Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#751) snake78 válasza Djuree (#750) üzenetére


snake78
tag

Én közben megszereztem a textet ami kellett igaz a bosst farmoltam érte
De meglett nagy nehezen
A 3.dlct meg el sem kezdtem
Akkor elnézést a téves infókért

[ Szerkesztve ]

(#752) sp8787 válasza Djuree (#750) üzenetére


sp8787
addikt

Nope
Look who is there!

(#753) snake78 válasza sp8787 (#752) üzenetére


snake78
tag

Egy kérdésem lenne revenant el dobással kapcsolatban
Ha szerenem eldobni a karakteremet egy ismerősnek
Egyszerűen meghalok és kiléptek a játékból ?
Vagy ez ennél banyoluktabb dolog ?

(#754) sp8787 válasza snake78 (#753) üzenetére


sp8787
addikt

Meghalsz > Felveszed a Guardian-odat > Mentesz a Shrine-nal > Es lehetoleg nem halsz meg azon a palyan megegyszer

Ne legyen rajtad semmi ami 150 feletti ha inheritable-t akarsz dobni.
Sot a legjobb ha csak az van rajtad amit dobni akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#755) snake78 válasza sp8787 (#754) üzenetére


snake78
tag

Ismerősnek kellene a régi settem (illetve azokból pár dolog)de az mind 150 feletti
Akkor ez nem valószínű, hogy össze fog jönni
De köszönöm az infót
Meg hasznos lehet

(#756) Djuree válasza sp8787 (#752) üzenetére


Djuree
félisten

hanyadik próbálkozásra termett ott?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#757) sp8787 válasza Djuree (#756) üzenetére


sp8787
addikt

6-7 de a tavoli Shrine-tol. Egyebkent tokegyszeru ha van legalabb 10 Cracked Ochoko-d akkor vegig probalod mondjuk 7-szer es ha nem jo akkor vissztoltod a backupot.

(#758) Djuree válasza sp8787 (#757) üzenetére


Djuree
félisten

na másodjára bedobta hanzot, de kb. 20 killből 1 textet se dobott pedig magas az item drop ratem meg a human item drop ratem is, a luck is egész tűrhető. lehet tényleg peccselték? 1 sima boss 20 killből már az összes textjét kidobta volna...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#759) sp8787 válasza Djuree (#758) üzenetére


sp8787
addikt

20 kill az cca 10 perc vagy annyi se.
run - ohko - earthfold

So.......

(#760) Djuree válasza sp8787 (#759) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, de nem csak 1 textje van hanem vagy 50. akkor az mennyi idő lenne? gyorsabb ha a bossokat farmolom....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#761) snake78 válasza sp8787 (#754) üzenetére


snake78
tag

Megpróbáltam a következőt (remélhetőleg jól csináltam és jól értettem amit írtál )
Marianal a revenantoknal meghaltam
Felvettem a spiritemet, imádkoztam a srein nal
És végül bementem Mariahoz
Győzelem és kijöttem hála nélkül
Csak egy kesztyű volt rajtam amiben a TWD x2 volt benne
De meg így sem talál meg az ismerősöm
Ez miért lehet ?

[ Szerkesztve ]

(#762) sp8787 válasza snake78 (#761) üzenetére


sp8787
addikt

Wotstr-on kell csinalni , nem kell bemenni Maria-hoz csak siman kifragmentelsz.

(#763) Deck válasza Djuree (#760) üzenetére


Deck
titán

Bossokat érdemes többször legyőzni?

PS5

(#764) snake78 válasza sp8787 (#762) üzenetére


snake78
tag

Ooo
Akkor lehet ez volt a baj
Megpróbálom majd este megint, hátha így sikerül
WOTS on csináltam
Mekkora szintkülönbség lehet kettőnk között ?
Vagy az apszolúlt nem számít ?

(#765) Djuree válasza Deck (#763) üzenetére


Djuree
félisten

ha kell a textje akkor mindenképp. :K ha meg nem kell text de kéne az armorja/fegyvere, akkor is, mert dobálja a cucca darabjait és az adott szinten ugye az a legmagasabb level-ű.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#766) Deck válasza Djuree (#765) üzenetére


Deck
titán

Bocsi a tudatlanságomért de mik ezek a textek? :R

PS5

(#767) sp8787 válasza snake78 (#764) üzenetére


sp8787
addikt

Erre nem tudok mit mondani. Ez akkora lutri mint a szel sztem.
Annakidejen mindannyian lvl750 voltun es volt egy par kollega akinek a rev-jet volt aki latta volt aki meg nem.

