Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#1601) Tyler Durden válasza sp8787 (#1591) üzenetére

Amúgy érdekes ez, mert én pl dodge párti vagyok, de ahogy írtam is, a tengukat pl nem tudom rendesen dodge-olni és csak blokkolva tudtam leverni őket. Viszont játék kezdete óta alig használtam, így kb újra kellett tanulnom ezt a részt..

Még 1 kérdés parry, hogy müxik a játékban? Mármint értem, hogy mi a metodikája, de azt jól látom, hogy csak a nagyobb ütéseket tudom parryzni? A gyors ütéseket szerintem lehetetlen, vagy csak én vagyok baromi béna..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1602) Woodslave válasza Tyler Durden (#1601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van pár parry tutorial a youtube-n (onnan tudtam meg hogy van skillfa ;] - mentségemre olyan nagyon szürkének tűnt azt hittem később nyílik meg rá se mentem) Tachubánál egyszer sikerül az qrva jól nézett ki, de gőzöm nincs. Itt is olyan misztikus nekem mint a ds3-ban ott se használtam soha. A bb-hez képest nagyon nem tudtam időzíteni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1603) Tyler Durden válasza Woodslave (#1602) üzenetére

Az okés, csak elvileg itt kurvára atom leszel tőle, ha megtanulsz rendesen parryzni. A nagyobbat csapkodó ellenfelek lásd baltás óriás skeleton, vagy spear-es humán ellenfél stb ellen be tudom már párszor adni. De a 2 kardos illetve gyorsabb támadással rendelkezők ellen totál esélytelen.. Nem akartam vidit nézni, félek mindennemű spoilertől, de majd rákeresek (:
Tegnap amúgy volt egy kis időm, nekiestem egy twilight missionnek, 45ös szintű, hát nem sikerült még végeznem vele, talán majd ma vagy holnap..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1604) sp8787 válasza Tyler Durden (#1601) üzenetére


sp8787
addikt

Mire gondolsz gyors utesnel? Pl. mikor egy ellenfel low-stance-ben tamad?

Azt ugyanugy lehet parry-zni de itt inkabb csak a Backwave-rol nyilatkoznek en azt hasznalom.
De sztm a Haze..etc. is mukszik.

Amugy egyszeru. Eljutottal mar az Ohashi Bridge-ig? Ha igen akkor ott mindig van egy rakat revenant, lehet gyakorolni.

(#1605) sp8787 válasza Tyler Durden (#1603) üzenetére


sp8787
addikt

Dual Sword-ot ugyanugy lehet parry-zni csak gyakorolni kell. A skill-eket nem tudod parryzni.

Egyebkent vannak nehezebb es konnyebb parry-k cca vhogy igy nehezebbtol a konyebbig egy par:

Backwave > The Shrike > Haze

(#1606) Woodslave válasza Tyler Durden (#1603) üzenetére


Woodslave
nagyúr

világos csak ürügy volt hogy újra elmondjam a skill szerencsétlenkedést :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1607) Tyler Durden válasza sp8787 (#1605) üzenetére

Aha, köszi, akkor tényleg én vagyok a béna, majd gyakorolok (: Itt a nehézséggel egyenesen arányos a skill tápossága is? Értsd backwave a legnehezebben kivitelezhető, de az a leghasznosabb is?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1608) sp8787 válasza Tyler Durden (#1607) üzenetére


sp8787
addikt

A Backwave onmagaban nem OP hanem az utana kovetkezo Tempest ami miatt az.
Az meg nem csak onmagaban a parry hanem ugye eloszor L1 es ha sikeres akkor nagyon gyorsan ujra L1.

