Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#1751) sp8787 válasza Tyler Durden (#1749) üzenetére


sp8787
addikt

Semmi extra az csak egy sima egy DN+Izanagi ahogy nezem.
Kb ezek az endgame buildek: Select Set Comparisons

(#1752) Tyler Durden válasza Woodslave (#1750) üzenetére

Miert lenne csalas? Szerintem az kozel sem olyan imba dolog, mint pl a sloth.

sp8787: thx! Ami a vidiben van az amugy hh ekkora durvakat sebez? Kicsit hihetetlen szamomra ahogy irt.. A linket koszi :R

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1753) sp8787 válasza Tyler Durden (#1752) üzenetére


sp8787
addikt

Nem olyan nagy az egyebkent. A DN Thruth bonusz amugy eleg durva, nalam ez a DN amugy kimarad se kinezetre se papirugyileg marhara nem tetszik.

Lehet am akkorat sebezni ,hogy ki sem tudja irni normalisan csak 999.999. Amugy a Gameplay Records-ban benne van mekkora az eddigi legnagyobb utesed ott megnezheted.

Pl meg a patcheke elott 5.254.492

A peccsek utani az EZ

Egyebkent ezek sem fullra huztottak ha jol nezem.

[ Szerkesztve ]

(#1754) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Eddig is tetszett a játék. De komolyan mondom az 5. Tartomány 2. pálya magában mindent megért. Két boss abszolút hozható de azért kellett figyelni. Imadtam az egészet

A másodiknál még a lw-ről is majdnem elfelejtkeztem annyira belemerültem.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1755) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na gondoltam hogy az utolsó palyaig csak beetetés ez :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1756) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na meg is van. Maradt még két sub ahogy nézem egyikben két tengu hát köszi :D

Ez az ötös parádés ezzel a nioh az élre ugrott nálam :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1757) PETEE78


PETEE78
senior tag

Nem értem... nem dob a temper Familiarity A-t, és a roll se ad magasabbat. A namin a ccd hogy a francba tornászom magasabb értékre? Gyűjtöm a framgmenteket, roll, aztán majd bedobja a magasabb A-t?

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#1758) Woodslave válasza PETEE78 (#1757) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az milyen komoly, hogy két hete játszok a játékkal minden nap több órát, de egy szót nem értek abból amit leírtál :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1759) sp8787 válasza PETEE78 (#1757) üzenetére


sp8787
addikt

Nem art ha magasabb tier-u Umbaracite-ed is van mert feljebb hamarabb beadhatja.
Amugy amit beraktal arra egyszerubb lett volna egy CCD20-at inheritelni.

Amugy keves umbracite-el ugy tudsz sporolni ,hogy 2 slot-ot reforge-olsz majd visszamegy a temperbe es megnezed mit adna majd ujra...

(#1760) Tyler Durden válasza Woodslave (#1758) üzenetére

Ez a kovacsolos buli nekem is total oskod, de szerintem meg nem is kell vele foglakozni. Olyan gyorsan cserelodnek az itemek, hogy nincs ertelme pimpelni rajta. Jol elhuztal bakker, heten nem is tudom, mikor tudok fuggeni :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1761) Woodslave válasza Tyler Durden (#1760) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kár mert jó lenne dumálni róla ha már játszani nem tudok melóban.

Megoldás nem kell annyit aludni ;]

Amúgy te megcsinálod/megcsinálnád a twilightokat amiket bedob. Tegnap 15-ös blessed village volt, bementem 85-ös szinten, de arra gondoltam ezzel már nem fogom tölteni feleslegesen az időt, meg az aréna szerű nagyon szivatós submissionoket is valszeg skippelem egy időre. Nem bánom ha kihívás egy pálya, de feleslegesen nem szopatom magam.