Nem hiszem ,hogy a szintkulonbseg barmit is csinalna. Az en 750-esemet is lattad te is Djuree is.
Ha nagyon nem megy probalj tobbszor egymast utan meghalni ,hogy feltoltse a serverre.

(#768) sp8787 válasza Djuree (#760) üzenetére


sp8787
addikt

Cca 8 orat szantam ra annakidejen ha jol emlekszem.

Ha az Abyss-os bossokra gondolsz azok tenyleg mindent dobnak.
Kivul viszont nem.

(#769) snake78 válasza sp8787 (#767) üzenetére


snake78
tag

Egymás után kilépés nélkül haljak meg és utánna lépjek ki , vagy kilép-meghal-kilép-meghal ...

(#770) sp8787 válasza snake78 (#769) üzenetére


sp8787
addikt

Kilepes nelkul. De delutan ha eszembe jut eldobhatom en is. Hatha az enyemet latja.

(#771) snake78 válasza sp8787 (#770) üzenetére


snake78
tag

Rendben köszönöm
Én is megcsinálom
TWD és TWD x2 vel próbálkozom
Akkor megmondom a nevedet neki, hogy kit keressen ha nem gond

(#772) sp8787 válasza snake78 (#771) üzenetére


sp8787
addikt

Kuldjon egy FR-t az a legegyszerubb.

(#773) snake78 válasza sp8787 (#772) üzenetére


snake78
tag

Megmondom neki
Köszönjük

(#774) snake78 válasza sp8787 (#772) üzenetére


snake78
tag

Szerintem megvan a hiba
Párhuzamosan olvasgattam a másik fórumot és 65 oldal után a végére értem
Majd az utolsó oldalon Attila ugyan azt a kérdést tette fel neked hónapokkal ezelőtt mint most én is
És egy szóval megoldottad a problémát
Az pedig a Leeching volt
Én nem így haltam meg
Hanem Revenant álltál
De így sajnos nem is fogok tudni meghalni mert az omnyon nincsen elkölthető pontom sajnos és a talizman sincsen meg
Egyszer használtam de nem értettem a lényeget
Most már talán
De pont ujraosztas után mer nem nyitottam ki

[ Szerkesztve ]

(#775) sp8787 válasza snake78 (#774) üzenetére


sp8787
addikt

Yep ha revenant ol meg akkor nem jelenik meg a reved.
Akkor du eldobom az a kerdes ,hogy mit.
Mi kellene?

[ Szerkesztve ]

(#776) snake78 válasza sp8787 (#775) üzenetére


snake78
tag

Csk ez a kettő a többi meg van már
És ebből is csak egy egy db hiányzik a szettből
TWD és TWD x2

(#777) snake78


snake78
tag

Djuree

Neked mennyi cuccidban van TWD x2
Nálam most 4 Ben van, de gondolkodom, hogy egytől megválok és helyette TWD et teszek bele
Szerinted megéri ?
Olyan 68% esély lesz a dulazasra
He ha jól gondolom akkor viszont 17,9% nőne a TWD em
Vagy tévesen gondolkodom ?

(#778) Djuree válasza snake78 (#777) üzenetére


Djuree
félisten

nekem 3-ban van, meg van egy legyezőm is amiben az van (meg mellé van benne kunai dmg is, szval jó darab), szóval nekem 80 valamennyi így. a 68 szerintem kevés, én nem cserélném ki. a 80+ -al is olyan furcsa, mintha kisebb % lenne, 3-ból kb. csak 2x dupláz, ami meg 66% lenne...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#779) snake78 válasza Djuree (#778) üzenetére


snake78
tag

Egy charmban van nekem is TWD pluszban
Ezen kívül van meg suriken kunai dmg 15,9%, ninjutsu dmg bonus kunai B ( sajnos nem adott A-t)
Es attack from behind
Akkor kb minden 3. Lenne dupla nálam
Mekkorákat sebzel kunaival?