(#1609) Tyler Durden válasza sp8787 (#1608) üzenetére

OK, akkor kénytelen leszek megvenni és begyakorolni, mese nincs (: Tegnap éjjel nézegettem a skill tree-t, de nem sikerült eldöntenem mire tegyek, de akkor ez lesz az egyik irány. Továbbra is katanát tolom, másodlagos fegyver még kérdéses /mostanában nem is használok mást a katanán kívül/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1610) Woodslave válasza Tyler Durden (#1609) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az elején nagyon tetszett a dual swod darálás, de aztán teljesen ráálltan az villámos Raikrire. egy-egyben nem kúszó-mászók ellen szinte mindig high stanceben nyomom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1611) Tyler Durden válasza Woodslave (#1610) üzenetére

Én vmi lila karddal csápolom az ellent, a Raikiri gyengébb volt, mint az a kard amivel megyek. Dual swordot én is toltam teszt jelleggel, nem rossz nem rossz. Illetve anno írtam én kuszarigamáztam is, azt nem temettem el teljesen valszín az lesz a másodlagos a katana mellett. Ki kéne próbálni a tonfát illetve az axe-t is, ezekkel még nem mentem. Speart teszteltem, de az pl totál nem az én világom. Illetve a nagyobb lassúbb fegyverek se fognak meg. Itemekben meg nálam nincs nagy változás, egyelőre a warrior of the west-t nem cserélem le, 7es set a bónuszokkal egyelőre jobb, mint bármi más, legalábbis jelenleg.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1612) sp8787 válasza Tyler Durden (#1609) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor kezdtem most ujra amikor Wood de mondjuk en mar Way of the Nioh-n vagyok.

Az elejen ezeket vettem meg sorrendben ha jol emlekszem szinte biztos kihagyok vmit de:

Ki Pulse Man
Ki Pulse Earth
Living Water Earth
Living Water Man
Kick
Flux - Flux II
Iai Quickdraw - Iai Quickdraw III
Sword Ki
Backwave - Tempest
Flowing Shadow
Sword of Execution

Es ertelemszeruen a tobbi fegyvertol a hsznalhato passzivokat.

(#1613) Tyler Durden válasza sp8787 (#1612) üzenetére

Uhh köszi a nép nevében :R Megmondom őszintén én még eléggé el vagyok veszve a skillek erdejében, azért annyi pontom nincs, hogy csak úgy tesztelgessek, ez a mankó segíteni fog benne, hogy merre menjek..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1614) sp8787 válasza Tyler Durden (#1613) üzenetére


sp8787
addikt

A passzivokra figyelj meg mert van ami nagyon hasznos de nem NG-ben.
Peldaul

Spear
Cornered Tiger - When your Life drops to 30% or lower, close combat damage increases

Ez egy rohadt hasznos passziv skill de NG-ben vagy csak siman egy uj jatekosnak tipikus pontkidobas mert ha leesik a HP-d akkor nem harcolgatni kell hanem Elixir-ezni.

Ellenben peldaul az Axe Fortitude - +100HP az gyakorlatilag instant hasznos.

A Prestige Point-oknal en meg ugy csinalnam ,hogy a HP meg a Yokai CCD es a Human CCD legyen benne mindenkeppen. A tobbi meg ahogy tetszik.

(#1615) Tyler Durden válasza sp8787 (#1614) üzenetére

Álljunk meg egy szóra akkor, megint vmi kimaradt számomra :B Ez a prestige pontos mutatvány ez hol van? Eddig ez totál elkerülte a figyelmemet :I

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1616) sp8787 válasza Tyler Durden (#1615) üzenetére


sp8787
addikt

Meg nem unlockolodott? Pedig sztem mar vszinu ige.
Nioh - How to Get the Most Close Combat Damage from your Prestige Points

(#1617) Woodslave válasza Tyler Durden (#1615) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez is a menüben van fenti talán utolsó előtti ikon. Vagy az előtti

sp: na miafax? :Y na ez alapján a videó alapján már qrvára nem értem :U Én azt hittem meg úgy csináltam eddig hogy amit akartam arra raktam egy pontot. De ezek szerint azt az extrát kapod amit aktuálusan a panel mutat? :W Vagy mégse komolyan nem vágom :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1618) Woodslave válasza Woodslave (#1617) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na jól csináltam akkor. Majdnem megzavarodtam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1619) sp8787 válasza Woodslave (#1617) üzenetére


sp8787
addikt

Azt kapod amit valasztasz, ezt ha visszabb lepsz lathatod is.Mindig azt valsztod amit akarsz es egy ido utan rotalodik de gamaxolni akarsz akkor nem rakhatod osszevisssza.
Itt csak annyirol van szo ,hogy egy ido utan rotalodik ezert hogyan tudod maxolni.

