Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#251) Apone33 válasza Djuree (#250) üzenetére


Apone33
őstag

Az még nekem is vissza van. Ráér. :D

Play Hard!!!

(#252) Apone33


Apone33
őstag

Lehet, hogy elb***m valamit, de miért van az, hogy lassabban futok mit más? Pl ha segítek vagy ha valaki segít nekem?

Play Hard!!!

(#253) Djuree válasza Apone33 (#252) üzenetére


Djuree
félisten

van a sima alap futás, meg lehet sprintelni, most meg nem mondom fejből melyik gomb, nézd meg a gombkiosztást, vagy próbálgasd nyomva tartani vmelyik gombot vagy analógot. plusz van olyan tulajdonság a cipőre hogy plusz run speedet ad, azzal még gyorsabb lehetsz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#254) Apone33 válasza Djuree (#253) üzenetére


Apone33
őstag

Ahhoz az x-et kell nyomva tartani (sprinthez), de akkor is simán lefutnak.

Play Hard!!!

(#255) Djuree válasza Apone33 (#254) üzenetére


Djuree
félisten

hát van még vmi spell is amivel gyorsabban futsz meg dashelsz, de ez csak kis ideig tart.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#256) szarvasbogár válasza Apone33 (#252) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Azt is nézd, hogy milyen színű a load maradj zöld értékben. Kovácsnál viszonylag hamar beadja a plusz run képességet csizmába, nadrágba amivel rögtön érezhető a plusz 15-20%. Valószínű mások emiatt futottak le vagy talán full light szettben kék load értékkel voltak.

[ Szerkesztve ]

(#257) Apone33 válasza szarvasbogár (#256) üzenetére


Apone33
őstag

A load full zöld, a mozgási sebesség is vagy mi az B. Akkor majd körül nézek. Ti hol tartotok? Jelenleg 185 szinten vagyok.

Play Hard!!!

(#258) Djuree válasza Apone33 (#257) üzenetére


Djuree
félisten

én 120, de én sokáig direkt nem léptem 100 fölé, mert pvp-ben ennyi lesz a max, és hiába leszel akármennyi szintű, semmit nem fog számítani. pve meg nem izgat már, végigtoltam egyszer, ugyanaz másodjára is. várom a kiegeket már.
ha nagyon akartam volna a 750 is meglenne már, van csomo youtube vidi hogy lehet 750-re menni pár óra alatt. nem nagy kunszt csak értelme nincs...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#259) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Mire kapom pontosan a skill pontokat? Sajnos erre még nem jöttem rá.
Szükségem lenne pár darab ninja skill pontra és nem ad a játék, valamit rosszul csinálok csak nem tudom mit :(
Még egy kérdés, lesz olyan fejlesztés valamelyik árusnál ami lehetővé teszi az elixir vásárlást vagy azt csak farmolni lehet?

Köszönöm a segítséget!

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#260) Djuree válasza nesh20 (#259) üzenetére


Djuree
félisten

ninja skill pontokat akkor kapsz ha dextrerity-re fejlesztesz.
magicet ha a spiritre, többire meg samurai pontokat.

venni nem fogsz tudni.
ha a kodama bonust a shrine-okban beállítod elixirre akkor többet fogsz találni. meg skill pontokból lehet fejleszteni h egyszerre több lehessen nálad. asszem 10 a max amennyi lehet nálad.
amúgy keresd a kodamákat mindig mert egyre több elixirt fogsz kapni utánuk, ha odamész a shrine-hoz. asszem 6 vagy 8 a max ha megvan mind.

ha nehéz a játék használd a sloth spellt, azzal marha könnyű lesz. de ezt csak ha nagyon muszáj, mert sajnos elvész a kihívás vele.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#261) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Újabb kérdés. Elvileg megcsináltam az utolsó fő küldetést, lement a készítők listája, visszadobott a térképre adott még pár küldetést.
Szeretném megkérdezni, hogy az NG+ az ebben a játékban, hogy működik. Nem szeretnék még új játékot kezdeni, szóval mit ne csináljak? Hogy tudok majd a későbbiekben NG+-ban játszani?

Nagyon szépen köszönöm!

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#262) Djuree válasza nesh20 (#261) üzenetére


Djuree
félisten

nem lehet külön ng+ -ba menni, a térképen tudsz váltani a nehézségi fokok között, szabadon lehet egyikből a másikba menni bármikor. :K szval nem tudsz "elrontani" semmit.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#263) nesh20 válasza Djuree (#262) üzenetére


nesh20
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :R
Ez így szerintem elég jó és korrekt megoldás!

