Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#1551) TIT válasza Tyler Durden (#1549) üzenetére


TIT
veterán

Igen megvan köszi,elöször lehet átfutottam rajta.
Viszont a láthatatlanság sokat nem ér.

(#1552) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Aranylag jól viselem a kudarcokat a souks jatekokban. Itt viszont szét bax az idex amikor 45-os szinten egy rohadt 20-as twilightot nem tudok megcsinálni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1553) Tyler Durden válasza Woodslave (#1552) üzenetére

Nekem ma 15 meg 20as volt, simán végigrobogtam rajta. Ellenben tegnap benéztem a 2es sziget térképét, még volt két db sideq, ma azokat is beadtam. Egyik a hajós volt /ott a kodamákat is beszedtem/ illetve a másik a hidas a wave-ekkel. Nagy meglepetésemre a hidas/wave-es első try-ra meglett, igaz a végén be kellett tolnom a z LW-t.
Skillekről meg annyit, hogy egy csomót még én sem osztottam el, elég sok pontom van. 3as szigetet elkezdted már?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1554) Woodslave válasza Tyler Durden (#1553) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Beleneztem.

Na első boss a twilight palyan meglett 0 hit. A 15-ösön én se nagyon haltam mondjuk mindenkit ki akartam nyirni de biztos maradt

Szamuráj áll még.? ;] :D nálam igen

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1555) Woodslave válasza Woodslave (#1554) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ehhez a szamurajhoz nagyon kevés vagyok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1556) Tyler Durden válasza Woodslave (#1554) üzenetére

Én csak végigrobogtam rajta, nem henteltem le mindenkit. Áll, azóta nem mentem neki, szerintem az nem lesz olyan triviális futam :U
Ma este ha lesz időm jáccani, akkor én is nekikezdek a 3as szigetnek, azt meglássuk meddig jutok. Lvl 50 megvan, most pontokat kéne osztogatnom, de ki kell találnom még mire, illetve ugye csomót még nem tudunk unlockolni, mert nincs meg a hozzá tartozó mission..
Statokból mire pakolsz?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1557) Woodslave válasza Tyler Durden (#1556) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Heart skill

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1558) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Komolyan ez a szamuráj elmehetne bármelyik játék főellenségének. 49_es szinten tudtam leverni de lehet nem menne még egyszer

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1559) Deck válasza Woodslave (#1558) üzenetére


Deck
titán

Van aki alapszinten ruhák nélkül végig vitte az egész játékot, Abyys-t mindent :)

PS5

(#1560) Woodslave válasza Deck (#1559) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gondolom. Ha a souls játékokból indulunk ki ahol fáklyával puszta kézzel egy hpval játszottak végig...

Eddig örültem hogy itt sokkal jobban érzem a bossokat de a szamurájt nem nagyon. Tegnap vmi megszallottan meg akartam csinálni. Aztán még levertem a harmadik sziget első bossát. Na az pl. Másodjára ment..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1561) Deck válasza Woodslave (#1560) üzenetére


Deck
titán

Boss neve? :D
Vagy valami ami alapján tudhatom ki. Mert, így passz ;]

PS5

(#1562) Woodslave válasza Deck (#1561) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van aki most jatszik inkább privátban

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1563) Woodslave válasza Deck (#1561) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na :DD jó nap lesz fél háromkor feküdtem le

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1564) Woodslave


Woodslave
nagyúr

amikor az első tartományban voltam feldobott valami 145-ös szintű twilight küldetést. Nyilván akkor nem tudtam hogy ki lehet jönni eszembe se jutott bemenni. De azóta csak a 15 és 20-as van. Azon agyalok azóta is hogy valamit csak benéztem?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1565) Tyler Durden válasza Woodslave (#1564) üzenetére

Nem, teljesen random, hogy mit dob be. Nekem volt már 200 feletti is, nyílván ott 3 mp alatt ölnének meg minket (: Nahh grat a szamuráj leveréshez, dobott vmi értelmes cuccot?
Én tegnap nem jutottam el a gépig, majd talán holnap HO-ban :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1566) Woodslave válasza Tyler Durden (#1565) üzenetére


