Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#601) sp8787 válasza Djuree (#599) üzenetére


sp8787
addikt

Azt vagod egyebkent ,hogy a lvl 750 az nem is a vege mert utana van 1000 Focus point darabja 3 milliardert ha jol emlekszem.

(#602) Severen


Severen
tag

Az nice. :) Én még csak most szagoltam bele a DLC-kbe.A félig százlábúvá változott szamuráj elég erős volt.

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#603) Aahkos89


Aahkos89
újonc

Üdv Srácok!

Souls like gamek kedvelőjekent enis mint sokan mások rafagytam a Niohra :)
A complete edition vettem meg es a main game végig is ment aztan gondoltam mielotta dlc-be kezdenek, lenyomom legalabb a wotsr-ot hogy jöjjön a level meg értelme is legyen a farmolasnak :)
Vegigolvastam az összes hozzászólást es koszi mindnekinek, nagyon hasznos dolgokat tanultam a soulmatch, forge es hasonloakrol.
De azt is olvastam illetve tobb videón is lattam, hogy a talismanok száma másoknál 2-6 is lehet
Pl.: a weakness, vagy a sloth
Itt is írtak h 6 van vkinek illetve videón is lattam.
Nalam a plafon az a ketto
21-es a magic tehat lehet ha magasabb akkor tobb is lesz, de nincs errol szo level up-nal
Ha Vki kiokositana, azt megköszönnem :)
Illetve, van egy ilyen ugymond “last chance”-es move odachival, mikor leutik a hp-t, de aztan megjelenik a mob felett es attack from above?!
Ez dlc-Ben tanulható move, vagy en vagyok noob ?! :)
Koszi elore is :)

(#604) BOBAKILL válasza Aahkos89 (#603) üzenetére


BOBAKILL
őstag

3 db sloth talizmánt tudsz berakni, így már összesen 6db lesz nálad. A többire sp8787 biztos tudja a választ. :)

(#605) sp8787 válasza Aahkos89 (#603) üzenetére


sp8787
addikt

Quick Change az egy Ninja Skill/Spell.

Ahogy haladsz elore ugy unlockolodnak vagy unlockolhatod ezeket.
Egyebkent sztem ki is irja ,hogy pl Dojo Mission Required ha jol emlekszem de ebbe nem vagyok biztos.

Ennek egyebkent nem csak az az ertelme ,hogy tobb legyen nalad hanem kevesebbet eszik a capacitybol pl. egy Sloth III mint egy Sloth I. Tehat pl. ha n 4 Sloth-ot akarsz magaddal vinni akkor ertelemszeruen Sloth III + Sloth II kombinaciot kell hasznalni.

[ Szerkesztve ]

(#606) Aahkos89 válasza sp8787 (#605) üzenetére


Aahkos89
újonc

E logikán haladtam voltam enis tehat ha 6 Sloth kell, akkor 2-Sloth I, 2-Sloth II es igy tovább, de igy De akkor 3 shortcutot foglal el es nem stack-eli be 1-be a 6 különböző szintű talsimant. Nem akartam extra shortcutot beáldozni miattuk, mert annyira nem kellett.
De en a videoan azt lattam h konkretan egy shortcuton volt neki 6
Ezert kerdeztem, hogy en nézek el valamit vagy ez valami varázslat ?! :)

(#607) sp8787 válasza Aahkos89 (#606) üzenetére


sp8787
addikt

Na akkor sztem nem ertetted mit akartam irni.

6 Sloth akkor lehet nalad ha unlockoltad az osszeset Sloth I,Sloth II es a Sloth III-at is, es ez ad 3x2=6 Sloth Talisman-t. Az utolsohoz(Sloth III) is kell egy Dojo mission sztem.
Igen es meg az is feltetel ,hogy legyen capacity-d mindet magaddal vinni akkor lesz 6.

