Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#451) sp8787 válasza Djuree (#450) üzenetére


sp8787
addikt

320+137 a legnagyobb ,legalabbis nekem, eleg sokat jelent a +.

Dehogynem ad, azokat is meg kell csinalnia Bronzhoz. Csakhat ugye az mostmar konnyebb.

A ket legegyszerubb Dual -> Masterswordsman+Tate, Katana -> Obsidian+Tate

(#452) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Érdemes ezt a videót is végignézni, nagyon jó ötletek és tanácsok vannak benne. Persze nem kezdőknek való, inkább haladóknak. :D Jó a srác, jól magyarázza és rengeteg igényes souls végigjátszása is van még.

(#453) sp8787 válasza BOBAKILL (#452) üzenetére


sp8787
addikt

Nem neztem vegig megmondom oszinten mivel semmi ujat nem fog tudni mondani, csak az elejet es ott ha jol ertettem a Defile-olasrol volt szo.
Na annak egy lenyege van ez Abyss has 3 sets of grace patterns that rotate every floor, repeated every 4th!

Vahogy igy nez ki az egyszeru math hozza:
• 1st - futsunushi new sets: magatsuhi / izanagi / kushinahime / okuninushi / sukinahikonas / takeminakatas (divide floor number by 3 if result is X.333) (Example: floor #187/3=62.333)

• 2nd - new sets: ame-no-uzume / ninigi / omoikane / sakuyahime / sarutahiko / tajikarao (divide floor number by 3 if result is X.666) (Example: floor #74/3=24.666)

• 3rd - old sets: Susano, Amaterasu, tsukuyomi, kagu (fire) wind, water, earth and lighting. (divide floor number by 3 if no decimal; X.0) (Example: floor #639/3=213.0]

Jump into a floor that gives the grace you want (example: Susano; start on floor 93 defile the items immediately then clear floors 93, 94, 95 and then clear and leave on floor 96).

Tehat az a lenyeg ahol kijossz es elotte legalabb 4-el menj be. Cca ennyi
Ja es nem 1 vmit forgeolsz es defileolsz hanem egy rakattal. De pl. van amit nagy mennyisegben nem tudsz forgeolni. Pl. Bloodstained Cleaver * Moonlit Snow. Na akkor johet a jo oreg savescum es az imadkozas ,hogy pl. ami a vegen kijon az Susano legyen.

[ Szerkesztve ]

(#454) Djuree válasza sp8787 (#451) üzenetére


Djuree
félisten

Az obsidian az az ebony igaz?
A tate armort honnan lehet farmolni?
Vegyesen ajánlott a tate meg a master swordsman armor használata? Vagy külön külön is jo?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#455) sp8787 válasza Djuree (#454) üzenetére


sp8787
addikt

Igen Samurai from Dark Lands.
3(4) Obsidian + 4(5) Tate

A Master Swordsman az valojaban SOTC build mivel dualnal sok mas ertelmes skill nincs ezert max 3(4) darabnak van ertelme vagy esetleg 4(5)-nek.
3(4) Mater Swordsman + 3(4) Tate vagy 4(5) Mater Swordsman + 2(3) Tate

A Tate-nek a text-jet a Return of the Gourd-nal tudod farmolni. Vagy farmolod magat az armort revenantoktol. Sztem eleg sokan hasznaljak az nem nagy gond.

[ Szerkesztve ]

(#456) Djuree


Djuree
félisten

ez az abyss h működik?
elmentem gyors a lvl7-ig, de kiléptem.
hogy lehet defile-olni? vagyis mi értelme?
meg mik azok a csónakok? nem mertem elmenni egyikkel sem. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#457) BOBAKILL válasza Djuree (#456) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nemrég linkeltem egy videót, abban pont ezekről van szó. Nézd meg. ;)

(#458) Djuree válasza BOBAKILL (#457) üzenetére


Djuree
félisten

Megnéztem köszi, kiokosodtam. :)

Egy 200+12 es fegyobol milyet csinálna? Elejétöl kezdeném az abysstot.
Gondolom ethereal nem lenne, még csak wotd ban járok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#459) sp8787 válasza Djuree (#458) üzenetére


sp8787
addikt

Vhogy igy nez ki, legalabbis en igy szamoltam vissza annakidejen:
0-100 +45
100-200 +55
200-300 +65
300-400 +75
400-500 +85
500-600 +95
600-700 +105
700-800 +115
800-900 +125
900-999 +135

1-5 Way of the Samurai.
6-10 Way of the Strong.
11-15 Way of the Demon.
16-30 Way of the Wise.
31+ Way of the Nioh itt kezdodik az Ethereal

Ebben van egy rovid leiras az Abyss-rol : The Handy Nioh Guide

Ez is marha hasznos, meg a chat-es kollegak allitottak ossze : NIOH - Abyss Mode - Floors/Bosses/Debuffs Guide

Az Abyssal sztem csak a vegen erdemes foglalkozni. En kb. ugy csinaltam ,hogy mentem 80-100 szintet es utana mindig kijottem es akkor upgradeltem.
Olyan 50 korneyeken kapja meg az ember a Hammert es 200 kornyeken vagy 100 mar nem emlekszem a Frolicking Kabutot amikkel 1 Soulmatch-el lehet felhuzni mindent olcson.

