Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) darvinya


darvinya
titán

D. Broncos-D.Cowboys meccset elmossa vihar. :(((

Up

Már folytatódik.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13152) anulu


anulu
félisten

pff, tisztességesen elindultak a körbeverések... sokáig nagyon bíztam a Phillyben, aztán ellépett a KC :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13153) berek21 válasza anulu (#13152) üzenetére


berek21
senior tag

Nagy örömömre. :)

LG Velvet eladó!

(#13154) schawo válasza bagyulajuve (#13141) üzenetére


schawo
titán

Ha nagyon hiányzik egy-egy meccs, akkor elő tudsz fizetni egy hétre is. Olcsóbban ki lehet jönni, mint egész éves előfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13155) Mottie


Mottie
őstag

Nem sokon múlt, hogy lepisztolyozzak a pintyeket.. :)

Be Victorious!

(#13156) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

mindenkinek streammel kapcsolatosan:
van a bowl.one nevű honlap, ahol minden meccshez van eredménykövető topic. A topic első HSZ-ébe szoktak rakni stream lehetőségeket. Idén van egy Youtube csatorna, ami 720p-ben streameli a meccseket, eddig mindkét fordulóban megvolt, remélem marad egész szezonra. Ez a legjobb megoldás jelenleg ingyenesre.
A legjobb persze az lenne, ha lenne egy csapatos gamepass, mint régen is volt, de hát az már nincs.

Just a simple Lineman...

(#13157) .LnB válasza anulu (#13152) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az összkép nem rossz az Eagles-nél. Csak sok az apró faszság. Főleg azok a misstackle-ök.. A fejemet fogtam. Na meg ahogy, besz*ptuk azt az iso futást.... Wentz néha dob pontatlanul, de jól csinálja, az INT-be is beleértek, ilyen van. Még jobban össze kell állnia ennek a csapatnak. Az alapok nem rosszak, csak hát tavaly is ezt mondtuk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13158) Zanik


Zanik
addikt

20:20-ig néztem a Skins-Rams meccset, szóval Goff INT-jéről már lemaradtam. A Rams D-vel nem voltam elégedett (Ogletree-vel különösen), nagyon hagyták a Washington-t futni, pedig ha azt megfogják, lett volna esélyük. Még nagyon a szezon elején vagyunk, de azért bizakodom, hogy nem 7-9-es lesz idén is a Rams...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13159) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Eddig összes meccset eltaláltam a héten,már csak éjjel a Giants kell győzelemre😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13160) rlazol


rlazol
addikt

Most olvasom, Malcolm Butler nem volt kezdő a Saints ellen, sőt, csak nickel-t játszott.
Hol lehetne megfogadni, hogy BB 3 héten belül, de legkésőbb a 8. héten elcseréli?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13161) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Najó,idén a Giants kuka,botrány gyenge játékot dobtak megint...lehet rámennek az 1/1re?🤔

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13162) .LnB válasza *Mukeey* (#13161) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért oda a Jets még túl nagy falat lenne nekik. De egy 1/2-es Qb pick-kel ki lennének segítve az tény.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13163) *Mukeey* válasza .LnB (#13162) üzenetére


*Mukeey*
addikt

New York-ban meghalt a foci idén....

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13164) vond


vond
MODERÁTOR

Hát, tényleg durván szar a Giants idén. Pedig keret alapján szerintem nem kéne annak lenniük. Dallas is kifingott szerintem. Redskins, Eagles még véleményes. Az NFC East idén sem lesz túl acélos.