Amit utana irtam az azt jelenti ,hogy ha minel kevesebb capacity-t akarsz elhasznalni es igy tobb fajta talismant magaddal vinni akkor nem art a III-as verziojuakat unlockolni mivel az kevesebb pontot eszik.

Pl. magaddal tudnal vinni Weakness I+Weaknes II+Sloth I+Sloth II es el is fogyott a capacity-d.
De ha pl. Weaness III+Weakness II+ Sloth III+Sloth II kombinaciot viszel magaddal akkor tobb capacity-d marad es plusszba magaddal tudsz vinni pl. egy Quick Change III-at.

[ Szerkesztve ]

(#608) Aahkos89 válasza sp8787 (#607) üzenetére


Aahkos89
újonc

Ezt ertem en teljesen :)
Megvan mind a 3 talisman marmint slothI-II-III is
Megvan a dojo Mission is :)
Csak nem ertettem hogy van neki egy shortcuton 6 Sloth
Talisman
Mert ugye pl.: 2 Sloth III mehet egy shortcutba es 2 Sloth II egy másikba :)

(#609) sp8787 válasza Aahkos89 (#608) üzenetére


sp8787
addikt

Mind a 3-at ra lehet rakni 1 shortcut-ra. Sztem ott eleve nem is tesz kulonbseget csak azt latod ,hogy 6db Sloth.

[ Szerkesztve ]

(#610) Aahkos89 válasza sp8787 (#609) üzenetére


Aahkos89
újonc

I see now :) koszi

(#611) snake78 válasza sp8787 (#596) üzenetére


snake78
tag

A Tatenashi set erdekelne
Hasonlóban gondolkoztam
Illetve a sanada armor seten de az meg messze van a 2.dlc be be sem mentem
Nekem a dobalos része bejön
Bár a kusarigama melle kellene valami másik fegyver masodlagosna

[ Szerkesztve ]

(#612) Djuree válasza snake78 (#611) üzenetére


Djuree
félisten

lándzsa nagyon jó, de hogy ne kelljen yasakani használd az iga kardot, oninamida muramasa asszem. jók a katanák, iai quickdraw kombóval pölö.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#613) snake78 válasza Djuree (#612) üzenetére


snake78
tag

Azt a kardot keresem hetek óta
Az hiányzik a setből
Senki, se senki nem dobja meg a dijoban sem sajnos
Pedig farmoltam azt is rendesen

(#614) sp8787 válasza snake78 (#613) üzenetére


sp8787
addikt

El tudom dobni full Tate-vel egyutt most ha kell.
Mondjuk el is dobom mert raerek.

(#615) snake78 válasza sp8787 (#614) üzenetére


snake78
tag

Köszönöm
Akkor éjjel meló után a szokott időben a szokott helyen kereslek

(#616) Aahkos89


Aahkos89
újonc

Hol szoktatok így face to face kooperálni gamen belul? Mindig minden játékot soloba nyomok, szoval nincs tapasztalatom, ugyhogy abszolút nem vagyok képbe :)
Ps4 a platform

(#617) sp8787 válasza Aahkos89 (#616) üzenetére


sp8787
addikt

Nem coop-olunk hanem revenant trade-elunk. En eldobom a revenantomat es aki a Friend listemen van annak mident kidob. A tulajdonsagokat szinttol fuggoen randomizalja de a 150-ig a Divine es az alattiakat nem mindet.
Igy lehet pl. hasznos Inheritable-ket szerezni.

A Way of the Strong > Spirit Stone Huntress a legnagyobb/legjobb trade-elo hely.

(#618) Aahkos89 válasza sp8787 (#617) üzenetére


Aahkos89
újonc

Ahha, ertem :)
Szoval ez olyan mintha megolnem a revenantod es kidobna a full geared 100%osan
Anelkul hogy megolnem ?! :)
meg most kezdtem a wotstr-ot
Meg, meg normalon se nyomtam le a dlc-ket
Szoval az meg odébb van, addigra majd szerzek nioh-s embereket a friendlistemre :DD

(#619) sp8787 válasza Aahkos89 (#618) üzenetére


sp8787
addikt

Meg kell olni a revenantot ugyanugy mint mas revenantot is csak igy mindent dob.

