Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13741) ldave válasza kapzsii (#13739) üzenetére


ldave
félisten

Weboldaluk alapján:

- How do I use Pretendo?
- Pretendo is currently not in a state that is ready for public use. However, once it is you will be able to use Pretendo simply by running our homebrew patcher on your console.

Szóval egyelőre ez még nem igazán hozzáférhető a nagyobb közösség részére.

A Slime draws near! Command?

(#13742) kapzsii


kapzsii
újonc

ez nem egy jó hir sna,egyetlen kedvencem szünt meg vele

(#13743) szika87 válasza ldave (#13741) üzenetére


szika87
aktív tag

Még nem agyaltam rajta hogy megcsináljam, az utolsó napon kb reggelig játszottam :DDD
De több külföldi Wii u csoportban használják és rakják fel a videókat ahogy nyomják a Mario Kartot meg a splatoont. Ezért nem értem hogy a a honlapon miért az van írva hogy egyelőre nem elérhető. Vagy lehet úgy érzik hogy egyelőre nem bug mentes, és nem szánják végleges verziónak. De az biztos hogy lehet már használni, a youtubeon is rengeteg videó van hogy lehet megcsinalni. Ettől függetlenül még én sem próbáltam.
Szeretném ha megmaradna törés mentes a gép, mondjuk mivel a Nintendo teljesen el temette, igazából már mindegy.

We are here for a good time, not a long time.

(#13744) Reedly


Reedly
tag

Az Inkay móddal vagyok fent a pretendo-n. Még valamit állítgatnom kell, mert amikor kilépek egy online játékból akkor újra kell indítanom a gépet, hogy újra felcsatlakozzon. Megy a mariokart és a spatoon is. Nem is sokat kell várni, hogy elegen legyünk. Szépen fejlesztik, újdonságokat is felfedezni vélek, de a rég kikapcsolt dolgok egy része is már működik.

(#13745) kapzsii válasza Reedly (#13744) üzenetére


kapzsii
újonc

üdv,tudnál esetleg segiteni a csatlakozásban?
call of duty is megy vajon?

(#13746) Reedly


Reedly
tag

(#13747) Reedly válasza kapzsii (#13745) üzenetére


Reedly
tag

Nem tudom az megy e. A pretendo oldalán csinálj egy profilt, de semmiképp se olyan email címet adj meg, amit a nindendo ID-hez már adtál! Ez beszokott kavarni. A youtube: FunkyScott47 jól elmagyarázza.

(#13748) kapzsii válasza Reedly (#13747) üzenetére


kapzsii
újonc

köszi,megpróbálom

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.