Viszont az AFC West nagyon kemény csoport idén (is).
Ráadásul október 1. SNF: Raiders@Broncos ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13165) .LnB válasza vond (#13164) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj istenem ezt a sírást. :D

A Redskins és az Eagles kb ennyit tud mint amit mutatott. A Dallasnak meg a Nyújorknak meg volt 1-1-2 szar meccse, és ennyi. Szerintem a PO-ba Dallas fog így is jutni a csoportmásodik meg bangaEli-ék lesznek.
Korai még a rinya. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13166) vond válasza .LnB (#13165) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én nem rinyálok. Annyira azért nem érdekel egyik csapat sem (csak a NYG egy kicsit). Ha sírni akarnék, akkor csak felidézném a Seahawks támadófalának teljesítményét az elmúlt két meccsről. :D Vagy inkább évről... :DDD

Szerintem az NFC East-et vagy az Eagles, vagy a Redskins nyeri.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13167) *Mukeey* válasza .LnB (#13165) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igaz még csak 2 kör ment le,de pl a NYG-nek nehéz lesz 0-2ről felállni,főleg ilyen játékkal,meg ennyi szerzett ponttal.Dallas még lehet valami.Redskinst én nem érzem még csak közepesnek sem,tuti a negatív szezon.Eagles meg egy nagy kérdőjel nekem.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13168) Mottie válasza vond (#13164) üzenetére


Mottie
őstag

AFC west állat :)

Be Victorious!

(#13169) rlazol válasza *Mukeey* (#13167) üzenetére


rlazol
addikt

A Dallas csak azért csúszott meg, mert találkozott azzal a kb egy csapattal, amelyik a futását és a passzot is le tudta védekezni. Giants fel fog állni, de már késő lesz. Philly nekem még akármi lehet, de tuti, h nagyon jó uton járnak. Redskins-sel egyetértek.
AFC West azért lesz brutál, mert a körbeverések miatt simán lehet, h csak a győztes jut PO-ba, és gyengébb csapatok (Ravens,/Steelers, Titans/Houston) mennek a WC-ra.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13170) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Tippjáték 3. hét kérdései, 2. hét eredményei, tabella: [link]

A héten lett 2 "telitalálatos szelvény" is! Nekik külön gratula! És a boldok túl könnyűek voltak úgy néz ki :D

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#13171) -=Vacsek=- válasza A Zéé (#13170) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nájsz :C

akik lemaradtak az 1. hétről nem lehetne kérni pótvizsgát? :D :U

(#13172) Zanik


Zanik
addikt

Elnézést minden 49ers drukkertől, de remélem holnap a Rams elpicsázza őket, de rendesen... :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13173) A Zéé válasza -=Vacsek=- (#13171) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

nem, de ha így haladsz tovább, nem is lesz rá szükséged :)

Just a simple Lineman...

(#13174) crey válasza A Zéé (#13170) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én mint NE drukker, aki ugye nem érti a focit - sikeresen behuztam 7 találatot. És amúgy szakadjon meg a GB, rajtuk ment el a clean sheet :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13175) maláj válasza A Zéé (#13170) üzenetére


maláj
őstag

nem akarok ujjal mutogatni senkire de aki ért hozzá annak ugye könnyű ;] :DDD

(#13176) rlazol válasza A Zéé (#13173) üzenetére


rlazol
addikt

eddig nem 5 pont volt a Bold?
Amúgy a mostaniak kifejezetten Bold-ok, nagyon tetszenek!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13177) A Zéé válasza rlazol (#13176) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

3 volt eddig is :)

Just a simple Lineman...

(#13178) ggeleven válasza rlazol (#13176) üzenetére


ggeleven
őstag

A boldok nagyon jók! :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#13179) Mottie


Mottie
őstag

Eddigiek szvsz konnyuek voltak, ez mos korrekt, kellett gondolkodni, és nem is biztos h bármelyik bejon :)

Be Victorious!

(#13180) crey válasza Mottie (#13179) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az utolsón agyaltam én is, de azt hiszem idéntől már nem lehet a támadófalon átugrani, így viszont nehezebb lesz blokkolni...

btw. tényleg jók a boldog, agyaltam egy sort rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13181) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vasárnap NYG @ PHI
Na az szép lesz. Ha nem nyer a Philly, nem nézek idén több Eagles meccset. Akkor csak Pats meccset nézek idén már csak. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13182) Zanik válasza Zanik (#13172) üzenetére


Zanik
addikt

Hát majdnem nagy verés lett (41:26), de aztán a Rams tett róla, hogy izgalmas legyen a vége. Vannak gondok rendesen D oldalon a Rams-nél, sajnos. Ezeket rendbe kell tenni jövő hétre a Cowboys ellen. A lényeg hogy megvan a W, megyünk tovább a csoportgyőzelemért! :P

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13183) jsk válasza .LnB (#13181) üzenetére


jsk
senior tag

Nálatok sokkal rosszabb D-k dominálták a Giants OL-t. Meglepetés lenne, ha nyernénk. Aztán ki tudja... Mindenesetre állítólag már nem Makadu fogja hívni a támadójátékot.