(#620) Aahkos89 válasza sp8787 (#619) üzenetére


Aahkos89
újonc

Most mar tiszta :)
En mostmar midnen divine gear-es revenatot olok
Es mar full warrior of west esett ami így wotstr elejére Szentem vállalható
Meg egy zsír uj odachi, ami nemi reforge utan, egesz jo dam-ot oszt :)
Es kezdek rájönni, hogy ez nem souls like game, hanem egy speciális equipment menedzselos
Game :D

(#621) sp8787 válasza Aahkos89 (#620) üzenetére


sp8787
addikt

En Warrior of the West + Kingo + Nami Oyogi Kanemitsu katana-val nyomtam vegig majdnem egeszen a Way of the Demon vegeig. Teljesen eleg. De pl. A wotd is siman full Tate plusz barmelyik fegyver-el siman megcsinalhato. A wotw+wotn meg pl. egy Tate+Obsidian-al vagy csinalsz pl. egy full lw buildet es azzal meg OP vagy mint allat.

Magad dontod el milyen onkorlatozasokat alkalmazol igy azt mondom is.
De nezd meg ez a playa-t Rayneasd
Tudtommal az egyetlen emberke aki lvl1-en vegig tudta csinalni az egeszet minden fokozaton plusz vmennyi Abyss. Lvl120-on meg az egesz Abyss-t. Szovan te dontod el ,hogy akarod jatszani.

(#622) Aahkos89 válasza sp8787 (#621) üzenetére


Aahkos89
újonc

Ez benne a szep, hogy gyakorlatilag fegyver nelkul is végig lehet vinni, ha Vki akarja!
Ugyanígy mint a ds-eket ami ugye harcrendszeret es a souls/amrita farmolos szintlepest nézve szinte ugyanaz de a tobbit nézve teljesen mas!
Itt jutalmazva vagy ng+-ba es ösztönöz hogy tovább mert ezt is kioldja meg azt is
Plusz a gear management ezzel a soulmatch/reforge dologgal.
Egyébként strengthe, heavy armoros, odachi build a terv
A todo miatt a Heavy

(#623) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap elment a kedvem a játéktól de nagyon.
volt egy jó 300+35-ös iga torso armorom. mondom felhúzom etherealra abyssban.
még a sebzésem is feljebb tudtam tornászni egy kis perk átvariálással.
be is nyomtam a 27-es szintet, hogy majd 30-ason kijövök és kész is.
erre a 28-as boss megölt, de hogy hogy a faszba azt nem tudom, mikor az előző sebzésemmel támadni se volt ideje, most meg alig sebződött, pedig a weakness rádobtam és rajta is volt, mást meg nem használok, még hamarabb halnia kellett volna a nagyobb dmg-em miatt.
így persze buktam a jó páncélom, amibe csomó gold meg idő benne volt. :W
mérgemben el is nyomtam egy book of reincarnationt, csinálok egy tanenashi+iga kombót, nem tudom ez mennyire lesz jó dobálni, jobb lesz-e mint a full iga. de lehet egy ideig hanyagolom, nagyon felcseszte az agyam. :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#624) sp8787 válasza Djuree (#623) üzenetére


sp8787
addikt

Nem 30 felett kell kijonni ,hogy legyen esely Ethereal-ra?
Mert ugye az eleve nem 100% ,hogy ethereal lesz belole.
Az elso full biztonsagos resz ha jol nezem innen Abyss
Mode Guide

34-37, ezeken a szinteken mindegyik oneshot-olhato. Ha nem olyan jo a builded akkor 38-on Date megakaszthat.