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#264) Djuree


Djuree
félisten

fanatics builddel tolja vki? kusarigamával? én most próbálom, jó lenne ez ha ki lenne maxolva.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#265) BOBAKILL válasza Djuree (#264) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én azzal nyomtam, a kasurigama nagyon jó. Főleg a magas és alacsony tartásban hatékony.

(#266) melega


melega
őstag

Szülinapomra László napjára meg is veszem a játékot, a szülők is adnak bele.
Remélem nem fogok benne csalódni.

A Bloodborne, és Dark souls 3 eddig tetszettek, ami hasonló játékom van.

(#267) BOBAKILL válasza melega (#266) üzenetére


BOBAKILL
őstag

László napon születtél vagy Lászlónak is hívnak? :D
Vedd meg, nem bánod meg. Jó játék, megéri az árát. A dlc-t is vedd meg hozzá.

(#268) melega válasza BOBAKILL (#267) üzenetére


melega
őstag

László napján születtem.

(#269) sp8787


sp8787
addikt

Egy jotanacs azoknak akik a Way of The Strong, Way of the Demon szinten is vegig akarjak jatszani a jatekot.
Az anyagi prolemak elekrulese vegett az Ohashi Bridge-re egybol az unlock utan kell menni es jo elore feltolteni a kasszat. A soulmatch/reforge eszi a goldot mint a fene.Pl. 5 milla mire kiporgeted a Close Combat Attack-ot a kardra, vagy egy soulmatch 1.5 milla.

WOTD-nal nem akkora gond ott 200+ felettiek a revenantok a hidon, de WOTS-nal konnyen fole lehet szaladni a hidon levoknek es akkor mar nem tul egyszeru gyarapitani a kasszat.

A Request fro Ginchio sztem lassu de ugye a Yakasani miatt azt is le kell speedrunolni azert parszor.
WOTD-nel szerencsem volt ott 5-ik speedrunnal meglett a Yakasani ,WOTS-nal sztem volt vagy 50-100.

(#270) Djuree válasza sp8787 (#269) üzenetére


Djuree
félisten

way of the demon? 3. nehézség is van? :Y

yasakani magatamát egyszerűbben is tudsz a trail of the masterben, nekem elsőre dobta a ládikó. sokkal gyorsabb, kb. 2 perc egy run és 3 lehetőség van hogy dobja...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#271) sp8787 válasza Djuree (#270) üzenetére


sp8787
addikt

Igen de az a regio csak kesobb unlockolodik.
Igy meg ugyis kell speedrunolni egy par 160+(+x)-es accessory-ert.

Nekem van 3, egy level 28(Nue claw farmolasbol) egy 150 meg egy 164 +10-es ha jol emlekszem.
Vszinu a Trail of the Master-nel meg magasabb szintut dob, ha dob.
Nekem a 150-es megfelelt a WOTS-ra.

[ Szerkesztve ]

(#272) sp8787


sp8787
addikt

Meg egy dolog. WOTD-nal az Ohashi Bridge-nel 166-os cuccokat dobnak a revenantok.
Ezeket nem erdemes soulmatchnek hasznalni mivel a Blacksmith kislany 171-179-eseket csinal.

(#273) sp8787


sp8787
addikt

Aki CCA 20%-ot akar ,en is ott hagytam a revenantomat a WOTS Death to the Bandits-nal parszor.
Jumoni Spear CCA15

[ Szerkesztve ]

(#274) Djuree válasza sp8787 (#273) üzenetére


Djuree
félisten

az jó volna!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#275) sp8787 válasza Djuree (#274) üzenetére


sp8787
addikt

Eldobtam ott magamat a vizbe egyszal landzsaval egy parszor.
De lehet ott mas erdekes dolgokat is talalni pl. CCA Heart/Dex/Str inheritablekat amiket ugye max familiarity utan ra lehet Soul Matchelni olyan fegyverre ahol nincs utkozes. Neha ra kell nezni.

Kozben farmoltam WOTD Invitation from the Warrior of the West-et, Tachibana Muneshige-et ami lvl 480.
+10 folotti fegyverekert/armorert meg amritaert(4millio/kor), ugye ezt cca 1perc alatt meg lehet csinalni (Daiba Washi).

Es kaptam meg egy Yasakani-t 178+10-est.

Kozbe rajottem ,hogy lehet egyszeruen Samurai Pontokat szerezni. Fel kell vinni 500000-re(prof) minden fegyvert es akkor kozben egy halom pontot lehet kapni. Mondjuk sztem ez csak nekem volt uj.

[ Szerkesztve ]

(#276) melega


melega
őstag

Én is megrendeltem a játékot, a héten vagy jövőhéten hozza a futár, remélem nem fogok benne csalódni.

