Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#1351) sp8787 válasza Seprioth (#1345) üzenetére


sp8787
addikt

Az nem ugyeskedes hanem idopocsekolas nem nagybetuvel irtam de ertsd ugy.

(#1352) sp8787


sp8787
addikt

Nem en vagyok a Topic gazda de sztem mostmar fejezzuk be mindannyian ezt a csalas tarsalgast.
Unalmas sztem. Aki meg csalni akar az csaljon de ne ide irogasson m*rhasagokat ,meg hajtogassa a suletlensegeit hanem a menjen a hogyancsaljunkaniohban.hu-ra.Ott sztem tart karokkal fogadjak.

Ennyire egyszeru!

(#1353) sp8787 válasza saelin (#1349) üzenetére


sp8787
addikt

Igazandibol KI gondok a jatekban nem nagyon vannak pl. a Kekkai is full felesleges. Igaz van egy nagyon hasznos funkcioja pont ugyanaz mint ami annak ha elfogy a KI-d es azt ki tudod hasznalni. De ez kesobb lesz fontos esetleg.

(#1354) TIT válasza Deck (#1343) üzenetére


TIT
veterán

Tudom mi a lényege,még ha idegesítő is,neki bezzeg azért ne mffogy úgy,még gurulni se tudok,azért elég kellemetlen.
Kegyes csalás volt mert 1 hónapja nem tudtam legyőzni,még jó,hogy elpattant egy húr,de nem voltam boldog,hogy csalók egyáltalán.
Amúgy én nem ezt akartam,de ez működött csak a programban ami mellesleg fizetős is.Örök amritát akartam,hogy feltuningoljam magam,de nem jött össze sajna.
Az örökélet eszembe se jutott,akkor inkább nem nyomom tovább,de volt 1 hites halál is mint a vidikbe,az se kellett.
Azért ragadt be mert a ki lement pirosba és soroztam egyfolytában,máskor nem mert féltem,hogy szétvág és inkább elmenekültem,az egy dolog,hogy a végtelen stamina miatt lehetett valszeg megcsinálni.
A net világába sok mindent megtalálni a ps4-el kapcsolatban,mellesleg nincs ps4-em,csak belebotlottam az írásba, de nem érdekel.
Te mondtad,hogy aki pc-zik az warezol,konzol dettó,főleg az xbox-360-nál.
De ez ember függő inkább.

Mellesleg én is úgy csináltam ahogy a videoba volt,hátráltam és a falon épp átfértem,de nekem a szárnyas már megvolt,csak a másik nem.
Amúgy az a szárnyas is rohadt idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#1355) snake78 válasza Deck (#1350) üzenetére


snake78
tag

Lehet velem van a gond de ezt most nem értem
????
Ebbe bele vettél engem is ???
Sosem próbáltam ilyet, mert megöli a játékot
De sp8787 nek van igaza

[ Szerkesztve ]

(#1356) lbandi777 válasza TIT (#1354) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Az a százlábú az aki dobálja a kardokat is? Mert ha jól emlékszem az saját magát kifárasztja,csak rohangálni kell és amikor piros lesz a csíkja odarohansz és kb 3-4 sec.lehet ütni,csak türelem kell.De 2 darab egymásra rakott paralízis csapda is megfogja.

(#1357) saelin


saelin
veterán

Fegyveren az elemental dmg nagysága hozzájárul a gyorsabb proc-hoz? Vagy akár 1 tűz sebzés is ugyan annyi idő alatt rakódik fel mint 20? A magic statom növeli a fegyveren lévő elem sebzését?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1358) TIT válasza lbandi777 (#1356) üzenetére


TIT
veterán

Az,rohangáltam körbe körbe de előbb utóbb utolért aztán lecsapott.
Rálőttem 2-őt a vizből asszem,akkor lett piros és akkor csaptam,de nem egyfolytába.
Most olyan kardom van,hogy rácsapok valakire és egy izmi jel és egy kard jel lesz felül,gondolom ilyenkor erősebbet sebez.

(#1359) saelin


saelin
veterán

Holnap csinálok egy resetet és átállok spear-re vagy valami másra. Tegnap jöttem rá, hogy kapok samurai skill pontokat ha nő a proficiency-m egy fegyverrel, a kusarigama-val ez már ki van maxolva. Plusz egy vérfrissítés sem ártana már.