A hajok a Status Ailment-ek ezekbol van olyan amit nem art ha megcsinalsz.
Vagy pl. ha ki aakarod farmolni a letezo osszes smithing text-et azt a legegyszerubb a 4-es szint Torpor hajonal. Ott az Iga Escape jon be de valtakozo indulassal. Savescum-elsz egy ideig es egy olyan helyet hasznlasz ami kozel van Hanzo-hoz. Na onnan kezdve farmolod Hanzot olyan 8 orat es az osszes textet ki tudod farmolni/ Mondjuk nekm csak 99.5% van amit nem is ertek mert mikor kifarmoltam plusszba a Crimsont akkor felment a 99.5 99.5-re.Vicces :)

[ Szerkesztve ]

(#460) Djuree válasza sp8787 (#459) üzenetére


Djuree
félisten

Köszi, ez hasznos volt. A crimsont vajon akkor is dobja hanzo ha nem volt elörendelve a játék? Mert tudtommal azok megkapták azt az armort bonuszként...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#461) sp8787 válasza Djuree (#460) üzenetére


sp8787
addikt

Na ez az ,hogy nem Hanzo dobja hanem Sanada az utolso DLC-ben. Meg pl. a Mariner set is csak akkor jon ha mar a Way of the Nioh joreszet megcsinaltad. Ja es meg van egy jo par dolog aminek nincs sehol textje egyebekent.

Mondom nekem meg volt 99.5% utana kifarmoltam a Sanada-t es fement 99.5%-ra. :Y

(#462) Djuree válasza sp8787 (#461) üzenetére


Djuree
félisten

akkor amit írtál hanzo ott minden textet dob, csak ezeket a dlc-seket nem?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#463) sp8787 válasza Djuree (#462) üzenetére


sp8787
addikt

Igen ha ilyenekre gondolsz mint Tatenashi,Kamewari...etc. kb igy nez ki Nioh Farm: Hanzo in Abyss for smithing text
En az atellenes Shrine-tol csinaltam de ez a fenti jobb ha plunge attackolni akarod.

De ehhez ,hogy gyorsan menjen nem art a magas Itemdroprate, az Earthfolding meg ugye ha tudod OHKO-zni.

[ Szerkesztve ]

(#464) sp8787 válasza Djuree (#462) üzenetére


sp8787
addikt

Na talaltam egy reszletesebb videot : Nioh:How Farm all Smithing text in game

Meg ezt is beakartam mar regebben linkelni. A Way of the Nioh-hoz hasznos.
Set Combinations

[ Szerkesztve ]

(#465) Djuree válasza sp8787 (#464) üzenetére


Djuree
félisten

már nincs hanzo, áldozatul esett egy peccsnek. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#466) Djuree


Djuree
félisten

Tegnap másfél orát probálkoztam wotd-on leverni hundred eyest de nem ment, pedig volt már h csak 20% hpja volt.
Nem tudok itt tovább fejlödni, 200+14es körüli cuccaim vannak, de jobb nem esik sehonnan sem.
Majd ma is probálkozok...van valami tuti tipp esetleg? Spear a fegyom, a pörgéssel probálom, h a kis szemeket gyorsan leöljem, de valamivel mindig eltalál. A living weapon nem tart sokáig sajna.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#467) sp8787 válasza Djuree (#466) üzenetére


sp8787
addikt

Gondolom meg mindig Red Demon-ban vagy. Most gondolj bele abba ha nem jott volna ki az utolso 2 DLC es ugy kellene tovabb menned a Dragon of the North-ba. Mennyi eselyed lenne a Date csalad vagy Maria ellen ha 100 Eyes ilyen nehez??!!

100 Eyes az kb. annyi ,hogy befutok moge 2 Titanic Strength vagy 1 Moonlit Snow es bye bye.
Tate ,Obsidian,500 Life Tate Chestpiece, Todo klan ....etc. es gyakorlatilag mission invicible.