(#13184) rlazol válasza .LnB (#13181) üzenetére


rlazol
addikt

Tudod, h aki a leghangosabb homofób az sokszor titokban maga is meleg?
Szerintem Te a szíved mélyén PATS drukker vagy, most is már keresed a kifogást, h NE meccset nézhess. ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13185) F-ECT$ válasza Zanik (#13182) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon fasza kis meccs volt az összefoglaló alapján.

Dive ever, work never.

(#13186) jsk


jsk
senior tag

Pats rajóngóknak kötelező: Belichick és Brady című könyv (Twister Media adja ki október 9-én).

(#13187) maláj


maláj
őstag

NFL 2017, ALAPSZAKASZ 3. FORDULÓ

2017. 9. 22. @ 02.25 ==> San Francisco 49ers – Los Angeles Rams
2017. 9. 24. @ 15.30 ==> Jacksonville Jaguars – Baltimore Ravens
2017. 9. 24. @ 19.00 ==> Buffalo Bills – Denver Broncos
2017. 9. 24. @ 19.00 ==> Carolina Panthers – New Orleans Saints
2017. 9. 24. @ 19.00 ==> Chicago Bears – Pittsburgh Steelers
2017. 9. 24. @ 19.00 ==> Detroit Lions – Atlanta Falcons
2017. 9. 24. @ 19.00 ==> Indianapolis Colts – Cleveland Browns
2017. 9. 24. @ 19.00 ==> Minnesota Vikings – Tampa Bay Buccaneers
2017. 9. 24. @ 19.00 ==> New England Patriots – Houston Texans
2017. 9. 24. @ 19.00 ==> New York Jets – Miami Dolphins
2017. 9. 24. @ 19.00 ==> Philadelphia Eagles – New York Giants
2017. 9. 24. @ 22.05 ==> Tennessee Titans – Seattle Seahawks
2017. 9. 24. @ 22.25 ==> Green Bay Packers – Cincinnati Bengals
2017. 9. 24. @ 22.25 ==> Los Angeles Chargers – Kansas City Chiefs
2017. 9. 25. @ 02.30 ==> Washington Redskins – Oakland Raiders
2017. 9. 26. @ 02.30 ==> Arizona Cardinals – Dallas Cowboys

(#13188) Racecam válasza A Zéé (#13177) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A Zéé!

Én csak most jutottam gép elé, így a 3. forduló eredményeit megtippelve a Rams-49-ers meccs eredményét nyilván már tudom, viszont enélkül nem fogadja el a tippet. Megtennéd, hogy azt a tippet (az elsőt) érvényteleníted az igazságosság kedvéért, már ha egyáltalán elfogadta a rendszer? :R

(Mondjuk én is lehettem volna kevésbé lúzer és betippelhettem volna oda a vesztest győztesnek és akkor no problem...)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#13189) #27441408


#27441408
törölt tag

üDV , NAGYON amatőr kérdés de az uborka szezonban mit csinálnak a csapatok tagjai, edzők játékosok satöbbi plusz a bíróknak mi ilyenkor az elfoglaltságuk? KB FEBRUÁR VÉGÉTŐL őszig azért hosszú az idő .köszi

