Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#1651) Tyler Durden válasza Woodslave (#1649) üzenetére

Aha, persze több helyen is van ilyen a játékban, de ha azt levered, akkor off a side mission. Ez pl baromi könnyű quest. Én behúztam vhogy egy speares human ellenfelet még a ládából kiugró tükörkép mellé, és úgy is leabáltam őket. Az első szigeten számomra jóval nehezebbek voltak a submissionok, most elég gyorsan át lehet rajtuk menni, illetve szerintem ez a havas pálya se volt túl nehéz /boss kivételével/
Hja Yuki-Onna volt akiről beszéltem (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1652) Woodslave válasza Deck (#1650) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja sejtettem csak ez a második fázis nem volt tiszta. Én túl nagy különbséget nem fedeztem fel ugyanazt csináltam mint az elején

Na még egy barátságos szamuráj duel. Csak ez hiányzott. :C :W

Azt gondolom vágod ha az alakváltónak ugyanazt mutatod akkor nem kell leverni

Na erre a démon onkyora nehezen éreztem most rá.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1653) Woodslave válasza Woodslave (#1652) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na az ilyen szamuráj harcoknál érzem azt hogy közöm nincs a játékhoz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1654) Tyler Durden válasza Woodslave (#1652) üzenetére

Dehogy vagtam, vagyis vagtam lefele (: uuu tudtam mi maradt ki a mai napbol, nem mentem vissza agonvagni a szamurajt. Sebaj holnap is itthon, full time Nioh lesz. Szintben hogy allsz? En most vagyok 59.
Hja meg akartam kerdezni pontokat hogy pakolod? En most mindent huzok kb 20-ig a kulonbozo armorok miatt.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1655) Kai_Rong válasza sp8787 (#1643) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Carnage-dzsel se volt jobb.
Stock Sennin buildet használok.
A WotW-on ez végigrepített a sok + miatt, de a Way of the Niohoz újra kéne szabni ezt az egész buildet. Mondjuk nem tudom, hogy van-e kedvem még egyszer végigvinni Queen Eyes-ig, most a héten valszeg megjön a Sekiro, arra akarok fókuszálni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1656) Woodslave válasza Tyler Durden (#1654) üzenetére


Woodslave
nagyúr

56 ill 57 ha nem baxom el az amritat ami nálam van. Primitív módon továbbra is heart és skill amelyik a több attakot adja éppen. Egyszer talán str men onkyo mert 5 slot kellett.

Na 3-as osszes sub es két fő miission. Az utcso 62-es.. Hát.. Meg persze szamuráj jack marad sztem 100-as szintig

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1657) Woodslave válasza Tyler Durden (#1654) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De tényleg ezt nem is figyeltem. Mi van amikor nincs elég statom egy armorhoz. Attól még hordom :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1658) Woodslave válasza Woodslave (#1657) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem kapom meg a bonusokat ugye.?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1659) Tyler Durden válasza Woodslave (#1658) üzenetére

Asszem hja, de latszik is, hogy vmi nem okes, mert szurkevel jeloli. Szepen haladtal, akkor 3-as sziget lassan kesz. Holnap en is tolom tovabb amennyi idom lesz, remelem sikerul a szigetet befejezni. Megint jott egy durva samurai duel? Meg az elsot se zuztam le.. :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1660) Kai_Rong válasza Woodslave (#1658) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nem :(

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1661) Kai_Rong válasza Tyler Durden (#1659) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Lesz még jópár a játékban. Ahogy haladtok a játék vége felé, annál több humanoid bossfight lesz ;)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1662) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na a 3-as boss meghozta a jól ismert souls érzést. Teljesen eshetőlegesen harcolok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1663) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Szerintetek van értelme ujraosztani most a statokat hogy tudjak jobb páncélt hordani. Meg néztem hogy spiritem sincs elég a guardianomhoz.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1664) Tyler Durden válasza Woodslave (#1663) üzenetére

Szerintem simán. Én nem akartam beleszólni, mert kezdő player vagyok én is, de szerintem az nem a legjobb út, hogy 2 statot húzol, szal 10k gold azt retalent (:

