Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) maláj


maláj
őstag

(#13752) vond


vond
MODERÁTOR

Húúú, ez a Steelers Color Rush mez is nagyon jól néz ki. :K

(#13751) maláj: Denver, mint szemét. Azért ezt pár fordulóval ezelőtt szerintem nem sokan gondolták volna így. :) A Panthers-t meg minimum a reményteljesek közé tenném. De még lehetne mozgatni csapatokat ide-oda.

Egyébként ez honnan van? Ki állította össze?

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13753) crey válasza vond (#13752) üzenetére


crey
MODERÁTOR

NFL memes... szerinted mennyire kell komolyan venni? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13754) vond válasza crey (#13753) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, az más. :DDD Nem vettem észre a vízjelet. :B

De ahhoz képest nem is olyan elrugaszkodott. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13755) vond


vond
MODERÁTOR

Na és kinek hogyan tetszett a hátsó főkamera? :U
Én még csak beletekertem a felvételbe, majd este megnézzük az egészet.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13756) UberMutant válasza vond (#13755) üzenetére


UberMutant
őstag

borzalmas

(#13757) *Mukeey* válasza vond (#13755) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Sztem is😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13758) F-ECT$ válasza UberMutant (#13756) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem olyan rossz, csak nem kellene ennyire erőltetni, elég lenne néhány playban mutatni.

Dive ever, work never.

(#13759) Mottie válasza F-ECT$ (#13758) üzenetére


Mottie
őstag

Pont ez a kiserlet lenyege, h kiprobaljak milyen ha sok play megy ebből a szogbol..

Be Victorious!

(#13760) schawo válasza vond (#13755) üzenetére


schawo
titán

Nekem tetszett, zseniális. Sokkal jobban átlátható a támadás/védekezés struktúrája. Tőlem az egész meccset közvetíthetik így.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13761) crey válasza vond (#13755) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Röhej hogy ami kényszer volt, azt most már "újdonságként" csomagolják. :DDD

A Pats meccsen annyira ködös idő volt vagy három hete, hogy semmit nem lehetett látni a közvetítésből, és emiatt áttértek erre a sínkamerára, ami a pálya fölé volt rögzítve :D

Úgy látszik bejött a dolog.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13762) ggeleven válasza vond (#13755) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem nagyon bejött! Sokkal jobban látható volt pl. a falak munkája, a QB célpont keresése és az elkapók útvonalai is.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#13763) anulu


anulu
félisten

Raiders ellen Andrews is OUT :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13764) rlazol válasza crey (#13761) üzenetére


rlazol
addikt

Nagyon szokatlan, de nem rossz. Aszonták az okosak, hogy olyan, mint egyes videojátékok képe, ezért odaát nagyon bejön.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13765) rlazol


rlazol
addikt

Danny Amendola bemegy az öltözőbe, közben Ricsi talált egy szurkolói üzenetet a KC-ról és arról beszél. Vajon mikor tűnik fel neki a 80-as hiánya?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13766) crey válasza rlazol (#13765) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Kicsit unalmas lett az a meccs... az Raiders a világáról nem tudott... A Pats védelem továbbra sem lesz az első 10-Ben, de az hogy majdnem lenullázták az ellenfelet, csak garbage Timesban tudtak feltenni pontot, az meglepett.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13767) Zanik


Zanik
addikt

Hát, a Rams-Vikings elég izgire sikerült. Bár a 3. negyedben már látszott, hogy itt inkább a Vikingeknek áll a zászló (a két kihagyott FG nélkül talán már előbb is eldölhetett volna a meccs). Egész egyszerűen sokkal jobb csapat a Vikings mint a Rams. A Rams pass rush nem működött, a CB-k képtelenek voltak levédekezni a Viks WR-okat, és Goff és Gurley se tudta hozni az erős Viks D ellen amit korábban megszoktunk tőlük. Kupp meg.....inkább nem is írok semmit.
Ha valami reményem van, az az, hogy a Skins megmutatta hogy megszorongatható a Saints. Talán ki is fárasztották őket annyira, hogy jővő héten legyen némi esélye a Rams-nek. Bár ha tippelnem kéne, akkor 3 győzelme lesz még a Rams-nek (Cards, Titans, 49ers) és 10:6-tal zárják az alapszakaszt.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13768) F-ECT$


F-ECT$
titán

Egy hosszabb játék esetén "szakaszolódik" a játék büntetés szempontjából? Pl ha a támadó csapat INT-et dob, és a védekező csapat csak ezután szabálytalankodik, akkor visszakerülhet a labda az eredetileg támadó csapathoz, vagy az INT érvényben marad és a szabálytalanságért csak yard büntetést kapnak?