Szerk: Ahogy nézem csak 300 000 pontig jár samurai skill point. Ezt majd figyelembe veszem az új buildemmel.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1360) sp8787 válasza saelin (#1359) üzenetére


sp8787
addikt

Sot ha felpattintassz magadra 2 olyan Accessory-t amin Proficiency Bonus van akkor meg gyorsabban no.En revenant irtassal szoktam ezt novelni ugy a leggyorsabb.

A 300K az OK de 500K kell ahhoz ,hogy unlockold a Dojo-t ami meg a Mystic Arthoz kell.

Az javasolna ,hogy a Spear+Katana parost probald meg minel elobb mindkettot 500K-ra uana csinald meg a Dojo-kat majd azutan jon a meglepi. :K

(#1361) saelin


saelin
veterán

Már majdnem végig vittem a játékot és csak most jövök rá, hogy vannak equipment set slotok...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1362) sp8787 válasza saelin (#1361) üzenetére


sp8787
addikt

Mit ertesz "equipment set slot" alatt?

(#1363) saelin válasza sp8787 (#1362) üzenetére


saelin
veterán

Lehet egyszerre több előre összerakott fegyver és páncél (gear slot, a szó amit kerestem) összeállításod, ha jól emlékszem egyszerre négyet menthetsz el.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1364) sp8787 válasza saelin (#1363) üzenetére


sp8787
addikt

Ja ,hogy azt. ok.

Sztem 10-et lehet elmenteni. Nekem is van kulon sima,coop,amritafarmolo,ROTG farmolo ...etc. elmentve altalaban.

Egyebkent nem csak az Equipment-et menti hanem a GS-eket,jutsukat..etc.

[ Szerkesztve ]

(#1365) saelin válasza sp8787 (#1364) üzenetére


saelin
veterán

Oh, még jobb! Csak egy pillanatra néztem rá, mert pont az új buildemmel voltam elfoglalva, a Red Demon Settel + a lándzsája. Valami fire dmg-re épülő buildet tervezek összerakni vele, de előbb kellenének a smithing text-ek Ii-től... Vagy 40x megöltem és csak a spear-é esett ki eddig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1366) sp8787 válasza saelin (#1365) üzenetére


sp8787
addikt

Az Itemdroprate meg a Human Itedroprate segit. Tehat Itokuri meg 2db feher legyezo.

Amivel meg meg lehet gyorsitani az az ,hogy ha nem esett ki akkor nem nyomsz Go Forward-ot hanem a menuben Return To Title Screen.

(#1367) sp8787 válasza saelin (#1365) üzenetére


sp8787
addikt

Amugy lehet jobban jarnal ha elmennel az Ohashi Bridge-re Way of the Strong-on es ott farmolnad a revenantokat. Biztos van koztuk RD-t hasznalo.

(#1368) saelin válasza sp8787 (#1367) üzenetére


saelin
veterán

Gondoltam rá, de az annyira random, hogy mi van rajtuk. A smithing text meg később is jól jön majd.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1369) saelin válasza sp8787 (#1367) üzenetére


saelin
veterán

Az este meg is lett az armorok smithing text-je. Én azt hittem minden páncéldarabnak van egy, de nem, csak egy tekercs az egész, ami tartalmazza az összeset. Ez kellemes csalódás volt.

Spoiler
Az első dlc-nek ott van vége amikor Maria-t legyőzöm? Ez nagyon rövid volt.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1370) TIT válasza saelin (#1369) üzenetére


TIT
veterán

Nem rövid az,te darálod gyorsan,mivel mész?

(#1371) sp8787 válasza saelin (#1369) üzenetére


sp8787
addikt

Nem csak a DLC "hossza" szamit hanem ,hogy mit unlockolt annakidejen. De tuodm ,hogy ezt igy utolag nem tudom megmagyarazni.

Majd a Nioh 2-nel legyel ott vegig, ha ugyanaz lesz a menetrend akkor erteni fogod! :DDD

(#1372) saelin válasza TIT (#1370) üzenetére


saelin
veterán

Most egy tüzes spear builddel. Red Demon Armor Set és a lándzsája Akaoni-no-Sankaku. Rolloltam rá egy weaken armor torso-t (22,9%), egy fire damage weapon-t (48%), Ki damage Vs Scorched-ed (15,3%) és még van rajta egy pierce guard (13,8%). A lényege, hogy a kicsikre használom a sima támadást és kombókat, a nagyokat pedig felgyújtom, hogy nagyobb sebzést kapjak rájuk a bónuszok miatt. A gyújtáshoz Suzaku-t (mert béna vagyok és a talizmán képessége op) és Enko a Red Demon bónusza miatt, +42 Attack és Defense.
A statom még mindig nagyon hibrid és lehet változni fog:
- Body 60
- Heart 40
- Stamina 9 (hogy agility "A" meglegyen)
- Strength 5
- Skill 6
- Dexterity 6
- Magic 34 (ezt vagy 40ig elviszem szerintem)
- Spirit 34 (mert így gyorsabban töltődik az ulti + úgy olvastam ez a max ami kell az utolsó guardian spiritnek)

Ezt lvl 152-esen, 3254 HP-val és 149 KI-vel használom.

