Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#401) sp8787 válasza vvega30 (#400) üzenetére


sp8787
addikt

Ha NG+-ban vagy akkor tudsz Divine-t,zoldet forgeolni.
A Forge menun belul megnyomod a Haromszoget es megadod hany darab Divine Fragmentet max 10 db szansz arra ,hogy nagyobb esellyel Divine legyen a cucc. Persze ehhez kell Divine Fragment rendesen.

(#402) vvega30 válasza sp8787 (#401) üzenetére


vvega30
senior tag

xbox contollerrel nyomom, szóval nincs háromszö:)
de csak a reforge menüben engedi a divinet használni a sima forge-nál nem..
de ha már forge: cirka nagyon sok óra után vettem most észre, hogy lehet pontokat osztani a kovácsnál...:)
nem sok van, mire érdemes először tenni? vagy teljesen mind1?

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#403) sp8787 válasza vvega30 (#402) üzenetére


sp8787
addikt

Az nem letezik annak mennie kell.
Bemegy a Forge Menube > Kivalasztod mit akarsz Forgeolni > Nyomsz egy OK-t > Ezutan ramegy a Forge gombra > Ekkor mar meg tudod nyomni a Haromszoget vagy ami nalad van es meg tudod adni hany db DFragmentet akarsz hasznalni.

Forge,Reforge,Soumatch... ilyenek az ilyen Refashion,Hairstyle azt majd kesobb.
Ha jol emlekszem nekem van vagy 2000 el nem hasznalt pontom.

[ Szerkesztve ]

(#404) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

Számít az, hogy minden armorom egységes legyen, (h, m, l) vagy elég, hogy zöldben maradjak, és vegyíthetem?

(#405) Djuree válasza SalvadorLynx (#404) üzenetére


Djuree
félisten

vegyítheted, csak akkor a szett bónusz nem biztos h érvényesül. érdemesebb egyfélét hordani. de majd sp mester megmondja a tutit.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#406) Plaz


Plaz
csendes tag

Sziasztok,

régóta nioh-zok csak most találtam meg ezt a topikot, pár kérdés a teljesség igénye nélkül:
+ mit ajánlotok 250szint felett, red demon armor helyett, azt érzem hogy kezd nagyon kevés lenni
+ katanával játszom, már régen kimaxoltam minden skillt, ellenben pontjaim még ugye vannak, mire érdemes tenni ilyenkor? ha teszek dual katana skillekre, vagy speak skillekre, például valami passzívra, guarding közben plusz KI vagy ilyesmi, az évényesül ha katanát használok?!
+ érdemes a sword/melee mastery-re tenni? az ugye az attackhoz ad
+ ha van a kardomon +wind vagy water damage, de van olyan cuccom ami plusz fire, vagy bármimás damage-t ad, akkor melyik érvényes, azért kérdem mert most mindkettő van, és csak fehérrel írja ki a damage-t ergó valamiért eltűnika + buff.
Köszi srácok!

[ Szerkesztve ]

(#407) sp8787 válasza Plaz (#406) üzenetére


sp8787
addikt

1. A Red Demon az nekem mindig gay volt, de ismerek olyat a chatrol aki a WOTN-t is azzal nyomta
Katanahoz pl. Tate+Obsidian mondjuk az ugye Katana/Aze hybrid de teljesen jo vagy Tate/WOTW...etc.
2. Felesleges minden Katana skillt unlockolni mert ugye vagy gyenge nemelyik vagy ugyse hasznalod
Minden Passive ugyanugy mukszik mindegy melyik fegyvert hasznalod. Legegyszerubb pelda az Axe Skill Tree-ben a plussz Life, vagy a Cornered Tiger, Full Moon Kata...etc. Amikor meg mar minden hasznos Passive megvan akkor a Meelee Mastery-re pakolni.
Ugyanigy a Passive Ninjutsu meg Onmyo skillek is hasznosak.
3. Ha egy fegyvert buffolsz pl. Talisman-al akkor a rajta levo felulirodik a buffal legyen az barmi.

(#408) sp8787 válasza SalvadorLynx (#404) üzenetére


sp8787
addikt

Semmit nem szamit. Maradjal zoldben az a lenyeg, meg minden armornak van Stamina,Body kovetelmenye ha jol emlekszem. Na az nem art ha megvan.
Ha meg mar komplet set van rajtad akkor kombinalod ahogy tudod a megfelelo darbszam szerint.
Akkor szamit pl. az ,hogy minel tobb Heavy armor legyen rajtad ha a Todo klanba vagy ott minden egyes darab utan kapsz minimum plusz 2.5% Damage-t.