[ Szerkesztve ]

(#780) Djuree válasza snake78 (#779) üzenetére


Djuree
félisten

hát attól függ, milyen fokozat, milyen ellenfél, mekkora az armorja, stb. stb.
de én csak előlről dobálok, nem szórakozok a hátába kerüléssel, nekem nem megy elég gyorsan és így nincs haszna. mire mögé megyek, az 2 kunai veszteség, annyival meg sokszor fél hp-ja már lent van.
amúgy nem nagyon figyelem a sebzést most, általában mire hozzám ér az ellenfél meg is hal. wotn-on a dlc-k még nem mennek, azok nagyon húzósak. meg most nem is játszok egy ideje.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#781) snake78 válasza Djuree (#780) üzenetére


snake78
tag

Lvl 600 alatt van a karakterem, én azt vettem észre, higy már nem tudok hova "fejlődni " ninjaként
Ok az életre meg tudok pakolni, de a többi ami kell azt már kihúztam addig amíg megéri
Te meg mindig Iga settben viszed (amikor jatszottal)?

(#782) Djuree válasza snake78 (#781) üzenetére


Djuree
félisten

nekem még nincs 600, talán 560, de én se tudok már nagyon mire adni.
Iga set igen, ninjának sztem nincs jobb. max ha hátulról dobálsz akkor talán 1-2 darab kingo. legalábbis sok mindent próbáltam, ez jött be a legjobban. de ez már kevés a dlc-khez. kéne valami közelharcos build is...lehet egy tatenashit meg ebonyt felhúzok maxra.
de toltad már a dlc-ket wotn-on? elkezdhetnénk együtt. ketten sztem lemenne minden.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#783) snake78 válasza Djuree (#782) üzenetére


snake78
tag

Én is 560-570 között vagyok valahol
Mondjuk én tatenashi-kingo szettet csináltam
De váltani szeretnek mert WOTN már kicsit necces a helyzet ebben is
Igaz az alap játékról beszélek
Nem meg nem voltam a dlc Ben WOTN szinten
Előbb ahoz az új settet szeretném összerakni

[ Szerkesztve ]

(#784) HULK25


HULK25
tag

Üdv esetleg a FINAL BLOW DAMAGE-t és a SKILL KI DAMAGE-t valaki segítene definiálni, mert nem értem ez pontosan mi?! Előre is köszönöm! :R

(#785) sp8787 válasza HULK25 (#784) üzenetére


sp8787
addikt

Final Blow vagy van akinel ez Killing Strike az az amikor a foldre kerul ellenfelnek beviszel egy finisher-t.
Lasd Nioh Final Blow Test (1.06): The facts influence final blow damage

Skill Ki Damage az az az ertek ,hogy mennyivel magasabb Ki(Stamina) Damage-t okozol egy ellenfelnek ha Skill-t hasznalsz. Tehat pl. Axe-nel egy Titanic Strength skill kombo mennyivel magasabb Ki damage-t okoz.
Azt nem tudom biztosan ,hogy az adott ellenfelnek blokkolnia kell vagy csak siman fogyasztja a staminajat/kijet.
Soha nem hasznaltam ezt a perket.

(#786) HULK25 válasza sp8787 (#785) üzenetére


HULK25
tag

Nagyon köszönöm! Üdv!

(#787) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, mert már szétvet az ideg :P

Az alapjátékot lvl 105 környékén viszonylag simán végigvittem.
Ezután elkezdtem a Dragon of the North kiegészítőt, aminek az első főellenségéhez kellett egy laza +20 szint, hogy le tudjam nyomni. Most a második főküldetés végén vagyok, újabb +20 szintet farmoltam, de egyszerűen nem tudom lenyomni.
Level 52-es skill, level 50-es magic, Warrior of the West set, de egyszerűen nem megy.

Tudtok valami tippet adni?

Köszi.

(#788) sp8787 válasza LeventeV (#787) üzenetére


sp8787
addikt

Egyreszt megkerdezhetem minek az 50-es Magic?
Csak azert mert semmi szukseg nincsen ra, hacsak a fegyvered nem Magic skalazodasu de azok meg mehh

Masreszt ha ezt a jatekot ugy jatszod mint mondjuk a DS3-t azaz tenylegesen sorba megy akkor kemenyen meg vagy love mivel sokkal nehezebb mint pl. a DS3.

