Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) darvinya válasza rlazol (#13350) üzenetére


darvinya
titán

Hát nagy meglepetés, az biztos.
Redskins-es meccs sem volt unalmas.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13352) crey válasza darvinya (#13349) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tudom a szabályokat, csak valahogy mindig túltolják ezt az egészet (az USA-ban)... Soha nincs az amerikai közvetítésekben sem egyensúly... -.-

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13353) darvinya válasza crey (#13352) üzenetére


darvinya
titán

Ott a pénz diktál. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13354) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Aki nézi esetleg az egyetemi focit...Ő tényleg ekkora ász lesz vajon?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13355) crey


crey
MODERÁTOR

Rossz nézni megint az OL-t... Már két sacknél jár Brady, a 2. negyed elejére... -.-

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13356) anulu


anulu
félisten

uhh, ez a TNF megint egy ilyen "10 évet öregedtem" meccs volt... ja, és köszi a TB rúgójának!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13357) .LnB válasza anulu (#13356) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

10 évet öregedtél? Akkor én? : Ma felkelek, gondoltam megnézem az NHL eredményeket. Látom Pittsburg @Chicago 1:10. Esküszöm nem hittem el. Törölgettem itt a szemem, forgattam a telefont, hogy jól látok? :)

Sry az NHL offért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13358) air válasza anulu (#13356) üzenetére


air
nagyúr

Mennyit hagyott ki?
Csak a végét láttam, Ricsiék arról beszéltek, hogy talán itt vége is a karrierjének.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13359) darvinya válasza air (#13358) üzenetére


darvinya
titán

5-t számoltam félálomban nézve.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13360) schawo


schawo
titán

Jesszusom micsoda falábú. Úgy látom jövő héten keríteni kell egy új rugót a kalózoknak.

(#13358) air válasza
3 maradt ki. És mind borzalmas volt.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13361) anulu válasza .LnB (#13357) üzenetére


anulu
félisten

uhhlol! én nagyon örültem, mikor láttam, h a NYR ellen sikerült nyerni :) holnap viszont Avalance @ Devils. 2 hatalmas kedvenc csapat, csak valami streamet kéne találni...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13362) crey válasza anulu (#13356) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát ezt tényleg neki köszönhetjük. Így azért hogy nem volt Gronk, csak a szerencsén múlott hogy meglett ez a meccs.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13363) Mottie válasza schawo (#13360) üzenetére


Mottie
őstag

Lehet Koo máris kap melót :)

Be Victorious!

(#13364) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Komolyan, ha az este a Giants még a Chargerssel se bír, személyesen megyek hamarosan a Metlife-ba rendet tenni :D

All→M8

(#13365) ggeleven válasza A Zéé (#13274) üzenetére


ggeleven
őstag

Kaphatok szerkesztési jogosultságot a pár kérdésre? Sajnos munka miatt nem tudtam időben tippelni. :-(

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#13366) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Na,ezért nincs most otthon a Zéé!

Gameday Baby!!

Just a simple Lineman...

(#13367) .LnB válasza A Zéé (#13366) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt a kurva élet!! :Y

Jó szórakozást!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13368) rlazol válasza A Zéé (#13366) üzenetére


rlazol
addikt

:R jó szórakozást!!!!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13369) ggeleven válasza A Zéé (#13366) üzenetére


ggeleven
őstag

Juuuuuj! Hajrá, hajrá! :-D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#13370) schawo


schawo
titán

A Gamepass mindenkinél döglött? Van valahol stream, amit lehet nézni? A DET-CAR meccset nézném.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13371) .LnB válasza schawo (#13370) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Parancsolj: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13372) darvinya válasza A Zéé (#13366) üzenetére


darvinya
titán

Jó szorakozást.

Szuvenírt hozhatnál, amiért itt játszhatnánk. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13373) schawo válasza .LnB (#13371) üzenetére


schawo
titán

:R

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13374) schawo válasza schawo (#13373) üzenetére


schawo
titán

Nagyon hasít a Panthers offense :C

És már a def is végre :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13375) KoVee84 válasza A Zéé (#13366) üzenetére


KoVee84
senior tag

Pont erre kellett kimenned?! Szégyen a cards idén :O

(#13376) callmeakos válasza A Zéé (#13366) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért az nagyon nem rossz. Jó szórakozást :)

All→M8

(#13378) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Közben meg a Jets lehozta a Brownst. :DDD :DDD Esküszöm szerintem a jóisten idén felcserélte a csapatokat, mert tavaly a Jets volt a New Yorki pofonautomata, most viszont a Giantns. Ha McAdoo ezekután marad, meglennék lepve.

Jó kész, hagyjanak engem békibe jövő szeptemberig.... :DDD

(#13379) rlazol
Az első negyedet 9 pontos előnnyel fejezték be.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#13379) rlazol válasza callmeakos (#13377) üzenetére


rlazol
addikt

A Giants asszem 2 pontos vezetésnél a saját 20asán belül adta el a labdát 1 perccel a vége előtt...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13380) crey válasza A Zéé (#13366) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Leszámítva hogy rohadt nagy élmény lehet, azért úgy látom a Cards mindent megtett hogy elvegye a jókedved.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13381) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Na, végére értünk a napnak...