Woodslave
nagyúr

semmi olyat amit használatba vettem volna. Szerintem mivel 27-es küldetés :O :D :D ezért már vannak jobb cuccaim, de passz ezt se nagyon vágom még. Tanácsotokat megfogadva csak annyit nézek, hogy zöldben maradjak és a legnagyobb védettséget jelentő cucc legyen rajta. A talizmánokat szoktam cserélgetni ha eszembe jut és tudom mivel elementálos szörny ellen megyek.

tegnap a hidat meg a partot is megcsináltam, a hídon megnyugodtam, hogy nem kellett minden halálnál mindenkit leverni sztem elég korrekt ebből a szempontból a játék amúgy

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1567) Tyler Durden válasza Woodslave (#1566) üzenetére

27es de kapják be, ott max a pro-k verik le, nekem annyit nem ért, hogy órákat szarakodjak rajta. Mondjuk nemsokára tervezem, hogy visszanézek hozzá, meglássuk..
Én kékbe vissza akarok menni ami a terheltséget illeti, de jelenleg a warrior of the west 7 cuccánál jobb nekem nem esik. Szal úgy néz ki, egy darabig még ebben fogok pompázni.. Híd nekem nem volt para, ellenben a parton azaz a hajón volt egy létra amin ha felmászol egy szobába, ott egy láda ill egy baltás ember. Nahh a baltás fószer kétszer is megkínált ilyen 1600as ütéssel és szublimáltam.. A vége viszont a partnak se volt durva, igaz addiga megint feltöltődött az LW és azzal henteltem be az ellent.
Talizmánoknál is 2 epicem van, az egyik csak vmi 19es lvl, de nemtom kék vagy sárga magasabb szintűre lecserélni, mert még azok is szarabbak..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1568) Woodslave válasza Tyler Durden (#1567) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem arra a partra gondolok ott nincs hajó. Az is ilyen wave pálya.

A legjobb amrita farmolás meg a umizumi submission pálya volt mire észbe kaptam már 40k-m volt gondoltam ki is mentem egy fragment-el :C (aki tudja azt is tudja nem volt jó ötlet) de aztán még 60-at ki tudtam venni (nem haltam meg sokszor a varjúnál ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1569) Tyler Durden válasza Woodslave (#1568) üzenetére

Én gyakorlatilag még nem farmoltam, ami jött xp az a normál haladás alatt jött. Arról nem beszélek, hogy kurvasokat el is buktam, mert volt, hogy 30-40k volt nálam és mentem előre azt megcsaptak, majd a hullámért menve mondjuk beleestem a vízbe :U Jelenleg szerintem a gear-em nem rossz, illetve a szintem sem, skilleket kell elosztanom és mehet a 3. sziget. Tényleg 3. sziget eddig mennyire volt nehéz neked?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1570) Woodslave válasza Tyler Durden (#1569) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a farmolást idézőjelben értettem mert nem az volt a célom. Csak a madáremberre nem éreztem rá. Próbáltam védekezni, de nekem a dogdeolás jobban bejött.

47-es szinten az első mission már sima liba volt (mármint ahogy ezt ennél a játéknál érteni kell) :D Meg elkezdtem egy submissiont de fél háromkor abbahagytam :W

Azért a szamuráj pár dologra megtanítja az embert arra tuti jó volt :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1571) Tyler Durden válasza Woodslave (#1570) üzenetére

Érdekes én meg mindig dodge-olok, de a tengu ellen nekem a blokk jött be, 1-1 ütése betalált, és ha olyan, akkor attól feküdtem is..
Nahh kiv vagyok, holnap nekiesek én is, ha nem lesz agyhalál melóban, akkor pár órát tudok majd matekolni.
Skill treet elkezdted felfedezni? Kick-et pl melegen ajánlom, illetve nekem a kardrántás is bejött. Ninjutsuból a feltámasztó scroll + medicine man ami tutti, illetve a fire shuriken is tud hasznos lenni.
Meglepő modon onmyo-t egyelőre nem használok