Amugy a Fall Damage Red-t tok felesleges valsztani ami a videoban van, semmi ertelme.

(#1620) Woodslave válasza sp8787 (#1619) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja megnéztem a korábbit úgy már világos csak itt nem értettem miért úgy csinálja de már vágom. :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1621) Tyler Durden válasza sp8787 (#1616) üzenetére

Hja már unlocked, csak nem mélyültem el benne. Asszem ma akkor itt is elszórom a pontokat, befejezem a 45lvl-es twilight missiont, azt végre nekiesek a 3. szigetnek..

Woods: a sok felszedett itemmel mit csinálsz? Simán eladod, vagy kovácsnál betöröd?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1622) Woodslave válasza Tyler Durden (#1621) üzenetére


Woodslave
nagyúr

felajánlom az oltárnál elixir reményében. Nem nagy meglepetés de kb. a kovács még ami nagyrészt sötét ló nekem. Az oké hogy csináltatsz fegyvert armort sok értelmét nem látom amikor esik mint az eső. Bár egy dupla kardot csináltattam az jó volt.

A soul matchinget is próbáltam amikor azt hittem a nioh dlc kard mekkora überfaxa és szintre akartam hozni, ennek se látom mi értelme.

Az újrakovácsolást se nagyon értem, vagy látom egyelőre hasznát...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1623) Tyler Durden válasza Woodslave (#1622) üzenetére

NG+ előtt szerintem ennek a kovácsos mutatványnak nincs értelme, túl drága + hamar cseréled a cuccaid. Én azt csinálom, hogy mindent szétszedetek a kováccsal alapanyagokra és egyelőre azokat tartalékolom.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1624) Woodslave válasza Tyler Durden (#1623) üzenetére


Woodslave
nagyúr

komoly hogy ezt újra kell játszani? :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1625) Tyler Durden válasza Woodslave (#1624) üzenetére

Óóó hát lesznek még csodák. 3 dlc van, szivatósnál szivatósabb bossokkal, illetve van az abyss 999 szinttel vagymi.. Azért írtam neked a ps4 topikban, Sekiro majd jó lesz nekünk ps+-ban :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1626) Woodslave válasza Tyler Durden (#1625) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát egyelőre nem vagyok biztos benne hogy akarom ezt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1627) Deck válasza Woodslave (#1626) üzenetére


Deck
titán

Én kb úgy haladtam régen, hogy 1nap/boss.
Kár, hogy már nem új számomra a játék. A Sekiro is szuper de azért nem egy Nioh. Na majd a Nioh 2 :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1628) Tyler Durden válasza Deck (#1627) üzenetére

Nekem is haladósabb lenne, ha többször tudnék leülni ilyen min 3 órát tolni. Tegnap este olyan 1 órát játszottam, annyiból sajna nem volt meg a twilight mission, így ma/holnap kerül befejezésre. Lassan ott tartok, hogy mivel tele vagyok szabival, ki kell venni 1-2 napot gémerkedni :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1629) Kai_Rong válasza Woodslave (#1622) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A későbbiekben kell majd a suska a soul matchre, szóval nyugodtan add el a fölös cuccaidat. Elixírre ne pazarolj ilyesmit, ha beállítod a Kodama Health Blessinget, akkor minden második-harmadik ellenfél elixírt fog dobálni, úszkálni fogsz bennük, Nálam jelenleg Way of the Wise-on már 2000 fölötti mennyiség van belőlük :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1630) Woodslave válasza Kai_Rong (#1629) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Köszi akkor ez lesz.

Na tegnap nekiálltam a jégkirálynő pályának. Odafigyelve ment faxán a pálya. A boss kiismerhető volt de azért kellett jópár alkalom mindig belefutottam egy pofonba. A végén karderő akkor meg egy viceralt :D

Lenyomtam a szalagost is a másik missionben.

