Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#651) Djuree


Djuree
félisten

na immár lvl 530 vagyok. van értelme a dexterityt 99 fölé vinni ha dobálós buildem van? ad annyi pluszt?
wotn marobashin 50 mrd amritát csináltam, másfél óra alatt. 505-ről 530-ra léptem vele. XD nem gyenge... de már ennek a szintnek se sok értelme van, már 400 is elég mindenre sztem.
kesztyűre nem tudom rátenni vhogy hogy a ninjutsu itemek full hp-n nagyobbat sebezzenek? vagy nincs ilyen iga jonin kesztyűd sp amin ez rajta van?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#652) Deck


Deck
titán

Csatlakozom én is. Fantasztikus játék :C

PS5

(#653) snake78 válasza Djuree (#651) üzenetére


snake78
tag

Én váltottam tatanashi kingo kombora
A kingo kesztyűbe bele tudtam tenni ninjusu power A+
TWD 2x
Az összes ruhába benne van a TWD 2x
Kusarigamaba beletettem az attak from behind ot így inkább hátulról vagyok jó de tiger Run nal elég jókat tudok sebezni kb 25000 dmg
Én szeretném 99 fölé húzni a dexet
De nem tudom mikortól lehet
Most készülök WOTW be menni

Ahogy láttam mindenképpen megéri
Meg a skill is
A ninja buildok általában 200/200 dex/skill Ben nyomják

[ Szerkesztve ]

(#654) Djuree válasza snake78 (#653) üzenetére


Djuree
félisten

feltoltam a 200-ra a dexet meg a skillt de olyan sok dmg-t nem adott, de marad így. kis dmg is dmg. :)
TWD 2x elég 4 ruhába, mert az már majdnem 100%, az 5.-be mehet sima TWD: az egyik TWD 2x lényegében már nem ad pluszt, mert a 100% feletti rész nem ér semmit már. viszont az a "potya" TWD több mint 20% plusz dmg ami sok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#655) snake78 válasza Djuree (#654) üzenetére


snake78
tag

Akkor megnézem a ruhákat
És at is cserélem 😆
Minden % számít 😂

(#656) snake78 válasza Djuree (#654) üzenetére


snake78
tag

Melyik szinttől lehet
200 ig húzni ?
WODW vagy WOTN tol
Illetve a barna cuccok mikortól várhatóak ?

(#657) Djuree válasza snake78 (#656) üzenetére


Djuree
félisten

wotw-on már vannak, de az inkább aranysárga. :)
nekem már mind arany lett, sokat abyssoztam, bár a páncélnál nem sokat számít ahogy nézem.
200 sztem wotn-tól van csak. de majd a szakértő kolléga megmondja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#658) snake78 válasza Djuree (#657) üzenetére


snake78
tag

Abbys
Valahogy meg tarok tőle egy kicsit
WOTD on elvagyok
Relatíve nem okoz nagy problémát
Bár az utolsó régió egy kicsit próbára tesz

(#659) Plaz válasza snake78 (#656) üzenetére


Plaz
csendes tag

Amíg nem nyitod ki a wotn-t addig 550 a max level és 99ig húzhatod a statokat, amint megvan mehet a 750 és a 200. Arany szinű tárgyak már wotw-on is esnek.

(#660) Djuree válasza snake78 (#658) üzenetére


Djuree
félisten

az első 30 szint nem olyan vészes, próbáld ki sztem. menni fog az. esik csomó jóság. megéri.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#661) snake78


snake78
tag

Köszönöm a valszokat 👍
Megpróbálom majd
De most meg valahogy ockodom tőle
Akkor addig mint nem nyílik meg a WOTN pont felesleges statokra tudok pakolni
Ami eddig kellett az már 99 es

(#662) Deck


Deck
titán

Nem tudom megölni Hinot. Bármit próbálok, bármilyen tutorialt nézek vagy bármit csinálok egyszerűen nem megy. 1 órája már.. Eléggé szar vagyok most úgy néz ki :/

PS5

(#663) sp8787 válasza Deck (#662) üzenetére


sp8787
addikt

1 oraja? En annakidejen 2 napig dekkoltam Uminal.
Mondjuk akkor meg eleg uj volt nekem ez a stilus.

