Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#1001) Deck válasza sp8787 (#1000) üzenetére


Deck
titán

Ezer thx! Vendégem vagy 1 sörre :R

PS5

(#1002) Deck


Deck
titán

Ha valaki nem tudna profin angolul akkor annak ajánlom a Magyar Nioh Szövegkönyvet amit a hunositokteam csinált. [link]
Youtube-on meg fenn vannak a cinematic videók egybe. Így osztott képernyő és lehet olvasni és nézni a videót akár vagy ahogy játszotok úgy haladni. :R

PS5

(#1003) Deck


Deck
titán

Nem semmi ez a Date Masamune. Legjobb eredményem ellen, hogy 1 ütés kellett volna és vége de megölt. Egyfolytában megöl.. Jó sokszor már.. ;] Rápihenek aztán majd talán holnap sikerül.

PS5

(#1004) sp8787 válasza Deck (#1003) üzenetére


sp8787
addikt

Na mi a helyzet? Tulelted? :)

(#1005) Deck válasza sp8787 (#1004) üzenetére


Deck
titán

Azt hittem kihalt a topik.. ;] Farmolgattam, hogy magasabb szintű legyek és több életem legyen stb. Aztán, jött egy pár napos balatonozás így majd holnap este érek haza és akkor tuti meglesz. Megírom majd mi lett ;)

PS5

(#1006) Deck válasza sp8787 (#1004) üzenetére


Deck
titán

Tegnap este meglett. Végére már nagyon belejöttem. Spirit nélkül intéztem el :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1007) TIT


TIT
veterán

Furi,hogy ha a speart fejleszteném akkor alig ad valamit a bodynál.
Többet érek a strenghtel vagy másikkal ahol az összes fegyver sebzését fejleszti+ott még mozdulatokat is lehet tanulni.

(#1008) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nemreg elkezdtem vele csapatni, nagyon bejon! Annyira nem jo az atmoszfera mint a Bloodborne-e volt, de a harcrendszer allat.

Sword es dual swordot valasztottam kezdesnel, de hamar atalltam axe hasznalatara. Kicsit lassabb de sokkal jobban sebez. Meg neha swordot hasznalok.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1009) Deck válasza Oppenheimer (#1008) üzenetére


Deck
titán

Még csak az elején vagy majd rájössz, hogy sokkal jobb is :D

A fejsze az elején elmegy még de ha továbbra is azt fogod használni pillanatok alatt fogsz meghalni.

PS5

(#1010) sp8787 válasza Deck (#1009) üzenetére


sp8787
addikt

En vegig Axe+Katana build-el nyomtam elsore is amig fol nem mergeltek. Most masodjara viszont tenylegesen vegig Axe+Katana. Tate+Futsu a vegen, az elejen/kozepen meg Tate+Obsidian. A legelejen lehet nyomni Wotw+Kingo sima Katana-val de en amint lehetett atmentem Tate+Obsidian-ra.

(#1011) sp8787 válasza Deck (#1009) üzenetére


sp8787
addikt

Annakidejen neztem azt hiszem Lobos-t ha jol emlekszem vegig Axe-el nyomta. Mondjuk a pali alapbol nem "normalis". :D

(#1012) Djuree válasza sp8787 (#1011) üzenetére


Djuree
félisten

axe-nak van egy nagyon csiter komboja, az a szaltos ugrásos, nagyon sok profi csak azzal nyomja, védhetetlen, verhetetlen, ha jol időzitesz vele persze. van aki pucéran sebződés nélkül végigtolta vele a játékot. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1013) Deck válasza sp8787 (#1010) üzenetére


Deck
titán

Katana 4ever :D

PS5

(#1014) sp8787 válasza Djuree (#1012) üzenetére


sp8787
addikt

Azt hiszem az a Heaven and Earth azert irom ,hogy azt hiszem mert sose hasznalom. :)

En ilyen Earth Carver meg Titanic Strength amiket hasznalok.

(#1015) sp8787 válasza Deck (#1013) üzenetére


sp8787
addikt

En is nagyon birom a Katana-t es bosstol enemytol fuggoen azt hasznalom. Egyebkent az egyik legjobb gyakorlas ha bemegy a Marobashi-ba es gyakorlod a Backwave-Tempest-et meg a Iai-t...etc De foleg ezt a kettot.

