Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) hallerlaller


hallerlaller
addikt

jé, van ilyen topik is.. :C

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5002) spammer válasza leslieke (#5000) üzenetére


spammer
veterán

Ja, remélem visszajön a Broncos :U

Mekkora ütközés volt az előbb, atyám :O Remélem nem lesz maradandó sérülése a srácnak...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5003) leslieke válasza spammer (#5002) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bent a FG. Így nyílt lesz a 2. rész.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5004) spammer válasza leslieke (#5003) üzenetére


spammer
veterán

Jaja, szép rúgás volt :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5005) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez nagyon durva volt!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5006) spammer válasza leslieke (#5005) üzenetére


spammer
veterán

A szándékos fejre támadást nem csak pénzbüntetéssel kellene szabályozni, hanem akár meccsről való eltiltással is... Azért ilyeneket nem lenne szabad... :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5007) leslieke válasza spammer (#5006) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K Egyetértek.

Ezzel a TD-vel el is dőlt a meccs.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5008) spammer válasza leslieke (#5007) üzenetére


spammer
veterán

Végignéztem, azért elég izgalmas volt végig, szóval összességében nem volt rossz meccs :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5009) F-ECT$ válasza spammer (#5008) üzenetére


F-ECT$
titán

Én 21-5-nél abbahagytam, győzött az álommanó :U

Dive ever, work never.

(#5010) leslieke válasza spammer (#5008) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én A TD-ig néztem. Délután,amikor lesz időm, elolvasom a végét is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5011) spammer


spammer
veterán

Ja amúgy ma, vagyis nálunk kedd hajnalban: Seattle Seahawks - Green Bay Packers @ Sport2.

Viszont vasárnap: New Orleans Saints - Green Bay Packers :Y Na ez remélem durva meccs lesz, Saintsnek küzdeni kell most már nagyon!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5012) leslieke válasza spammer (#5011) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a hajnali meccs nekem biztos, hogy kimarad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5013) spammer válasza leslieke (#5012) üzenetére


spammer
veterán

Ja hát nálam is, én sem kelek fel, délután meg este úgyis megismétlik :) De a vasárnapit nagyon várom, remélem nem kell majd csalódnunk.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5014) Nexuiz válasza spammer (#5011) üzenetére


Nexuiz
tag

Csak annyit fűznék hozzá: GO PACKERS!!! :))

Nem én voltam!

(#5015) spammer válasza Nexuiz (#5014) üzenetére


spammer
veterán

Én mindkettőt bírom, talán egy picit jobban a Saints felé hajlok :) De legyen kiegyenlített, végig izgalmas meccs, aztán nyerjen a jobbik.

Amúgy nálam Giants a favorit, de Luck miatt az új Colts is tetszik, a Redskins is érdekesnek tűnik RG3 miatt, illetve ott van még a 49-ers is. Aztán Manning miatt a Broncos (bár egyelőre nem túl jók). Szóval én sok csapatot bírok :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5016) maláj


maláj
őstag

most nézem a Pats meccs összefoglalóját - nebazdel, hogy így ért véget :F :Y :W

(#5017) spammer válasza maláj (#5016) üzenetére


spammer
veterán

Durva :) Itt az nfl.com -os összefoglaló youtube-on, ha érdekel valakit: [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5018) maláj válasza spammer (#5017) üzenetére


maláj
őstag

helyesbítek - az egész meccs 1 nagy debasz volt :DDD

(#5019) F-ECT$ válasza maláj (#5016) üzenetére


F-ECT$
titán

Remélem ilyen lesz a pats egész szezonja :)

Dive ever, work never.

(#5020) rlazol válasza maláj (#5018) üzenetére


rlazol
addikt

a bírói hibáktól és megkérdőjelezhető ill elmaradt ítéletektől hemzsegő nagy debasz. :D
nagy respect srácnak, aki az öccse halála utáni napon 2 TDvel járul hozzá a csapata győzelméhez!
Egyáltalán nem sajnálom a vereséget, így és ilyen ellenféltől ki lehet kapni!
1-2 a PATS, utoljára 2003 őszén ált 0.5 alatt a csapat, de bebizonyította, hogy továbbra is elit. 30 pont a Ravens ellen.