(#664) Deck válasza sp8787 (#663) üzenetére


Deck
titán

Ha így folytatom nekemis meglesz annyi. :/

PS5

(#665) Djuree válasza Deck (#662) üzenetére


Djuree
félisten

sloth akkor ha máshogy nem megy. ez melyik fokokzat? rakjál be paralysis elleni tűket is! legfontosabb!
amugy könnyű boss, kevés mozdulattal. ennél csak nehezebbek lesznek. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#666) Deck válasza Djuree (#665) üzenetére


Deck
titán

Mióta megvan a ps4-em sose játszottam hasonló játékkal sem de nem adom fel. Egyre közelebb a győzelem :D

PS5

(#667) Djuree


Djuree
félisten

na levertem wotn-on a thousand eyest. féltem tőle, meg az előtte lévő clone kellyktől, de elsőre meglettek. a kellyk szerencsére hülyék, beragadnak. máshogy nem menne. ezek durvábbak mint bármelyik boss. a szem is meglett, weakness után kb. 10 kunai elég volt neki. na mondom abyss 31-es szint mehet. aha fenéket, sokkal durvább mint a 30-as. hanyagolom egyenlőre.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#668) sp8787 válasza Djuree (#665) üzenetére


sp8787
addikt

Ott meg nincs sloth. Az joval arrebb van sztem a 4-edik regioban.

(#669) sp8787 válasza Deck (#666) üzenetére


sp8787
addikt

Legyel B agility-ben minimum(Zold), Antiparalytic Needle, Paralysis Charm...etc.

(#670) Severen


Severen
tag

Srácok ez hogy tudod meghalni?Van nem messze egy ilyen yokai a pályán, de onnan lehetetlen ,hogy megölte volna. :F

[ Szerkesztve ]

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#671) sp8787 válasza Severen (#670) üzenetére


sp8787
addikt

Megolte a mimic wall. Ha nem megfelelo emote-ot hasznalsz megtamad.
2 lovesed van eleg egyszeru eltalalni. Ennel a pirost kizarod marad akek meg a sarga.

(#672) Severen


Severen
tag

Azt vágom.Csak a közvetlen közelben nincs ilyen yokai.A legközelebbi pedig lehetetlen .hogy meg tudta volna ölni.

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#673) Djuree


Djuree
félisten

a killing strike dmg meg a grapple dmg között mi a különbség?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#674) Djuree válasza Djuree (#673) üzenetére


Djuree
félisten

arra akarok kilyukadni hogy a földön fekvő ember ellen melyik dmg a jobb? pl. akit azzal a ground akármivel felrobbantok a marobashin.

a másik meg hogy ha a kesztyűn attack van az hat e a kunai dmg-re is vagy csak a sima fegyveres attackra?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#675) Deck válasza Djuree (#665) üzenetére


Deck
titán

Sikerült.;)

PS5

(#676) Djuree válasza Deck (#675) üzenetére


Djuree
félisten

tudtam én. :) hogy sikerült?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#677) sp8787 válasza Djuree (#674) üzenetére


sp8787
addikt

Killing Strike = Final Blow = Fekvo

Sok esetben ki kell kapcsolnia Grapple-t pl. ha Lumber Chop-ot karsz hasznalni vagy pl mas skillt hatulrol

[ Szerkesztve ]

(#678) Deck válasza Djuree (#676) üzenetére


Deck
titán

Először mikor több mint 1 órát játszottam ellene akkor fáradt voltam. Meló után, 24 órája ébren stb. Igaz most is volt 1 óra de szép lassan rájöttem mit, mikor, hogy csináljak. Védekezést se használtam eddig de itt kellett. Nem is fejlesztettem eddig a karakterem. Amúgy dárdával, magas fogásban sikerült. Hozzám se tudott érni. De hogy felugrottam és kiabáltam mikor sikerült..:D Hehe.

PS5

(#679) Zolabol


Zolabol
tag

Sziasztok,

Elég kezdő vagyok a Nioh-ban, ezért kérek 1-2 segítséget :)

Tegnap sikerült legyőznöm Orochi-t, majd a sokszeműt... lvl 109 vagyok, új küldik nyíltak, aminek az ajánlott szintje 145-150, új területeken pedig 170-190...
Hol érdemes farmolni, hogy emberi időn belül felfejlődjek legalább 140-150 közé?
Csináljam a már befejezett küldetéseket többször?

Másik kérdés: Milyen statok érdemes pakolni? Mi dönti el? Láttam van aki str, van aki dex...
Odachi-val tolom, eddig heart-re raktam többet, kevés body, stamina, skill, majd spirit, hogy tudjam használni az állatkákat... mondhatni egyformán raktam mindenre, de heart-re többet... Jó irány ez?

köszi

(#680) Djuree válasza Zolabol (#679) üzenetére


Djuree
félisten

marobashi. minden fokozaton ez a legjobb. ha nem nyílt még meg akkor először request from ginchyo majd az orochis pálya, mert ezeken van segítség és a ginchyos már kezdetben is nyitva van.
minden tulajdonságnál oda van írva hogy mihez jó, írja alul. a heart az katanához. odachihoz nem tom melyik kell, lehet az is a heart. body kell a hp miatt. kis szinten sztem magic meg dex nem nagyon kell.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#681) Deck


Deck
titán

Melyik a gyógyítás képesség?

