Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#1151) Deck


Deck
titán

Kihalt a topik? Vagy senkise Nioh-zik? :)

PS5

(#1152) sp8787 válasza Deck (#1151) üzenetére


sp8787
addikt

Dehogynem ,nonstop. Most eppen azon vagyok mindenkeppen lassitsam :D a haladast az Abyssban mert mar 900-nal vagyok.

Farmoltam mar Unlimited Arrows bow-kat meg ilyenek.

(#1153) Deck válasza sp8787 (#1152) üzenetére


Deck
titán

Úgy néz ki ketten maradtunk ;]

Ja, akkor mindjárt végzel. Nehéz az Abyss a vége felé már? Gondolom a wotn már megvan neked régóta. Megpróbálok eljutni a napokba odáig :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1154) sp8787 válasza Deck (#1153) üzenetére


sp8787
addikt

En egyszer ezt mar vegig csinaltam, nem csak ezt hanem mindent amit lehet meg tavaly Szeptemberben. Ez most masodik menet nullarol.

Az Abyss az kb. ugy nez ki ,hogy majdnem milyen builded van az elejen(mar ugy az elejen ,hogy olyan 30-tol) kinlodni fogsz es cca 250-ig szintezodnek az ellenfelek onnan mar nem nagyon vagy inkabb semennyire. Odaig kell eljutni ahonnan mar +50 feletti Value Inheritance cuccok esnek.

A lenyeg az ,hogy az elejen a 33-37-ig levo szintet kell tudni gyorsan(anelkul ,hogy egyetlen hajot is megcsinalnal) megoldani. Ha ez megy akkor szinte barmilyen buildet ossze tudsz pakolni ugyani ezeken a szinteken erdemes Defile-olni.

(#1155) Deck válasza sp8787 (#1154) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi azért 2x-er az egészet megcsinálni.

Köszi a tippeket megfogadom! Holnap nyomom is majd ezerrel :D

PS5

(#1156) sp8787 válasza Deck (#1155) üzenetére


sp8787
addikt

Van egy urge a reddit-en akinek 6(!!!!!) karaktere van wotn-n. Na az mar beteg. Mondjuk az Abyss-ban 1-el se haladt meg elore komolyabban de ugy van vele ,hogy ahany buildje van(vagyis ahanyat akar majd a vegere) annyi karaktert csinalt.

(#1157) sp8787


sp8787
addikt

Azert ez igy ebben a formaban eleg durva! :Y
仁王 レベル1で行くNewgame(無間獄編、151階~200階)

Kivancsi vagyok tovabb megy e a vegeig.

(#1158) TIT válasza sp8787 (#1157) üzenetére


TIT
veterán

Mit csinál,hogy észre se veszik?

(#1159) sp8787 válasza TIT (#1158) üzenetére


sp8787
addikt

Catwalking+Suppa

(#1160) TIT válasza sp8787 (#1159) üzenetére


TIT
veterán

köszi a catwalking érdekelt,csak mindig inkább mást fejlesztettem.
A suppa melyik résznél van?

(#1161) sp8787 válasza TIT (#1160) üzenetére


sp8787
addikt

Ugyanugy Ninjutsu.
De azt vagod ,hogy nem ez a lenyeg hanem ,hogy lvl1-en nyomja a joember. :K

(#1162) TIT válasza sp8787 (#1161) üzenetére


TIT
veterán

Köszi.
Azt néztem,hogy 900-at sebez,majdnem mint én.

(#1163) Deck


Deck
titán

Fél off.
Kicsit hanyagolom most a Nioh-t pedig legszivesebben azzal játszanék.. De most kipörgetem a Dark Souls 3-at, kíváncsi lettem rá. Első két boss nagyon könnyű volt. Nioh-ba meg a 2.nál sok száz vagy több halálom volt ;] Persze a lassú játékmenetet megkell szoknom de nem rossz :)

PS5

(#1164) TIT


TIT
veterán

Én most anyázok a dlc bossnál,a százlábúnál,csak rohangálni tudok,kivéve amikor 2-őt lő,de az nem sok idő.

(#1165) Deck válasza TIT (#1164) üzenetére


Deck
titán

Date Shigezane? Maradj a közelébe úgy támadd hátulról, kitérés mikor támad ha meg messze mész tőle akkor is csak kitérés. Hasonló mint az Ogress-nál volt. Próbáld meg párszor és hamar kilehet tanulni. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1166) TIT válasza Deck (#1165) üzenetére


TIT
veterán

Igen az.
Köszi megpróbálom,ha közel vagyok attól félek elkezd kombózni aztán kapút,pedig csak úgy lehet,az a furi,hogy volt már ilyen de valami miatt nem sebzett.

(#1167) sp8787 válasza TIT (#1166) üzenetére


sp8787
addikt

Minden kombo utan tart egy enyhen szolva feltuno szunetet na akkor kell. Ezert is kell viszonylag kozel lenni es nem hasznalni Sloth-ot mert az teljesen felboritja a ritmust.