Tegnap sikerült párszor parryzni egy kardos mobbal meg tudtam csinálni (alkalmanként :D ) amit a youtube vidin Thaciva. Parry, hátbaszúrás, földön leszúrás kardrántás. Annyira jól nézett ki de továbbra is teljesen feleslegesnek találom legalábbis amennyire nekem megy. Kuriózumnak, látványnak elsőrangú de alkalmazása nagyon eshetőleges és kockázatos (meg felesleges)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1762) PETEE78 válasza sp8787 (#1759) üzenetére


PETEE78
senior tag

igen a pennys roll az megvan :)

Lehet jobban járnék, ha egy olyan namit keresnék amin alapból nem ez a rögzített fő tulajdonság, hanem vmi teljesen más? Azóta is a hídon farmolgatok, de sztem lassan nekiesek a küldetéseknek. Amúgy 11x es szinten vagyok és ezen a nyomi hídon kb 150 es a max akikkel lehet zúzni, és max 1-2 van ami 200-as vagy feletti. Szóval nem nagyon dobnak jó cumokat, viszont betörni, meg kesztyű attakra, pénztárca tömésre megteszi.

A FAM A-t akkor is bepörgetem, ha hitelt kell rá felvenni :D

You are being revived

(#1763) PETEE78 válasza Woodslave (#1758) üzenetére


PETEE78
senior tag

én is innen tanulgatom... :) Sztem első végigjátszás alatt nagyon nem érdemes a kovácsnál ügyködni, mert nagyon viszi a pénzt.

You are being revived

(#1764) Tyler Durden válasza Woodslave (#1761) üzenetére

Igyexem, csak a hétvégék is mikor teltházasak, akkor nehéz függeni. Aludni meg kéne, reggel fél7kor terem volt, megnyitottam a hetet :D
Nem, csak azokat amik a szintemhez közel vannak, amit te is írsz ilyen 15-25-40 kaliberűre szerintem nem éri meg bemenni. Most hétvégén nekem 90 meg 145 volt asszem a 2 szint, azok meg még nem voltak unlockolva, így kimaradt. Múltkor asszem írtam is vmi twilight cuccot megcsináltam ami szintközeli volt.
A parryt szerintem baromira be kell gyakorolni, azt most még én sem eröltetem. Viszont a kardrántást szerintem simán tudod tolni és elég sokat számít, mert bitangot sebez az ellenfeleken. Amúgy tegnap nekiálltam a 2. main mission-nek a 4es tartományban. Nahh most kezdtem érezni, hogy keveset sebzek. Húztam a tonfát meg a dual katanát, de annyira csirkék a fegyók, hogy fél órát kell ütnöm egy mobot. Megnéztem katanával, és érezhetően több ütés kell azzal is, szal pimpelnem kellene a gearemen (:
Tényleg végig értél az 5ös tartományon is?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1765) Woodslave válasza Tyler Durden (#1764) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen. Tényleg eddig a legjobb volt. Kicsit gyanús is hogy elég könnyű (mármint nioh viszonylatban) mármint lehet haladni nem halok meg úton útfélen. Mondjuk az utolsó az elment volna egy normális játék utolsó pályájának a fő bossal, vagy még berakták volna utána a varázslót. Komolyan el se tudom képzelni ezek után mi lesz, de nem is akarok utána járni azt se akarom tudni hol tartok.

Az 5-ösön egy subot hagytam ott a már említett két tengus... Van ott egy ágyú egyszer az egyiket meglőttem de erre utaltam korábban hogy feleslgesen nem szívatom magam.

A 6-on egy subot csináltam, egy ismerőst kell levágni szerencsére nem egyedül (mármint gépi segítség nem coop) A fő missonbe nem fogtam bele mert éjfél volt és tudtam hogy akkor megint nem alszom

Mondjuk elég nagy a bossok meg pályák újrafelhasználása ez elég okos megoldás (mondjuk tényleg lehet kritika is, amennyi féle fegyver van mob az aránylag szű választékban)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1766) Woodslave válasza PETEE78 (#1763) üzenetére


Woodslave
nagyúr

11x-en már ng+ ban? Komolyan kiváncsi vagyok a ng+-ra tényleg mit ad még ezen felül. Bár ha az igaz hogy a dlc vmi 230-as szinte akkor azért érdekes :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1767) Tyler Durden válasza Woodslave (#1765) üzenetére

