Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#51) BOBAKILL válasza Infernohun (#50) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Persze, minden fegyverre lehet tüzsebzést rakni. Meg fejleszteni is lehet a fegyvereket plussz különböző skilleket ia tanulhatsz a fegyverekhez.

(#52) Infernohun válasza BOBAKILL (#51) üzenetére


Infernohun
tag

Értem,ugye bár lehet 1 fő fegyvered,egy másodlagos,és egy bow..Ha véletlen le akarom cserélni a főt,az elején mert az nem tetszik még se,megoldható gondolom. :)

(#53) Preda válasza BOBAKILL (#47) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem néztem egyikhez se eddig és nem is fogok akkor mi értelme. :) Meg már sokkal jobban megy mint a bétában.
Infernohun
Szerintem minden fegyver lehet jó nagyobb szinten is.Nem kell annyira aggódni miatta.

[ Szerkesztve ]

(#54) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Twillight mission -be lehet szummonálni, fél órája semmi... Viszont én sem tudok segíteni másoknak korábbi küldetésekben hiába már megcsináltam de nincs rajta a stage listán. Hogy van ez ott nincs co op?

[ Szerkesztve ]

(#55) BOBAKILL válasza Preda (#53) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én sem nézek boss guide-ot, szerintem nem szükséges. (még :DDD ) Kitanulható egy boss ha elég türelmes az ember. :)
Nekem is megvan a második boss, bár ez már okozott fejfájást mire rájöttem az összes trükkjére. Pedig visszagondolva nem olyan nehéz. Persze elég egy rossz mozdulat, figyelmetlenség és leszedi a hp 80%-át. Mondjuk 4 elixírrel elég kellemetlen volt a küzdelem, elhasználtam egy shingiku medicine-t is. Pedig sok elixírem volt tartalékban (megvolt a max 8db ami nálam lehet egyszerre), de sokszor meghaltam így a végére már elfogyott és csak az alap 4 db töltődött vissza. De megvan a luvnya, ez a lényeg. :D
Most jönnek a mellékküldik aztán folytatom a storyt. (Azok a lángoló fej-kerék démonok nagyon brutálisak.)

(#56) szarvasbogár válasza BOBAKILL (#55) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Gratula hozzá! Az egy mocsok boss főleg amikor leparalizál;) hogy tetszik a guardian amit adott? Bemákoltam egy katanát ami 180 hp-t tölt vissza minden egyes kill után:D szerintem ez már abszolut katana menet lesz.

Lángoló fejek meg tiszta régi doom :)

[ Szerkesztve ]

(#57) Preda


Preda
aktív tag

Én most a samurai boss nál vagyok ami a demóban volt. Tegnap 3 óra alatt nem sikerült még, pedig már minden trükkjét ismerem.Iszonyat gyors elég 1mp és vége.Nem egyszer volt már egy két ütés hp-n.

(#58) BOBAKILL válasza szarvasbogár (#56) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Jó az a bikaguardian. :) Nekem nekem a madárka volt alapból de ha jól tudom az összesetmeg lehet szerezni.
Jah, az a bénitás az mocsok dolog volt, de azzal az akupunkturás tűvel és megfelelő medálokkal (növelik a paralyse védelmet) megszüntethető/csökkenthető.
Basszus, tényleg a Doomban voltak hasonló fejek, nem tudtam hova tenni pedig ismerősek voltak valahonnan. :D
Jó kis katanát szereztél, de én maradok a láncos sarlónál, igazi paraszt fegyver. :DDD
#Preda: ajajj, akkor be kell vennem az idegrendszer erősítőt. Az a gáz ha egyszer hibázol akkor véged, de annál nagyobb öröm ha sikerül. :)

[ Szerkesztve ]

(#59) barcabome


barcabome
aktív tag

Üdv!

Játék elején a dupla kardot választottam, de azóta reset-eltem a pontjaimat, mert a lándzsa jobban bejön, illetve a katana.

Az lenne a kérdésem, hogy a térképen írja, hogy milyen jutalmakat kapok egy adott küldetés teljesítése esetén. Most az egyiknél azt írja, hogy egy katanát fog adni. Befolyásol valamit, hogy én a játék elején mely fegyvereket választottam, vagy mindig egységesen/random adja a jutalmakat? Vagy esetleg, ha a játék elején egyből a lándzsát választom, akkor most azt kapnék? Nem hiszem, de érdekelne igazam van-e? :D

Szerk.: Még egy kérdés: Szoktatok váltogatni az elsődleges és a másodlagos fegyverek között? Érdemes-e?