(#625) Djuree válasza sp8787 (#624) üzenetére


Djuree
félisten

hát én csak kipróbáltam, de műxik, már 3x lett ethereal és csak 1x nem lett belőle. 27-en mentem be és 30-on jöttem ki.
30 fölé nem tudok menni még, mert wotn-ot még nem vittem végig és nem engedi emiatt.
de nem is menne sztem, annyira még nem jó a buildem.

az a rohadt ishida vagy ki, azokat a zöld hullámokat lövöldözi a zöld kardjával és azokkal megszívat mindig. ha kikerülöm nincs időm támadni, ha meg közben támadok akkor meg eléggé leviszi a hp-m és a kövi támadásával kinyír. nem tudom az milyen elemental, valami védelmet az ellen benyomnék akkor. az a boss a mumusom.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#626) sp8787 válasza Djuree (#625) üzenetére


sp8787
addikt

Az OK ha mukszik en nem Defile-oltam csak joval feljebb.
Ishida az Wind-ezik sztem. Egyebkent az Abyssban minden Boss moge be lehet futni Tigerrun-al mielott barmi tudna csinalni.

(#627) snake78


snake78
tag

Üdv mindenkinek!
Nem tudom kit mennyire érdekel
De átjutottam WOTD ba
Itt azért a 300 alatti karakter már eleggé harmat gyenge
Főleg a ninja build
Egy ütést meg kibirok, és ha nem töltök életet egyenlő a halállal számomra 😂😂
Sokat segít a második lehetőség scroll
De akkor is el kell kezdeni felépíteni egy másik buildot
Ez itt már nem vicc 😂

[ Szerkesztve ]

(#628) Djuree válasza snake78 (#627) üzenetére


Djuree
félisten

jó az a ninja build, nekem még way of the wise-ra is jó. csak nem mindegy milyen perkjeid vannak meg milyen szintű cuccaid. way of the demonon nekem 4-5 kés minden boss, ha rányomom előtte a weaknesst. meg se tud sebezni senki ha odafigyelek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#629) snake78 válasza Djuree (#628) üzenetére


snake78
tag

Az első "Boss" Londonban p1 Ben 1 ,p2 Ben 2 kunai volt
Azzal nincsen baj
Az enemik azok amik ki csinálnak
Imádom a karaktert
Hátulról 25-30000 egy kunai
Megoldom
A puska nyíl az nem a legjobb
De olyan extrák vannak benne amik nekem jók
Nem dob jobbat
Ha jól emlékszem meg mindig 150 es mind a kettő
Mert nem ad a játék csak Canon amit utalok
De az extra dmg miatt nem valók meg tőlük 😂
TWD 293% az összes bonusszal
Az nekem királyság 😂

[ Szerkesztve ]

(#630) Djuree válasza snake78 (#629) üzenetére


Djuree
félisten

az igen, akkor sztem jobb a sebzésed mint nekem. :DDD
hátulról nem dobálok, nem nagyon tudok bemenni senki mögé elég gyorsan, jó nekem előlről is. :K
nmyk engem is kinyírnak ha nem figyelek. egyszerre csak egyet érdemes elcsalni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#631) snake78 válasza Djuree (#630) üzenetére


snake78
tag

Tiger-running
Az sokat segít nekem
Elnyomom bemegyek mögé van idom elnyomni a lassítót és a védekezés csokkentőt majd egy két kunai aztán már fordul
De ez idő alatt lement az élete fele
A többi szemből max4-6 kunai egy Boss

(#632) Djuree válasza snake78 (#631) üzenetére


Djuree
félisten

én most nem játszok egy darabig sztem, elvette a kedvem hogy elvesztettem a cuccom az abyssban. :(
rengeteg aranyat beleöltem meg időt hogy megalkossam a tökéletes iga jonin do-t, és odalett. bár én voltam hülye hogy nem próbáltam előtte ki csak tét nélkül. legközelebb...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#633) snake78 válasza Djuree (#632) üzenetére


snake78
tag

Sajnálattal olvastam azt ahogy jártál
Nekem egy ismerősöm járt így
Abba is hagyta a játékot, torolte
Engem ezért nem vonz az Abbys
Kislány vagyok oda 😂
Meg maradok az alapoknál
Úgysem vonz a platina
Bár az Abbys amúgy sem ad hozza a platinahoz

(#634) atainprison válasza Djuree (#632) üzenetére


atainprison
senior tag

El lehet veszeni a geart?
Hogyan?
Bocs a noob kérdésért, de én még nem voltam az Abyssban.