Nahh grat, faszán végignyomultál rajta (: Hja én se nézek semmi spoilerezést /mennyi tartomány, milyen bossok stb/, utólag szoktam megnézni, hogy milyen taktikát ajánlanak a bossra. Illetve bocsánat 1 bűnöm van, a kodamákat amiket nem találok meg a pályán, azt megnézem guide-ban, jópár olyan volt, amit életben nem találtam volna meg :B
Hát a dupla tengu az nekem is elég kemény mutatványnak tűnik, 1el is rollerezek rendesen.. Baromi nagyot sebez, elég sok hp-ja is van, 1x elnézelek 1 blokkot és simán halsz is megfele.
Ezt én is néztem, hogy mik köszönnek vissza pl bossok újrafelhasználása, de engem meglepő módon nem zavar. Ez az egész japán környezet engem visz magával a játékban, illetve a loot rendszer is elég fasza, rendesen beszippant, hogy jobb cuccot farmolj (:
Tényleg jelenleg hányas lvl-en állsz? Én mostanság hanyag vagyok, simán bukok 40-50k amritákat is ami nálam több, mint fél szint. 2 szintet kéne lépnem, hogy be tudjam adni az onmyio ill a ninjás dojot.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1768) PETEE78 válasza Woodslave (#1766) üzenetére


PETEE78
senior tag

én lassan haladtam, haladok... 220 óra van benne és még csak ng+ hídon farmolok.... nem rohanok sehova, meg benézek a pályák minden szegletébe.. más fele vagy még ennyi idő alatt lefutja az első kanyart.

You are being revived

(#1769) S e t h válasza PETEE78 (#1768) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tök jó, hogy ugyanaz az avatarotok, csak ingcsere nélkül, az ember keveri ki mit mond és mikor. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1770) Woodslave válasza Tyler Durden (#1767) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most pont 90. Nekem egy 200k-s volt a legnagyobb bukás most. Barlang mondom semmi mob addig aki problémát okoz.. Ja csak a guruló kőről felejtkeztem el :W :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1771) Woodslave válasza S e t h (#1769) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az enyém "custom" kicsit vállasabb kigyúrtabb ha jobban megnézed ;] :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1772) PETEE78 válasza Woodslave (#1771) üzenetére


PETEE78
senior tag

Igen a custom valósághű. szóval kopasz is vagy... :DDD

You are being revived

(#1773) S e t h válasza Woodslave (#1771) üzenetére


S e t h
nagyúr

Rázoomoltam, valóban, mea culpa. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1774) Woodslave válasza PETEE78 (#1772) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az :D

Seth: vedd meg míg akciós tényleg teljesen rendben van :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1775) Tyler Durden válasza Woodslave (#1770) üzenetére

Uhh akkor jól felpimpelted magadat én leragadtam vmi 67en. A 200k-s bukta az mondjuk érzékenyen érintett gondolom (: Gearben végre lilában pompázol már? :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1776) Woodslave válasza Tyler Durden (#1775) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen most már mindenem az. Nem full egyen cucc meg nem is vagyok benne biztos hogy így kell, de továbbra is legnagyobb def multiplier a 70%-os határon belül amihez megvan a statom-

Megint dual katana. Elementes mind a kettő. Egyik tűz a másik föld. Nem tudom miért element mániás vagyok.

De a 11x-esnek mondott küldetés pályán se érzem hogy a gear vagy a szint miatt lenne probléma

Az jutott eszembe hogy az alacsony szintű twilight pályákat megcsinálom olyan fegyverrel amit nem használok hogy tudjam a dojo küldetéseket csinálni.

A kodamákat nem keresgélem, illetve ezért nem járom be újra a pályákat :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1777) S e t h válasza Woodslave (#1774) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké, de most csak csendben kérdezem, hátha mások nem olvassák, mert leköpnék az avataromat a monitorukon, miként működik, hogy vkit behívunk segítőnek coopban, amire te válaszolni sem tudsz, mert csukott szemmel, háttal a tévének tolod hajnali háromig, plusz mikortól elérhető a sloth?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1778) Tyler Durden válasza S e t h (#1777) üzenetére

Odamész a shrine-hoz, ott kiválasztod a summon visitor opciót, fel kell ajánlani egy ochoko cup nevű itemet /ez a reward a segítőnek/, utána már csak várnod kell, hogy vki joinoljon.
A konkrét szintet nem tudom, de már az első mapon meg tudod tanulni, szal no para (:
Amúgy emiatt szerintem nem fog köpködni a topiklakó közösség, nyílván jogod van nem halálra szívatni magadat. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1779) Woodslave válasza S e t h (#1777) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazad van, ilyen kérdéseket illedelmes nioh játékos elenged a füle mellett :N ;]

Komolyan nem tudom. Teljesen offline nyomom, mert a ds3-ban volt olyan boss akit gyakorlatilag nem is láttam mert egyből coopban mentem be és akit hívtam 4 ütésből rendezte le csak álltam illetve annyi volt hogy azt a 10mp-et túléljem. Itt nem akartam elkövetni ezt, hogy az 5-ik próbálkozás után lefarmolja valaki a bosst. Online revenantok se érdekelnek még. Bár itt ha jól tudom az akaratod ellenére nincs invázió.