Woods: vegyél már majd fel friendnek ps-en, aláírásomban van a psn id-m

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1665) Woodslave válasza Tyler Durden (#1664) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na akkor kinézek valami armort aztán újrakalibrálom Williamat. Mondjuk amikor puszta kézzel level1-en nyomják le a szamurájt, akkor nem biztos hogy ez számít bármit is de meglátjuk :D

Felveszlek persze, megpróbálom appból de nagyon gyógynetem van lehet csak otthon tudlak

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1666) Tyler Durden válasza Woodslave (#1665) üzenetére

Warrior of the west szerintem állat, 7es setet felkapod és egy darabig sinen vagy, mint József Ati (:
Aprópó szamuráj, ma reggel tiszteletem tettem az 1es mappon lévő duelnél, és belepaszíroztam a földbe szegény Muneshigét (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1667) sp8787 válasza Woodslave (#1663) üzenetére


sp8787
addikt

Persze. 10 Spirit-nel nem kell tobb egyebkent. A 7 WotW az teljesen jo ahogy irtak azzal se kell foglakozni ha nemelyik armor nem megfelelo szintu, a fegyver a lenyeg. Tehat inkabb egy alacsony lila mint egy magas de sarga.

Van egy par frekventalt hely ahol szinte biztosan be tudod szerezni az aktualisan megfelelo szintu Nami-t amivel 2-3 regiot siman lehet haladni.

(#1668) Woodslave válasza sp8787 (#1667) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de a fegyvernél mi a lényeg. Én ott is csak azt nézem hogy mekkora az attackja. Továbbra is főleg az elektromos Raikiri, akkor egy vizes ugyanolyan kard és van egy kétnevű dual sword tűzzel. A Raikiri asszem már kék, korábban egy sárga volt, a másik kettő is kék

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1669) Tyler Durden válasza Woodslave (#1668) üzenetére

Azt hogy csinálod, hogy kék meg sárga cuccaid vannak? Én nem farmoltam halálra magamat és nekem minden lila. Fegyverből meg se fogok mást, mert sokkal szarabbak a kék meg sárga itemek. Most pl másodlagosnak beraktam egy lila tonfát, hát ez vmi atomdurva, úgy darál, mint egy cséphadaró :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1670) Woodslave válasza Tyler Durden (#1669) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom. Egyetlen olyan lila kardot nem találtam, vagy legalábbis nem vettem észre aminek a statjai jobbak lennének. Vagy mitől jobb egyáltalán a lila, ha a kéknek nagyobb az atk-ja?

de most már elgondolkozok az életemen. Szóval ezért halok meg ennyiszer ;] :P :( :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1671) Tyler Durden válasza Woodslave (#1670) üzenetére

Sokkal jobb statokat adnak a lila fegyók, nekem mondjuk a sebzésük is jobb.
A szamurájos duel ez a vörös fickó lett volna? Első próbára bedaráltam a tonfával, kb nemsok esélye volt meglendíteni a lándzsáját ha közel értem (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1672) Woodslave válasza Tyler Durden (#1671) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y ja az. nem semmi. Mondjuk én karddal kb annyit értem ellene mint Thaci ellen anno..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1673) Tyler Durden válasza Woodslave (#1672) üzenetére

Sokat kellett blokkolni a mutatványait, mondjuk a guardian spiritje szerintem 5 forintot nem ért, kb sose talált el vele. Nahh most jön asszem az uccsó main mission 3as szigeten, erre kiv leszek /Mount Hiei/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1674) Woodslave válasza Tyler Durden (#1673) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezek után ledarálod. De legalább mond azt hogy a bosst csak 3-ik próbálkozásra ölted meg :C ;] :D Elég a sikersztorikból ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1675) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na nekem két db warrior west páncél van csak. Tonfa nincs lila. Ujraosztottam a statokat de egyet elneztem. Ráadásul a skillfat is ujra kell csinálni meg otthagytam a missiont szóval faxom..