Keress egy fightot innen es az nezd meg : Whitegoat Abyss

Itt a lista ,hogy melyik levelen talalod meg > Abyss Levels

(#1168) TIT válasza sp8787 (#1167) üzenetére


TIT
veterán

Köszi én is arra gondoltam és elvileg a pihi után ha csapkod nem sebez.
Viszont ha elengedi az LW-t és elkap akkor kampeca.
A srác megcsinálta lv.1-en :)

(#1169) sp8787 válasza TIT (#1168) üzenetére


sp8787
addikt

Nem is az ,hogy megcsinalta hanem van amikor valtogatja ,hogy mikor milyen fegyverrel megy be. Sztem unalmaban vagy nem tudom. Shige-t volt mikor egy fcking Hammerrel nyomta le.

Vagy Haybusha-t is egy ugyanolyan sz*ros Hammer-el. Mondjuk Hayabusha az elegge kihasznalhato mivel folyamatosan blokkol. Na de akkor is ne man.

Egyebkent ha megfigyeled van amitol kimondottan tartozkodik. Peldaul a nehezebb human bossok ha jo vagy akkor Iai loopolhatok hatulrol. Azt sem teljesen egyszeru megcsinalni de ez a joember meg ettol is tartozkodik es csak komboban rakja be az Iai-t.

[ Szerkesztve ]

(#1170) TIT válasza sp8787 (#1169) üzenetére


TIT
veterán

Lehet,most csak ezt a bosst néztem de láttam már máskor is a srácot.
Nekem mondjuk kínai amit írsz sajna :) nem vagyok olyan szakavatott+néha ha meglátom a bosst úgy ledöbbenek,hogy azt se tudom most mit csináljak.

(#1171) Deck válasza sp8787 (#1169) üzenetére


Deck
titán

Többi souls játékot is várod a Nioh 2 kívül?
Jövőre jön ugye a Sekiro és a Code Vein. Ghost of Tsushima-ról meg nem tudni milyen nehézségű lesz.

PS5

(#1172) Djuree válasza Deck (#1171) üzenetére


Djuree
félisten

code vein az messze van souls-tól sajnos, nagyon gyenge...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1173) Deck válasza Djuree (#1172) üzenetére


Deck
titán

Kipróbáltad már? :D Videók alapján tetszik, aztán majd meglátjuk. De mindenhol azt írják pedig az lesz. Persze nem egy Nioh de azért örülni kell az ilyen játékoknak.

PS5

(#1174) sp8787 válasza Djuree (#1172) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk en jobban varom a Code Vein-t mint a Sekiro-t. AMi mondjuk nem nehez mert a Sekiro-t semennyire nem varom. :D

Ha tippelnem kellene a Code Vein-be osszehasonlithatatlanul tobb idot bele lehet majd tenni.Eleve abbon legalabb lesznek buildek,loot..etc. amig a Sekiro valojaban egy sima adventure oszt csokolom.Egyebkent ez a Code Vein nem lesz egyszeru a jobb jatekosok 45 percet kinlodtak az elso bossnal, mar amelyik egyaltalan le tudta nyomni.

(#1175) Djuree válasza sp8787 (#1174) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon gagyi hatást kelt az egész nekem, mintha valami arcade játék lenne nem AAA cím. sekiro is marhaságnak tűnik a 30 méteres ugrásaival. a ghost viszont jónak tűnik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1176) Deck válasza sp8787 (#1174) üzenetére


Deck
titán

DS3-at nyomom de annyira furcsa a Nioh gyors játéka után ez a lassú játék, hogy nagyon nehezen megy :DDD
Idegállapotba vagyok már ;]

PS5

(#1177) Rido


Rido
csendes tag

Üdv!
Azt hogy lehet megcsinálni hogy egymás után bevethető legyen a Guardian Spirit és ha ki is fogy egy pillanat alatt újra betöltsön mint ahogyan az a videóban van?

https://www.youtube.com/watch?v=FKz748Kwe2U

(#1178) Deck válasza Rido (#1177) üzenetére


Deck
titán

Miért akarnád?

PS5

(#1179) sp8787 válasza Deck (#1178) üzenetére


sp8787
addikt

Vszinu azert (ha jol szamolom mivel ketten vannak) , hogy 6szor annyi ideig tartson a bossfight mint kellene. :DD

Egyebkent ha jol nezem akkor minden mas mellett az extraction meg az element shot-ok amikkel viszatolt.

Ettol a videotol amugy majdnem behanytam.

(#1180) sp8787


sp8787
addikt

(#1181) Djuree válasza sp8787 (#1180) üzenetére


Djuree
félisten

nem semmi, bár sok értelmét nem látom mit szenved...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1182) Deck válasza sp8787 (#1180) üzenetére


Deck
titán

Minden cucc nélkül tolja, nem semmi :D

De fura, hogy új hozzászólás van itt a topilba.. ;]

PS5

(#1183) Deck válasza Djuree (#1181) üzenetére


Deck
titán

Lehet, hogy többször végzett már a játékkal és mivel imádja nehezíteni akart rajta ;)

PS5

(#1184) sp8787 válasza Djuree (#1181) üzenetére


sp8787
addikt

Jah bemennek a Susano buildemmel 5 masodperc max oszt kesz. :D

Kivancsi vagyok mennyi ido lesz osszehozni. Annakidejen ray ha jo emlekszem 5 ora probalkozas utan tudta megcsinalni de az egy 210-es build volt ez meg lvl1 es meg naked nyomja RFD100% meg EDR100% nelkul.