Abban viszont segítsetek már, hogy mi értelme +1, +2-re növelni a fegyvert, ha nem is nő semmi statja?

sp8787
Jogos. Quality over quantity.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1373) sp8787 válasza saelin (#1372) üzenetére


sp8787
addikt

Azert latod ugy ,hogy nem no mert a Soulmatch reseteli a Familiarity-t. Hasznalj el 7 Whetstone-t soulmatch utan vagyis mikor vegeztel a soulmatchelessel.

A Spirit sztem semmit nem csinal a gauge feltoltodessel. Tokmindegy ,hogy 10 vagy 99. A Magic detto az meg 30-nal bemaxol sztem ott a max capacity.

1 capacity per level up to 30
1 capacity at 100 and every 10 levels up to 200
Up to 10 capacity from passive

Total, 40 at 30, 41 at 100, 51 at 200.

[ Szerkesztve ]

(#1374) saelin válasza sp8787 (#1373) üzenetére


saelin
veterán

Aham, köszi! Ezt kipróbálom.

A magic cap-el tisztában vagyok, de azután is ad elosztható pontokat az onmyo fára. A spirit pedig közvetlenül tényleg nem növeli az amrita gauge töltődését, de a Guardian Spirit Bond-öt igen, ami viszont azt csinálja:
"Guardian Spirit Bond is an Additional Stat in Nioh. It indicates how deep your bond is with a Guardian Spirit. The higher it is, the faster the Amrita gauge fills, which is needed to invoke a Living Weapon. It also shortens the cooldown period of the living weapon after use. " - nioh.wiki.fextralife.com
Persze nem mértem le mennyit számít. Azért van ennyi (34), mert elvileg ennyi kell az utolsó Guardian Spirit-hez, hogy minden bónuszát megkapdt. Mivel nem tudom milyen őrzők vannak még hátra, így gondoltam jó lesz a jövőre nézve. :K

Közben meg lett Sanada Yukimura is. Ez... Nehéz volt, nagyon. Ráadásul amilyen balfék voltam kétszer kellett nekimenni, mert egyszer ugyan akkor haltunk meg... Még nem jártam így a játékban, azt hittem így is elkönyveli a győzelmem, de persze hogy nem. Talpon kell maradni! :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1375) sp8787 válasza saelin (#1374) üzenetére


sp8787
addikt

Tudod mist csinal/mennyit er az a Guardian Spirit Bond?

SEMMIT!

Ha LW buildet hasznal vki akkor nem ezzel foglalkozik. SIman feltolti vmeyik Stone-nal vagy kristallyal osz csokolom. :D

Vagy pl. 1 stone-al siman resetelem a cooldown-t a masodikkal meg feltoltom.Csiribicsiriba! :K

[ Szerkesztve ]

(#1376) saelin válasza sp8787 (#1375) üzenetére


saelin
veterán

Ez jó tipp! Amúgy kár azért az bond-ért... olyan szép nagy számokkal nő pedig! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1377) TIT válasza saelin (#1372) üzenetére


TIT
veterán

Köszi,félig értem is amit írsz :)
Én még csak 125-ös szinten vagyok,azt hittem gagyi a tonfa,de nem rossz.

(#1378) PETEE78


PETEE78
senior tag

Tegnap teszteltem... ezt a játékot nem lehet részegen játszani :D A végén már sírtam a röhögéstől..
folyamosan vízbe vagy szakadékba estem.Mellé ütöttem stb..:D
Warrior of the West buildben vagyok 7-es set bónusszal. De kicsit gyengének érzem a karaktert. Most kb 90 szint környékén vagyok. Mit javasoltok mire menjek rá jobban? Magic 13-as szinten van és most egy olyan küldetésnél tartok ahol 15-ös szint követelmény van. Érdemes a 7 es bonusszal rohangálni, vagy van valami hibrid ajánlásotok ehhez?

