Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#1951) Woodslave válasza sp8787 (#1950) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mobilon pillantottam bele de túl kicsi volt nem láttam át majd elmélyedek benne :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1952) Tyler Durden

Tegnap lement a 4-es régióban a maradék két submisson. Kis lvl up illetve gear up után, sima ügy volt a béka illetve a szamuráj is elsőre lement. Most folytatom az 5ös régiót, illetve bekerült egy rakat dojo mission, de jelenleg csak egy elérhetp /Zen and Sword are One/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1953) Tyler Durden

Red demon geart is kifarmoltam, ott ugye spear a sethez tartozó fegyver. Mit ajánlott a spear skillek közül kitolni? Trófea jár érte ha minden fegyvert maxra húzunk?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1954) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#1953) üzenetére

Nahh közben rájöttem, most spear-el osztom az észt. Szokatlan kicsit, de elég durva dmg outputot lehet tolni vele..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1955) Woodslave válasza Tyler Durden (#1952) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szerintem nem lesz túl sok problémád már.

Én úgy döntöttem lerakom kicsit a játékot. Ng+-hoz nincs kedvem a második dlc viszont tetszik majd meglatjuk

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1956) Woodslave válasza Tyler Durden (#1954) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Milyen coop trófeát nyertél? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1957) Tyler Durden válasza Woodslave (#1956) üzenetére

Farmoltam xp-t, ahogy írtam is. Legkönnyebb számomra az npc-vel való pálya volt, legelső submission az 5ös tartományban. Azt arra adta ezt a trófeát, hogy vele mentem 10 alkalommal (: /volt az 15 is szerintem/.
Sekigahara main missiont kezdeném majd, de csak köv héten kerül sor rá vmikor. Uccsó submission amit letoltam ott a Hino-Enma volt a boss a végén. Spear-el még nem tudtam letolni, viszont a sima mobok ellen nagyon állat, 1 támadással high stance-be kb lebontok mindenkit, Spear Fall atom (:

HH lerakod? Szép volt, jó volt, elég volt? NG+ milyen? Nahh majd meglássuk, ha végig értem, hogy utána mi merre hány lépés.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1958) Woodslave válasza Tyler Durden (#1957) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát annak nem látom értelmét hogy ismert palyakon végig menjek és levágjam a bosst sloth-al. De komolyan most mi értelme egy ng+-nak? Meg mondom még egy nue 3s harakiri pedig sok van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1959) Kai_Rong válasza Woodslave (#1947) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Sorry, my bad, erre valóban rosszul emlékeztem, annak ellenére, hogy 240 millió goldot költöttem már el a kovácsnál :D sp8787 kolléga írta le az igazságot. Amúgy így is logikus, ha simán a divine-okat össze tudnád mókolni a + levelekért, akkor rögtön az NG főboss után már atomdurva fegyverekkel mehetnél neki a kimaradt submissionöknek. Ezért kell legalább NG+ szintre átmászni, hogy legyen foddered. A lényegen egyébként nem változtat, bármilyen cuccot használhatsz soulmatchre egészen nyugodtan, nincs negatív következménye.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1960) PETEE78 válasza Kai_Rong (#1959) üzenetére


PETEE78
senior tag

Hehe tegnap megszivattál vele, de no para... :D Végre ezer év után leültem folytatni a mókát. Szombat este felhúztam a fegyvert, cuccaimat +3ra meg +2 ameddig jutottam. Ó mondom de jó végre leesett a tantusz megértettem a kovácsolás működését. Aztán vasárnap olvasom a posztod, o fasza nekem is elfogytak a +1 es cuccok akkor craftolok párat.
Erre ott szívtam fél órát mit csinálok rosszul :D
Sejtettem, hogy elírtad... Nem baj, dühömbe utána rámentem 1-2 boss figthra

+1es cumokat hol érdemes leggyorsabban farmolni?