Dive ever, work never.

(#13769) rlazol válasza F-ECT$ (#13768) üzenetére


rlazol
addikt

Második. Az INT utáni szabálytalanság esetén a yardokat a szabálytalankodó féltől és a szabálytalanság jellegétől függően - vagy a labdaszerzés helyéről, vagy a visszahordás végétől vagy a szabálytalanság helyéről mérik fel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13770) F-ECT$ válasza rlazol (#13769) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi a választ.

Még 1 kérdés jutott eszembe: a visszavonultatott mezszámok örökre kikerülnek a körforgásból vagy csak X évig. Ha örökre, akkor mi lesz ha elfogynak a 2 jegyű adható számok, jönnek a 3 jegyűek?

Dive ever, work never.

(#13771) Zanik válasza F-ECT$ (#13770) üzenetére


Zanik
addikt

99 szám van, és szerintem a legtöbb csapatnál nincs több 10 visszavonultatott mezszámnál (megnéztem, 3 olyan csapat van ahol több van mint 10!).
Szóval még mindig 89 szám közül választhat a 53-as Roster (plusz az inaktívak és a practice squad). Szerintem mostanában sokkal ritkábban vonultatnak vissza mezeket mint régebben. Ahhoz nagyon kiemelkedő játékosnak kell lenned (Brady 12-ese a Pats-nél szinte biztos!).

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13772) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Philly mészárlást tartott.Egyre jobban játszanak.Micsoda játékokat hívtak 4.re?Atya eg🙂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13773) rlazol válasza F-ECT$ (#13770) üzenetére


rlazol
addikt

És így is van "kivétel", ld a Broncos 18asa elvileg visszavonutatott szám, Manning mégis megkapta (igaz, az illető játékos, akié volt, ezt jóváhagyta).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13774) callmeakos válasza *Mukeey* (#13772) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csak nehogy úgy járjanak mint tavaly a Cowboys.

All→M8

(#13775) F-ECT$ válasza *Mukeey* (#13772) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondjuk az első félidő végén még vesztésre álltak.

rlazol: azt pont tudtam, de ahogy írod is, megkapták rá az engedélyt az érintettől.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#13776) .LnB válasza F-ECT$ (#13775) üzenetére


.LnB
titán

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13777) darvinya


darvinya
titán

Seahawks elbukta rájátszást.
Valami nagyon nem jó, azaz csak egyének vannak, de csapat összhang nincs, pedig ha lenne gyűrű esélyes lenne.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13778) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Tippelde!

Figyeljetek rá, hogy a héten Hálaadás meccsek vannak, ezért csütörtök 18:30 a határidő!

Just a simple Lineman...

(#13779) darvinya válasza A Zéé (#13778) üzenetére


darvinya
titán

Kösz

Már alig várom.
Igaz pulyka nem.lesz, mert nagyon nem szeretem.
De lesz házi csirke.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13780) rgeorge válasza darvinya (#13777) üzenetére


rgeorge
addikt

Három évvel ezelőtt is 6-4-el álltak, de akkor 12-4 lett a vége. Ez most elég valószínűtlen. Csoporton belül viszont 3-0, ami még jól jöhet, egyszer már nyertek a Rams ellen is, jól jött volna a most a győzelem, élre álltak volna a csoportban. Blair Walsh pedig...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#13781) vond válasza darvinya (#13777) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Már miért bukta volna el? Még lesz egy Rams@Seahawks, de addig is, és még utána is behozhatják a kosokat, meg még Wild Card helyre is bőven esélyes lehet mindkét alakulat. Az megvan, hogy ez még csak a 11. forduló volt a 16-ból? :)

Kimenjek rúgónak Seattle-be? 38 évesen még lehet esélyem? ;] Nem fér a fejembe, hogyan bénázhatnak ennyit a kickerek. Mondjuk én csak gurulóst rugdaltam, de azt elég jó pontossággal. :D

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13782) darvinya válasza vond (#13781) üzenetére


darvinya
titán

Innétől kezdve csak győzelem jöhet szóba, amire csapat morállal nem hiszem összejön.
Emiatt mondom, hogy bukták.