Meg azt ,hogy hogyan kell futasbol Iai-t pozicianalni. Yokai-okanal meg nem art megtanulni ,hogy magas 1 eros letori a szarvat egybol alacsonyba majd innen egybol Iai.

Blahblahblah...etc.

(#1016) TIT


TIT
veterán

Nekem a katana lassú.
Ahogy nézem a lángolós páyán a bossnál az LW.-t nem igen lehet használni mert felrepül,sőt még a meduzát is letojta.
A Titanic strength a kombo neve vagy titanikkal aprítod őket?

[ Szerkesztve ]

(#1017) Deck válasza sp8787 (#1015) üzenetére


Deck
titán

Énis csak sima katanát használok, sose váltok másra. Sztoriba az első dlc végén vagyok de csinálok minden mellék küldetést, öcsémnek is besegítek néha és most álltam neki amritát farmolgatni. Semmi mással nem játszok most csak a Nioh-val így az igazi. Minden mást félre tettem miatta. :)
Jól tudom, hogy te sem idéztélmeg senkit soha, hogy segítsen ugye? Elég nagy csalásnak érzem, hogy lehet ilyet benne. Ez az egy nem tetszik a játékba kb.

PS5

(#1018) Oppenheimer válasza Deck (#1009) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mi a baj vele? Túl lassú?

Poénból kipróbáltam azt a láncos fegyvert, támadó állásban brutálisan aprít. Úgy viszont védekezni se dodge-olni nem nagyon lehet vele.

Dual sword nekem nem jött be, olyan gyengének éreztem magam vele. Nektek mi vele a tapasztalat?

Deck: szerintem nincs ezzel semmi baj. BB-ben és DS-ben is be lehet hívni másokat, néha jól jön a segítség az embernek ha épp nincs már idege a bosshoz. :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1019) TIT válasza Oppenheimer (#1018) üzenetére


TIT
veterán

Jó a kasagura vagy mi és védekezésből is tud iszonyatosan darálni.

(#1020) Deck válasza Oppenheimer (#1018) üzenetére


Deck
titán

Lassú és körülményes. Na meg a katana mégis csak katana.. :D

Én csalásnak érzem. Jó, hogy nem még nehézséget is lehetne állítani benne. ;]

PS5

(#1021) sp8787 válasza Deck (#1017) üzenetére


sp8787
addikt

Yep csak szorakozasbol annakidejen ,hogy lassam mas hogyan jatszik.

Egyebkent mondjuk ugy eleg "szemet" modon szoktam segiteni is. Elso fokozaton elviszem az illetot az utolso shrine-ig es onnan a boss-hoz ot meg szepen magara hagyon es megnezem mit csinal nehogy mar azt higgye milyen konnyu a jatek. Az esetek 100%-aban ki szoktak nyiffannni. Ebbol latszik mekkora illuzio ,hogy azt hiszik milyen konnyu a jatek. Akirol leveszem egybol ,hogy a bossnal szenved ott ok kinyirom a bosst. De pl. ha vki jon nekem egy "Leave it to Me" emote-al vagy egyeb marhasaggal akkor egybol Yokai incense vagy a Shell a bossnal meg hagyom kinyiffanni. Vagy pl. leBackwavelem a Boss-t az idiota meg beledob egy Kunai-t akkor onnan magar hagyom. Ha vki eleve Kunai-ozik azokat elviszem a bossig es ott hagyom megnyiffanni oket.....etc. Egyebkent mostanaban eleg sokat Abyss-Random-oltam ott azert normalisabb a helyzet.

(#1022) sp8787 válasza Oppenheimer (#1018) üzenetére


sp8787
addikt

A Kusa a legnagyobb noob-trap a jatekban mivel magasbb szinteken gyakorlatilag egy nagy nulla es csak a cheese-crit-LW-Haromszog nyomkodasra jo. Soha nem fogsz megtanulni normalisan jatszani ha azzal jatszol.