You are being revived

(#1961) Kai_Rong válasza PETEE78 (#1960) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

NG+ harmadik régiótól kezdődően elég sok esik, a jégkirálynős pályán elég gyors köröket lehet futni. Ha áldozol Ochoko cupot, akkor jobb a drop rate. Kombináld a megfelelő kodamás blessinggel (attól függően, hogy armor vagy weapon kell).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1962) PETEE78 válasza Kai_Rong (#1961) üzenetére


PETEE78
senior tag

ok köszi!

You are being revived

(#1963) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nézegetek ilyen build videókat. A passzív skillek a fegyvereknél csak akkor élnek ha az adott fegyverrel harcolsz? Vagy csak ott vannak elhelyezve, de mindegy mivel vagy. Pl. a srác a kusiragamanál lévő shadow strikera rak, de nem ezzel a fegyverrel van. :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1964) Tyler Durden válasza Woodslave (#1963) üzenetére

A passive-oknak pont az a lényege, hogy ha megtanultad, akkor bármelyik fegyverrel is harcolsz érvényesek lesznek.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1965) Woodslave válasza Tyler Durden (#1964) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez mondjuk akkor elég fax megoldás így :W Eszembe se jutott a kusiragama skillfára ránézni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1966) Tyler Durden válasza Woodslave (#1965) üzenetére

sp írta vmikor, hogy ott a balta passive meg a spear passzív, van amit megéri használni vmit nem, én is akkor sasoltam körbe. Most amúgy is spearezek, egyelőre bejövős az is, bár még szokni kell a move seteket. Szerintem nagyon jól el van találva, low-mid-high stance-t váltogatva, baromi jól lehet vele zúzni. Persze továbbra is a kard a kedvenc, szarban vagyok, akkor azt veszem elő (:
Tényleg hogy állsz? Azt láttam, hogy szintben szépen kipattintottad magad :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1967) Woodslave válasza Tyler Durden (#1966) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezzel a módszerrel amit sp írt nem volt túl nagy szám. :D Felhúztam 190+ra de mintha utána eltűnt volna a revenantja. De lehet csak már nem volt annyira értelme, "csak" egy szintet adott és nem vártam elég ideig vagy nem léptem ki elégszer. itt már 5m+ egy szint.

De képzelheted amikor 500k volt egy szint és adott 8.7 milliót. Azzal a sakeval meg 13 milliót :Y

Az első dlc-t megcsináltam. Néhány bosst a ng+-ban. Csináltam egy +4 divine kardot. Most egy builddel szemezek amit láttam egy videóban meg próbálok egy normális cuccot összerakni aztán bepróbálom a 2. dlc-t megint.

De megnéztem a the surge-t és bejött szóval nem tudom. Meg god of wart is akarom kicsit játszani.

De ilyen abbys meg mittomén egyelőre felejtősnek tűnik

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1968) Tyler Durden válasza Woodslave (#1967) üzenetére

Szal akkor igaz az, hogy az alap játék csak a bemelegítés? (: Mondjuk nekem még messze ez a rész, 5ös tartomány második main missionjét fogom elkezdeni.
Nahh milyen buildet találtál? Mondjuk a kovácsolás ahogy néztem miket írtatok elég erőforrás igényes, mind alapanyag mind pénz tekintetében.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1969) Woodslave válasza Tyler Durden (#1968) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vmi assasin build hátulról támadásra ilyen 20k-kat nyom 130-as szinten. Nem értek hozzá de jónak tűnik. :D Pláne ilyen ki meg guardian spammelés mellett ;]

lehet hogy bemelegítés, de nem látom hogy mit adna az ng+.. Amit szeretek a felfedezés és fejlődés hogy legyőzzem a bossokat nem igazán van már benne. Sztem ezekkel a varázslatokkal meg ezen a szinten senki nem fog gondot okozni. Vagy okozna ha próbálnám. Oggress is tartott 10mp-ig :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1970) PETEE78 válasza Woodslave (#1967) üzenetére


