik zöld cucc :(

[ Szerkesztve ]

(#710) sp8787 válasza Zolabol (#709) üzenetére


sp8787
addikt

^
.
.
.
.
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I

[ Szerkesztve ]

(#711) Djuree válasza Zolabol (#709) üzenetére


Djuree
félisten

érdemes rákeresni sp8787 hsz-eire és elolvasni mindet, utána sok dolgot megértesz. és még több kérdésed is lesz. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#712) Zolabol válasza Djuree (#711) üzenetére


Zolabol
tag

Helló,

Iszom minden szavát :) :DDD

Viszont most egy másik problémám van. Gondoltam egyet, vettem xbox kontrollert, bill+egér helyet azzal játszanék. Mindent szépen be tudok állítani, viszont a lövés sehogy se sikerül. Célozni tudok, zoomolni is, viszont nem süti el a fegyvert... Egér+billentyű kombóval minden gond nélkül megy de kontrollerrel nem...
Gombok jók, teszteltem.

Valaki találkozott már ilyen problémával, illetve játszik xbox vezérlővel?

köszi
üdv

(#713) Deck


Deck
titán

Nekem a 4. boss (Nue) sokkal könnyebb volt. Meglett 3.ra. Míg Hino ellen.. Hagyjuk is. ;]:DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#714) Djuree válasza Zolabol (#712) üzenetére


Djuree
félisten

Az érdekes. Én ps.en játszok de nincs ilyen gondom. Nincs valami gombkiosztás állitási lehetöség? Mert ha a gomb jo akkor csak ezt tudom elképzelni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#715) Djuree válasza Deck (#713) üzenetére


Djuree
félisten

Azok még könnyü bossok. Majd a jeges csaj, az volt az elsö boss ami nem ment sloth nélkül. Az azóta is a mumusom, igy lvl 555-ön is. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#716) Deck válasza Djuree (#715) üzenetére


Deck
titán

Számomra azért siker élmény. ;]

Nem sietek. Van, hogy többször mentek, hogy visszatérjenek az ellenségek és újra legyilkoljam őket. Így gyűjtöm a pontokat és fejlődök.

Tudja valaki hány boss van összesen? Complet Edition van meg.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#717) Zolabol válasza Djuree (#714) üzenetére


Zolabol
tag

Elvileg a lövésre nincs külön gomb, ugyan azt a gombot kellene használni mint a gyors támadásra, legalábbis bill+egérrel így van, lehet kontrollelnél van rá külön gomb?

(#718) Djuree válasza Zolabol (#717) üzenetére


Djuree
félisten

igen, külön gomb van, ps-en a jobb alsó ravasz, mint egy fps-ben. legalábbis így dereng. ha játszok persze egyértelmű de így felidézni nehezebb. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#719) Deck válasza Djuree (#718) üzenetére


Deck
titán

L2 céloz R2 lő.

PS5

(#720) snake78


snake78
tag

Lehet én vagyok a láma
De amit Zolabol ír
Ő valószínű pc nyomja a játékot
Mivel egér+ Bill kombot írt
Szerintem olyan valakit kellene megkérdezni aki pc n jatszik
Más a kiosztás ps4 en
Szerintem

(#721) Severen válasza Zolabol (#712) üzenetére


Severen
tag

Én PC-n játszom, egy elite One kontrollert használok.A gombkiosztással gondom nem volt.
Ahogy előttem is írták az egyik ravasszal célzol a másikkal tüzelsz.

Lehet hibás a gamepadod(2x jártam igy) és azért nem müködik a dolog.
Teszteld le itt:

[link]

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#722) Zolabol válasza Severen (#721) üzenetére


Zolabol
tag

Szia, köszi a választ.