Nyilván vannak helyzetek mikor igen, de a lándzsával is elvagyok szűk helyeken mid stance-ben a szurkapiszkával. Érdemes úgy fejleszteni a karaktert, hogy két fegyverrel legyek "jó" vagy inkább csak a main weapon-ra fejlesszem a karaktert? :R

Egyébként 10/10 a játék nálam. Tegnap megcsaptam Hino-enmát, de alig egy óra múlva meg is találtam a következő boss-t. :DDD Mondom ilyen nincs, bementem hozzá, kb 1 perc alatt kivégzett, mentem is aludni, majd ma neki esek. Mentem pár kört co-opban is másoknak segíteni enma ellen. Kifejezetten jó lett szerintem a multi része, legalábbis a co-op (eddig csak azt próbáltam), szerintem ebben (is) jobb, mint a DS. :)

[ Szerkesztve ]

(#60) vraghdash válasza BOBAKILL (#49) üzenetére


vraghdash
tag

szintén és talán még a leg "feeling" esebb is.... szerintem :D

(#61) BOBAKILL válasza vraghdash (#60) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Végre valaki aki szintén nem katanázik. :))) Utánaolvastam és a valóságban sincs sok ember aki mesterien tudja használni a láncos sarlót, mondjuk érthető. :)

(#62) vraghdash válasza BOBAKILL (#61) üzenetére


vraghdash
tag

én igen :)
szal maradjunk annyiban hogy alakulgat-gat...
csak folyamatosan kell váltogatni lent fent között.... legalábbis én közepeset nem használom... csak azt a 2őt :D

(#63) Preda válasza barcabome (#59) üzenetére


Preda
aktív tag

Nincs senki jelentősége, hogy az elején mit választasz csak attribútumok-ra ad pontot.Küldetések sztm fixen annak lootot.Én is szoktam váltani a fegyvereket néha.
Tachibana első verzója még semmi kb másodikra meg is volt.Majd a mellék szálon lesz igazi.Épp most öltem meg jó 6 óra volt mire meglett összes időben. Tachibana

Bloodborneban sem emlékszem ilyen gecco boss ra.

(#64) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Én 90%-ban a felső stílusban nyomom mert úgy az erős támadás messze elér. Alacsonyan meg lehet vele darálni rendesen. :D A skillekkel is baromi jó mozdulatokat lehet elsajátítani. Még váltogatni is lehet hogy melyik skillt rakod be...elképesztő sok dolgot beleraktak a játékba.
A kolléga darálja ám a bossokat. :DDD Jó az idegrendszere. :DDD Én lassan haladok mert nincs annyi időm mostanában játszani csak hétvégén meg szeretek minden zugot felfedezni. Ott rejtőznek a jó cuccok eldugva. :K

(#65) szarvasbogár válasza barcabome (#59) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Szerintem nincs jelentősége mit valasztasz az elején mert utána bármilyen irányba fejlődhetsz. Én pl baltával indultam de hamar elfelejtettem.. Persze lehet az is nagyon jó csak türelmesebb játékot igényel a megfelelő távolság miatt. Másodlagosnak most dual katana van de mivel őrület tempóban dobálja a játék a jobbnál jobb fegyókat így már kezd bőség zavara lenni ami legalább annyira zavaró mintha az ellenkezője lenne. Jól példázza, hogy tegnap találtam egy űber katanát életvisszatöltővel csak annyi, hogy a többi speckó nem volt valami hasznos így elkezdtem tunningoni a kovácsnál (random ad új speckót a régi helyett) nagy nehezen lecseréltem őket a számomra legjobbakra ez belekerült vagy 150 ezer aranyba és rengeteg matériába:D oké megérte végre megvan boldogság stb.. aztán rá fél órára dobott egy sokkal durvább sebzésűt szintén szar speckókkal:DDD kezdhetem elölről:))

(#66) szarvasbogár válasza Preda (#63) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Vele én is cumiztam szépen aztán hagytam is a francba majd később visszatértem pöttyet combosabban, szegényke már nem volt olyan nagy legény:) gyógyítanom is alig kellett.
Ez a csodás ebben a játékban, hogy rögtön érezhető már egy kicsi fejlődés is vagy egy másik armor szett.

Aki még nem harcolt vele annak egy kis segítség: messziről a harc előtt pofán lehet lőni lehetőleg ágyúval és a durvább golyóval megfekszik le lehet rohanni. Moment talizmán is hasznos tud lenni:)

Amúgy grat szépen felaprítottad!