(#1185) sp8787 válasza Deck (#1183) üzenetére


sp8787
addikt

Ez a lvl1 runjanak a vege, ezenkivul mar mindent megcsinalt. Jah meg rajta kivul senki mas. :R

(#1186) Deck válasza sp8787 (#1185) üzenetére


Deck
titán

Drukkolok neki, talán még ma össze hozza :D

PS5

(#1187) sp8787 válasza Deck (#1186) üzenetére


sp8787
addikt

Meg lett, nem semmi.

(#1188) Deck válasza sp8787 (#1187) üzenetére


Deck
titán

Lehettél volna te is.. :D

PS5

(#1189) sp8787 válasza Deck (#1188) üzenetére


sp8787
addikt

Muhahahaha, de amugy persze. :D

sokat tudsz egy jatekrol ≠ k*rvajo jatekos vagy

(#1190) Djuree válasza sp8787 (#1187) üzenetére


Djuree
félisten

nem szarral gurigázik. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1191) TIT


TIT
veterán

De olyan mintha sérthetetlen lenne és mitől pirosak?

(#1192) penge111


penge111
addikt

Sziasztok, páran ismernek itt a ps4 topikból. Na, ahogy ígértem elkezdtem végre a Nioh-t. Csak beköszönni jöttem, egyelőre magam próbálom kipuhatolózni a dolgokat, de ha kell segítség akkor majd kajabálok ;]

Amúgy kb. 3 órát toltam bele tegnap este. Már látom, hogy rengeteg óra fog beleszaladni. Amit tapasztaltam, hogy sokkal pörgősebb, ennek ellenére összetettebb a játékmenet a BB, vagy DS részekhez képest. Hatalmas plusz, hogy elhalálozás után nagyon gyorsan tölt be a játék, erre rengeteg példa lesz úgy is a játék során :P
Egy kérdésem azonban máris lenne, a történet egyértelműbb, mint a fenti játékok esetén? Ugye a fenti játékok esetén, a történet láncszemei csak el vannak csepegtetve, elég nehéz összerakni őket.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#1193) Deck válasza penge111 (#1192) üzenetére


Deck
titán

Egyértelmű lesz igen a történet. Nincs több befejezése :)

PS5

(#1194) sp8787


sp8787
addikt

"I apologize for the potential long post, but I need to get something off my chest.

I am a dark souls veteran. And I take extreme pride in what I have achieved in the series. I had completed the dark souls trilogy, demon souls and bloodborne numerous time. I have beaten dark souls 1, 2 and 3 at level 1. I have beaten dark souls 3 without taking a hit. In addition to that, I am a very well known member of the PVP community who has won a few prestigious tournaments held by top-tier souls PVP players. Never once had I doubt my skills in video games.

Until this day.

I started Nioh a week ago. Given by the reception and recommendations of friends, I expect this game to play out like Dark Souls. The logical reasoning in me says that I can beat this in a week, top.

A week later and I still haven't finished the first region."

LOL es ez megy hetente 2 hetente.

(#1195) Deck válasza sp8787 (#1194) üzenetére


Deck
titán

Ez már csak ilyen :D

Van Nioh gyűjtői kiadásod esetleg? :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1196) sp8787 válasza Deck (#1195) üzenetére


sp8787
addikt

Azt sztem csak Azsiabol tudod beszerezni es hat nem tul olcso. De azert lehet mjad rendelek egyet az ebayrol.

(#1197) penge111 válasza sp8787 (#1194) üzenetére


penge111
addikt

Hmm nekem megvolt a Ds1-2, Demon Souls valamint a BB. A polcomon itt van a DS3 Firefade Edition is, lehet hiba volt a Nioht elkezdeni? Gagyinak fogom érezni aDS3-at utánna? Még csak 3 óra van a Niohba, mert időközben konzol nèlkül maradtam, de ma este már új konzollal vágok bele, de elbizonytalanodtam. Lehet gyorsba a DS3-at kellene letudnom?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#1198) Deck válasza penge111 (#1197) üzenetére


Deck
titán

Dehogy fogod. Ne viccelj már ;)

PS5

(#1199) Djuree válasza penge111 (#1197) üzenetére


Djuree
félisten

teljesen más a 2 játék, nem összehasonlíthatóak, hiába valamennyire hasonló stílus.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1200) Deck


Deck
titán

Lehet újra neki állok az egész játéknak elölről. Akkor nem leszek olyan tuningos mint most és megkapom a story videókat is :D
Van aki most is tolja neki? :)

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.