Alig párszor szóltak csak be a póló miatt, egy pár booooo, meg asshole azért kijutott. Benn a stadionban az egyik staff tag megkérdezte, hogy én tényleg a Cardinalsnak akarok szurkolni, vagy csak polgárt pukkasztok... :D Utána beszélgettünk kicsit, csak el kellett mennie.

Azért ez a meccs lett, mert Philly drukker haverommal évek óta össze akartuk ezt hozni, most sikerült . :) Maga a meccs elég szar volt, bár a feeling hatalmas, igazából egy percét se bánom, bár ha szorosabb lett volna, azt nem bántam volna.

Hazahozni valami díjnak valót eszembe jutott nekem is, viszont New Yorkban nem találtam sehol, és itt a stadionban meg csak Eagles cuccok voltak, semmi más. :(

Just a simple Lineman...

(#13382) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez se volt eseménytelen hétvége.

A NYG teljesen elszállt. Rá kellene menni az 1/1-re valami QB-ért. Eli megint megmutatta, dobott egy meccset elröntő INT-et. A teljes elkapósor lesérült egy játékos kivételével. Ilyen pech kb nincs is, de a Giants-et még ez is sújtja. Ráadásul OBJ bokáját törte. Ő egy ideig tuti nem játszik. De az a jelenet amikor OBJ zokog a törölköző alatt még a sérülése előtt, amikor a meccs még javában tartott. Az elképesztő jelenet. Most ráaggathatjuk gyorsan, hogy primadonna meg dedós, de basszus, mi lehet ott ha az a csávó ennyire kész van idegileg? Én féltem már a karrierjét is. Most is volt 2 vagy 3 kisebb sérülése és úgy játszott, majd a bokája is eltörött. Szinte még rookie, mindene szét van, és még az idegrendszere is.. Nehogy ezek a dolgok komolyan befolyásolják a karrierjét is akár. Láttunk már ilyet.

A Steelers nagyon csúnyán kikapott. Mondjuk Rötlisburger dobott 5 INT-et. Erre még Eli is elismerően csettintene. :)

J.J. Watt ismét Out for season.

A Seattle ismét nyert. És bármely fura, egy fontos csoportrangadót a Rams ellen. Ésdekes a Seahawks mert alig szereznek pontot. Kivéve a Colts ellen. De egyébként 9, 12, 27, 16 pontokat szereztek eddig.

A GB - DAL meccset délután meg kellene néznem. Az eredményt tudom, de megint jó meccs volt ahogy olvastam róla.

Na és akkor az Eagles. Itt most tényleg nem volt kérdés. Egy percig sem volt szoros a meccs. Bár én ilyen pesszimista módba tolom idén. 14:0-nál is arra gondoltam, hogy ezt az előnyt képesek simán leadni még. Aztán 21:0, majd 21:7 na mondom most fodrul meg a meccs?! De nem. Az utolsó Cardinals play viszont nagyon kemény volt. Nem számított, de touchback lett! :D Went 21/30; 304y, 4TD. Dobott egy Eli-t, de belefér. Elit teljesítmény. Bár ha bele kellene kötnöm, akkor a hosszú passzokkal van baj. Agholor meg így a 3. idényére felébredt?! Egy rossz szavunk sem lehet rá. Annyit még, az Ealges-ről, hogy Jim Schwartz engem lenyűgöz mióta Philly-ben van.

(#13381) A Zéé Annyira irigy vagyok, hogy le se tudom írni....de nem rosszindulatból, hanem amolyan szomorú irigység ez... ja de nem rád, hanem az Eagles szurkoló haverodra! ;] ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13383) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] :Y Síírok! :DDD Há' mé' nem ad a Cutler gyereknek is a meccsek előtt?! Lehet lenne valami belőle akkor legalább. :DDD

Jól láthatóan volt azon az asztalon már pár utca korábban is. Elég nagy hülyének kell lenni, hogy valaki ezt így belemondja a telefon kamerájába. Szal elég kokin volt már.. mennyit betolhatott már előtte is?! :D

Kellene a bácsi címe, küldök neki ilyet: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13384) Zanik válasza .LnB (#13382) üzenetére


Zanik
addikt

Egész jó volt tegnap a Seahawks (főleg a Secondary), de azért a Rams is komolyan tett azért, hogy ne nyerje meg ezt a meccset! 5 Turnover! Ennyivel nem lehet meccset nyerni. Pedig simán nyerhető mérkőzés lett volna a Rams számára. Kár érte. Most jön a Jacksonville, nehéz lesz, de jó lenne ha onnan W-vel jönnének el a londoni meccsre a Pintyeket elverni! :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13385) F-ECT$ válasza .LnB (#13383) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez real?

1. komment: Well he is a line coach.... :DDD

Dive ever, work never.