PETEE78
senior tag

máááázlista :) PC-n nincs aki így dobálna nekem is? :D

You are being revived

(#1971) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na most törlöm a játékot. Ujrastatoltam de 50 szintet benthagytam. Aztán a qrva fragmentel léptem ki egy küldiből :C :Y :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1972) Tyler Durden válasza Woodslave (#1971) üzenetére

Minek hagytál bent annyi xp-t? Hátha elbukod vagymi? :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1973) Woodslave válasza Tyler Durden (#1972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az ilyen oltári hülyeségeket utólag nehéz megmagyarázni :C De utána még eszemben is volt hogy meg kell mentenem, ami sikerült is csak elbaxtam a kilépést..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1974) Tyler Durden válasza Woodslave (#1973) üzenetére

Bammeg, gondolom a vérnyomásodat helyrerakta ez a kis malőr :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1975) Woodslave válasza Tyler Durden (#1974) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. Mondom gyorsan elszintezem, nézem 0. Mondom miafax. :W

Mindegy amúgy könnyen jött könnyen ment ez az isteni igazságszolgáltatás :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1976) Tyler Durden válasza Woodslave (#1975) üzenetére

Azért ne add fel (: Én nagyon kíváncsi vagyok azokra a dolgokra, amit itt írtak a tapasztaltabb versenyzők pl: Grand Tournament meg ilyenek. Meg néztem, most, hogy fegyert váltottam és próbálom ennek a moveset-jeit felfedezni/begyakorolni, mintha másik game lenne. Szal elleszek még egy darabig vele. Arra is gondoltam, ha lemegy az alap game és kicsit pihentetni akarom, akkor előkapok vmit a q-ból..
Amúgy vmikor ha lenne kedv coop-t is tolhatnánk, csak a feeling kedvéért (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1977) Woodslave válasza Tyler Durden (#1976) üzenetére


Woodslave
nagyúr

coopban mindenképpen benne vagyok :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1978) Tyler Durden

5ös tartományban letoltam a köv main küldit, a csatatereset. Nahh ez nagyon állat volt, szerintem egyik legjobb pálya a játékban. Mondjuk a 2 boss nem volt nagy durranás, a spear-es öregfószert spearrel vertem agyon, kb 15mp-ig élt.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1979) Woodslave válasza Tyler Durden (#1978) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ezt mondtam mennyire jó volt. De komolyan most már elhiszed hogy kihivás nem sok lesz.. :U Tényleg nem vágom miért mondhatta bárki is hogy ez nehezebb mint a souls játékok. ok. dlc kemény azt aláírom, az ng+ -ok is adhatnak az érzésnek, de a bossok innentől kezdve... :U

Aki problémát okozott az a emma, a nue meg a jégkirálynő. Nem mondom hogy nem haltam meg mindegyiknél meg ezeknél is csak az volt hogy egy pofonba belefut az ember.

De csak azért nem szabad ezt a játékot kihagyni mert "nehéz" :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1980) Tyler Durden válasza Woodslave (#1979) üzenetére

Nekem majd jön a dlc-vel meg az abyssal. A sztori nekem baromira bejön, ahogy már többször is írtam, meg a japán köntös is. Ez a csatapálya meg vmi embertelen feelinges volt.. Mondjuk a kodamák összeszedésével szopókáztam, nem keveset..
Amúgy a spear-es fightnál az volt a lol, hogy high stance-ben van egy ilyen kombó lezáró, hogy spearfall. Namost elkezdtem ütni ezzel fejbebasztam a végén és leesett a földre. Ott kapott egy szúrást, felkelt és megint rátoltam ezt a mutatványt.. :DD Röhögtem, hogy mennyire nem tud csóri semmit csinálni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1981) Woodslave válasza Tyler Durden (#1980) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én őt nem vertem le ilyen könnyen karddal, de nagyon bejött az a harc. láttam ott is mit kell csinálni, csak végre kellett hajtani. Ja dlc ha nem 190-es szinten vagy ;] :D azért kihivás. A második már annyin is az volt. :K (nekem) Viszont a második hangulata olyan mint ennek az 5-ös pályának. ha nem sikerül ilyen jól a downgrade átstatolás :C akkor játszottam volna, így most inkább nem :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1982) Tyler Durden válasza Woodslave (#1981) üzenetére