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#1379) Deck válasza PETEE78 (#1378) üzenetére


Deck
titán

Részegen a reakció idő és a koncentráció is jelentősen romlik. A másnap is szar.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1380) TIT válasza PETEE78 (#1378) üzenetére


TIT
veterán

Részegen az igazi,legalább ne midegesíte fel magad,lehet kipróbálom.
1-2 szinttel feljebbieknek nyugodtan nekimehetsz,állítólag ezt a játékot ököllel is végig lehet vinni.
Amikor már borulna be a csávó a szakadékba nyomj egy gurulást és visszaugrik.

[ Szerkesztve ]

(#1381) sp8787 válasza TIT (#1377) üzenetére


sp8787
addikt

Te amiota ide irogatsz akkor ,hogy a f*nebe lehetsz meg mindig csak lvl125? :U

Amikol Saelin kezdte kb. akkor kezdtem en is ezt a 3(4)-ediket es mikor nala legurult a focim en mar akkor Way of the Nioh-on voltam.Most meg mar egy ideje lvl750 vagyok csak a luck factor fog vissza(mondkuk mar igazandibol csak 1etlen1 dolog kellene de az a legnehezebb) de mondjuk az lehet meg akar meg egy het vagy ketto is.

(#1382) Deck válasza sp8787 (#1381) üzenetére


Deck
titán

Ne várj tőle sokat.. Nem rég még ezt írta ugye.. :)
De ne aggódj majd csal megint aztán hirtelen olyan szintű lesz amilyen akar.. :U

"Tudom mi a lényege,még ha idegesítő is,neki bezzeg azért ne mffogy úgy,még gurulni se tudok,azért elég kellemetlen.
Kegyes csalás volt mert 1 hónapja nem tudtam legyőzni,még jó,hogy elpattant egy húr,de nem voltam boldog,hogy csalók egyáltalán.
Amúgy én nem ezt akartam,de ez működött csak a programban ami mellesleg fizetős is.Örök amritát akartam,hogy feltuningoljam magam,de nem jött össze sajna."

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1383) TIT válasza sp8787 (#1381) üzenetére


TIT
veterán

Azért mert nincs sok időm játszani és ha játszom mondjuk 4 órát vele,akkor se tudok szintet lépni mert nincs elég amrita.
Az oldalsó küldikre nem mentem,nem raktam fel minden amrita gyűjtő vackot.
Most is 930000 kéne,azt nem egyszerű összeszedni de nagyon nincs értelme fejleszteni mert úgyis a játék adja a fegyvererősséget.Amikor úgy gondolja pár pályával arrébb majd ad nagyobb sebzésűt.

Deck: Áruld már el ha mindig velem foglalkozol,hogy hogy tudnék úgy csalni?
Te is csak nézel de nem látsz vagy értelmezési problémáid vannak.
Vigyázz nehogy rosszul legyél mert 1x könnnyítettem,azért van.
Amúgy más,aki értelmesebb mint te írta,hogy 100 féle képpen lehetett volna csalni még durvábban.
De a te kedvedért végigviszem örökélettel,csak,hogy kipukkadj.

[ Szerkesztve ]

(#1384) Deck válasza TIT (#1383) üzenetére


Deck
titán

Attól, hogy van durvább csalás ez is az. Minek játszasz ha nem megy, nézz akkor videókat :)
A stamina részén csaltál ami a lelke az egésznek. Persze, hogy értelmesnek hiszed azt aki bátorítít rá, hogy csalj csak..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1385) PETEE78 válasza Deck (#1379) üzenetére


PETEE78
senior tag

Ciki, nem ciki, tokai régió végén jöttem rá, hogy LT-vel látom a set bonuszokat :B
Így már könnyebb lesz sakkozni, igaz van egy rahedli guide is majd ránézek azokra is.

a Wotw 7es bonusznál maradok Close Combat Damage (No Rear Damage Bonus): +14.1%

You are being revived

(#1386) sp8787 válasza PETEE78 (#1385) üzenetére


sp8787
addikt

Igazandibol ott meg nincs sok variacios lehetoseg.
De pl. 4Wotw+4Kingo vagy 4Wotw+4RD siman jobb mint az a 7 set bonusz.