Mehetsz, bár gurulós labda rugása könnyebb, mint ovális labdáé.
Utóbbinál inkább felső spiccel rugják. .

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13783) rlazol válasza vond (#13781) üzenetére


rlazol
addikt

Szerintem állatira alábecsüljük a holder szerepét. Mivel ovális, nagyon nem mindegy, hogy az a függőleges tengely az 90 fok vagy 85.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13784) vond válasza darvinya (#13782) üzenetére


vond
MODERÁTOR

És szerinted a Rams is nyerni fog minden meccset? Nem hiszem. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13785) darvinya válasza vond (#13784) üzenetére


darvinya
titán

Nem, de max. 2 meccset veszít, míg Seahawks többet sajnos.
Ez úgy mondom, hogy Seahawks drukker vagyok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13786) *Mukeey* válasza darvinya (#13785) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pl most hétvégén is kikap a Rams (szvsz)

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13787) darvinya válasza *Mukeey* (#13786) üzenetére


darvinya
titán

Biztos.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13788) *Mukeey* válasza darvinya (#13787) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem biztos,irtam is hogy szvsz...de a Saints sztem idén jobb csapat és szoros meccsen nyernek vasárnap😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13789) Zanik válasza darvinya (#13787) üzenetére


Zanik
addikt

Ha nem is biztos, de még Rams drukkerként is azt mondom, hogy esélyesebb a Saints. A Rams kb. még három meccset nyerhet (Cards, Titans, 49ers), így 10-6-tal zárhat. Viszont a Seahawks is 10-6-tal fog zárni szerintem, az egymás ellenik miatt pedig meg is nyeri a csoportot. Ez szerintem a legreálisabb forgatókönyv ha az eszemre hallgatok. Ha a szívemre? A Rams kikap még az Eagles-től, az összes többi meccset nyeri, és 12-4-es mérleggel csoportotgyőztes. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13790) vond válasza Zanik (#13789) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kb. én is erre számítok. 10-6 mindkét csapatnak, és akkor a divízión belüli eredmények miatt a Seahawks nyeri a csoportot. Frisco, Dallas, Arizona meg kell, hogy legyen, Philly és Jax kemény lesz, a Rams elleni hazain sok fog múlni. De 10-6-tal szerintem a Panthers/Saints mellett innen jöhet a másik WC hely is. :K

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13791) Zanik válasza vond (#13790) üzenetére


Zanik
addikt

Az NFC South elég durva. Onnan akár 3 csapat is továbbjuthat(na), de ugye még hátravannak a csoportmeccsek, és végül szerintem csak egy WildCard helyett visznek el.
A Dallas-tól én nem tartok, a Lions-tól sokkal inkább, mert bár most majd a Vikings ellen játszanak, utána azért alapvetően nyerhető meccseik lesznek, így még az a "csúfság" is előfordulhat, hogy az NFC West-ből csak a csoportgyőztes jut tovább.
És bár örülnék egy Rams PO-nak már idén (így 13 év után), de sokkal fontosabbnak tartom hogy a következő évekre egy stabil PO-contender váljon a csapatból. Róma se egy nap alatt épült fel. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13792) darvinya válasza Zanik (#13789) üzenetére


darvinya
titán

Milyen pozitív vagy Seahawks-al szemben, mert szerinte 8-8-al zár majd, s ezzel nem jut be rájátszással.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13793) Zanik válasza darvinya (#13792) üzenetére


