Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) maláj válasza leslieke (#4000) üzenetére


maláj
őstag

1 szolid, idegességmentes NEP SB győzelemnek jobban örülnék azé na ;]

szerk: óvni kell a szívemet :D

[ Szerkesztve ]

(#4002) leslieke válasza maláj (#4001) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hja, akkor úgy legyen, nyerjen a Pats. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4003) F-ECT$ válasza maláj (#4001) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor se kell idegeskedned, ha elhúz 21-0-ra a Giants ;]

Dive ever, work never.

(#4004) leslieke válasza F-ECT$ (#4003) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olyan nem fordulhat elő. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4005) spammer


spammer
veterán

Ki hol nézi a meccset ma? Mi sajnos itthon, pedig én legszívesebben valami vendéglátó helyen néztem volna valami bazi nagy vásznon, de sajnos nem jött össze. Marad a TV :D

Amúgy a 2 kedvenc csapatom a döntőben, szóval örülök. Ha választani kell, inkább a Giants felé hajlok, de bírom Bradyéket is :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4006) leslieke válasza spammer (#4005) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam, tegnapig úgy volt, hogy egyedül nézem itthon, de valamikor délután átmegyek haveromékhoz és ott nézzük meg a döntőt. 2 pats, 1 giants, 1 semleges néző lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4007) F-ECT$ válasza spammer (#4005) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem itthon, mert holnap meló, így a meccs előtt és után "turbó" alvás lesz :)

Dive ever, work never.

(#4008) anulu válasza spammer (#4005) üzenetére


anulu
félisten

részemről itthon, némi sör társaságában (feltéve, ha addíg a fogam nem durran be mégjobban, mert akkor aspirin lesz, nem Hoegarden :O)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4009) maláj


maláj
őstag

itthon nézzük vagy ahogy sikerül ébren maradni ;]

(#4010) leslieke


leslieke
Jómunkásember

NSO-n lehet szavazni a győztesre, a jelenlegi állás:

Ön szerint melyik csapat nyeri meg a Super Bowlt?
Összes szavazat:4513
Szavazás kezdete: 2012. 01. 07
New England Patriots - 67%
New York Giants - 32%

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4011) Gergello


Gergello
addikt

Maga a mérkőzés mikor kezdődik? A felkonferálás, út a döntőig, stb-t inkább átaludnám.

(#4012) pohár válasza Gergello (#4011) üzenetére


pohár
félisten

fél 1-kor van a kezdőrúgás
remélem lesznek olyan cselesek, hogy onside kickkel kezdenek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4013) leslieke válasza Gergello (#4011) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is tervezek agy rövidebb-hosszabb délutáni szunyát, de a felvezető műsort is látni akarom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4014) Tomics válasza Gergello (#4011) üzenetére


Tomics
addikt

Én direkt aludtam fél1-ig hogy bírjam az éjszakázást ;]
még az a szerencse hogy hétfőn délután kell mennem dolgozni.

Ha már a sajtfejűek kiestek, akkor hajrá Pats, fogadtam rátok! :D

PH! addikt since 2004

(#4015) F-ECT$ válasza leslieke (#4010) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nem meglepő eredmény...

Dive ever, work never.

(#4016) Gergello válasza leslieke (#4013) üzenetére


Gergello
addikt

pohár: Köszi!
Én arról már lemondtam, tudom, hogy nem bírnám. :DDD
Majd beállítom az ébresztőt éjfélre.

(#4017) leslieke válasza F-ECT$ (#4015) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem az, de ha szavazol te is, akkor javíthatsz rajta.

Egyébként - és nem legyen igazam :P - de ilyenkor szokott az a csapat nyerni, akire kevesebben fogadnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4018) Tomics válasza leslieke (#4017) üzenetére


Tomics
addikt

Hogyne :))

PH! addikt since 2004

(#4019) maláj válasza leslieke (#4017) üzenetére


maláj
őstag

de ne legyen így mán na ;]

(#4020) leslieke válasza maláj (#4019) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem így lesz, a Pats lesz a bajnok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4021) maláj válasza leslieke (#4020) üzenetére


maláj
őstag

helyes a bőgés :DDD

(#4022) Logitech


Logitech
aktív tag

A nagyszünet alatti műsort szokta adni a sport1?

(#4023) F-ECT$


F-ECT$
titán

Továbbra is a pats az esélyesebb szvsz, meg az lenne igazságos, ha sikerülne visszavágniuk, de Hajrá Giants!

Dive ever, work never.

(#4024) F-ECT$ válasza Logitech (#4022) üzenetére


F-ECT$
titán

Szokta, viszont a reklámokat nem.

Dive ever, work never.

(#4025) leslieke válasza Logitech (#4022) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Madonna lesz a nagyszünetben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4026) Tomics válasza leslieke (#4025) üzenetére


Tomics
addikt

vén lötyi mötyi. nagyszerű :(((

szerk: p0hár: hát nem biztos, fiatal korába több faszt fogott/szopott mint kilincset. szerintem kihagynám. anyám lehetne :DD de ha te a milfekre buksz akkor bocs ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#4027) pohár válasza Tomics (#4026) üzenetére


pohár
félisten

azért örülnél ha bekapná ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4028) leslieke válasza Tomics (#4026) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elég népszerű ahhoz, hogy felléphessen itt. Én kíváncsi vagyok a műsorra, pedig a közelében sincs a zenéje annak, amit hallgatok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4029) Logitech válasza F-ECT$ (#4024) üzenetére


Logitech
aktív tag

Akkor majd a reklámokat másnap megnézem, bár nem mind olyan nagy szám, mint amennyibe kerülnek.