Revis megsérült - Out for the season. Ugyan hivatalosan még nem tették IR-ra, de elülső keresztszalag szakadással mi mást tehetnének vele?

A játékvezetőkkel való tárgyalások továbbra is holtponton. A vasárnapi meccsek után talán felgyorsulnak kicsit az események...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5021) rlazol válasza F-ECT$ (#5019) üzenetére


rlazol
addikt

ne haragudj, de nem tűnik fel, hogy te vagy az egyetlen, aki folyamatosan a saját csapata bíztatása helyett egy másik csapatnak ellendrukkolsz?
Idén még csak nem is játszik a Colts a Pats-vel!
Mikor írt ide bárki, pláne PATS drukker olyat, hogy bárcsak az X vagy Y csapat szezonja szarul sikerülne?
Savanyú a szőlő vagy mi van?
Marha idegesítő! Kérlek, foglalkozz a saját csapatoddal, divizióddal, ha már pozitív kicsengésű megjegyzésed nincsen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5022) rlazol


rlazol
addikt

LOHOHOL

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5023) spammer válasza rlazol (#5020) üzenetére


spammer
veterán

Hát nem tudom mi lesz ebből a bírói balhéból, sikerül-e már végre megegyezni, de jó lenne... Én nem fikázom a mostaniakat, mert biztos, hogy nincs egyszerű dolguk, nagy a nyomás és az elvárás, de sokszor látszik rajtuk, hogy elég határozatlanok, rutintalanok. A szerencse az, hogy van videóbíró meg minden ilyesmi, de azért mégis vannak elfuserált ítéletek.. :(

szerk:

az ellendrukk témáról: nekem se jutna eszembe fikázni bármelyik csapatot is... Vannak kedvelt csapataim, ahogy már írtam is, drukkolok nekik, de bármelyik csapat győzelmét elismerem, ha megérdemelten nyer, nem utálom egyiket sem, maximum nem érdekel annyira :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5024) rlazol válasza spammer (#5023) üzenetére


rlazol
addikt

az első héten egész jók voltak.
De már múlt héten is volt pár hőzöngés ez a vasárnap meg kifejezetten rosszul sikerült.
Az is tény, hogy most nagyító alatt vizsgálják őket folyamatosan, és bármelyik ítéletüket sokkal jobban ízekre szedik.
jó lenne, ha túl lennénk már az ügyön. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5025) adrian360


adrian360
őstag

hát a mai SEA - GB meccsen rátettek a bírók még egy lapáttal. itt nemsokára komoly háború lesz, ha így folytatják.

(#5026) F-ECT$ válasza rlazol (#5021) üzenetére


F-ECT$
titán

Drukkolok több csapatnak (pl Giants, Packers, Colts) és több embernek is (pl a 2 Manning), olvass figyelmesebben :)

1 csapatot nem csípek nagyon, és az tudjukmelyik, és ismerjük a mondást a kárörömről is...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5027) rlazol válasza F-ECT$ (#5026) üzenetére


rlazol
addikt

Ismerjük a mondást, de mégis, én se vigyorogtam kajánul a képedbe az előző szezonban pedig 14 kiváló okom lett volna rá, + még 2 a rájátszásban.

Légyszíves, vedd figyelembe, hogy ez egy NFL drukker fórum, ahol a drukkerek elvileg jól elvagyunk egymás mellett és megadjuk a tiszteletet egymásnak, nem pedig az NB1.

ráadásul nekem az az érzésem, neked nem a csapattal van bajod, hanem azzal, hogy a sikerei miatt sokat közvetítették az elmúlt években és emiatt nagy a hazai rajongótábora, akiket te lebirkázol. Pedig ha nem lenne, lehet nem tartanánk ott, hogy már az indexen is van heti összefoglaló a fordulókról. Vagy más csapat lenne a NE helyében.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5028) F-ECT$ válasza rlazol (#5027) üzenetére


F-ECT$
titán

Drukker fórum, ahol a beszólogatás az ellenfélnek teljesen szokásos mindenhol. Igen, az USA-ban is. (Nem NB1 stílusban, tehát nem küldöm el az anyjába és hasonlók.)