(#13190) schawo válasza #27441408 (#13189) üzenetére


schawo
titán

Előszöris összedrótozzák őket, sokan fekszenek a kés alá, a többiek csak igyekeznek leszokni a fájdalomcsillapítóról. Aztán mikor már a többség kezd emberi életre alkalmas lenni, akkor elkezdenek készülni a szezonra. Rengeteg elméleti felkészüléssel indul az új évad, aztán nyáron kezdődik a fizikai felkészülés, majd augusztusban az előszezon. Ha többet akarsz megtudni, most (is) fut a Hard Knocks című dokumentum sorozat. Ez elsősorban a fizikai felkészülére öszpontosít, az elméleti felkészülés nagy részére nyilván nem engedik be a kamerákat :DDD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13191) rlazol válasza #27441408 (#13189) üzenetére


rlazol
addikt

1) a játékosok edzenek a saját trénereikkel, illetve nyilván kipihenik magukat. Kisebb-nagyobb orvosi beavatkozások is ilyenkor történnek sokszor

2) szabadügynök piac. A lejáró szerződésű játékosokkal a ligaév végéig (márc 1) csak a saját csapata tárgyalhat, utána viszont szabadon igazolhatóvá válik. edzők és főleg GM-ek legsűrűbb időszaka.

3) draft. Január-februárban a különböző BOWL mérkőzések, majd a nagy NFL combine,márciusban az egyetem saját PRO DAY rendezvényei foglalják le a csapatok GM-jeit és edzőit, esetleg tulajait. Áprilisban a csapatoknál van némi OTA, vagyis elkezdődnek a szervezett edzések, ide már meghívják a draftra kiszemelt játékokoskat is. Május első hetében draft. A ledraftolt játékosokat le is kell szerződtetni, az is szép tánc, és megkezdődik a verseny azokért, akik draftcetlit nem értek, de egy próbát megérnének.

4) OTA. Áprilistól kezdve csapatonként eltérő időbeosztással elkezdődnek az edzések.

5) szabadság. Június hónapban mehet leginkább szabira az edző - a GM majd inkább szezon közben, leginkább a 8. hét után.

6) edzőtábor. Kb július közepétől a csapatok elvonulnak táborozni.

7) előszezon. Augusztusban a HoF meccsel indul az előszezon, amelyik 4-4 mérkőzést jelent mindenkinek (plussz HoF akit érint).

8) keretszűkítés. Az egész idő alatt a csapatok szabadon csereberélhetnek, küldhetnek el és szerződtethetnek le játékosokat. Az évet 93 fős rosterrel kezdik, de szeptemberre 53 marad, a legtöbb elküldés az utolsó napokra marad.

+1) ittas vezetés, nőverés, esküvő, ordas nyilatkozatok, drogproblémák, kocsmai randalírózás és minden, ami a különösebb kötelezettség nélküli, hirtelen gazdag, alfa-hím mentalitású, sokszor bandakörnyékről származó faszagyerekek sportolók lényéből fakad, hogy legyen némi színes hír az újságoknak...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13192) #27441408 válasza rlazol (#13191) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi mindenkinek, ezt sose értettem,hogy félévig ők mit csinálnak, amikor nincs szezon, azt nyílván sejtettem,hogy 1-2 hónap szabadságot kapnak.

(#13193) *Mukeey* válasza rlazol (#13191) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hehe az off részen nagyon nevettem,pedig tényleg ez van😂😂😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13194) jsk válasza rlazol (#13191) üzenetére


jsk
senior tag

Az off részéhez a tisztesség kedvéért tegyük hozzá, hogy ez a játékosok alig 70%-át érinti :D

[ Szerkesztve ]

(#13195) A Zéé válasza Racecam (#13188) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

oké, azt érvénytelenítem majd :)
KoVee84 is a határidő után, de még a meccs kezdése előtt adta le a tippjét, azt még érvényesnek tekintem. MOSTAZEGYSZER! :))
crey meg kicentizte: 21/09/2017 23:58:36 :DD

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#13196) KoVee84 válasza A Zéé (#13195) üzenetére


KoVee84
senior tag

:R

(#13197) Racecam válasza A Zéé (#13195) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Köszi! :R

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#13198) crey válasza A Zéé (#13195) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Eszembe jutott, baszki holnap meccs van :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13199) #27441408


#27441408
törölt tag

Ha még nem láttátok a megállíthatatlan című filmet okvetlen nézzétek meg.

(#13200) air válasza #27441408 (#13199) üzenetére


air
nagyúr

Mi köze a focihoz?
[link]

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.