[ Szerkesztve ]

(#67) Preda válasza szarvasbogár (#66) üzenetére


Preda
aktív tag

Köszi! Izzadtam rendesen.Pedig full Warrior of West szetben vagyok 7/7.Lényeg, hogy megvan.
Időközben szétkaptam még egyet :) .Kis trükkös volt.
Great centipede

(#68) pomk


pomk
őstag

Tegnap este behívtam valakit segíteni. 2 kérdésem lenne: nem tudott bejönni velem a bosshoz, mintha valami szürke erőtérbe ütközött volna, a másik pedig hogy miután feladtuk a próbálkozást, gondoltam vissza megyek és elköltöm a pontokat amit szereztünk. De sem imádkozni nem tudtam a szentélynél, sem kilépni a csapatból, sem a főmenübe. Kb semmit nem tudtam csinálni. Gondoltam meghalok még a csapatban a szentélyhez közel és majd felveszem a guardian spirit-et az össze gyűjtött pontokkal együtt, de a halállal mindent elveszítettem... :/ Ötletek? Hogy kell ezt? :)

(#69) szarvasbogár válasza Preda (#67) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Én is abban tolom:D de csak 4/4 a többit már durvábbra cseréltem de a 4/4 meg nagyon kell a bónuszhoz. Százlábú nekem is meglett elsőre jól körbe lehetett hugyozni:))

Pomk: ilyet még nem tapasztaltam remélhetőleg csak pillanatnyi bug.

[ Szerkesztve ]

(#70) Mukih


Mukih
tag

Valaki aki esetleg elment már az első térképről a hajóval, az tudja, hogy vissza lehet-e majd később menni a régebbi küldetésekhez? Csak azért kérdezem, mert az egyik küldetésnél (az első térképen az utolsó fő küldetés) nem lett meg egy manó vagy mi az, de a küldetés meg elég hosszú és ha lehet akkor inkább később térnék rá vissza. :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#71) Preda válasza Mukih (#70) üzenetére


Preda
aktív tag

Én már eljöttem az első részből, de biztos vissza lehet menni.Amúgy meg minden mapon újból össze kell szedni őket ahhoz, hogy adják a bónuszt.

(#72) barcabome


barcabome
aktív tag

Na kipróbáltam tegnap a láncos kaszát. Nem rossz fegyver, tényleg nagyon távolra el lehet vele érni high stance-ben. Viszont nekem akkor is a lándzsával megy a legjobban. DS-ben katanáztam eleget, BB-ben fejszékkel mentem szóval adott volt, hogy most a lándzsa lesz és nagyon bejön.

Hihetetlen számomra (főleg azután, hogy a vámpír csajjal mennyit szenvedtem), hogy tegnap este meló után fáradtan elég hamar lerendeztem a villámos kutyát vagy mit és lefekvés előtt még a következő boss is meg lett (elsőre!). Bár utóbbi lehet könnyű volt alapból vagy pedig én voltam túl tápos már mire odaértem.

Ezt az onmyo magic-et nem igazán értem, bár nem is valószínű, hogy használnám. Lehet lámaság, de eléggé Bloodborne-osan játszom a játékot annyi különbséggel, hogy itt használom a blokkolást is. Ilyen varázslatok és hasonlók nem az én asztalom, de ha valaki elmagyarázza hogyan is működik teszek vele egy próbát.

:)

(#73) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Off: Egy kis érdekesség, szerintem illik ide: magyar szamurájkard kovács

(#75) vraghdash válasza Infernohun (#74) üzenetére


vraghdash
tag

nem kellenek ilyenek aki kemény az a saját bőrén tanull.... :) :DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#76) Djuree


Djuree
félisten

na nekem is jön már le, tizesért sikerült kódot vennem. ennyit megért pedig lemezeset akartam...este tolom ezerrel!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#77) Infernohun válasza vraghdash (#75) üzenetére


Infernohun
tag

Aki akarja megnézi,és hátha valakinek jól jön a szettekről a leírás. :)

(#78) BOBAKILL válasza Djuree (#76) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hajrá, nem semmi játék ám. :) Kíváncsi leszek melyik fegyvert fogod favorizálni.