[ Szerkesztve ]

(#409) sp8787 válasza SalvadorLynx (#404) üzenetére


sp8787
addikt

Meg egy fontos dolog. Ne art ha a suly 30.1 vagy afolott van.

(#410) Plaz


Plaz
csendes tag

Tyű, köszi, arról van valami jó leírás, vagy ajánlás hogy katana build esetén(vagy bármi esetén) mikre érdemes tenni ami nem a sword tree-ben van?! eddig ezekre nemadtam egy pontot sem...

(#411) sp8787 válasza Plaz (#410) üzenetére


sp8787
addikt

Nincs ilyen sztem de:
Sword of Execution Mystic Art

Tachis Arst III, Defense Arts III, Cornered Tiger III,Third Rule of Thrusting III (ha Spear a Masodlagos). Fortitude III, Kintaro Kata III(ha Axe a masodlagos fegyver), Cornered Boar III, Armor Piercer III, Shadow Strike III, Full Moon Kata III, Passage to the Afterlife III(ha hasznalsz Grapple-t ha nem akor felesleges, egyebkent jobb az egy utes FB vagy Iai loop mint a Grappple),Sword of Severance III(ha Odachi a masodlagos)

Lehet nem irtam le mindet de kb ennyi.

(#412) szupi92


szupi92
tag

Sziasztok!
Biztos,hogy le van már írva,de egy kicsit kínai nekem ez a kovácsolási téma.
Szeretnék segítséget,kérni ez ügyben.
MI mit jelent forge,soul match,reforge,disassamble?
Már ng+bam vagyok és szeretnék fegyvert fejleszteni mert már jobbat nem nagyon kapok.Van olyan ami 150+1 és 150+2,de nem erősek ezekből hogy tudok jobbat csinálni ?
És még egy utoló kérdés a forge-ban a divine fragment az mit tud,ha azt használom?

Köszönöm előre is segítséget.

(#413) vvega30 válasza szupi92 (#412) üzenetére


vvega30
senior tag

sp mester egyszer már leírta:
1.
2.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#414) szupi92 válasza vvega30 (#413) üzenetére


szupi92
tag

Köszönöm,megnézem.

(#415) Djuree


Djuree
félisten

arra nincs mód valahogy, hogy a kovácsnál meg a csajnál elosztott pontokat reseteljük?
mert adtam a jobb eladási árra pontokat de nem is használom ki.
amúgy azt miért nem peccselik, hogy amiket árul a kovács cuccokat legyen is értelme megvenni? kis túlzással jobb cuccokat szarok mint amiket árulnak....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#416) sp8787 válasza Djuree (#415) üzenetére


sp8787
addikt

Ha a Koan Manual vagy a Book of Reincarnation nem reseteli akkor nincs.

En megvenni mindig az alapanyagokat es a loszereket vettem, amennyi raktaron volt azt altalaban mindet. Meg nagyon ritkan voltak jo accessory-k. Az egyik legjobb Yasakani-mat is Tome-tol vettem.

(#417) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Remelem tudtok segíteni, teljesen kétségbe vagyok esve!
Kétnapja vettem meg a játékot, most tartok a második bossnál de annyira nem áll a kezemre a játék.
Bloodborne-ban NG4-ben lenyomtam minden bosst, sőt szinte mindet anikor kezdtem videó nélkül.
Itt pedig még videóval se megy a második.
Az elsővel majd 200x próbálkoztam.
Van valami tippetek hogy lehetne belerázódni a Nioh-ba?
:R

Press "F" to pay respects.

(#418) BOBAKILL válasza Imilenni (#417) üzenetére


BOBAKILL
őstag

magamból kiindulva egy lényeges technikai dolog, hátha segít: itt ne szakaszosan dodgeolj mint a BB-ban hanem nyomd hosszan a dodge gombot és fusd körbe a bossokat.

(#419) Djuree válasza Imilenni (#417) üzenetére


Djuree
félisten

használd a sloth spellt ha nem megy máshogy. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#420) sp8787 válasza Djuree (#419) üzenetére


sp8787
addikt

Aligha. Azt Hino-Emma(gondolom rola van szo)-nal meg nem tudod unlockolni ha jol emlekszem.

(#421) sp8787 válasza Imilenni (#417) üzenetére


sp8787
addikt

Hino-rol vagy Onryoki-rol van szo?