(#1387) PETEE78 válasza sp8787 (#1386) üzenetére


PETEE78
senior tag

4RD vel kipróbálom... köszi

You are being revived

(#1388) saelin válasza sp8787 (#1386) üzenetére


saelin
veterán

Nekem múltkor esett egy (vagyis már kettő) magatama, ami 1-el csökkenti a szükséges set-ek követelményeit. Ez stack-elődik, ha kettőt hordok belőle?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1389) sp8787 válasza saelin (#1388) üzenetére


sp8787
addikt

Nem stackelodik, eleg jo az ugy ahogy van. :K

Amugy eleg szerencses vagy, en most ennel a run-nal vhol a Way of the Nioh elso harmadanal voltam mire beesett az elso. Volt is bajom rendesen.

Kesobb Ethereal-oknal egyebkent nem csak a Yasakani-n lehet ilyen -1 setbonus.

(#1390) TIT válasza Deck (#1384) üzenetére


TIT
veterán

Senki nem mondta,hogy nem az,csak nem akkora és csak 1x,dehogy nézek,annak semmi értelme.
Csak kis lelke mert ha akar szétcsap 1 mp.alatt.ezért nem akkora csalás.
Nem bátorított,csak megérti és nem kövez meg mint te,ami már nevetséges.

(#1391) saelin


saelin
veterán

Az normális hogy a Yokai realm coop mindig ugyan azt a mission-t adja be? Már vagy a 15. hands of dragon-t bukjuk el, mert mindig olyan társat kapok aki állandóan hal.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1392) sp8787 válasza saelin (#1391) üzenetére


sp8787
addikt

Ha az a Mission van kijelolve akkor igen. :D

Amugy minek neked oda segitseg, az az egyik ha nem a legkonnyebb dual-boss fight?

(#1393) saelin válasza sp8787 (#1392) üzenetére


saelin
veterán

Nem kell segítség, csak random coop-olnék és mindig ezt adja be.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1394) sp8787 válasza saelin (#1393) üzenetére


sp8787
addikt

De hat a YRWC-nak nem sok ertelme van ilyen szempontbol. OK ,hogy marhajol ki van az egesz talalva de ott joval kevesebb a Reward. Pl. toredek Glory-t kapsz a Random Encounters-hez kepest.

Meg nem is tudom egyaltalan adnak ott Umbracite-et, vagy droppolodik ott egyaltalan?

(#1395) saelin válasza sp8787 (#1394) üzenetére


saelin
veterán

Nem emlékszem hogy esett volna umbra. Gyakorlatilag ezt a yokai realm-et egy quick play multiplayer-nek használom lazulásra. Az utolsó dlc-nek nem akarok neki menni, csak majd hétvégén és addig mindent csinálok csak azt nem. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1396) onkelz válasza Deck (#1350) üzenetére


onkelz
aktív tag

Ez a Tachinaba Muneshige, ez milyen àllatforma? :DDD hàt ezt én hogy fogom meggyilkolàszni?
Itt vagyok a réten, submission, a palinak olyan movesetje van, hogynem birom lekövetni. :DD

Ha ne adj isten öt nem birom megölni -jelen pillanatban erre elég nagy az esély- hogyan megyek tovàbb?Sehogy?

(#1397) Deck válasza onkelz (#1396) üzenetére


Deck
titán

Oda a legtöbben később mennek vissza. Nem kell egyből megcsinálni :)
Viszont ha ismered a move set-jét akkor majd rájössz, hogy nemis nehéz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1398) saelin válasza onkelz (#1396) üzenetére


saelin
veterán

Nála vagy 3 órát én is szívtam... Annyira nem éri meg vele most szívni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1399) PETEE78


PETEE78
senior tag

Kipróbáltam a 4 wotw+4rd. A hozzá tartozó spear eléggé adja, de a Nami-oyogi Kanemitsu sword sajnos nem igazán jön be... mondjátok, hogy nem én vagyok a béna. Nem rossz, de valahogy nem tudom hatékonyan használni max kivégzéseknél... :B
Ez a set követelmény csökkentő magatama ez csak NG+ okban esik? jó volna belőle 1, mert van egy Raikirim amit be szeretnék használni úgy, hogy megmaradjon a set bónusz

You are being revived

(#1400) sp8787 válasza PETEE78 (#1399) üzenetére


sp8787
addikt

Mi a baj a Nami-val, mivel jobb egy Raikiri? Az egyik legjobb ha nem a legjobb az elejen/kozepen.

En mondjuk a kozepe fele valtottam szokas szerint Obsidian+Tate-re ,igy en meg Hoshi Kiri Tachi fuggo vagyok.

A legjobb Katanak amugy a Magaragiri,Dodanuki,Kaikunigo meg a papirbuild-hez a Dragon sword.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.