(#277) sp8787 válasza melega (#276) üzenetére


sp8787
addikt

En ugy voltam ezzel ,hogy ha valahogy meg birom csinalni a normal jatekot akkor majd nkialloka Last of Us-nak. Igy is lett de nem sokaig tartott, letrat pakolgatni meg bakot tartani meg ilyen marhasagok sehogy nem tudtam raallni.
Na azota is Nioh meg MLB 17 megy nalam. Ebben a jatekban nem nagyon lehet csalodni sztem persze biztos van akinek abszolut nem fekszik mint nekem a TLOU.

Viszont ha a NG+ meg NG++, Way of the Strong meg Way of the Demon szinten is akarsz majd jatszani akkor egy season pass nem art melle.

(#278) sp8787


sp8787
addikt

Maegjott az uj patch 1.10, kaptam 25 milla gold-ot hehehe

(#279) Djuree válasza sp8787 (#278) üzenetére


Djuree
félisten

azigen :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#280) sp8787


sp8787
addikt

Azt hittem megzoldulok mire a 25%-ot vhogy rabarkacsolom

(#281) Djuree válasza sp8787 (#280) üzenetére


Djuree
félisten

azigen, nem gyenge kard. :C
nekem csak 150 (+7)-es asszem a legjobb fegyverem. de már a 2. nehézségből csak a final boss van hátra, majd gondolom 3. nehézségen már alapok lesznek a jobb fegyók.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#282) sp8787 válasza Djuree (#281) üzenetére


sp8787
addikt

"3. nehézségen már alapok lesznek a jobb fegyók."

Hat nem igazan, legfeljebb a lvl-juk. Hacsak nincs valami irdatlan mazlid.
Pl. a 200+-os fegyvereket csak a vorosen vilagito yokai-ok dobjak de iszonyat ritkan es csak az utolso 2 regioban.

Az arany csillagos tulajdonsagok mint itt az a CTA HEART A(AA-) csak Forge-al vagy egy revenantol vagy mastol szerezheto de nem tul valoszinu pl. egy CTA + inkabb skill damage %-ok. Amiket a Death to the Bandits-bol tudsz szerezni inheritablekat azok CTA A-(A+)-osak. Valojaban amugy nem nagy a kulonbseg.

Ezt en forge-oltam Nue Claw farmolas utan 4-edjere dobta, utana raSoulmatcheltem a CCD20-at. Az osszes tobbi reforge-al kerult ra. A Close Combat Ki Reduction 25% min. 10-15 millaba kerult mire kiporgettem a tobbi hamar megvolt. Ja es ugye ehhez jo sok Divine Fragment kell a reforge-olashoz.

[ Szerkesztve ]

(#283) melega


melega
őstag

Olyan gondom lenne, hogy a segítségemet elhasználtam Orkonyinál az első bossnál, és a másodikhoz, is be kéne valakit hívni segítségnek a repülő csajhoz, de olyan nehéz szintűek a szamurájok is hogy 20-as szintű fegyverrel alig tudom őket megölni.

Miközben keresem azt a gyűrűt, ami behozta a segítséget az első bossnál, alig tudom őket leölni.

Ezért úgy döntöttem ez volt az utolsó DS jellegű játékom.

(#284) Djuree válasza melega (#283) üzenetére


Djuree
félisten

vmit akkor rosszul csinálsz, mert a piros revenantok tök könnyűek, még a dupla akkor szintűek is...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#285) sp8787 válasza melega (#283) üzenetére


sp8787
addikt

Ja ,hogy lehet segitseget hivni? Na ez nekem uj. En csak ugy tolom mint a brom egyedul.

Egyebkent ez a Hino-Enma gondolom , engem minimum 20-30-szor siman kinyirt.
Utana rajottem ,hogy nem kellene sarga leterheltseggel furkoraszni, zoldbe kell rakni.
A Antiparalytic Needle-k sem veletlenul vannak, meg ugyanezen a palyan egy Paralysis Charm is van vhol.

Egyebkent e legegyszerubb ha futkoraszol es ha feledrepul akkor utod hatulrol amikor foldet er utana meg gyorsan visszavonulo. Vagy Ki-Break-eled mint ahogy a speedrunoknal is csinaljak.[link]

[ Szerkesztve ]

(#286) sp8787


sp8787
addikt

Na ez is letudva

(#287) Djuree válasza sp8787 (#286) üzenetére


Djuree
félisten

:C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#288) sp8787


sp8787
addikt

Nioh Reforge Table, a napokban akadtam ra
[link]

(#289) sp8787


sp8787
addikt

Masik tema Nioh Weapon Scaling
[link]
[link]