De legalább thacit egyszer levertem hátha dob vmit de nem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1676) Tyler Durden válasza Woodslave (#1674) üzenetére

Megvolt. Szerintem húzósabb, mint a pók boss csajszi, eleinte szokatlan volt, hogy 2-3-4-et is üt a mancsával. Az új kedvenc fegyóval, tonfával sikerült lezúzni, low stance-ben. Dobott egy elég jó lila Raikirit (: Azt hittem a sziget így pipa, de bedobott még vagy 2 submissiont, szal mehetek kapálni..

The Battle of Ohashi Bridge-re menj farmolni geart, rakat revenant van, a 70eseket keltsd fel, verd le, és gyűjtsd be a lilákat.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1677) Woodslave válasza Tyler Durden (#1676) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szép. Hát én most kezdhetem újra azt a pályát.

Lehet amúgy venni is ilyen reinkarnációs könyvet?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1678) Kai_Rong válasza Woodslave (#1677) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, korlátlan mennyiségben, viszont ha a kovácsnál veszed, akkor folyamatosan nő az ára. A teaházban tudsz gloryért is venni, meg lesz majd mission reward is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1679) Woodslave válasza Tyler Durden (#1676) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ahol a ghost volt? Én offlineban nyomom nincsenek ott revenantok. Meg úgy érted a ghost warrior mellé még ébresszek fel egy 70-es revenantot? :C :D noooomális? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1680) Tyler Durden válasza Woodslave (#1679) üzenetére

Dehogy, Dundit hagyd ilyenkor békén. Kb lesz ott mittomén 15 revenant akit fel lehet keltegetni. Ebből sok ilyen 50 körüli, azokat hagyd, mert nem sokminden értelmes lesz náluk 60 inkább 65+ kelts fel, azoknál ha levered őket simán lehet jó lila cucc. Pattints netet a ps-re, ne bohóckodj már :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1681) Woodslave válasza Tyler Durden (#1680) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van net meg psplus direkt offline nyomom nehogy elcsábuljak és a 100-ik halál után hívjak vki.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1682) Tyler Durden válasza Woodslave (#1681) üzenetére

Nem vagy te olyan legény (: Bakker rakat időt elszarakodtam egy side missionnel. Nem találtam meg, hogy mit kell teljesíteni + meghaltam vagy 20x..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1683) Tyler Durden

Nahh kész a 3as sziget is fullra. Az utolsó side mission imádni fogod, greater demon hunter névre hallgat (: Nem akarom lelőni a poént, majd szólsz ha odaértél :D
Amúgy nemtom dark souls demon souls ide oda, nekem ez a game eddig a non + ultra. Nézegettem a Sekiro-t is, de a darabosabb fight miatt nemtom mennyire lesz nyerő.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1684) Woodslave válasza Tyler Durden (#1683) üzenetére


Woodslave
nagyúr

El tudom képzelni... :U :D

Rendbe kell kapnom a karit mert nem jól varialtam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1685) Tyler Durden válasza Woodslave (#1684) üzenetére

Mit rontottál el? 1-2 stat nem a világvége. Én most nem variálok túlzottan, mert bejön az amivel megyek. Spelleket egyelőre nem használok, ninjutsuból tolom a fire shurikent illetve a felélesztő scrollból van 1.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1686) Woodslave válasza Tyler Durden (#1685) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kell vmi indok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1687) Tyler Durden

Még vmit megnéztem a játékban, megvettem a sloth-t és beteszteltem. Hát bakker ez megalol, minek raktak ilyen I win buttont a játékba? Kb egy 5 éves lever így bármit.. Készítők helyében én ezt már rég nerfeltem volna. Van még olyan spell ami ennyire inbalanced?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1688) sp8787 válasza Tyler Durden (#1687) üzenetére


sp8787
addikt

Nincs de feljebb wotw+wotn nem sokat er cca annyit ,hogy lelegzethez juss es rendezd a soraidat.:)

Egyebkent a jatek egyik legnagyobb szepsege ,hogy szinte mindenre kismillio modszer van ,hogy hogyan old meg. Azutan meg eldontod ,hogy elni/visszaelni :DDD akarsz e ezekkel.