[ Szerkesztve ]

(#468) sp8787 válasza Djuree (#465) üzenetére


sp8787
addikt

Biztos? Kipecseltek ezeket a minobossokat az Abyssbol? Nehezen hiheto

[ Szerkesztve ]

(#469) Djuree válasza sp8787 (#468) üzenetére


Djuree
félisten

Hát nekem nem volt ott, meg utánaolvastam, volt aki probálta 28x és egyszer se volt ott. Lehet csak nagyon nagyon ritkán van ott?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#470) Djuree válasza sp8787 (#467) üzenetére


Djuree
félisten

Hát sajna se axe se odachim nincs. :(
Menni fog ez így is, csak probálkozni kell még. Érdekes a 3 clone kellyt elsöre levertem pedig az nehezebb mint a boss általában. :D
Bár szerencsém volt mert beragadtak egy ideig...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#471) sp8787 válasza Djuree (#469) üzenetére


sp8787
addikt

Annakidejen 1 oran at savescum-oltam ,hogy az palya jojjon be amit en akarok. Mivel van amikor a Grand toutnament-es meg van amikor az Iga Escape de 2 Ninja-val vagy az Iga Escape de tavoli shrine-al jon be.
Megmondom oszinten nem tudom kipeccseltek e de ha tippelnem kellena akkor nem. Ennel sokkal nagyobb marhasagok meg mindig benne vannak.

(#472) sp8787 válasza Djuree (#470) üzenetére


sp8787
addikt

Menni fog az. Egyebkent a wotd vege fele volt az amikor eloszor ellotem a Book of Reincarnation-t ,hogy legyen vegre egy epkezlab build-em. A masikat azt a wotn-nal kellett elloni mivel az utolso dlc megboritotta a dolgokat rendesen.

(#473) Djuree válasza sp8787 (#471) üzenetére


Djuree
félisten

akkor nekiállok párszor bemegyek lehet, hátha beadja hanzot.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#474) Djuree válasza sp8787 (#472) üzenetére


Djuree
félisten

na meg a skillek a fegyvereknél. spearrel csak a közepes állás erős támadását spammelem, 3 előre szúrás, mindenhova jó volt eddig, messzire elér és megfelelően erős, mind hp-t mind ki-t eléggé eszi. de jó lenne már valami jó skillt is használni mert ez csak 1 ellenség ellen jó, ha többen jönnek meg vagyok lőve, pl. 100 eyesnál.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#475) sp8787 válasza Djuree (#474) üzenetére


sp8787
addikt

Spear-el nagyon minimalis tapasztalatom van/volt. Amikor meg csak az elso DLC volt kinn akkor volt egy idoszak amikor mindenki Divine Umbracite-re vadaszott mivel azt akkor meg nem lehetett csak dropbol megszerezni.

Na akkor summonolt meg egy spear playa(nem is tudom minek, sztem unatkozott) de vmi brutalisan tolta. Foleg Tornado-t meg Spearfall-t. Ezutan csinaltam en is egy buildet/geart ,hogy kiprobaljam kb. ennyi az ossz tapasztalatom.

(#476) atainprison válasza Djuree (#474) üzenetére


atainprison
senior tag

Omnyo varázslatokat mennyire használsz? Azok nekem rengeteget segítenek.

(#477) Djuree válasza atainprison (#476) üzenetére


Djuree
félisten

használok. főleg sloth, meg weakness meg ilyenek, ami leveszi a ki regenerálódást az ellennek.
de itt a sloth se sokáig marad már rajta, pár mp után leesik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#478) atainprison válasza Djuree (#477) üzenetére


atainprison
senior tag

Igen, a sloth egy idő után már nem nagyon használható, de azért van jópár, ami rengeteget segít (én pl. csak ezekkel tudtam megcsinálni Nine-tale + Hideyori párost):
- devigorate talisman
- weakness talisman
- steel talisman
- pleiades talisman
- extraction talisman

Plusz a ninjitsuból a Quick-change és a Power Pill.

(#479) sp8787 válasza atainprison (#478) üzenetére


sp8787
addikt

A Steel-t csak akkor hasznalnam ha Carnage-t is hasznalnek mivel leszedi a Carnage debuffjat.
A Protection sokkal jobb. Carnage , Steel, Protection sorrednben.