(#635) sp8787 válasza atainprison (#634) üzenetére


sp8787
addikt

Full egyszeru -> Defile-olod utana bemegy egy Boss-hoz meghalsz es husssssss......
Ertelemszeruen nem azt a geart veszted el ami rajtad van.

Konkluzio -> Ha nem tudod melyik boss kovetkezik es nem tudod biztosan ,hogy kell lenyomni akkor a te hibad ha ez megtortenik.

[ Szerkesztve ]

(#636) Djuree válasza sp8787 (#635) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj én már lenyomtam azt a bosst kisebb sebzéssel is vagy 10x és egyszer sem haltam. :o
nagyon úgy néz ki számít hogy melyik fokozatról indítom az abysstot, most mikor meghaltam wotn-on indítottam, előtte meg wots-on. azt hittem mindegy, mint a bloodborne kazamatái...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#637) sp8787 válasza Djuree (#636) üzenetére


sp8787
addikt

Csinalj egy LW-build-et Kusa vagy Odachi es akkor problem solved. :D

Ezt egyebkent komolyan mondom, kbott hosszu az Abyss megeri befektetni egy LW buildbe.

(#638) Djuree válasza sp8787 (#637) üzenetére


Djuree
félisten

az az igazság már 2x próbáltam lw buildet, de valahogy nem szimpi, nem szeretem, valahogy hiába csináltam tök ugyanolyan buildet mint a videókban, nekem közel sem volt olyan dmg-em. rámvág egyet valami erősebb ellenség és le is ment az lw, utána meg halott vagyok. nem tudom fenntartani az állapotot elég ideig. ez a dobálós build szimpibb nekem. :K bár még ez se tökéletes, bőven van mit fejleszteni. nem tudom a hayabusa szettel jobb lenne-e mint az igával. sztem nem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#639) sp8787 válasza Djuree (#638) üzenetére


sp8787
addikt

Mint minden build-nel marhara nem mindegy ,hogy optimalizalod.
Egyebkent nem kell nagyon tulragozni se pl. az egyik chat-es kollega 5 Tate + 4 Susano -val benne volt az elso 30-ban.

Viszont ez a full sztem ezt te nem probaltad.

4 Susano + 3 Kigetsu + 2 Tate
---------------------------------------------
WP1 Susano TaroTachi/Bloodstained Cleaver
WP2 Kigetsu Odachi(Sekishu Kazusada)

RNGD1 Susano
RNGD2 Susano

ARM1 Susano Kame-wari
ARM2 Tate
ARM3 Kig
ARM4 Tate
ARM5 Kig
----------------------------------------------
CCD1 13,2%
CCD2 13,2%
CCD3 0,0%
ADB 10,0%
EWDB 15,0%
DSA 19,0%
Todo 7,5%
----------------------------------------------
STRA1 16,8%
STRA2 4,9%
----------------------------------------------

(#640) sp8787 válasza Djuree (#638) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent legkozelebb ha ilyen Abyss kalandra keszulsz elotte csinalj egy mentest az USB-re.

(#641) atainprison válasza sp8787 (#635) üzenetére


atainprison
senior tag

Köszi a választ! Már azt hittem, hogy a nehezen összekapart geart, ami rajtam van cseszhetem ha ott meghalok.