Ezt a fél3-as fekvést nem tudom előadni, fél7kor már teremben voltam. 3 óra alvással magamra borítom a fekpadot :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1572) Woodslave


Woodslave
nagyúr

hát a skill fát szoktam nézni, meg pakolgatok én a kard blokk háromszöget szoktam elvileg bénít. A kardrántást nem nagyon szoktam. Ninjuból méreg ellenit mert pont ott voltam a bányában, meg fire elementet. Nekem így is elég összetett a harcrendszer nem akarom bonyolítani... :D (vagy nem tudom)

Hát megmondom őszintén mai lábazásnak sztem annyi. Kicsit túlzásban viszem ezt a ps4 dolgot úgy érzem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1573) Deck válasza Woodslave (#1572) üzenetére


Deck
titán

Arany középutat találd meg. Velem is volt ilyen de az edzés az első :P

PS5

(#1574) Woodslave válasza Deck (#1573) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja edzés nem marad el emiatt, de tegnap nem főztem, meg az alváshiány azért odabax

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1575) Tyler Durden válasza Woodslave (#1574) üzenetére

Én nálam az van, hogy pl 1 órára le se ülök játszani, mert nem tudok elmélyedni benne. Ami írsz nálam is az van, simán a főzés rovására megy első kanyarban. Most próbálom beosztani az időmet, általában normál melónapokon kapálok 1000L, majd mikor HO van és a meló engedi, akkor tolom ps4et padlógázzal. Hétvégén meg családfüggő, ha van program, akkor nyílván off, ha esetleg nyugi van, akkor szokott 2-3 óra bepattanni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1576) Woodslave válasza Tyler Durden (#1575) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tegnap 8kor elmentem edzeni, fél tizkor otthon voltam, a déutáni max 45 perc gyerekekkel focizást leszámítva szinte egész nap játszottam.. :Y

Este a szamurájt bxtattam, de már 6-tól azt mondogattam magamnak hogy menjél főzni de nem hallgattam magamra. Fél háromkor is csak azért hagytam abba azon kívül hogy elájultam, mert már nagyon rohantam és nem akarom elkapkodni azért. Legalább az új pályákat elsőre igyekszem teljesen felfedezni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1577) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ennyire ne feszüljetek rá Tachibanára, a harmadik régió teljesítése után visszajöttök és helyrerakjátok :) Csakhogy menedzseljem az elvárásokat: lesz több, nála sokkal rosszabb duel a játékban :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1578) Deck válasza Kai_Rong (#1577) üzenetére


Deck
titán

Nem lehetetlen. Öcsémnek sikerült, nekem nem. Énis később mentem vissza.

PS5

(#1579) Woodslave válasza Kai_Rong (#1577) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én ráfeszültem.a többi addigi bosshoz képest annyira overpowered hogy nem hittem el. Mondom most ne azokból induljunk ki akik puszta kézzel leverik a souls játékok főbossát nulla hittel.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1580) Deck válasza Woodslave (#1579) üzenetére


Deck
titán

Öcsémse olyan. Első souls játékba volt. Mégis meglett neki. Nekem nem.. :D

PS5

(#1581) Woodslave válasza Deck (#1580) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerencse vagy nagyon ügyes. Esetleg mindkettő :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1582) Deck válasza Woodslave (#1581) üzenetére