Amugy is a sorrend vhogy igy nez ki Leeching > Rage > Carnage > Powerpill

A pleiades + extraction az jo es emelle nem art/kell a Kabutora az Increase Attack Amrita plus az cannon-ra az Amrita earned mag a Fire Damage.......etc.

blahblahblahblahblahblahblahblahblahblah

[ Szerkesztve ]

(#480) Djuree


Djuree
félisten

ha living weapont használok, a kristályokkal bármeddig fent tarthatom az állapotot, ha van elég az inventoryban? vagy van valami limit h hányat lőhetek el közben?
100eyes-t akkor kinyírnám így, végig LW-ben. van elég kristályom...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#481) atainprison válasza sp8787 (#479) üzenetére


atainprison
senior tag

Én még csak a wotstrong felénél tartok, szóval még Leeching, Protection, stb nem kell. Majd később biztos jól fog jönni, most egyelőre még húzom kicsit az omnyot, hogy több varázslatot tudjak használni.

[ Szerkesztve ]

(#482) sp8787 válasza Djuree (#480) üzenetére


sp8787
addikt

Na az infinite LW az amit mar tenyleg regen kipeccseltek. Regen a Fanatic set-e...l etc. ezt siman meg lehetett oldani. Raadasul a Critical effects-eket is kinerfeltek de ettol fuggetlenul meg mindig az a legerosebb.
Ezt pedig a Tenacity miatt van es a Tenacity az ami miatt Kato-t kell hasznalni ha minel tovabb fen akarod tartani a a LW-t. Meg ugye az extraction es egyeb amrita earned-ek...etc. Plussz a Pleiades megnoveli az Amrita Gauge-ot......etc.

Lenyeg a lenyeg kb. egyszer tudod visszatolteni pl egy Large Soulstone-al.

(#483) sp8787 válasza atainprison (#481) üzenetére


sp8787
addikt

Viszont ha megvan a Carnage akkor azt hasznald a Power Pill helyett mivel 2 nem mehet egyszerre es a Carnage joval erosebb. Csak arra figyelj ,hogy ha nyomtal egy Carnage-t akkor utanna nyomj egy Steel-t ,hogy a Defense debuffot leszedd.

(#484) Djuree válasza sp8787 (#482) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, máris sokat tanultam, érdemes volt felkelni. :DD :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#485) sp8787 válasza atainprison (#481) üzenetére


sp8787
addikt

Elfelejtettem mondani ,hogy van am meg egy dolog ami miatt a Carnage jobb mint a Power Pill.
Megpedig azert mivel Status Ailment-nek minosul igaz a Steel-el nemhogy leszeded de magat a Steel-t is felrakod.

Namarmost ha gatyara(Hizayoroi)-ra rarakod pl. temper-el a Status Ailment suffered Increase Attack-ot akkor egy buffal 2 buffolsz valojaban. Vagy ha meg valahova rapattinthatod a Zero Ki Bonus Increase Attack-ot. A Kabutora meg rarakod a Bonus From Amrita Absorption Increase Attack-ot.
Es akkor egy Boss fight elott csapkodsz egy ideig ,hogy lefogyjon a Ki-d majd elpattintasz egy Spirit Stone-t ezutan Carnage majd Steel.
Ez gyakorlatilag azt jelenti ,hogy Canhage+SAD+ZK+AB=4 plusz Attack buffal megy be a fightba.

Pont ezert jo a Rage is mivel raadasul erosebb a Carnage-nel es ugye nem Talisman tehat barmikor tudod triggerelni raadasul a Rage is Status Ailment-nek minosul. Ha van egy ures fegyver hely a build-edben akkor erdemes egy Axe-et betenni oda csak a Rage miatt es meg raadasul az Axe-re lehet Rage Extension 30%-t temperelni. Triggereled a Rage-et majd fegyvert valtasz is indulhat a moka.

Valojaban a Way of the Demon full Tatenashi-ban 2 teljesen tetszoleges fegyverrel siman megcsinalhato csak egy par dolgot optimalizani kell.

[ Szerkesztve ]

(#486) atainprison válasza sp8787 (#485) üzenetére


atainprison
senior tag

Kb. a felét nem értettem annak amit írtál :D .
Még nem craftoltam egyáltalán a játékban, csak azt használtam, ami esett. Majd, ha már úgy érzem, hogy az kevés, akkor beleásom magam a témába.

(#487) Djuree


Djuree
félisten

living weapont próbálgatom.
melyik első és másodlagos szellemet ajánlod?
tűz sebzéses kellene ha van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#488) Djuree


Djuree
félisten

Wotw ban vagyok, de hiába ölöm a revenantokat, nem esik ethereal belölük, pedig van náluk. Meg a sima ellenségek se dobnak. Valamit rosszul csinálok?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#489) sp8787 válasza Djuree (#488) üzenetére


sp8787
addikt

Nem, ez ilyen es nem csak a wotw-ban de meg a wotn-ban is nagyon alacsony az ethereal droprate.
A revenantok 3xDFR-et dobnak altalaban az Ethereal gear helyett.