A 190hez még farmolnom kell akkor majd, még 90et se értem el :U Ma ha minden jólmegy meglesz az 5ös tartomány, holnap meg reményeim szerint a 6os. Végére értem a gaménak utána akkor farmolás a dlc-hez, mert tök mind1 mit csinálok a 190 nem lesz meg (: Abyss mikor nyílik? Hja illetve most néztem a dojo-t, rakat küldi bekerült, de maxolni kell a fegyvereket, most azt is csinálom akkor már, szal van baj.. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1983) Woodslave válasza Tyler Durden (#1982) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ng+-ban nyilik egyből. próbáld meg sp revenantját farmolni ha gyors olcsó megoldásra vágysz :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1984) Tyler Durden válasza Woodslave (#1983) üzenetére

Meglássuk, egyelőre önerőből akarok kapaszkodni (: Submissionok még mindig tudnak szivatósak lenni, aki kitalálta a dupla kenku után még a boss-t, az nyugodtan leszoph@t egy lovardát.. ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1985) Tyler Durden

5ös tartomány pipa. Nagyon jól eltalált rész volt ez, eddig ez a kedvenc. Bossfightok itt nem voltak vészesek szerintem, ellenben a sztori az ütött., kiváncsi vagyok mit hoz a 6os tartomány.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1986) PETEE78 válasza Tyler Durden (#1982) üzenetére


PETEE78
senior tag

Nem feltétlen kell farmolnod 190-hez NG+ missönök jobban tejelnek és vissza tudsz menni ng+ ból az alapra ( én is azt fogom. Nekem még hátra van a DLC nyitogató. Az abyss ng+ban már megnyílt, de oda még nem mentem.
Oda hányas szinten érdemes menni? Meg tudom Abysshoz egy rahedli dologra kell figyelni... az nekem még magas, de majd utána fogok olvasni...

You are being revived

(#1987) Deck válasza Woodslave (#1983) üzenetére


Deck
titán

Grand Tournament megnyilt már? Less bele ;]

PS5

(#1988) Woodslave válasza Deck (#1987) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem érdekel. :P gondolom nue az első :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1989) Deck válasza Woodslave (#1988) üzenetére


Deck
titán

Nincs benne.

PS5

(#1990) Woodslave válasza Deck (#1989) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hol van?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1991) Tyler Durden válasza PETEE78 (#1986) üzenetére

Meglássuk, most elég jól lépem a szinteket, ma meg is lett a lvl90. 6os map végéig kb a 100 meglesz szerintem, aztán meglássuk, hogyan tovább (:
Ma eljutottam az első bossig /Ishida Mitsunari/ de csak pár try-ra volt idő. Így is majdnem meglett, csak mikor ilyen 30% hp alá esik, akkor megbolondul és onnan szétszed. Még ki kell találnom a megfelelő módszert ellene.. :U
Spear ellenben hihetetlen jó, most csóri katanát mellőzöm, gyakorlatilag a 3 stance-el nagyon változatos és effektív a lándzsa.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1992) Woodslave válasza Tyler Durden (#1991) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na tegnap megnéztem 165-ös szint azért megmaradt. Szóval annyira nem xar a helyzet. Ma reggel volt egy órám megcsináltam pár submissiont az első térképen ng+. Megint nehezen szokom meg hogy nem r1-2 az ütés :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1993) Tyler Durden válasza Woodslave (#1992) üzenetére