Slothot nem néztem még, meg se találtam a skillfán.

Egy varázslat van amit emberek ellen használok a ki regenerációt akadályozza ez is azért övön aluli megoldást de ez van ;] (végülis is ninja is vagyok - tudom ez varázslat de akkor is) :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1780) Woodslave válasza Tyler Durden (#1778) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet választani a coop partnert? Azaz össze lehet hozni baráttal egy játékot vagy csak random embereket dobál be.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1781) Tyler Durden válasza Woodslave (#1779) üzenetére

Ment is minden annak ellenére, hogy nem inveltél be senkit, szal feszegetted a határaidat sikeresen :C Ninjutsuban van vmerre a skilltree-ben. Ez a ki-s cucc milyen névre hallgat? Baromira nem térképeztem fel még egyik ágat sem :I Vmi steel meg még vmi buffot tanultam meg, azt rakom magamra húzósabb fightok előtt.

Azt nem tudom, hogy lehet e választani, sose használtam, neten kerestem rá Seth-nek, hogy miként müxik ez (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1782) Woodslave válasza Tyler Durden (#1781) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egyelőre itt nagyon élvezem a boss fightokat. Kezdem látni mint Neo a mátrixot :D A ds-bb vonalon nem ez volt a jellemző.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1783) Tyler Durden válasza Woodslave (#1782) üzenetére

Nekem is bejön, sokszor a pályával többet szívok, mint magával a bossal (: Mondjuk ha sorrendbe kellene tennem az eddig levert bossokat, akkor röhej de nekem a legnehezebb Hino volt..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1784) Woodslave válasza Tyler Durden (#1783) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. Bár az még az eleje nagyon lehet azért is. Én a békával szívtam míg rá nem találtam a saját stílusomra vele.Meg a 4. tartomány talán második bossa. Azzal annyit nem de nem igazán éreztem rá.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1785) sp8787 válasza Tyler Durden (#1778) üzenetére


sp8787
addikt

Nem tudod megtanulni az elso mapon mert ahhoz kellene a dojo de az meg nem unlockolodik sztem csak vhol a masodikon vagy harmadikon.

Van meg a password-os megoldas is azzal vittem at par emberket annakidejen.

(#1786) Tyler Durden válasza sp8787 (#1785) üzenetére

Mea culpa, második tartománynál elérhető. :F

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1787) sp8787 válasza Tyler Durden (#1786) üzenetére


sp8787
addikt

Ha stimmel a leiras akkor 10 Magic plusz az Ocean Roars Again kell hozza ,hogy a Dojo unlockolodjon.

(#1788) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#1781) üzenetére

Eszembe jutott közben Carnage + Steel-t rakok fel a keményebb ellenfeleknél /már amikor nem felejtem el/. Aki jártas a varázslásban, oktasson már ki, hogy mi az amit még érdemes megtanulni. Akár elementál akár ninja ágról.. /ninja ágról használom a medicine man-t illetve a fire shuriken még állat/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1789) Kai_Rong válasza Tyler Durden (#1783) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nem röhej az, nekem is ő volt a legnehezebb :) Ha valaki azalatt a négy óra alatt azt mondja nekem, hogy egyszer végigcsinálok majd mindent küldetést Way of the Demon nehézségen (NG++), illetve elviszem a játékot addig, hogy a Way of Nioht unlockoljam, akkor kiröhögöm, és látom, mégis összejött :D Azóta is ő az egyetlen boss, akit úgy istenigazából kitanultam a játékban, és a támadásait már hangeffektek alapján, becsukott szemmel is tudom dodge-olni.