Ugy latom elvezitek a jatekot, ez azert oromteli! Mindent bele!

(#1689) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na cica és szamuráj megvan. Basszus az az áramos kemény volt. Két lw-el csináltam meg. Amikor boss volt nagyobb helyen lehetett rohangalni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1690) Woodslave válasza Tyler Durden (#1683) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez vicces volt tényleg :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1691) Tyler Durden válasza sp8787 (#1688) üzenetére

En nem tudom mikor jatszottam ilyen jot, nagyon elvezem a sztorit es magat a jatekot is. Nem hiszem, hogy alapjatek utan leraknam, dlck-re ill abyssra is kivancsi vagyok. Platina aza alap lesz, szedem a kodamakat illetve jopar poolt is megtalaltam (:

Woods: nahh gratula, megy ez (: Az aramozas engem is kikeszitett, lassulsz is tole.. Az uccso submission-t meg nemlattad? ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1692) Woodslave válasza Tyler Durden (#1691) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A nagy onkyo? De arra mondtam hogy vicces :D

A következő pálya nagyon állat. A boss is :Y inkább alszom :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1693) Kai_Rong válasza Woodslave (#1689) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nuével fogtok még találkozni sokat, mivel Onryoki, Nue és Hino-enma a leggyakrabban használt miniboss a játékban. Szerencsére mindegyik elég kiszámítható, szóval ezen a szinten már nem lesz nagy kihívás lenyomnotok őket, ennyi találka után :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1694) Woodslave válasza Kai_Rong (#1693) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amikor boss volt aránylag hamar kiismertem és az első pár egy hit halál után jól ment. Itt nagyon kicsi volt a hely semmit nem láttam. Szóval lw futás feltöltés lw :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1695) Tyler Durden válasza Woodslave (#1692) üzenetére

Kiv leszek, én tegnap már nem kezdtem bele a 4es szigetbe. Ma bejöttem az irodába, kb olyan kihalt, mintha ciánoztak volna. Ebéd után léc haza és kicsit függök megint (:
Hja nem láttam a hozzászólást mire írtad, mert este már csak mobilról néztem be. Jó feeling volt az a fight (: Mondjuk a segítőt nálam kb 8x agyonverte, mire kifektettük. Illetve 1 hitelt bármelyik move-jával, kurva ideg lettem, mert 2x is ilyen 5%-on vert agyon..
Összességében ez a 3. sziget amúgy nagyon jól sikerült, szal kiv vagyok felül tudja e múlni a 4es. Most azon gondolkozom, hogy kicsit kéne farmolni, illetve a warrior of the west kicsit gúzsba köt. 2-3 slotra van már jobb itemem, de nem akarom bukni a 7es set bonuszt, szal emiatt gondolkozom kis item farmon..

Kérdés a tapasztaltabbakhoz: 4es mappon van vmi hely ahol érdemes felszerelést farmolni?

Cortez71: Nue volt most az egyik submission pályán is, de egy ilyen elkerített völgy részben. Nem éreztem az erőt, hogy lemenjek vele arcoskodni :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1696) Woodslave válasza Tyler Durden (#1695) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja nálam kb ez volt a menet. "mekkora milyen gyors b+" egy ütés 2500hp halál persze.Itt használtam először speart. Azzal ütöttem, szaladtam, aztán arra jöttem rá hogy alatta elég jól lehet átgurulni. Egyszer bejött az ürge, na mondom faxa csak ez hiányzott még egy ellenség, aztán látom velem van :C Aztán pár halál és rájöttem hogy újra lehet indítani. azután pár halál után már csak medic voltam :D Amikor nem akkor halál. Csak akkor vágtam rá amikor elfeküdt amikor nem voltam türelmetlen akkor meg is lett.