Deck
titán

Mondtam neki nem lehet megcsinálni még hagyja ott.. Néztem nagyot :O

PS5

(#1583) Kai_Rong válasza Deck (#1578) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Tudom, hogy nem az, nekem is meglett anno, mert én sem akartam továbbmenni a második régióba, amíg ki nem pipáltam azt a submissiont :D De aztán később visszatértem farmolni őt a smithing textekért, és rájöttem, hogy az eredetileg eltöltött 2 és fél óra, amit elpocsékoltam rá, a nettó önsz.patás kategória volt :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1584) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na ezzel a 3-as tartomannyal ki van a faxom. Komolyan... 53-as szinten vagyok de a 4x pálya végén a fehér szalagossal semmit nem tudok kezdeni 6 koponya rohangalok mint a hülye. A második küldés palya ogre utan ninja ogre meg ez a qrva :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1585) Deck válasza Woodslave (#1584) üzenetére


Deck
titán

A "jégkirálynő" pályáján vagy akkor :D

PS5

(#1586) Woodslave válasza Deck (#1585) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De legalább tudok főzni meg aludni :D kicsit sok most ez nekem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1587) Deck válasza Woodslave (#1586) üzenetére


Deck
titán

Pihenj rá. Mindenkinek másik boss amúgy a legnehezebb benne. Bár a legnehezebbek a DLC-kben lesznek nyugi.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1588) Woodslave válasza Deck (#1587) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De ez nem a boss még csak azok a fehér szalagos boszik

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1589) TIT válasza Woodslave (#1588) üzenetére


TIT
veterán

Ja azok engem is idegeltek,amelyik odahúz+megbénít,de a dlc-be durvábbak lesznek a zsiráfok+seggrázósok.

(#1590) Deck válasza Woodslave (#1588) üzenetére


Deck
titán

Emlékszem mikor neki álltam a Nioh-nak..
Semmit se használtam ami fogyó eszköz volt mert féltem, hogy sokszor halok meg és elfogy.. :D
Az első Japán pályát nagyon sokszor kezdtem elölről, én voltam a világ legboldogabb embere mikor eljutottam egy shrine-hoz. Onryoki-ig többször csináltam meg azt a pályát mivel nem tudtam, hogy vannak rövidítések ha kinyitom a kaput és levághatom az utat.. Hehe :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1591) sp8787 válasza Woodslave (#1588) üzenetére


sp8787
addikt

Az megvan ,hogy itt a blokkolas az egyik legfontosabb dolog?

(#1592) Woodslave válasza sp8787 (#1591) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úgy érted ennél az ellenségnél vagy általában a játékban?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1593) sp8787 válasza Woodslave (#1592) üzenetére


sp8787
addikt

Ennel is meg ugy a jatekban is. Ha feled dobja a szalagot azt siman lehet blokkolni.

(#1594) Woodslave válasza sp8787 (#1593) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbáltam de amikor +5 koponya szeretget nehezen ment :D Rápihentem ma nem hagyom magam :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1595) Deck válasza Woodslave (#1594) üzenetére


Deck
titán

Kezd a koponyákkal. Azok elég könnyűek, azta a fegyvered is olyan buffot kap.

PS5

(#1596) Woodslave válasza Deck (#1595) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen, csak a legjobb amikor - bár nem tudom mennyit számít vagy itt hogy működik - pont olyan koponyák vannak (nem itt) mint amilyen a nagyobb szörny. :D Jól bebuffolom a kardot a koponyán olyan elemmel amire nem annyira érzékeny. itt nincs ilyen mert van tűz és víz is.

Írtam már nekem ezek a helyzetek kezelése a nehéz amikor van egy nagyobb meg pár koponya esetleg egy íjász.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1597) Deck válasza Woodslave (#1596) üzenetére


Deck
titán

Koponyákkal kezd mindig, válaszd le őket ;)
Kíváncsi leszek mit szólsz majd a játék vége felé a Grand Tournament pályához :P

PS5

(#1598) Woodslave válasza Deck (#1597) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom meghalok 100x és gyűlölni fogom a játékot és magamat hogy ennyire xarul játszok ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1599) Deck válasza Woodslave (#1598) üzenetére


Deck
titán

Csak szeretnéd, hogy ennyi legyen.. ;]

PS5

(#1600) Woodslave válasza Deck (#1599) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :D ha eljutok oda.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.