Egyszerűen nem szimpatikus az a csapat, sem a játékosok, sem az edző, de ettől még elismerem, hogy sokat elértek az elmúlt években, még ha csaltak is hozzá...

Szerencsére mostanában nem csak róluk szól az NFL (2005-ben nyertek utoljára), így nem savanyú a szőlő sem (főleg az utolsó SB volt édes).

Ha nem teszik amit írok, akkor nem kell olvasni, én is ugrani szoktam a pats-ről szóló rajongói írásokat.

Btw a mostani kezdés szerintem jót tesz a csapatnak, most gyengébbek, de a szezon végére felerősödnek, én idén is SB-be "várom" őket.

Dive ever, work never.

(#5029) spammer válasza F-ECT$ (#5028) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem nem kellene, hogy a "beszólogatás" szokás legyen akárhol is. Mindenki drukkoljon a kedvencének, éltesse nyugodtan stb., de teljesen felesleges fikázni a másikat... Minek?

Pats szerintem idén nem lesz ott a SB-on, bár ezt még korai kijelenteni, akármi lehet, de nem hinném, hogy meg tudnák ismételni a tavalyit. Ugyanígy a favoritom, a Giants sem. De aztán majd meglátjuk.

Hajnali meccsre kíváncsi vagyok, ismétlést meglesem majd, eredményt ne írjon senki! :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5030) rlazol válasza F-ECT$ (#5028) üzenetére


rlazol
addikt

erről a csalás témáról is jó lenne leszállni már...
mintha nem utána jött volna a 18-1-es idény.
Mintha más csapatokat nem büntettek volna már meg hasonló, vagy épp sokkal brutálisabb dolgok miatt.
Pl. a Tampa-t videózás miatt 2 éve.
Vagy a NO-t idén a bounty ügy miatt.
Még jó hogy nem a tuck-rule-t hozod elő, amiből az indy legalább ugyanannyit profitált.

kurva unalmas.

de ha ezt kéred, akkor mostantól ignore-n vagy, azt csá.
ne offoljuk szét a topicot.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5031) rlazol válasza spammer (#5029) üzenetére


rlazol
addikt

:R
én tavaly ilyenkor azt írtam, hogy 2012-re várom SB-ba a csapatot, 2011-re nem.
Most nagyon az elején vagyunk, de a Ravens elleni meccs biztató volt. PO legyen meg, onnantól bármi előfordulhat.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5032) spammer


spammer
veterán

Ha már Ravens. Nagyon jó kis dokumentumfilm:

A Football Life - Ray Lewis [HD]

Persze tipikus amerikai (érzelgős, drámai hatású stb.), de szerintem jó lett.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5033) spammer


spammer
veterán

Most lett vége a GB - Seattle meccs ismétlésnek. A vége elég durva WTF lett, asszem erről beszélni fognak még :U

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5034) maláj


maláj
őstag

hát ez a SEA-GB meccs is valami hatalmas debasz volt :C
főleg a vége :DD
úgy izgultam, hogy a vacsorámat is megettem de izibe :DDD

(#5035) Nexuiz válasza spammer (#5033) üzenetére


Nexuiz
tag

A sporik szépen lerendezték, de mindegy tovább kell menni és javítani a következő meccsen. :U

Nem én voltam!

(#5036) rlazol válasza spammer (#5032) üzenetére


rlazol
addikt

NAGYON KÖSZI!
részleteket már láttam belőle de így egyben még nem.
hatalmas ember. :) :R
YOU GOT TO FIGHT FOR WHO YOU ARE.
NO MATTER HOW BAD I FEEL - I CAN GET THROUGHT IT.
YOU STAR SOMETHING - YOU FINISH IT.
WE GOT TO DO WHAT WE GOT TO DO.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5037) spammer válasza rlazol (#5036) üzenetére


spammer
veterán

Jaja, igazi hős ott Baltimoreban és a csapatban is. Hatalmas motiváló erő már egyetlen ilyen játékos is :) Nagyon szimpatikus dolgokat mondott, jó látni a hétköznapi oldalukat is az ilyen játékosoknak :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5038) pohár válasza maláj (#5034) üzenetére


pohár
félisten

:D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5039) rlazol válasza spammer (#5037) üzenetére


rlazol
addikt

az megvan, amikor idén nyáron elutazott Londonba egy amatőr csapathoz?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5040) F-ECT$ válasza maláj (#5034) üzenetére


F-ECT$
titán

Most néztem meg: bár a támadó focit kell szerintem is támogatni, ez még így is eléggé necces volt :U

Dive ever, work never.