(#290) sp8787


sp8787
addikt

Na innen kezdve kisebb Nioh pause

(#291) snake78


snake78
tag

Sziasztok!
A múltkori akciónál megvettem a nihot
Most nem kezdek bele abba mennyire teszik, vagy nem 😁
Elkezdtem olvasgatni a fórumot, de meg nem jutottam el odáig, higy találják benne leírást (de lehet,hogy nincs is benne ) a fegyver fejlesztésről
From software játékok után kezdtem bele
De nekem kicsit a fegyver fejlesztés kaoszos
El tudna valaki mondani, higyan tudok fegyvereket tuningolni?
Találtam lila kusarigamat ami meg jó is lenne, de a 450 feletti "sebzese" most már valahogy kicsit gyengének tűnik
(Lehet, higy rosszul gondolom a számot a fegyver mellett és az nem a sebzese)
A szám amit ki ír az 450
Illetve a mission level az megegyezik a karakter levellel?
A válaszokat és segítséget előre is köszönöm

(#292) sp8787 válasza snake78 (#291) üzenetére


sp8787
addikt

Elso vegigjatszasnal sztem azt hasznald ami a legerosebb meg ha az kek vagy akar sarga is. Ha nagyon nagyon szerencses vagy es van egy olyan fegyvered ami CTA Change to Attack vmi. Es az a valami a fegyvered elsogleges skalzodasa akkor ahhoz erdemes ragaszkodni. Amugy mindig azt a legujabbat hasznald amit talalsz es a legmagasabb sebzesu. Az tenyleges damage-t a Karakter lapon mutatja egyebkent.

Ha tenyleg brutal szerencses vagy es talalsz valahol olyan inheritable-t ami CTA azt at tudod soulmatch-elni a fegyveredre. Az inheritable az a tulajdonsag a fegyveren ami elot vmi ilyen jel van [<].
Ez kb azt jelenti ,hogy ha ezt a gear maxra familiaritized akkor at tudod soulmatchelni egy masik gearre. Pl. igy lehet minden armorra [<] Attack-ot varazsolni.

A mission leveleknek semmi koze a leveledhez. Valojaban nem is tudom mit jelentenek. A wotw-on 900 feletti missionok vannak a max karakter level meg 550. Szoval passz sztem ne foglalkoz ezzel csak iranymutato.

(#293) sp8787 válasza snake78 (#291) üzenetére


sp8787
addikt

Az mondjuk nem tudom mennyire tudsz angolul de itt van egy rakat info.
[link]

Ugyaninnen ez egy egyszeru kis guide [link]

[ Szerkesztve ]

(#294) snake78 válasza sp8787 (#293) üzenetére


snake78
tag

Köszönöm szépen a segítséget
Egy küldetés van hatra a main missionikbol
Az első 3 régió teljesen készen van submissionnal együtt
Megpróbálok a karakteremrol
Egy képet küldeni
Megnézted, hogy jól fejlesztek e?
Kusarigamat használok

(#295) snake78


snake78
tag

(#296) snake78


snake78
tag

A legnagyobb probléma az, hogy a kék és sárga cuccokat eladtam
Lila és zöld van nálam
Kellett a pénz a szintlepeshez 😂😂
Vissza kell mennem meg minden hova mert a kodomakból hiányoznak
Bár meg ezen a szinten is nehéz a 4. Régió

(#297) Djuree válasza snake78 (#295) üzenetére


Djuree
félisten

én lvl100nál nem lépek direkt feljebb, de nekem az első nehézségi fok csemege, nagyjából a 2. is. vmit nagyon nem jól csinálsz ha nehéz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#298) snake78 válasza Djuree (#297) üzenetére


snake78
tag

A mainmission elmegy, bár a kígyós Boss pálya az nem vicc 😂
A submissionok azok amik kemények
Igaz a dojo meg nincs telibe kész
A veteránig megvagyok
A többi meg nincs
Skillekbol van jó pár csak keveset sebeznek meg
Jobb esetben 2-3 ütés vagyok a nagyobb enemiknek

(#299) sp8787 válasza snake78 (#295) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem ebbol a kepbol az jon le ,hogy Kusarigama-t hasznalsz.
Ha nem azt akkor ez eleg zavaros.

Igazandibol DEX 20 MAGIC 20 SPIRIT 10 STAMINA annyi amennyit az altalad kivant Agilytihez kell, utanna mindent az altalad hasznalt fegyver fskalazodasaba.

(#300) sp8787 válasza snake78 (#296) üzenetére


sp8787
addikt

Mar van zold is? Akkor a Way of the Strong-on vagy?
A zold a legjobb jo ideig a Way of the Wise az ahaol mar van narancssarga azaz Ethereal.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.