(#79) Djuree


Djuree
félisten

na srácok, tegnap toltam pár órát, a véleményem tömören:

rohadt jó!
az első pályán is elszarakodtam vagy 2 órát pedig nem egy hosszú vmi, jól bele is jöttem, próbálgattam a fegyókat. megszereztem a full lovagi páncélt, mondom wtf mi ez, dark souls? :DDD a boss könnyen ment, mivel már a sok páncélos börtönőrön begyakoroltam a kikerülő manővereket.
aztán szomorúan tapasztaltam hogy a játék az első rendes pályán el is vette mindenem amit szereztem. :O
pedig tetszett a lovagi szett...
az első pályát elvittem egy darabig még tegnap, 1-kor hagytam abba, most meg majd bealszok de megérte. :C
viszont még az alpha-vál toltam utoljára, most sokkal könnyebbnek tűnik, akkor meghaltam a sima ellenségektől is most meg halál nélkül elvittem jó darabig, az alpha-ban el se jutottam eddig 2x ennyi idő alatt se....lehet a gyakorló pálya miatt, lehet tényleg könnyebb nemtom (bár akkor azt se tudtam h van védekezés, most meg használom), de biztos vagyok benne h nem lesz ez sokáig így. :D
alig várom h folytassam a gémet! kicsit el is hanyagoltam párom valentyin napon (nekem nem fontos, sztem baromság a valentyin, de neki számít ez a nap és ezt tiszteletben tartom...általában :DDD ) a játék miatt, de mondtam neki h bepótoljuk az estét duplán.
veszem is a dlc-t, nem kérdés h megéri.
baltával kezdtem, spear a másodlagos. a dark soulsban sose baltáztam, itt éppen ezért választottam, meg mert ds-ben is nagy bottal jártam mindig. :))
a kusarigama izgat, de ráérek arra még. a kardok hidegen hagynak, túl snassz...

el bírnék viselni egy ilyen gémet zombisban, kicsit modernebb köntösben. nekem a zombik minden mennyiségben jöhetnek. :K

egy szó mint száz, akinek tetszik a ds, az vegye meg ezt is, nem fog csalódni, de nem ám!
10/11...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#80) Djuree


Djuree
félisten

ha vkit érdekel jatekaim.hu-n van még kód 10k-ért...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#81) pomk válasza Djuree (#79) üzenetére


pomk
őstag

MInden megszerzett tárgyad(cilinder, lovagi páncél, stb.) elérhető az első fő pálya után. Ha a térképen rámész a kezdő házra, és ott a storage-ra, ott lesznek egy listában. ;)

[ Szerkesztve ]

(#82) Djuree válasza pomk (#81) üzenetére


Djuree
félisten

zsír ezt nem tudtam! :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#83) BOBAKILL válasza Djuree (#82) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem 18k-t i s megért a játék, bár azért szívtam a fogamat... :DDD 10k-ért meg ajándék.
Én véletlen vettem észre a storage-t, el is adtam mindent amritáért. Kusarigama nagyon fasza fegyó, de már írtam sokszor. De most van egy lándzsám is aminek a move settje és sebzése is nagyon király. Szóval nem is tudom melyikkel hadakozzak.. De lehet mindkettő skilljeit kimaxolom majd és felváltva nyomom. Balta nekem lassú.

(#84) szarvasbogár válasza Djuree (#79) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Fuck yeahh!! Nyomjad neki! Én már konkrétan ezzel fekszek ezzel kelek:D

(#85) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Twillight mission 45 -be esetleg valaki aki már legyűrte tudna segíteni plííz?:)

(#86) pomk válasza BOBAKILL (#83) üzenetére


pomk
őstag

Tegnap láttam egy videóban, hogy hogyan lehet a maxra fejlesztett fegyvereket "tovább" fejleszteni. A kovácsnál az adott fegyvert kell "soul match"-al fejleszteni úgy, hogy egy nála nagyobb szintű fegyverrel kombinálod. Így a magasabb szint miatt plusz sebzést kap, és az ismerettsége is lenullázódik. Ez miatt újra lehet fejleszteni és még tovább nő a sebzés. ;)
Ezen kívül a reforge menüben a tárgyak tulajdonságát is lehet változtatni. :)