(#422) Djuree válasza sp8787 (#421) üzenetére


Djuree
félisten

emma lesz az. ő a 2. asszem.
ja ott még lehet nincs sloth, de a 3. bossnál már asszem lesz, a jegesnél. :K
de emma se vészes, van vagy 3-4 támadása, mind simán kikerülhető...ezek még gyakorló bossok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#423) sp8787 válasza Djuree (#422) üzenetére


sp8787
addikt

Yuki-Onna? Az a 7. vagy a 8. Boss attol fugg honnan nezzuk szamoljuk Derrick-et vagy nem.
A Sloth-hoz ha jol emlekszem minimum 2 regiot biztosan ki kell takaritani ,hogy unlockolodjon a dojo mission ami unlockolja a Sloth-ot.

[ Szerkesztve ]

(#424) Djuree válasza sp8787 (#423) üzenetére


Djuree
félisten

akkor már keverem. nekem ő volt az első boss amit nem tudtam leverni sloth nélkül....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#425) Imilenni


Imilenni
addikt

Az alapok megvannak, igazából az előzőt is letudtam volna verni könnyen, csak nem vagyok elég türelmes.
Ugye az nemjutott el az eszemig hogy azért megy úgy a Bloodborne mert kívülről ismerem a bossokat, itt meg hát na :D

Press "F" to pay respects.

(#426) sp8787 válasza Imilenni (#425) üzenetére


sp8787
addikt

Vegulis Hino-rol van szo?
Legyel Zold-ben, B Agility.
Ha igen akkor Antiparalytic Needle,Paralysis Charm a benitas ellen.
A benitas elott amugy mindig sikongat.
Moment Talisman-al Kato-t nekikuldod es megfekszik.
Ne hasznald el a LW az elejen csak mikor cca 1/3 HPje maradt ugyanigy a Moment Talsman-al is varhatsz.
Ha feledrepul akkor orulj mer mikor foldet er akkor a legnyitottabb.
Hozzavagsz egy/tobb Yokai Waterpot-ot.
..............etc

[ Szerkesztve ]

(#427) Imilenni válasza sp8787 (#426) üzenetére


Imilenni
addikt

Felcsapattam a jó ruhát és a talizmánt. Második próbára meglett, köszönöm :R

Press "F" to pay respects.

(#428) Imilenni


Imilenni
addikt

Upsz ez dupla lesz.
Esetleg valaki tudna linkelni olyan oldalt ahol inkább magyarul le vannak írva dolgok?
Csak angolul találtam egyenlőre, vagy Ti tudnátok pár tanácsot adni szintlépés ügyileg?
Meddig érdemes húzni a Spiritet? Valahol olvastam hogy legalább 11-esig hogy valamiféle bónusz kijöjjön, sajnos nem jött ki semmilyen bónusz.
Egyébként Dual - és sima egykezes kardot választottam "main" fegyvernek.
Passzív képességeket a skill fán kívül lehet valahogy szerezni? Gondolok itt a spirit-től származókra!
:R

Press "F" to pay respects.

(#429) sp8787 válasza Imilenni (#428) üzenetére


sp8787
addikt

10-es Spirit-nel van az ,hogy a 4 legfontosabb Guardian-t max ki tudod hasznalni Kato+Daiba/Itokuri/Aya ha Kato az elsodleges.

Nem tudom milyen bonuszra/kepessegre vagy mire gondolsz.

(#430) atainprison


atainprison
senior tag

Na végigértem a kiegészítőkön is, elég jók voltak, az új ellenségtípusok elég erősek lettek. Már csak egy mellékküldetés van vissza az Everlasting Duty, ahol Nine-tale-lel és Hideyorival kell egyszerre megküzdeni. Még nem sikerült lenyomnom, elég nehéz, de ma sztem meglesz ez is, aztán kezdem is az NG+-t.

(#431) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Melyik armor seteket érdemes használni? Mar gyakorlatilag mindenem zöld, de valahogy nem adja. Hol latom, hogy mit ad a set bonus? (Azt látom, hogy kiírja, hany darab van meg belőle, de a konkrét bónuszt hol látom?)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#432) sp8787 válasza Rigormortiis (#431) üzenetére


sp8787
addikt

L2 - R2 az Armor-on es ami feher az bonus ami aktiv(eleg db van rajtad) a szurke meg a lehetseges.
Pl. az elso kep amit a gugli kidob KEP

Nioh Set Bonuses

Az ,hogy milyen armor set ajanlott/nem ajanlott az rengeteg mindentol fugg > jatekstilus, hasznalt fegyver, lvl....etc

[ Szerkesztve ]

(#433) akela91


akela91
addikt

Sziasztok.

Jöttem vagánykodni az új arcképemmel, remélem itt értékelik páran :)

[ Szerkesztve ]

(#434) BOBAKILL válasza akela91 (#433) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nagyon jó!! :)

(#435) Rony949 válasza akela91 (#433) üzenetére


Rony949
őstag

Áh....ez nagyon vagány! Hogy lehet ilyen avatárt berakni egyébként? Nekem is lenne pár ötletem a saját profilomhoz.