(#642) Djuree válasza sp8787 (#640) üzenetére


Djuree
félisten

igen, ezt kellett volna, de a fene gondolta. :(
mindegy, újra összerakom magam, végülis már hamarabb összejön a gold is rá.

ezt még nem próbáltam. susanoo az abyssból jön ugye? lvl30-ig van meg az abyss, eddig meg lehet szerezni őket, vagy magasabb szint kell?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#643) sp8787 válasza Djuree (#642) üzenetére


sp8787
addikt

Azok a fegyverek/armorok amelyek nem egy bizonyos set reszei azok barmely mas Grace set reszekent dobodhatnak mar a wotw-tol kezdodoen. A revanantok viszont csak Futsunishi set-et dobnak igy eleg nehez az ugy mivel ha nem Abyssban csinalod akkor farmolni kell de rengeteget.
Viszont arra olyan kicsi az esely ,hogy csak olyan orultek farmoltak ki pl. en a Return of the Gourd-nal a Susano Kame Wari-t.

A Grace-ek egy resze csak az Abyssban dobodik A List of Ethereal Set Bonuses.

Az Abyssban valtakozik szintenkent ,hogy milyen Grace lehet az adott Divine bol.
Abyss has 3 sets of grace patterns that rotate every floor, repeated every 4th!

Tehat ha akarsz pl. egy Susano Kame Wari-t akkor eloszor is szerzel vhonnan mondjuk 10 db-ot(Divine) vagy inkabb tobbet. Megnezed melyik az a szint amelyiken ha kijossz akkor Susano lehet belole. Elotte minimum 3 szinttel bemegy defile-olod oket majd a megfelelo szinten kijossz es imadkozol ,hogy az x db kozott legyen legalabb 1 db Susano.

Ha pl. egy* Moonlit Snow-s Odachi-t akarsz akkor meg rosszabb a helyzet mert azt meg nem tudod nagy mennyisegben Divine-kent beszerezni. Ott meg marad a savescum vagy a meg tobb ima.

En 30 felett probalkoznek mindenkeppen.

[ Szerkesztve ]

(#644) Djuree válasza sp8787 (#643) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, akkor ez még nekem odébb lesz picit, erősödök még akkor a 30 feletti abysshoz. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#645) Plaz


Plaz
csendes tag

helló!
Régóta olvasom a topicot de csak 1x írtam, 2-3 lifechanging dolgot én is innen tudtam meg, csak nem akartam belepofázni, most itt tartok, és ez a mainem (ccd még kell rá, csak nem találtam materialt), full kata build, flowing shadow-al, vicces de reddeamon armorban még mindig, de egyelőre nem érzem hogy tate+obsidianra kellene váltanom, nekem bejött, wotw-en küzdök épp hogy kinyiljon a wotn, ha tudok segíteni valakinek megpróbálom a jövőben!
:R

[ Szerkesztve ]

(#646) sp8787 válasza Plaz (#645) üzenetére


sp8787
addikt

Ha optimalizalni akarsz akkor az Agilitynek az ranged-en lenne a helye erre meg Familiarity kellene.
De inkabb rakok be kepeket.









(#647) snake78


snake78
tag

Melyik dojo küldetések kellenek a marobashi megnyitásához ?
Illetve hol tudnám Minnel előbb összeszedni a fegyverekhez az 500000 limitet?

(#648) sp8787 válasza snake78 (#647) üzenetére


sp8787
addikt

Spear+Katana ha jol emlekszem.

Spirit Stone Huntress vagy Ohashi Bridge es irtanam a revenantokat.

(#649) snake78 válasza sp8787 (#648) üzenetére


snake78
tag

Köszönöm
Akkor legalább nem kell az összes fegyverrel végig menni
Attól lehet agyfa*t kaptam volna
Elég ez a kettő is bőven
0 ról kezdem

[ Szerkesztve ]

(#650) snake78


snake78
tag

Találtam egy Kusarigamat
Amit használok abban ccd20 van
Az újban attack from behind+ 22,9%
Melyik ér többet
Tudom buta kérdés de a bossokat én inkább hátulról apritom tiger Run segítségével
Mind a kettő nem lehet benne azt tudom mert ütközik a kettő

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.