PS5

(#682) sp8787 válasza Zolabol (#679) üzenetére


sp8787
addikt

Szinte mindig a kuldetes szint alatt leszel. Az csak egy mutatoszam nem erdemes vele foglalkozni.
Alapban ha az ember vegere er a jateknak azaz elkezdi a valodi jatekot a DLC-k eleg kemenyek lehetnek ezert erdemes lehet elkezdeni a Way of the Strong-ot. Majd ha ott felfejlodtel akkor visszajonni Way of the Samurai-ra es mindent megcsinalni. Es ezt tenylegesen ertem. Tehat minden Dojo-t minden kuldetest mindent. Mivel ha ezt megcsinalod 1el feljebb ha ujra megcsinalod a Queens Eyest akkor minden unlockolodik es nem kell talalgatni ,hogy mi mihez kell.

Itt az ideje ,hogy ellojel egy Book of Reincarnation-t.
Eloszor is annyi Stamina ,hogy B agility-d legyen, 20-25 Magic es Dex, 10 Spirit = Kato.
Es mivel az Odachi eredo skalazodasahoz a Strength ad hozza a legtobbet ezert minden maradek pontot a Strength-re kell rakni. Kb ennyi.

Felljebb megnezed beraktam par Odachi-rol kepet. Ott lathatod pl. ,hogy a Taro Tachi belso skalazodasa Stength B+, Stamina C, Heart C. Ebbol kovetkezik ,hogy amig be nem maxolod a Stregth-et addig nem raksz masra csak arra. Utana tokmindegy de pl. ha hasznalsz Katana-t is akkor Heart-ra. Ha nehezebb armor-t akarsz akkor Staminara.

(#683) snake78


snake78
tag

Sziasztok
Atjutottam WITW ba
Itt azért pörög az amrita rendesen 😂
Sikerült azért tenni az első barna cuccokra
Igaz nekem nem jók de drágán veszi a kovács 😂
Mire számítsak itt
Az új mozgásokat tapasztaltam 😂

(#684) Zolabol válasza snake78 (#683) üzenetére


Zolabol
tag

Köszi a válaszokat, Djuree neked is :)

Ezt a Marobashi küldetést hogy tudom unlockolni? Olvasok ezt is azt is...
Valaki azt írta, hogy a 2 Masters után nyílik, de az a küldetés nekem mission impossible :)

(#685) snake78 válasza Zolabol (#684) üzenetére


snake78
tag

Djuree és sp8787
Kellene megkérdezni
De jól emlékszem nekem azt mondtak, hogy a dojo küldetések után nyílik meg
Kard,dárda, ninja és omnyo után

(#686) Djuree válasza Zolabol (#684) üzenetére


Djuree
félisten

nem emlékszek az a baj. de ha guglin rákeresel biztos megtalálod. vagy lehet sp8787 esetleg tudja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#687) Zolabol válasza snake78 (#685) üzenetére


Zolabol
tag

Bocs, nem neked akartam címezni a választ, egy sorral elnéztem :)
Még reggel van :C

(#688) snake78 válasza Zolabol (#687) üzenetére


snake78
tag

Semmi probléma nem vettem magamra
Itt mindenki tudja kik azok amit mindent tudnak ;)
Én meg csak most kezdem a WOTW kuldeteseket

[ Szerkesztve ]

(#689) Zolabol válasza snake78 (#688) üzenetére


Zolabol
tag

Viszont láttam, hogy feltetted pár oldallal ezelőtt ugyanezt a kérdést, Marobashi unlock, végül is sikerült neked?

(#690) snake78 válasza Zolabol (#689) üzenetére


snake78
tag

Igen kérdeztem én is és ezt a választ kaptam
De meg érdemben nem foglalkoztam vele
A kard és a spear hiányzik nekem is
Nem használom egyiket sem
Ezért nem foglalkoztam vele
De tervbe van 😂

[ Szerkesztve ]

(#691) sp8787 válasza snake78 (#690) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt mondjuk maig nem ertem miert nem csinaljak meg az emberek.
Raadasul plusz Samurai pontokat kaphatsz csak azert ,hogy unlockold a Dojo kuldeteseket.