Ez azert joval masabb mint a BB/DS. Itt ha engem besummonolnal 1 utessel kiiktatnam a Boss-t. Ez a BB/DS-ben gyakorlatilag szinte lehetelen. Na meg ha tenylegesen vegig akarod jatszani akkor nem art megtanulni nehany dolgot ami meg mashogy nem megy.

(#1023) sp8787 válasza Oppenheimer (#1018) üzenetére


sp8787
addikt

A Dual Sword nagyon jo az egyik legjobb. Csakhat ugye meg kell hozza tanulni par skill-t pl. a Sig of the Cross-t.

(#1024) Deck válasza sp8787 (#1021) üzenetére


Deck
titán

Világos :D
Ezt a beidézés dolgot a sztorira értettem természetesen, az Abyss egy teljesen más dolog.

Amúgy igazad volt a Sloth-al kapcsolatban is. Kipróbáltam és nagyon zavaró a dolog. Sokkal jobb nélküle.

PS5

(#1025) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Sima PS4-en Action módban mennyire “gáz” a grafika? YouTube videókból nem igazán jön át. Ez az egyik ami miatt “aggódok”. Meg a farmolás. Bár a Bloodborneban sem volt “gondom” vele, mivel élvezetes a hentelés :)

Most éppen a Monster Hunter Worlddel próbálok megbarátkozni, de valahogy nem nagyon akar összejönni a dolog, bár nem multizom.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1026) Deck válasza Scholes9 (#1025) üzenetére


Deck
titán

Nem gáz. Van különbség de minimális. Játék közben nem nagyon fogsz vele foglalkozni ellenben ha movie mode-ra rakod akkor az már zavaró lesz. Darabos akkor. A Nioh-nak kell a 60 fps.

Farm nélkül is végig lehet vinni az egész játékot. Tehát ha nem akarsz akkor semmit sem kell farmolnod. De ha igen akkor vannak rá tippek, trükkök a gyors farmhoz.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1027) Scholes9 válasza Deck (#1026) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egy dolog még: olvastam, hogy ismétlődnek az ellenfelek vagy valami ilyesmi. Ezt hogy kell érteni pontosan? Bloodborneban sem volt gondom ezzel.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1028) Deck válasza Scholes9 (#1027) üzenetére


Deck
titán

Sokszor találkozhatsz ugyanazokkal az ellenfelekkel, főleg ha a submissionokat is megcsinálod de mindig vannak újabbak és újabbak is. Nekem egyszer sem jutott eszembe ez a gondolat.

Vagy akár gondolhattak arra is, hogy sok főboss megjelenik később újra. Ez is attól függ mennyi submissiont csinálsz.

PS5

(#1029) Scholes9 válasza Deck (#1028) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na reggel hazaérek munkából most már szerintem tényleg megveszem :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1030) Deck válasza Scholes9 (#1029) üzenetére


Deck
titán

Jó döntés ;)

PS5

(#1031) melega


melega
őstag

ÉN előrendeltema második részét.
A Supergamers 2019.11.29.-ére hirdeti.

Kíváncsi vagyok milyen újdonságokkal szolgál a játék.
Amúgy azért a Supergamerstől mert máshol még becsült ára sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#1032) Deck válasza melega (#1031) üzenetére


Deck
titán

Kicsit odébb van az még.. :DDD

PS5

(#1033) sp8787 válasza Deck (#1024) üzenetére


sp8787
addikt

Nem hivok en be az Abyssban se senkit.Ott kimondottan igaz ,hogy csak magaddal cs*szel ki vele.
Hanem en megyek be.

Igaz ,hogy az Abyssban joval kevesebb gloryt lehet kapni de viszont akarmelyik szintre hivnak be akkor nem annak a szintnek megfelelo loot-t kapod hanem az altalad elert max szint lootjat. Viszont az altalad elert szint fole meg be se tudsz menni.

(#1034) Deck válasza sp8787 (#1033) üzenetére


Deck
titán

Világos. Én se hívok be senkit és nemis fogok. Max öcsémnek segíttettem párszor mikor behívott engem a bossok ellen. Pillanatok alatt szétkaptam őket már.. ;]

PS5

(#1035) TIT válasza Deck (#1026) üzenetére


TIT
veterán

Mik azok a tippek? :)

(#1036) Deck válasza TIT (#1035) üzenetére


Deck
titán

Itt egy magyar videó: [link]
Ha nincs még meg neked ez a pálya akkor kell keresni másikat, sok hasonló videó van :)

PS5

(#1037) TIT válasza Deck (#1036) üzenetére


TIT
veterán

köszi.
Még nem volt.