(#490) sp8787 válasza Djuree (#488) üzenetére


sp8787
addikt

Gondolj bele ,hogy amikor meg nem volt Defile-olas 1.5 hetig farmoltam a Return of the Gourd-ot egy Susano Kame-wari Shibata's Kabuto-ert meg egyeb cuccokert. Utana kijott az utolsa DLC meg az Abyss.

Akkoriban minden nap csoportos farmolas volt pl. Futsunushi Iai Katana-ert.

(#491) Djuree


Djuree
félisten

Sanada crimson textjét nem dobja senki?
Mert valahol azt irják csak az elörendelöknek volt. Nem tudom a textet dobja e sanada yukimura a 2. Dlcben ha nem voltam elörendelö. Kéne nagyon.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#492) sp8787 válasza Djuree (#491) üzenetére


sp8787
addikt

Nioh: All Smithing Texts

DLC3
Sanada Crimson Set - Drops from Sanada Yukimura in Unyielding Hellfire

(#493) Djuree válasza sp8787 (#492) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#494) Djuree


Djuree
félisten

erről a temperingről van valami bővebb leírás? azt se találom hogy lehet elérni. wotw-on van egyáltalán, vagy csak wotn-on?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#495) sp8787 válasza Djuree (#494) üzenetére


sp8787
addikt

Van az sztem meg way of the samurai-on is. Ha van barmelyik tier-u umbracite-ed akor mar el tudod erni.

A Reforge screen-nel megnyomod a Haromszoget. Attol fuggoen milyen magas tier-u umbracite-ed van annal tobb lehetoseg van nyitva. Tehat pl. ugyan nincs semmilyen alacsonyabb de van Divine akkor mar az osszes opcio nyitott.

Maga a Tempering nagyon egyszeru. Kivalasztod melyik slot-ot akarod melyik tulajdonsaggal felulirni.

Umbracite-et a napi twigligh-ok adnak, plusz Random Encounter-ben esnek meg plusz az Abyss-ban esik rengeteg de csak a magasbb szinteken.

Umbracite kimelo modszer: Ha 3 slot-ot reforge-olsz akkor a Temperingnel valtoznak a feljanlott opciok.
Tehat bemegy a Temperingbe es ha nincs kozte amit akarsz akkor kijossz es 3 slot-ot reforge-olsz majd visszamegy a Tempering-be. Arra kell figyelni ,hogy olyat reforge-olj ami nem utokzik vagy eppen pont olyat ami utkozik.

Egyszeru pelda ha CCD 20-at akarsz es van a feygvereden egy CCD16 es nem ajanlja helyette a 20-ast akkor siman azt a slot-ot is reforgeolhatod.

Innen nagyjabol meg tudod nezni mi az ami utkozik es mi nem.
Nioh Reforge Table

[ Szerkesztve ]

(#496) Djuree válasza sp8787 (#495) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#497) snake78


snake78
tag

Sziasztok!
Tudna nekem abban valaki segíteni, hogy lvl 127 es ninja buildnal
Melyik ninja skilleket érdemes fejleszteni ?
Most végeztem az alap játékkal és van meg 39 pontom amit nem osztottam szét
A dlc meg 150 tol indul
Van meg dojo is hatra csak mi az amit érdemes használni
Előre is köszönöm

(#498) snake78


snake78
tag

Sziasztok!
Újra szeretném osztani a pontokat és egy ninja buildet készíteni
Tudnátok ebben segíteni ?
Mire és mit kellene fejleszteni
Jelenlegi karakterem 145 de nem vagyok vele elégedett
Segítséget előre is köszönöm
Lassú, keveset sebez
Ha lehet egy igazi ütős ninjat szeretnek készíteni

[ Szerkesztve ]

(#499) sp8787 válasza snake78 (#498) üzenetére


sp8787
addikt

Vegulis mi lenne az a Ninja build? Kunai build?
Sztem nincs olyan ,hogy ninja build.

[ Szerkesztve ]

(#500) snake78 válasza sp8787 (#499) üzenetére


snake78
tag

Most kusarigamaval vagyok és dupla karddal
A kusarigamat szeretném megtartani és sima kardra cserélni
Kínai, suriken, firesuriken megvan
Tetszenek csak kevés a sebzes 200 körül mozog ami az alap játékban is gyenge volt (bosszantani ok ) de a dlc Ben semmi
A kusarigama is olyan 600-700 körül sebez
És a 150 alatti karakteremnek a dlc s küldetések ,amik most 170 felettiek, kevés
Gyengének érzem magam olyannak, mint amikor elkezdtem a játékot

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.