Aztán mondom megcsinálok egy hidat erre ott áll jason egy baltával alig tudtam sebezni. Mondtam magamban megint ezek hülyék :D azért levagtam. A harmadik kuldihez alacsony vagyok. A 245-os twilightba nem engedett be pedig kíváncsi lettem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1631) Tyler Durden

Nahh nekem most sikerült befejeznem a lvl45 twilight missiont. Megint az uborkát kellett lerakni, csak 1el izmosabb kiadásban. Az egész pálya egy szopoltyú volt + ugye a boss miatt a 3 tüzet illet meggyújtani. Végre indulok a 3. szigetre (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1632) Woodslave válasza Tyler Durden (#1631) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem eltűntek ezek a twilightok csak a 245-ös meg a 169-es van. Mondjuk az ubi nem volt annyira durva elsőre csak a második forma azt nem éreztem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1633) Tyler Durden válasza Woodslave (#1632) üzenetére

Itt a pálya szintje miatt nagyobbat sebzett a rohadék, több hp-ja volt, illetve a csápjaival gyorsabban ütött. Szerencsére mikor elsőre elértem a második fázisba, akkor meg is lett. LW-vel, de még utána is kellett csépelni. Hja meg annyi, hogy nem 2 kis ubit idéz meg a második fázisban, hanem 3at, szal kurv@idegesítő..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1634) Woodslave válasza Tyler Durden (#1633) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja miután lenyomtam azt olvastam hogy nem szabad használni a lángokat akkor nem jönnek. most már van annyi tűz cuccom hogy menne azok nélkül de először... :U ja meg most tüzes a kardom is. Tuti nem annyit számít mint egy talizmán de ubi elég érzékeny volt rá.

ha már element akkor úgy van mint ahogy az átlag ember gondolja? Illetve gondolná mert csak a tűz-víz jut eszembe, a föld-szél-villám hogy viszonyulnak?

A harmadik tartomány faxa, sajnálom hogy nekem nincsenek azok a twilightok, Nem lehet valahogy visszahozni?

Ez a 245ös kicsit túlzás ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1635) Kai_Rong válasza Woodslave (#1632) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Twilightok mindennap változnak, de héten belül mindegyik visszajön legalább egyszer, szóval no para :) Csak azokra enged be, aminek a sima, nem-Twilight verzióját már megcsináltad. Ami tegnap volt, az az első és az utolsó DLC-s missionöknek a Twilight verziója volt, és ne nagyon bánd, hogy nem tudsz még rájuk bemenni, NG+ cuccok nélkül a sima verzió is komoly kihívás lesz :)

Én közben átevickéltem Way of the Nioh-ba, itt már nem sz.rral gurigáznak az ellenfelek, undorító ez a sok speed buff / attack buff / defense buff / paralysis proc és egyebek. Power pillel boostolva Onryoki HP csíkjából konkrétan hangyapöcsnyit tudtam lesebezni egy-egy Flowing Shadow-val xD Hagytam is a fenébe, ehhez kicsit komolyabb geart kellene farmolni. Viszont egy csomó Ethereal szintű cucc hullott a pályán a normál ellenfelektől is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1636) Woodslave válasza Woodslave (#1634) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na megnéztem akkor itt az element nem úgy működik mint ahogy gondoltam. :D

lehet kipróbálom Thacit egy föld-szél elementes támadással :D (de lehet inkább nem) :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1637) Woodslave válasza Woodslave (#1636) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ez :Y :R [link]

művészi. Egyszer így szeretnék játszani de nincs rá elég életem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1638) Deck válasza Woodslave (#1637) üzenetére


Deck
titán

Mire végzel a játékkal menni fog így a játék, ne aggódj ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1639) Tyler Durden válasza Woodslave (#1584) üzenetére

Most taliztam a 3. sziget legelső missonjénél ilyen fehér boszival, jópár koponya volt körülőtte. Elsőre meglett, gyak ennél a szalagokat fixen blokkolni kell, különben megetet..
HJa, hogy ennyi volt az első misson, ezt közben észre se vettem, megyek megtekintem a battle of ohashi bridge-t (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1640) Woodslave válasza Tyler Durden (#1639) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nekem még mindig nem mennek így csak lw-vel nyomtam le...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1641) Tyler Durden válasza Woodslave (#1640) üzenetére