Brutalis a difficulty spike, a kovetkezo 2 DLC meg meg nehezebb.Gondolom Date Masamune-rol van szo egyebkent.

2 tanacsot tudnek adni, eloszor is pattints el egy Book of Reincarnation-t mert latatlanba mondom ,hogy biztosan rosszul vannak elosztva a pontjaid. Masreszt menj at Way of the Strong-ba es ott haladj szepen elore a DLCk-be meg majd visszajossz.

A gear-edet meg nem art fejleszteni/reforgeolni/temperelni annyira nem art ,hogy kb kotelezo.

(#789) LeventeV válasza sp8787 (#788) üzenetére


LeventeV
senior tag

Koszi a tippet.
A Sloth/Defence es egyeb talizmanok miatt toltam a magicbe is.
Igy vannak most a pontjaim:
15-15-15 a body-spirit-stamina. A strength 10, skill 52es, magic 50, ninjutsu 6, guardian spirit 25.
A dupla kardot preferaltam vegig. A gear-em mind divine, de csak sima, nem pluszosak. Lvl 150 mindegyik.

Szerk: Igen, Date Masamunerol van szo. Milyen kiosztast javasolsz?

[ Szerkesztve ]

(#790) sp8787 válasza LeventeV (#789) üzenetére


sp8787
addikt

Hat igen de pl. Date az akire mar lehet elnyomtad az osszes Sloth-ot akkor se er semmit LW modban van es siman kinyir vagy orulhetsz ha a fele HP-jet leveszed. Itt mar nem mukszik az mint az alapjatekban ,hogy nyomsz egy s Sloth-ot meg Weakness-t es easy mode.

Eloszor is megnezed milyen statok kellenek az armorodhoz azokat felnyomod arra a szintre.
Ezutan Spirit 10(Kato), Magic cca 20-24 ,Ninjutsu 20(Quick Change-et mindenkeppen unlockold).
Majd mivel a Dual innate skalazodasaban a Skill a legmagasabb ezert az osszes maradekot a Skill-re.
Ha meg maradna pontod akkor azokat a masodik skalazodasi tulajdonsagra.

Ha megvan a smithing texted ahhoz az armorhoz amit hasznalni szeretnel akkor erdemes forge-olni mivel a froge-olt armoroknak alacsonyabb a kovetelmenye. Igy megsporolhatsz nehany pontot.

(#791) LeventeV válasza sp8787 (#790) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi, megpróbálom ezeket.
És milyen armort ajánlasz?
Maradhat a warrior of the west set?

[ Szerkesztve ]

(#792) sp8787 válasza LeventeV (#791) üzenetére


sp8787
addikt

A WotW jo en WotW+Kingo-val mentem vegig a wotd vegeig.
Ha nincs Yasakanid akkor 4 Wotw ha van akkor 3 plusz 4 vagy 3 Kingo. De Tasakani nelkul a 4 WotW is teljesen jo.

Ha haladsz elore akkor w wotd kornyeken lejuthetsz oda ,hogy 4 Tatenashi-t is el tudsz birni plusz egy Yasakani. Innen kezdve gyakorlatilag 4 Tatenashi plusz Yasakani plausz barmi mas boven eleg ahhoz ,hogy a wotw es azutan a wotn jo reszet vegig vigyed. A wotd az ahol mar komilyan el kell gondolkozni egy build osszerakason.

Vagy valasztod a konnyebb utat mint itt paran es dobalozol es attersz a sotet oldalra :) ahelyett ,hogy jatszanal a jatekkal.

Cca ennyi

(#793) Djuree válasza LeventeV (#787) üzenetére


Djuree
félisten

600 fölött vagyok, de még lehet nekem sincs akkora magicem. Talán 30 felett már nem ad semmit, csak pontot ami nem sokat ér. A spell tárolás a lényeg de az meg 30 körül maxolodik.
Spirit is túl sok, azon a kicsi szinten vannak sokkal fontosabbak...