Egyedül ez a tudat tartja bennem a lelket a Sekiróban, amikor egy-egy bossnak már vagy 40-edjére megyek neki :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1790) Kai_Rong válasza Tyler Durden (#1788) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Onmyo Magicből Extraction Talisman, Pleiades Talisman, Kekkai Talisman, Rejuvenation Talisman, Steel, Carnage, Weakness, Sloth, Leeching Talisman (ez utóbbi csak Tenacity statú cuccal együtt).

Ninjutsuból Quick Change Scrollból mind a három, Suppa Scroll, Catwalking Scroll, Groundfire Trap, Medicine Man és a különféle kunai-ok és shurikenek.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1791) sp8787 válasza Tyler Durden (#1788) üzenetére


sp8787
addikt

Weakness,Resitance,Protection,Carnage(Ha nem hasznalsz Rage-t),Reciprocity(ha van gatyan *Status Ailment increase Attack es/vagy Kigetsu,Earthfolding(kesobb elengedhetetlenul kell),Guardian Spirit Tal.

Quick Change,Tigerrun mas nem nagyon kell.Ha megtanultad a Sneak Attack-ot akkor azt sem art kikapcsolni mivel egy adott skill sokkal nagyobbat sebez.Ugyanez igaz a Grapple Attackra is azt is ki kell kapcsolni.

Az Extraction meg jo lehet ha van a sisakon *Increase Attack Amrita Absorption, a Leech, Pleaides csak LW buildnel erdekes amugy nem.

[ Szerkesztve ]

(#1792) Tyler Durden

Köszi a választ, holnap elvileg lesz időm gamelni, kicsit elmélyedek a mágia rejtelmeiben is..

Cortez71: neked is köszi :R Én is tervezem majd az NG+okat meg az abbyst meg sokmindent, csak ez is ilyen szabadidő temető :D Mondom nem állok neki a DQXI-nek, mert vagy 100 óra belemegy, mire végzek vele, erre tessék, belekezdtem olyanba amibe még több bele fog pörögni :U /nooormális?/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1793) Woodslave válasza Tyler Durden (#1792) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A sonynak nem a ps5-ön kellene dolgozni hanem egy időburkon amiben nem telik az idő :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1794) Tyler Durden válasza Woodslave (#1793) üzenetére

Ne is mondd, reggel leulok, azt maris du 5 ora van.. :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1795) TIT válasza Woodslave (#1758) üzenetére


TIT
veterán

Én már 1 éve de én se,de nem csak abból :)
Ezek valszeg alapfogalmak,aztán aki nem játszott ilyennel annak kínai,pedig japán a játék.
Mondjuk egy magyarítás nem ártana.

[ Szerkesztve ]

(#1796) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na a hatos tartomány első boss. Második talira gyakorlatilag agyonvertem living weaponnal :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1797) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Az első sub missionban cumiztattak kicsit. 750.000 amritat gyűjtőttem ott :D

Megvan a 100-as szint is.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1798) Woodslave válasza Kai_Rong (#1789) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R ezek a játékok már csak ilyenek. Mindig mosolygok amikor azt mondja valaki 5x megpróbálta nem ment. Nekem a legnagyobb szívás (legalábbis amit végig csináltam önként ;] ) ds3 egyik boss Aldrich. 6 órámba került nem számoltam a próbák számát, de ha óránként csak 15 volt akkor is közel 100x de ott láttam hogy meg tudom csinálni. Ha teljesen esélytelennek látom akkor hamarabb feladom.

Szerencsére a Niohban még nem volt olyan eddig amit tök esélytelennek láttam, legfeljebb az első pár próbára. Meg ez a living weapon elég durva tud lenni.

Működése még nem teljesen világos. Ok. hogy a guardian lapján írják mennyi ideig tart milyen erős stb. De mintha azt vettem volna észre hogy életerő csík is, tehát ha megütnek akkor fogy, illetve sikeres támadásnál töltődik vissza. De az tuti hogy elég nagy segítség :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1799) Tyler Durden

Nahh elkezdtem a napi Nioh sessiont, pár próba után tartomány 4-ben Ogress megadta magát (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1800) Woodslave válasza Tyler Durden (#1799) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na király akkor nem okozott túl sok fejfájást..

Tegnap megcsináltam 90-es twilightben, ott már másodjára levertem, az elsőnél is nagyon kicsi kellett mondta is a gyerek hogy noob vagyok :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.