Bridge is megvan, a dundit második alkalomra sikerült megcipőzni :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1642) Woodslave válasza Tyler Durden (#1641) üzenetére


Woodslave
nagyúr

királyul nyomod :R :D Engem azért a boss után meglepett miafaxt gondoltak már :O

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1643) sp8787 válasza Kai_Rong (#1635) üzenetére


sp8787
addikt

Powerpill?! Az a leggyengebb.

Amugy milyen build amivel megy? A perkek megvannak amik kellenek gondolok itt peldaul a gatyan a *Increase Attack Status AIlment....etc.?

(#1644) Tyler Durden válasza Woodslave (#1642) üzenetére

Most a pókos helyen nyomulok, ez mondjuk elég para. Mindenhonnan ugrálnak ki a kisebb nagyobb pokányok. Az elején a legnagyobb fajta az vagy 5x levert, mire ráéreztem, hogy kell eliminálni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1645) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#1644) üzenetére

Nahh pókcsajszi boss is megfektetve. Szerintem ez nem volt vmi nehéz fight, igazából a lassítást kellett elkerülni, a többi támadását meg blokkolni. Eleinte itt is eröltettem a dodge-t, de felesleges volt, úgy nagyon hamar agyonvert. A végén mondjuk rendesen begyorsult a csajszi, az utolsó morzsányi hp-t 2 fireshurikennel szedtem le róla (:

Ez a hidden teahouse ez mi lenne amit most unlockoltam?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1646) Woodslave válasza Tyler Durden (#1645) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem a pályák durvábbak mint a bossok. :D Bár mondom azért egy-kettőre rá kellett szánnom az időt, de aránylag hamar ki lehet ismerni a mozgásukat és ez testszik nem érzem magam annyira elveszettnek mint más soulslike játékokban.

A teaház ahogy én levettem egyrészt vmi online cucc, meg lehet "játszani" ritka cuccokért.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1647) Tyler Durden válasza Woodslave (#1646) üzenetére

A main missionok szerintem baromi jók. Viszont eleinte a sub-ok is nehezek voltak, most azokon úgy megyek keresztül, mint kés a vajban. Most is amit a teaházi pasas adott, halál nélkül simán elsőre ment. Csak sima emberek voltak mondjuk a pályán, az meg nem nagy kihívás. Most minden csatát kardrántással kezdek szinte, legtöbb ellenfél 1hit vele, de még a durvábbaknak is több, mint a fele életereje lemegy.. Varázslást továbbra sem eröltetem :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1648) Tyler Durden

Nahh jégkirálynős pálya down. Itt szerintem már maga a pálya se volt nehéz, viszont látványra nekem nagyon bejött. A yokai démonok jelenleg nem jelentenek kihívást, persze ez nem azt jelenti, hogy ne halnék meg mikor nagyon lazára veszem a figurát. Kardrántás nálam alap lett, iszonyatosan durva támadás.. Másodlagos fegyvert gyakorlatilag nem is használok, jelenleg full time katanázok.

Bossfight: hát ezzel most elbabáztam egy ideig. Így utólag magától értetődő a fight, de megszenvedtem vele..

SPOILER!

Melee-ben a második fázistól nekem nem sikerült megvernem, ehhez kellet vagy egy óra mire rájöttem. Még a játék is a ranged megoldást sugallja az eldobált nyílvesszőkkel. Nekem a második fázis puskával lett meg, ahogy kill után néztem youtube-on is ezt preferálják. /bár volt olyan mazo is, aki leverte melee-ben, ez számomra esélytelen/

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1649) Woodslave válasza Tyler Durden (#1648) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Melyik bossról van szó?

Amugy a teahazas faxi küldetése amikor a dobozból ugrik ki az alakváltó?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1650) Deck válasza Woodslave (#1649) üzenetére


Deck
titán

Írta, hogy a jégkirálynő :D
(Yuki-Onna)

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.