Leteszteltem működik, most vettem, vadi új. 360-as kontroller.
Játékon belül tudsz sémát kiválasztani, A, B, C ... illetve custom, amit eseteg magadnak állítasz be.

szerk:
Valszeg megvan a hiba oka... régen szereztem egy noname gamepadot, és leszedtem hozzá egy 360-as emulátort... amit elfelejtettem hogy még fent van a játék mappájában, kiszedtem most működik, lehetséges hogy ez kavart be neki :)

[ Szerkesztve ]

(#723) Deck


Deck
titán

5. Boss Tachibana legyőzve. 2.ra meglett :C

Vagy nemis az volt? Aki elvitte a spirit lelkünk azt.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#724) sp8787 válasza Deck (#723) üzenetére


sp8787
addikt

Majd fogsz te meg jajgatni ha talalkozol az igazival. :D

(#725) Deck válasza sp8787 (#724) üzenetére


Deck
titán

Összefutottam. Esélyem se volt. Mentem tovább az új kontinensre :C

PS5

(#726) Severen válasza Deck (#725) üzenetére


Severen
tag

Később nézz vissza. Nem olyan nehéz az. :)

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#727) Zolabol


Zolabol
tag

Azt meg lehet csinálni, hogy ha 2 target van, ne ugráljon a targetlock? Elég frusztráló, hogy 2 bossal küzdök és ide oda ugrál a target...

(#728) Severen válasza Zolabol (#727) üzenetére


Severen
tag

Azt elvileg a jobb stickel lehet váltogatni.Magától nem kéne ugrálnia.

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#729) Zolabol válasza Severen (#728) üzenetére


Zolabol
tag

Lehet az lehet a baj, hogy egérrel játszok? Csak mert a kontrollelt még tanulom...
Mintha úgy osztaná a targetet hogy arra lockol ajki közelebb van..

[ Szerkesztve ]

(#730) Zolabol válasza Zolabol (#729) üzenetére


Zolabol
tag

Megvan a hiba... nem engedi a pirossal jelölteket módosítani, így ha mozgatom az egeret, automatikusan átvált jobb vagy bal targetre...
Erre valami megoldás? :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#731) Severen válasza Zolabol (#730) üzenetére


Severen
tag

Játssz kontrollerel. :))
A suta egeres irányítás utólag került bele, nem is csodálom ,hogy ilyen zavaró dolgok vannak benne.

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#732) Deck válasza Zolabol (#730) üzenetére


Deck
titán

Sokkal jobb kontrollerrel játszani a Nioh-t. Az egér billentyűzet kombó egyedül fps játékokban előny.

PS5

(#733) Djuree válasza Deck (#732) üzenetére


Djuree
félisten

Aki sokat játszott már kontrollerrel annak már az sem. Nekem már megy ugy mint egér billzettel pedig évekig komolyabban csztem. Cod mw-ben ps3on benne voltam az eu topban.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#734) Deck válasza Djuree (#733) üzenetére


Deck
titán

Multira gondoltam első sorban itt.

PS5

(#735) Djuree válasza Deck (#734) üzenetére


Djuree
félisten

én is. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#736) Zolabol válasza Deck (#732) üzenetére


Zolabol
tag

20+ éve egér billentyűvel játszok, kontrollerel játszani olyan mintha most tanulnék menni :) de menni fog :DDD

(#737) Deck válasza Zolabol (#736) üzenetére


Deck
titán

Szeretek kontroller játszani de pl a Rainbow multiban is sokan egérrel játszanak és mire oda viszem a célkeresztet, hogy headshot legyen már le is szedtek. Nehéz azért.

PS5

(#738) Zolabol


Zolabol
tag

Maria bossharc... leküldöm a földre a Spirittel, és nem tudom a földön megütni, mellé üt, ez mitől lehet? Eddig működött ez a támadás... kell valami stat plusszba? ja és ha el is találom alig sebzi...