(#13386) .LnB válasza F-ECT$ (#13385) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez bizony komoly. Már mindenhol lehozták. Szerintem mostanra már munkanélküli a kábszis bácsi. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13387) anulu válasza .LnB (#13382) üzenetére


anulu
félisten

élőben adták a Bills meccs után CBS-en a Giants utolsó 8 percét. hát, ahogy OBJ földet ért, már azon látszott, h ajjaj, és a TV-n keresztül nekem fájt...

DAL - GB meccsen nem értettem, hogy az első félidőben a zebrák miket fújtak... utána meg elmentem aludni. :)

Eagles szépen megy, de tavaly is valahogy ilyentájt pukkantak ki.

Pats, Bills, Jets 3-2, Dolphins 2-2... nagyon félek, hogy az utolsó 6 hétből 5 csoportmeccs élet-halál harc lesz kb mindenkinek. kivéve, ha összekapják magukat Gilmore-ék, és el tudunk lépni a többiektől. a Bills védelme ég-és-föld a Ryan "érához" képest

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13388) F-ECT$ válasza anulu (#13387) üzenetére


F-ECT$
titán

DAL - GB meccset én is majdnem feladtam, de aztán szerencsére mégse :) Nem semmi volt az utolsó drive :C

Dive ever, work never.

(#13389) crey válasza anulu (#13387) üzenetére


crey
MODERÁTOR

"DAL - GB meccsen nem értettem, hogy az első félidőben a zebrák miket fújtak... utána meg elmentem aludni. :)"

Rosszul tetted. Megint piszok jó kis meccs lett.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13390) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nekem csak most sikerült csatlakozni a szezonhoz, és ez tényleg piszok jó meccs lett. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13391) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyike. :D :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13392) darvinya


darvinya
titán

Hát ez a Bears Wikings meccs.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13393) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Adrian Peterson a Cardinals-ban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13394) berek21 válasza .LnB (#13393) üzenetére


berek21
senior tag

Kíváló futó az ipse. Most végigfutja az egész ligát. :D

LG Velvet eladó!

(#13395) *Mukeey* válasza .LnB (#13393) üzenetére


*Mukeey*
addikt

AP-nak voltak szezációs szezonjai.Mire lehet képes még,hogy erölteti a játékot?Vikings után vissza kellett volna vonulnia sztem...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13396) rlazol válasza *Mukeey* (#13395) üzenetére


rlazol
addikt

Mindenki így látja csak ő nem. :(
Vsz frusztráló, hogy volt egy szuper szezonja, utána sérülés és utána semmi. Be akarja bizonyítani, hogy vissza tud térni, hogy nem végezte ki egy sérülés. Nem tudom, ez a veterán minimumhoz közeli pénz neki mennyire számít.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13397) *Mukeey* válasza rlazol (#13396) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Valami ilyesmi lehet igen,hogy a hiúsága nem hagyja visszavonulni.32 évesen nagyot már nem fog durrantani sajnos,az nfl már csak ilyen.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13398) Zanik válasza *Mukeey* (#13395) üzenetére


Zanik
addikt

Még ha egy SB-contender csapatba próbálna bejutni, azt mondanám, megértem. De így?
Mikor Steven Jackson-t leigazolta a Patriots, akkor szurkoltam neki, hogy az amúgy pocsék csapatokban töltött pályafutás után legyen esélye gyűrűre. Nem jött össze.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13399) maláj


maláj
őstag

NFL 2017, ALAPSZAKASZ 6. FORDULÓ

2017. 10. 13. @ 02.25 ==> Carolina Panthers – Philadelphia Eagles
2017. 10. 15. @ 19.00 ==> Atlanta Falcons – Miami Dolphins
2017. 10. 15. @ 19.00 ==> Baltimore Ravens – Chicago Bears
2017. 10. 15. @ 19.00 ==> Houston Texans – Cleveland Browns
2017. 10. 15. @ 19.00 ==> Minnesota Vikings – Green Bay Packers
2017. 10. 15. @ 19.00 ==> New Orleans Saints – Detroit Lions
2017. 10. 15. @ 19.00 ==> New York Jets – New England Patriots
2017. 10. 15. @ 19.00 ==> Washington Redskins – San Francisco 49ers
2017. 10. 15. @ 22.05 ==> Arizona Cardinals – Tampa Bay Buccaneers
2017. 10. 15. @ 22.05 ==> Jacksonville Jaguars – Los Angeles Rams
2017. 10. 15. @ 22.25 ==> Kansas City Chiefs – Pittsburgh Steelers
2017. 10. 15. @ 22.25 ==> Oakland Raiders – Los Angeles Chargers
2017. 10. 16. @ 02.30 ==> Denver Broncos – New York Giants
2017. 10. 17. @ 02.30 ==> Tennessee Titans – Indianapolis Colts

Szabadnapos: Buffalo Bills, Cincinnati Bengals, Dallas Cowboys, Seattle Seahawks

(#13400) .LnB válasza maláj (#13399) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fontos meccs lesz a Eagles @ Panthers. Mindkét csapat 4-1-gyel áll.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.