(#1038) sp8787 válasza Deck (#1036) üzenetére


sp8787
addikt

Azt ugye vagod ,hogy ez full out of date?! Ez meg akkor volt amikor a NG+-ban engedtek ,hogy felmenj 750-re utana mindenkit visszaloktek 200-ra.

Sake-t se ott kell farmolni hanem a Three Angry Gods-nal mert ott 2-ot kapsz nem 1-et.

Meg amugy is a Marobashi jobb mert tobbcelu. Meg kulonben is nem kell farmolni egyebkent.

(#1039) Deck válasza sp8787 (#1038) üzenetére


Deck
titán

A videóban lévő dolgokat megfogadtam majd másik pályán álltam neki amritát farmolni és elég gyorsan megy. Szóval működik :)

Közben Sasuke kiiktatva. ;]

PS5

(#1040) sp8787 válasza Deck (#1039) üzenetére


sp8787
addikt

Persze ,hogy mukodik. Az is mukodik ,hogy ugyanazt a skeletont levagom 1 millioszor. :D
Csak eppen az egvilagon semmi ertelme nincs.

Egyebkent is ez a Suzaku egy ubergagyi "szuper" :) vagy ,hogy a haragba hivja ez a joember meg raadasul vszinu rendesen raszoktatja az embert az overcommitre merhogy ugyse nyiffanok am ki hejjjjj.

Amugy ha amritat akarsz farmolni akkor nem farmolni kell hanem a NG+ban mennie elore.

(#1041) Deck válasza sp8787 (#1040) üzenetére


Deck
titán

Mindenki máshogy játszik.. :D Nem Suzakuval tolom amúgy hanem Enkoval. Csak ez a farmos megoldás gyors és könnyű is annak aki akarja.

PS5

(#1042) sp8787 válasza Deck (#1041) üzenetére


sp8787
addikt

Enko-val? :U
Hat az meg mire jo, marmint a cheese-elesen kivul?

(#1043) Deck válasza sp8787 (#1042) üzenetére


Deck
titán

Erre nagyon egyszerű a válaszom. Mivel az tetszik és tüzes. :D

PS5

(#1044) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na hónapokig tartó agyalás után fél perc alatt megvettem a teljes kiadást, ha már éppen akciós is a storeban :) Még az elején vagyok, de nagyon tetszik. Egyből akció módba raktam, ez a gyorsaság hiányzik a Bloodborneból és a DS3-ból. A grafika is szép szerintem, bár a 720p azért látszódik, de megszokható. Nagyon tartottam tőle, hogy nem fog bejönni, de egyelőre kellemes csalódás :) Később még jobban adni fogja nyilván. Hónapokra le fog kötni gondolom.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1045) Deck válasza Scholes9 (#1044) üzenetére


Deck
titán

"ez a gyorsaság hiányzik a Bloodborneból és a DS3-ból."

Teljesen egyetértek, nekem azok túl lassúak.

"Hónapokra le fog kötni gondolom."
Az biztos :D

PS5

(#1046) sp8787 válasza Deck (#1043) üzenetére


sp8787
addikt

Gondolom mas teruleten is igy valasztassz. :D

(#1047) Deck válasza sp8787 (#1046) üzenetére


Deck
titán

A főbossok alapján.. :D
Bár majdnem m1 hisz LW nélkül győzöm le a bossokat :)

PS5

(#1048) sp8787 válasza Deck (#1047) üzenetére


sp8787
addikt

En az eletrol beszeltem ,hogy ott ugy valasztasz ,hogy tetszik es tuzes. :)

[ Szerkesztve ]

(#1049) Deck válasza sp8787 (#1048) üzenetére


Deck
titán

Nem értem, na m1 ;]

PS5

(#1050) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A Complete Edition-höz jár valami armor set, de nem találom a játékban.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.