[ Szerkesztve ]

(#739) snake78


snake78
tag

Sziasztok
Melyik szinten van a legnagyobb esélyem megszerezni a scion of virtue
Textet?
A setet már párszor kidobta de mindig keket vagy lilát dob
Zöld Spear ből már boltot tudnék nyitni de a set kellene
Van valami trükk vagy csak idő kérdése
WOTN is próbáltam már

(#740) sp8787 válasza snake78 (#739) üzenetére


sp8787
addikt

Nioh: All Smithing Texts

Magas Itemdroprate magas Luck. Hanzo az Abyss-ban mindent dob.

(#741) snake78 válasza sp8787 (#740) üzenetére


snake78
tag

De gondolom 30. Szint után dobja csak

(#742) snake78 válasza snake78 (#741) üzenetére


snake78
tag

Ok megnéztem
De ez számomra felejtos
Nincsen meg minden küldetés minden szinten
Akkor marad a szerencse

(#743) sp8787 válasza snake78 (#741) üzenetére


sp8787
addikt

En a 4.-ik szinten farmoltam ki mindent Hanzo-tol.

(#744) snake78 válasza sp8787 (#743) üzenetére


snake78
tag

Nekem most jön elméletileg Tachibana Muneshige
És ha jól emlékszem 25 körül járok
De nem emlékszem Hanzora
Lehet elkerülte a figyelmemet

(#745) sp8787 válasza snake78 (#744) üzenetére


sp8787
addikt

Mivel nem boss hanem miniboss a 4es szinten a Torpor hajonal.
Vhol visszabb leirtam ,hogy kell csinalni. A palyaelrendzest beloni a legnyugosebb utan mar csak farmolni kell orakon at.
Itt egy video peldanak Hanzo smithing text farming Nioh Abyss

(#746) snake78 válasza sp8787 (#745) üzenetére


snake78
tag

Akkor vissza keresem
Ezért nem találtam nem mindig csinálom a hajós kuldeteseket

(#747) Djuree válasza snake78 (#739) üzenetére


Djuree
félisten

Felesleges kifarmolni. Wotn-on nekem már minden darabját sokszor dobták zöldben, 300+30as szintüeket is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#748) snake78 válasza Djuree (#747) üzenetére


snake78
tag

Szerencsés vagy
Sajnos nekem nincsen csak a leírt színekben
És nem dobálják
Pedig mindig mindent felveszek amit dobnak

(#749) snake78 válasza sp8787 (#745) üzenetére


snake78
tag

Megtaláltam a a fórumos bejegyzést amit írtál a text farmolasról
Ha nem gond megosztom hátha másnak is szüksége lenne ra
(Nem itt írtad )

"...En most a 4-es szinten. Itt ha a voros Torpor) boat-ot valasztod akkor van amikor az lga Escape jon be es a hid alatt ott alldogal Hanzo. Problem amig megtalalod ezt a variaciot mivel van amikor az Iga Style-t adja be meg van amikor ugyanugy az Iga Escape-et de vagy tul messze vagy a lyuktol vagy nem Hanzo van ott hanem 2 ninja. Raadasul az Abyss-ba lepeskor eldol melyik boat hova visz tehat ha mar benn vagy onnan nem tudsz Save Scum-elni Na en most itt vagyok beregadva mivel 1 oram rament mire megtalaltam Hanzo-t ,ezert nem jovok ki amig egy csomo text-et ossze nem szedtem. De mondjuk kozben osszeszedtem vmi rengeteg Bell of Invocations-t, egy rakat Droplet-et etc. En temdroprate(110%) et meg ugye tokuri amit hasznalok."

(#750) Djuree válasza snake78 (#749) üzenetére


Djuree
félisten

nekem már nem volt ott hanzo 20-ból se csak a 2 ninja, más fórumon azt írják kipeccselték. gyorsabb a bossokból farmolni. az uccsó dlc-ben van egy pálya ahol sorba jönnek a human bossok, olyan mint a marobashi, ott ki lehet farmolni sok dlc-s armort fegyvert.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.