Nahh az azért nem olyan szar, emiatt nehogy ababhagyd (: Én tegnap eljutottam a főbossig, ideges voltam, hogy ott kell abbahagynom. :W Úgy néz ki még a lvl 100se lesz meg első végigjátszásra (: Továbbra is spear-el megyek, nagyon állat, jópár ellenfelet hahota módszerrel le lehet verni /pl ez az obszidián szamuráj kapott 4x spearfall kombót meg 2 fire shurikent és ment a lecsóba/
Most ugye a kigyó jönne a tetőn, de kemény 2 próbára volt lehetőségem, szal majd most hétvégén reményeim szerint beadom, utána indulhat az NG+ (:
Itt az utolsó küldinél neked nem volt, hogy bebugolt az npc? Nekem az volt, hogy mikor a falon lévő létrán kellett felmászni, akkor vagy a Hanzo vagy a kiscsaj megállt a tetején és nem jött tovább. Baromi irritáló volt, gyak revenantokat pulloltam feléjük, hogy kimozduljanak onnan, különben kénytelen lettem volna ott hagyni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1994) Woodslave válasza Tyler Durden (#1993) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom nem vettem észre ilyet mondjuk az pálya elég nagy káosz volt nem igazán tudnám visszaidézni mi történt :D

Ja most játszogatok kicsit, lehet legalább ezt az első 3 mapot megcsinálom +ban. Aztán a 2. dlct mindenképpen megpróbálom még

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1995) Woodslave válasza Tyler Durden (#1993) üzenetére


Woodslave
nagyúr

spearrel az a bajom hogy teljes mértékben dual kardra vagyok statolva 90 skillel :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1996) Tyler Durden válasza Woodslave (#1995) üzenetére

Én is restatolok majd ha végigvittem a játékot, mert jelenleg a ninjutsu és onmyo vonal az egy merő káosz, pakoltam mindenhova csak mellé nem :DDD
A statokat is át kell dolgoznom, mert jelenleg asszem 4 statot felhúztam 20-ra /hearth, body, dex, magic/ + a 20as dexhez tartozó ninja dojo küldit is beadtam /az onmyos-nak még nem futottam neki/.
Amúgy ha a végére értem a sztorinak akkor mit javasolsz/javasoltok? Kezdjek el szinteni + geart farmolni az NG+hoz?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1997) sp8787 válasza Tyler Durden (#1996) üzenetére


sp8787
addikt

Normal mode

NG ---> DLCs ---> NG+

Easy Mode

NG <--- DLCs :O :W ---- -------> DLCs
\...................................... /
...--------------> NG+ ---------

[ Szerkesztve ]

(#1998) Woodslave válasza sp8787 (#1997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ezt a folyamatábrát nem értem, legalábbis az easy módosat :D

Tyler: sztem te jobban nyomod ezt mint én de nekem 120 körül az első dlc kínszenvedés volt, bár valakinek ez kell :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1999) Tyler Durden válasza Woodslave (#1998) üzenetére

Ebben a jobban nyomodban olyan biztos ne legyél azért, most érted ide beírkálom mikor leverek vmi boss-t, de közben magamról nem vennék fel videót :D Egy egész napos session-nél az uccsó 2-3 órában keményen tudok anyázni, főleg, ha vmi szivatósabb boss-t kapok be :D

sp: köszi szépen :R megyek a normál módon azt meglássuk. Mondjuk vmennyi geart fogok farmolni, találtam is egy ideális területet. Uccsó küldi mikor velem van a 2db npc az egyik hegyoldalnál kb 10 revenant van. Azokat felkeltem, 3an leverjük 2sec alatt, és ezt fogom ismételni. Szintet meg hagyom egyelőre a fenébe, bár az vicces, hogy lvl100se lesz meg az első végigjátszás alatt, látszik, hogy béna vagyok, sokat halok és még fel se szedem a hullámat :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2000) TIT válasza Woodslave (#1998) üzenetére


TIT
veterán

Nekem 400-nál is az. :)

Tyler Durden: Nekem is befagyott a kiscsaj,pedig jöhetett volna segíteni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.