Veszel egy viszonlag nagy damage-u fegyvert, rarakod a Proficiency Bonus, plusz 1-2 ugyanolyan accessory Prof Bonusszal majd elmegy pl. az Ohashi Bridge-re es irtod a revenantokat es az az 500K pont seperc alatt osszejon mivel damage alapu.

A Dojo-k voltak igazan nehezek annakidejen de mostmar fole lehet szintezni pl. a wotd Dojo-knak.
Akkor meg kenytelen voltal megtanulni ,hogy kell parry-zni Okatsu-t.

[ Szerkesztve ]

(#692) sp8787 válasza Zolabol (#684) üzenetére


sp8787
addikt

Fogsz egy jo fegyvert Finalbllow-val(Killing Strike) meg a kedvenc madaradat Daiba Washi-t meg annyi Guardian Talisman-t amennyi kell es....cca ennyi.

En farmoltam a Marobashi-t ugy ,hogy hagytam ,hogy az utolso megoljon mert sztem ugy gyorsabb volt a lassu betoltes miatt bizonyos szinteken. Csak ne felejtsd el mindig felvenni a madarat.

(#693) snake78 válasza sp8787 (#691) üzenetére


snake78
tag

Ez lustaság és az meg az oka, hogy jobban érdekel a következő ng

Samurai pontból van meg kb 250 amit el kellene osztani de semmi értelmeset nem találok pluszban ami jó lenne
Elkezdtem a legalsó skilleket nyomni
Ad némi plusz dmg et a kusarigamanak

Ahogy mondtam tervbe van
És szerintem lassan eljön az idő
Mert a WOTW
Mit is mondja
Nagy mókának néz ki
Legalábbis ez a véleményem az első pár küldetés után

Megfogadtam a tanácsodat inkább forge olok mint soul Mach et hasznalnek
Tényleg jóval olcsóbb
Csak idő és alapanyag igényes

[ Szerkesztve ]

(#694) sp8787 válasza snake78 (#693) üzenetére


sp8787
addikt

Ha az osszes ertelmes passziv megvan akkor oda pakolj. Kis dmg is dmg es az is mind felszorzodik.

(#695) snake78 válasza sp8787 (#694) üzenetére


snake78
tag

Minden passiv megvan (mindenhol )
Ezért kezdtem el oda pakolni
Most olyan 30 körül van

Amúgy miután átmentem WOTW ba 4 küldetés után léptem 35 szintet
Nem akartam elhinni a számokat
Igaz meghaltam vagy ugyan ennyiszer
De a végeredmény megért

(#696) snake78 válasza sp8787 (#694) üzenetére


snake78
tag

Váltottam iga setről
Ugyan úgy dobálók
De tatanashi kingo komboban megyek jelenleg

Kb lvl200+15 körüliek
Így kibirok egy ütést ezen a szinten is jelenleg

(#697) Plaz


Plaz
csendes tag

Marobashi kinyitása:
+ tokai régióban van szóval ha elsőre csinálod juss el idáig, wots után pedig töltsd fel a mission bar-t, 6-7küldetés elég hozzá, és nyílik magától.
+ kard és a dárda dojo-t csináld meg, ezekhez 500k proficiency-t kell összeszedni fegyvernemenként, javallom a fent leírtakat nagy damage fegyver a kézbe prof bonus buff és félóra alatt megvagy, nem beszélve az ajándék skillpontokról
+ ezek után kinyilik tokai regióba a two masters küldetés, végezd ki a két formát
+ máris kinyílt a marobashi

Farmolás témához:
lehet hogy csak nekem, de maro-n kívül a grand tournament is ugyanolyanjó farmolásra, vagy nem jobb de legalább nem olyan unalmas, főleg ha gyengébb vagy és lw builded van, mert ott a sok kis enemy amit gyorsan lehet pörgetni tölti vissza az amritád.

happy farming!

(#698) Djuree válasza sp8787 (#694) üzenetére


Djuree
félisten

vajon a projectile dmg ami alul van hat a kunai-ra is? van vagy 1700 felesleges samurai pontom, akkor oda dobnám.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#699) sp8787 válasza Djuree (#698) üzenetére


sp8787
addikt

Tudtommal igen. Egyebkent csinalsz egy backupot es leteszteled az a biztos.

(#700) snake78 válasza Djuree (#698) üzenetére


snake78
tag

Én úgy vettem észre semmi hatása nincsen ra
30 ponttal ezelőtt is ugyan akkorakat dobtam mint most
A Kusarigamara viszont igen
Nem sokat ad de ahogy sp8787 is mondta
A kis dmg is dmg 😂

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.