(#5041) Dyrtyho válasza hallerlaller (#5001) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Helló !
Én is most akadtam rá erre a topicra, pedig már vagy 1éve NFL függő vagyok :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#5042) varsam válasza pohár (#5038) üzenetére


varsam
őstag

Nagyon komoly kis játék volt, ennyi sack-et nem láttam még egy meccsen mint itt, Rogerst földbe döngölték. Hányszor is, 8? :Y
Az utolsó támadás pedig, szúrkoltam a Seahawksnak, de az az elkapás számomra inkább volt INT mint TD, az egymás mellett álló bírók akik két különböző döntést mutattak meg no comment, előtte meg egy hatalmas pass interference

Valaki világosítson is fel legyen szíves, hogy mi van most a bírókkal? Nem követtem a dolgot, csak azt hallom egész meccsen, hogy róluk beszélnek, meg a tartalékosokról.

[ Szerkesztve ]

(#5043) F-ECT$ válasza varsam (#5042) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs keretszerződés a hivatalos bírókkal, így másodvonalbeliekkel (akik eddig pl egyetemi meccseket vezettek csak) pótolják őket.

Dive ever, work never.

(#5044) maláj


maláj
őstag

azon gondolkodtam, hogy talán ez lett volna a jó megoldás ...

mivel Tate ellökte a csókát ezért sárga zászló, 5 yard vissza ...
mivel szabálytalansággal nem érhet véget 1 meccs ezért újabb 4. kísérlet
aztán vagy sikerül vagy nem ...

de ez így elég debasz volt :U

(#5045) varsam válasza maláj (#5044) üzenetére


varsam
őstag

ez szerintem is egy sokkal jobb megoldás lett volna, nem is értem, hogy nem fújták be azt a lökést

[ Szerkesztve ]

(#5046) spammer válasza maláj (#5044) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem is ez lett volna a logikus lépés, és így balhézni sem lehetne az egész miatt, hiszen már történt egy szabálytalanság a labdaelkapás előtt. De ez így.... :(

A 8 sack meg tényleg nagyon durva volt, már sajnáltam szegény Rodgerst.

(#5039) rlazol: Nem tudtam. Nagy figura, Magyarországra is jöhetnének népszerűsíteni a sportot :) Londonban vannak meccsek, gondolom most az a "fő" európai célpont, talán azért is lehetett.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5047) z00li válasza maláj (#5044) üzenetére


z00li
senior tag

..vagy simán elüti a védő a labdát, nem kellett volna mindenáron megfognia

(#5048) maláj válasza z00li (#5047) üzenetére


maláj
őstag

akár ...

(#5049) spammer


spammer
veterán

Megnéztem a Bengals - Redskins meccset. Volna. Az utolsó 6 perc valahogy lemaradt a felvételből :Y :W Illetve a helyére a 3. negyed utolsó 10 perce került (újra)... Először nézem, mondom, biztos visszajátszás... Tekerem, még mindig... Mondom ez nem jó, csak meghülyült fent az eredménykijelző rész, de nem... Jöttek még egyszer azok az akciók, amik már voltak :DDD Így nézzél felvételről valamit :D Egyébként nem volt rossz meccs, most az nfl.com -on megnéztem a highlights-ot, de az meg igénytelen gagyi, még a TD-k nagy része sem volt benne, vicc az egész összeállítás (de szinte minden videónál)... :(((

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#5050) rlazol válasza maláj (#5044) üzenetére


rlazol
addikt

pontosítok: a szabály szerint védekező szabálytalansággal nem érhet véget a meccs, támadó szabálytalansággal igen, amennyiben a védekező csapat kéri a büntetést.
ha befújják az OPI-t, akkor vége a meccsnek.

spammer:
video

képek

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.