Nue-t kifektettem ott, mert fixa ideám volt hogy ha minden kristályt szétverek akkor lesz valami, de nem. (illetve nem is vertem szét mindet valszeg)

A pókasszonyos pályán is a nagy pókok dobnak valami fragmentet, arra is azt gondolom számít ha megvan mind, mint a tűz umizuminál, de mivel a pók nem egy nagy durranás így valszeg sok értelme amúgy sincs.

Vörös szamurájt meg szétspammeltem a blokk négyzet kard skillel. Némi rohanás hogy a ki visszatöltődjön. Ronda de finom megoldás volt. Amúgy is kezdem szeretni az ilyen skilleket, a védekezés és valami amúgy is nagy kedvencem.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1697) Deck válasza Tyler Durden (#1691) üzenetére


Deck
titán

Megvan a Sekiro de igazad van darabos és nincs azaz érzelmes mint a Nioh esetben.. Bár tuti végigjátszom de csak mert megvettem. A Nioh 2 lesz fasza :P

A platinához csak 1-2 trükkös trófea van, ha elakadnál véletlenül szívesen segítek :P

PS5

(#1698) Woodslave


Woodslave
nagyúr

azon röhögtem amúgy, hogy én vagyok a nagy yokai vadász, a vörös szamuráj talán mond olyat a mission előtti leírásban, hogy ő inkább nem is jönne ezt intézni, de azért lever mint a xart :D

vagy a tigrisnél van két mágus a mesterninja, de csak kintről szurkolnak hogy meglesz ez Anjin san :C Ezért volt kellemes meglepetés a démon vadász faxi. Ráadásul a szél kard se rossz bár csak kék

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1699) Tyler Durden válasza Woodslave (#1696) üzenetére

Jaja én is néztem, hogy hja már megint egy böszme, azt lekevert egy lángost én meg padló :D Hja én mikor megjelent a segítő, akkor mentem verni a boss-t, párszor meg is haltam, de elég gyorsan le lehetett szedálni. Illetve én mikor levertem, akkor elég csúnyán rám volt aggrózva, a segítő meg csépelte, mint az állat. + mákom volt, mert sokat tolta az extra move-t mikor ilyen kurvanagyot zanyál és pár mp-ig a földön van. Nahh akkor zsákot a fejére és megcipőzni ment :D Itt mondjuk én most katanáztam, tonfával túl közel kell menni, így az esélytelen lett volna.
Bátrabb voltál akkor, mondom ki tudja mennyit kell szívni vele, nem vertem le :I
A pókoktól én is beszedtem a 3 vagy 4 fragmentet, de semmi nem történt, én is azt hittem, hogy ennek is lesz jelentősége, de aztán nem számított semmit..
Én ott tonfa + low stance. CSóri gyerek mellém ütött 2x, utána rámentem és elkezdtem ütni, hiába blokkolt, mert annyival több KI-m volt, hogy egy idő után pár bement neki. Utána elgurulás, védekezés, KI feltöltés és rinse and repeat.

Deck: én is meg fogom venni, de majd csak ha már lement ez a game + GoW + DQ11, szal nem rohanok a boltba (: A japán köntös miatt nekem tetszik, de a harcrendszer a vidik alapján nekem max egy erős közepes.. Itt nekem nagyon bejön, hogy rendesen tudok kaszabolni, sehol egy döcögés. Illetve 1 dolog van, nemtom azt kiszúrtátok e: mikor messze van egy ellenfél a látóhatár szélén kb /pl egy ogre/, akkor annak a mozgása elég darabos, mintha lagolna a játék.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1700) Woodslave válasza Tyler Durden (#1699) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem is ez lesz. Most már nem engedek, semmit nem fogok venni. Van ez, aztán a God of war ha fel tudom venni a fonalat még ez után :D pókember, hzd. Csak hogy a komolyabbakat mondjam, Assassin Origins, valami metal gear, gta 5. A ps plusos játékok ha már nagyon unom magam, szóval Sekiro max 8k-ért használtan :D

és szinte biztos vagyok benne, hogy amikor majd a nioht befejezem (vagy akkor pontosabb hogy abbahagyon) akkor a darks soul 1-2 közül valamelyik olyan árban lesz hogy nem tudok nemet mondani :W

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.