Zanik
addikt

Az évek alatt megtanultam, hogy sose szabad alábecsülni egy csoportellenfelet. Volt olyan év, hogy az NFC West volt a legdurvább csoport, és 3 csapat is PO esélyekkel menetelt az alapszakaszban. Az idei Seahawks-szal vannak problémák, de a rutin miatt simán el tudom képzelni hogy odaérnek a csoport élére, ha nem követnek el buta hibákat a meccsek alatt.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13794) vond válasza Zanik (#13793) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hát ja, most se, meg a Redskins ellen se sokon múlt a győzelem (pedig a sérülések itt is nagyon komoly gondot okoznak), és akkor máris 8-2, nem 6-4. :O

(#13791) Zanik: Én is a Lions-tól tartok a leginkább. De ha így folytatja a Falcons, akkor bizony simán lehet, hogy az NFC South-ból jön mind a két WC csapat.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13795) rgeorge válasza Zanik (#13793) üzenetére


rgeorge
addikt

Már az is segítene a Seahawks-on, ha Walsh megsérülne vagy elküldenék. Eddig két meccs mínusz vele minimum. Támadásban nem elég, hogy nincs fal és futójáték sem, de ráadásul TD-re kell menni mindenkor, mert a FG finoman szólva sem garantált. A védelem is gyengült két kulcsember kiválásával, már az sincs, mint a három évvel ezelőtti 6-4-es állásnál, hogy kb. 17 ponton tartottak bárkit. Két olyan meccsre is emlékszem, ahol 19 ponttal simán győztek, mert az ellenfél egy-két mezőnygólig jutott. De a 19 pont egy TD 4 FG, ez most reménytelen, max 1-2 FG...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#13796) vond válasza rgeorge (#13795) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja, Walsh. Kellett ide, mint egy falat kenyér. :(((

Nem vagyok naprakész a témában. Hogyan volt ez a Hauschka/Walsh sztori?

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13797) rgeorge válasza vond (#13796) üzenetére


rgeorge
addikt

Haushka ment, Walsh jött. Hauschkának volt néhány rosszabb meccse tavaly, de az is inkább a long snapper miatt. Valószínűleg Hauchkának több pénzt kellett volna adni, annyit, amit nem akartak.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#13798) vond válasza rgeorge (#13797) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kösz. ;) Ezeket tudtam én is. De ennyi? :F Tavaly tényleg nem volt élete formájában Hauschka, de ez a Walsh botrányos még ahhoz képest is. Tényleg bezavarhatott a pénz is.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13799) Zanik


Zanik
addikt

Ilyenkor áldom a Rams FO-t, hogy anno megszerezték Legatron-t és Hekker-t. :DDD
Előbbinek 2020-ig, utóbbinak 2022-ig szól a szerződése.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13800) maláj


maláj
őstag

NFL 2017, ALAPSZAKASZ 12. FORDULÓ

2017. 11. 23. @ 18.30 ==> Detroit Lions – Minnesota Vikings
2017. 11. 23. @ 22.30 ==> Dallas Cowboys – Los Angeles Chargers
2017. 11. 24. @ 02.30 ==> Washington Redskins – New York Giants
2017. 11. 26. @ 19.00 ==> Atlanta Falcons – Tampa Bay Buccaneers
2017. 11. 26. @ 19.00 ==> Cincinnati Bengals – Cleveland Browns
2017. 11. 26. @ 19.00 ==> Indianapolis Colts – Tennessee Titans
2017. 11. 26. @ 19.00 ==> Kansas City Chiefs – Buffalo Bills
2017. 11. 26. @ 19.00 ==> New England Patriots – Miami Dolphins
2017. 11. 26. @ 19.00 ==> New York Jets – Carolina Panthers
2017. 11. 26. @ 19.00 ==> Philadelphia Eagles – Chicago Bears
2017. 11. 26. @ 22.05 ==> Los Angeles Rams – New Orleans Saints
2017. 11. 26. @ 22.05 ==> San Francisco 49ers – Seattle Seahawks
2017. 11. 26. @ 22.25 ==> Arizona Cardinals – Jacksonville Jaguars
2017. 11. 26. @ 22.25 ==> Oakland Raiders – Denver Broncos
2017. 11. 27. @ 02.30 ==> Pittsburgh Steelers – Green Bay Packers
2017. 11. 28. @ 02.30 ==> Baltimore Ravens – Houston Texans

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.