Sp: tök jó dobálózni, sajnos máshogy nem jutottam volna el eddig, nincs sok idöm játszani két pici baba mellett. :) nincs egy ismerösöm sem aki játszik ezzel, szval csak magamra számithatok, az meg túl idöigényes lenne h más buildet kikisérletezzek, az lw és társaik nekem nem jönnek be, na az az igazi sötét oldal ahogy te nevezed, abban semmi kihiváa már.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#794) LeventeV


LeventeV
senior tag

:R
Holnap kipróbálok egy 2 WotW armort a 2 fegyverrel (íj plusz kard), meg 4 Kingo-t, plusz akkor visszaveszem a magic-et és a ninjutsut is 20-ra.
Jól félrementem ezzel a magic-el.

A body+hearth+stamina+strength-et érdemes fejleszteni? Vagy életet és ki-t lehet nyerni az armorokból, stamina meg strength elég annyi amennyi kell az armorok plusz képességeihez, és a többi menjen mind a skillre?

(#795) sp8787 válasza Djuree (#793) üzenetére


sp8787
addikt

A dobalozo build az amennyire en ismerem a wotw kozepeig erosebb mint a LW.
Abban egyetertunk ,hogy a LW nem tul nehez de korantsem olyan egyszeru mint azt gondolnad.
De ahhoz ,hogy egy jo LW buildet osszerakj odaig el kell am jutni az nem csapodik ossze magatol.

A masik , en full soloban csinaltam vegig mindent a tulnyomoreszet sima melee a wotn vegen LW de azt mind ujra toltam meleevel is meg az Abyss legveget is csak ugy szorakozasbol. Amig be nem jott az umbracite vadaszat az se tudtam ,hogy kell coopolni. Peldaul az Abyss sokkal nehezebb coopban mint soloban egyebkent, az osszes tobbi meg sokkal gyorsabb soloban.

Tudom ,hogy a tobbseg nem kepes soloban vegigvinni ezt a jatekot maskulonben nem tudtam volna heti 1.2-1.5 M glory-t csinalni es benne lenni az elso 20-30-ban a Todo-nal ami eleve tele volt csalokkal.

(#796) Djuree válasza sp8787 (#795) üzenetére


Djuree
félisten

ez a glory egyébként jó valamire? nekem is van már egy rakás, de semmi értelmeset nem tudok belőle venni. legalább umbracitet lehetne venni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#797) sp8787 válasza Djuree (#796) üzenetére


sp8787
addikt

Hat eleg sok dolgot/alapanyagot lehet rajta venni amibol pl. whetstone-t vagy nikawa glue-t tudsz craftolni.
Vagy megveszed a skineket ami mondjuk engem nem nagyon erdekelt.

Tudod mi a vicc egyebkent? A glory mennyisege acchoz kotott nem karakterhez. Ezt onnan tudom ,hogy csinaltam egy uj karaktert vmikor es nezem honnan a haragbol van egy 0-as karakternek ennyi(ertsd kurvasok es nem nulla) glory-ja.

(#798) snake78 válasza sp8787 (#792) üzenetére


snake78
tag

Sötét oldal ez tetszik 😂
Tény egyszerűbbé teszi az életet
De ebben Djuree vel ertek egyet
Pl ds ekben eddig sosem volt "sötét oldal" (varázsló ) karakterem
De itt valahogy ez szerintem sok embernek ad "siker élményt " mert ahogy én sem szerintem mindenkinek a fejlesztés bonyolult a ds ek után
Bár idővel átlátható

(#799) LeventeV


LeventeV
senior tag

Megfogadtam a tanácsokat és sikerült nagyon lazán lenyomni Date Masamune-t. A második GS-et be se tudta vetni, mert addigra vége volt.
Köszönöm a segítséget.

(#800) #38729216


#38729216
törölt tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Pár napja megvettem a Nioh pc-s verzióját, viszont 10-20 másodpercenként állandóan összeomlik. A kezdőhelyszínen, a börtönben néha meg tudom ölni az első katonát. :DDD

Konfig:

i7-6820HK (nincs túlhúzva)
16 giga ram
GTX980M
Win8.1

Visual C++ redistributable meg egyéb komponensek fent vannak, frissek.

Más játékok esetében nincs ilyen problémám. Olvastam, hogy ez egy ismert hiba. A kérdésem az, hogy tud-e valaki valami megoldást?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.