(#436) akela91 válasza Rony949 (#435) üzenetére


akela91
addikt

(#437) Rony949 válasza akela91 (#436) üzenetére


Rony949
őstag

Oh, köszi. Bocsi az offot. Akkor még pár száz komment kelleni fog. :)

(#438) Djuree válasza Rony949 (#437) üzenetére


Djuree
félisten

Adjak kölcsön? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#439) Rony949 válasza Djuree (#438) üzenetére


Rony949
őstag

Mennyi, tesa? :D

[ Szerkesztve ]

(#440) Djuree


Djuree
félisten

way of the demonba nagy nehezen átjutottam.
most már 213 szintű vagyok, 180-as cuccokkal.
de elég nehezen megy.
mi ide az ajánlott?

Rony949: sok! :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#441) sp8787 válasza Djuree (#440) üzenetére


sp8787
addikt

Magas damage, magas defense, magas HP, magas damage reduction, alacsony reakcio ido......etc
:D :D :D

(#442) Plaz válasza Djuree (#440) üzenetére


Plaz
csendes tag

farmolás, én a wotd közepén tartok 330al, és inkább már uncsi harmadszorra is végigtolni mint nehéz, de itt pl egy fél nap marobashi adna neked vagy 30-40 levelt

(#443) sp8787 válasza Plaz (#442) üzenetére


sp8787
addikt

Ha jol tudom most sokkal gyorsabban fel lehet huzni a Mission Achievement Bar-t mint regen ugyhogy nem lehet az olyan veszes.

En mondjuk biztos nem farmolnam a Maro-t wotd-on.
Minek? Ha a Maro unlockolodott akkor mar mehetsz a wotw-ba.

(#444) Djuree válasza Plaz (#442) üzenetére


Djuree
félisten

és milyen szintű cuccaid vannak? marobashi esélytelen még itt nekem. ginchiot farmolgatom, már vagy 30 szintet adott.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#445) Plaz válasza sp8787 (#443) üzenetére


Plaz
csendes tag

Szvsz maro-t elég alacsony szinten 1x unlockolni és utána kinyitja mindenhol, mert maro után még van 2 reagion hogy wotw-t kinyisd. Engem nem enged át, de van maro-m, és eléggé olcsó farmolni, ezért csináltam.

(#446) Plaz válasza Djuree (#444) üzenetére


Plaz
csendes tag

nincs semmi extra, red demon setben nyomom 170+8 környékén, katanából van egy 200+18-as jó buffokkal 2050es attack-al, de sztem egy fakardal is le lehet maro-t tolni ha van elég groundfire :)

(#447) Djuree válasza Plaz (#446) üzenetére


Djuree
félisten

groundfire az mi?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#448) Plaz válasza Djuree (#447) üzenetére


Plaz
csendes tag

a megtanulható ninja skillek között van, amolyan csapda, leteszed, és vagy felrobban vagy lebénítja az ellenfelet ha belelép, a lényeg hogy mindkettő után tudod használni a grapple-t (amikor pirossá válik a target lock és kivégzés animáció van), ezekre érdemes pontot tenni, minnél több van annál jobb mert igazából megúszod a harcot, keress rá youtube-on rengeteg videót fogsz találni

[ Szerkesztve ]

(#449) sp8787 válasza Plaz (#448) üzenetére


sp8787
addikt

Az a Paralytic Groundfire a simanal Finalblow ami mukszik. De sztem a Paralyticnel is jobb a grapple helyett pl. a Lumperchop,Iai Quickdraw vagy a Sign of the Cross de ezek hez a Grapple-t a Skill Customizationnal disablezni kell.

(#450) Djuree


Djuree
félisten

na level 280 vagyok már, wotd is már lassan kivégezve. haladok, már 200+10 -es cuccaim vannak. :C
érdekes, nem gondoltam volna, forge-oltam sima 200-as itemeket, mondom jobb mint a 170 vagy 180+10-es cuccok. a nagy szart! sokkal gyengébb. nem tudtam h ennyit jelent a + jelecske. :DD

az orochis mapon, full amrita bónusszal gyorsan lehet szintezni nagyon, hála a 2 npc társnak. 300-nál megállok sztem, az már asszem bőven elég. utána megpróbálok átjutni wotw-ra.

de még a jól bevált red demon szettet még mindig nem tudom mire kéne cserélni. valami sima vagy dual katanás kellene..

a dojot érdemes végigtolni nehezebb fokozatokon? ahogy néztem nem ad semmi jutalmat már. :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.