Azért Madonnára is kíváncsi vagyok, mit alkot.

(#4030) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ez megvan? :)

Dive ever, work never.

(#4031) leslieke válasza F-ECT$ (#4030) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

legutóbb épp az előző Giants-Patriots Super Bowl előtt tévedett.

Most is téved! :DD :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4032) joey04


joey04
titán

Gondolkodok rajta, hogy megnézem én is, nem vagyok nagy rajongó, de 1-2 meccset meg szoktam nézni. Kérdésem az lenne, hogy mikor lesz vége a műsornak? Nem a meccsnek, hanem az egésznek. Gondolom utána is lesz még 20-30 perc értékelés, stb. Csak mert 4:50kor indulnom kéne melózni... :D
de lehet csak felvételről nézem meg, holnap 18:30tól adják, addigra pont hazaérek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4033) F-ECT$ válasza joey04 (#4032) üzenetére


F-ECT$
titán

0:30 körül lesz a kezdőrúgás, így szerintem legkorábban 4:00 körül lesz vége a meccsnek. Persze ez sok mindentől függ (sérülés, time management, hosszabbítás), én olyan 4:30-ra teszem. Utána még díjátadó, beszédek, szóval 5:00 körül lesz vége a műsornak.

Szerintem nézd meg élőben, felejthetetlen élmény számomra az első SB, pedig már 8 éve volt.

Én is lassan elteszem magam, és kelek 0:00-kor.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#4034) joey04 válasza F-ECT$ (#4033) üzenetére


joey04
titán

hát én is gondoltam gyors alvásra, de ilyenkor nem tudok még. még kéne 2-3 óra, akkor meg már kezdődik a felvezetés. :D
akkor a 4:50 az necces eléggé. :)
ha viszont nem alszok, és nem lesz vége 4:50-ig, akkor ez lesz: :W
:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4035) pohár válasza joey04 (#4034) üzenetére


pohár
félisten

kicsit később indulsz el melózni, majd jobban sietsz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4036) joey04 válasza pohár (#4035) üzenetére


joey04
titán

bkv-hoz vagyok kötve sajnos. a következő busszal már bőven elkések. egészen pontosan 4:53kor kell indulnom, de akkor az út végén már futnom kell. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4037) spammer válasza joey04 (#4036) üzenetére


spammer
veterán

Majd legközelebb szabit veszel ki hétfőre, mint sok más fanatikus :D Egyébként élőben nézd, ezt nem szabad kihagyni, 1x van egy évben, a legnagyobb sportesemények egyike. Szerintem fél5 körül vége lesz a meccsnek, max az ünnepséget megnézed felvételről, úgyis a meccs a lényeg :)

Amúgy én próbáltam aludni délután, de nem nagyon ment (pörgök nagyon az este miatt), de azért pihentem kicsit... Fú de hosszú lesz ez az éjszaka ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4038) pohár válasza joey04 (#4036) üzenetére


pohár
félisten

a lényeget úgyis látod még, meg a díjátadást, szóval tényleg nem fogsz lemaradni semmiről ha nem lesz vége 4:50 előtt :D
én is igyekszem majd végignézni, kíváncsi vagyok menni fog-e

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4039) joey04


joey04
titán

oks, akkor lehet belevágok. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4040) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hosszú éjszakának nézünk elébe! :DDD De megéri! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4041) maláj


maláj
őstag

úgy tippelem, hogy legközelebb ha felnézek ide lesz ~150 új hsz :DDD
4200 körül lesztek a meccs végére ;]

(#4042) Tomics válasza maláj (#4041) üzenetére


Tomics
addikt

nem is szabadna fórumozni, meg beírogatni a meccs ideje alatt, minden percet ki kell élvezni a TV előtt! Remélem jövőre már HD-ban nézhetem ;]

PH! addikt since 2004

(#4043) Rizzo válasza spammer (#4037) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Én is kikértem a szabim, de ahogy kell persze közbejött valami, még nem tudom mi lesz, de esélyes, hogy pár óra alvással indul majd a hét :o

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#4044) hitman,


hitman,
őstag

Sziasztok

Tudtok mondani egy jó netes oldalt ahol tudom nézni a meccset és megbízható is(nem szaggat,közvetít folyamatosan stb stb)

A legjobb ha találnék egyet ahol a sport 1 adását lehet nézni de még olyat ahol közvetít is nem találtam, egyiken se jön be kép... :W

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#4045) KrAt válasza Tomics (#4042) üzenetére


KrAt
veterán

Bezárjam? :DDD

(#4046) pohár válasza hitman, (#4044) üzenetére


pohár
félisten

Sport1-es stream tuti lesz, majd beteszem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4047) hitman, válasza pohár (#4046) üzenetére


hitman,
őstag

Nagyon hálás lennék és gondolom mások is... :R :R
Nyilván ha találok én is linkelem egyből!

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#4048) leslieke válasza hitman, (#4044) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Streamek özöne itt: [link]

Sport1
http://online.livesport.cc/index.php
http://onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=5

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4049) pohár válasza leslieke (#4048) üzenetére


pohár
félisten

tényleg, itt volt a múltkor is, és most is van, na akkor itt nézzétek akik magyarul akarják látni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4050) leslieke válasza pohár (#4049) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdemes elrakni a kedvencek közé. Sok jó streamet lehet ott találni. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.