(#87) szarvasbogár válasza pomk (#86) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Ez így van csak egy a bibi, hogy kibacott drága:( nekem a level 92 kardom, hogy csináljak belőle level 100-ast laza fél millió pezóba kerül:D legyártani lehet hasonlót de azzal meg az a baj, hogy 2-3 speckót használ ki összesen ami nagyon karcsú. Gondolom később lehet majd fullosat kraftolni de egyelőre nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#88) BOBAKILL válasza pomk (#86) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem merültem még bele annyira a fejlesztésekbe. Nem igazán vágom még a fejlesztést, kicsit más mint a megszokott módszer úgymond. :) De majd belejövök. Van már 40-50ezer aranyam kb.
Legyűrtem a Nue nevű gecó bosst. Hááááát... kb. 20x mentem neki de lehet többször. Az első 5-6 halál után jöttem rá a taktikára, a többi a próbálkozás volt. Viszont a ház előtti démont mindig lefarmoltam hogy legyen 8 elixírem mert annyi kellett, pluszz még egy medicine-t is elnyomtam. Nem tudtam úgy megütni hogy ne sebződjek, rohadt gecó egy boss volt. De megvan. :)

(#89) szarvasbogár válasza BOBAKILL (#88) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Most nem ugrik be, hogy az melyik az óriás vizigenyó? Attól nincs mocsokabb!! És van belőle egy twillight verzió is:DDD

(#90) BOBAKILL válasza szarvasbogár (#89) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem, az elektromos kutyus volt az. :))) De lesz még cifrább is ahogy olvasom amit írtok.. :DDD

(#91) Djuree


Djuree
félisten

na leöltem első igazi bossom a kis miley cyrus imitátort (a két tekegolyós démont), mindenáron ki akart golyózni. hát próbálkoztam vagy 6-8x de meglett, eleinte kétségbe estem hogy ez baromi nehéz, de aztán egyre tovább jutottam, ellestem mikor van időm odasózni neki.
nekem ez pont ideális nehéz boss volt, könyebb a DS bossoknál, azokat általában csak segítséggel tudtam leverni.
összeszedtem a kis bólogató gombákat is, a 9-ből 8-at megtaláltam, az uccsóhoz jutúb kellett.

megcsináltam az első mellékküldit is, csak nem tudtam mi a cél. nem írja mit kell csinálni ott? vagy a mapon mutatja? azt nem is figyeltem, mondom úgyis átnézek mindent mindig.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#92) Preda válasza Djuree (#91) üzenetére


Preda
aktív tag

Igen mellék küldinél is mutatja a térkép, hogy merre van az obj. A tekés boss még nem is gáz,de grat amúgy.Én eddig legtöbbet a samurai csávóval szívtam.100-150 halál tuti benne volt.Mondjuk sose tolom túl a fejlődést, mindig a küldi szál +-5 lvl.
Szarvasbogár Én pont az óriás vízi genyónál vagyok.Már az utolsó fázisban szívok vele.Kedvencem, hogy még a vízbe is bele lehet esni...
Amúgy legtöbb bossnál nem érzi meg hátra fele dodgeolni, inkább előre meg oldalra.Nue villámosnál pl a bal oldala volt a gyengéje.Amikor karmolt akkor volt, hogy csak simán arrébb lökött.

[ Szerkesztve ]

(#93) pomk


pomk
őstag

Tegnap kipróbáltam a Torii Gate-t is. Ezzel lehet belépni segítőnek másokhoz. Nagyon jó, ajánlom mindenkinek! Külön figyelmet érdemel a jutalmazási rendszer neked, mint segítőnek.
Azt esetleg tudja valaki, hogy egy konkrét játékos játékához hogyan tudok csatlakozni? Barát jelzése ha belép a játékba, ilyesmi lehetőségek vannak? Vagy ez már utópia? :)

(#94) Djuree válasza pomk (#93) üzenetére


Djuree
félisten

gondolom ugyanaz a jelszó kell, mint az összes többi ilyen játékban...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#95) szarvasbogár válasza pomk (#93) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Valami kavarás volt ezzel a friend /jelszó dologgal de elvileg úgy kell. Valami olyasmi van, hogy addig nem segíthet egyik a másiknak amig nem teljesítette ő is az adott pályát.

Ha kell valakinek segítség szóljon legalább kipróbáljuk ezt a jelszós dolgot:))

[ Szerkesztve ]

(#96) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

a teaházat kinyitotta mát valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#97) szarvasbogár válasza Adam_Shepard (#96) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Igen:)
Inkább nem spoilerezem le majd meglátjátok jó dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#98) pomk válasza Djuree (#94) üzenetére


pomk
őstag

És azt hogy kell? Nem használtam meg ilyet korábban. :)

(#99) szarvasbogár válasza pomk (#98) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

System menü, online settings, secret world

(#100) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Kovácsnál találtam még két menüt ahol sokmindent lehet még fejleszteni pl soul match árát lefaragni stb beszélni kell velük külön külön. Iszonyat jól össze van rakva ez az fejlődési rendszer.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.