Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Tippjáték!

Az összetettben pedig trónfosztás történt!

Just a simple Lineman...

(#13852) berek21 válasza A Zéé (#13851) üzenetére


berek21
senior tag

:O
Nem adom fel!

LG Velvet eladó!

(#13853) darvinya


darvinya
titán

Hát ez a Texans Ravens meccs valami förtelem volt.
Látszik hálaadás levezetője volt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13854) vond válasza darvinya (#13853) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egy jó kommentátor ezt is élvezetessé tudta volna tenni. Na, a Gyula nem az. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13855) darvinya válasza vond (#13854) üzenetére


darvinya
titán

Igaz, de én meccset szeretem nézni és nem kommentátort hallgatni.
Viszont ez a meccs…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13856) rlazol


rlazol
addikt

leültetik Eli-t. WTF?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13857) darvinya válasza rlazol (#13856) üzenetére


darvinya
titán

Hátha új irányítóval jobban kijön csapatagok és végre játékban lesznek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13858) air válasza rlazol (#13856) üzenetére


air
nagyúr

Ja, hogy a kispadra. :D
Azt hittem sittre megy. :DDD

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#13859) crey válasza A Zéé (#13851) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Na.... Hol van az én beküldöttem? :Y :(

Szaros Google Doodle anyámkínyja...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13860) Zanik


Zanik
addikt

Na, a Rams győzelmére nem sokan tippeltek... :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13861) callmeakos válasza rlazol (#13856) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Most kibújhat a szög a zsákból hogy valóba Eli az egyik gondja a csapatnak. Remélem McAdoonak jó oka van erre. Ahogy láttam Eli reakcióját mintha kicsit ő is meg lenne lepve.

All→M8

(#13862) *Mukeey* válasza A Zéé (#13851) üzenetére


*Mukeey*
addikt

😎😎😎

berek21 ne is🤗

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13863) .LnB válasza callmeakos (#13861) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért ahhoz nem egy Geno Smith kell, hogy ez kiderüljön. Plusz a fél csapat vagy sérült vagy nem akar a csapatban játszani.
Eli azért megy a padra, hogy most már ne sérüljön meg míg el nem cserélik.

Más:
Tyű de kemény lesz ez az Eagles @ Seahawks meccs.. Izgi..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13864) vond válasza .LnB (#13863) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Várom. :K ;] A sok fontos hiányzó ellenére jó meccsre számítok. :))

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13865) rlazol válasza callmeakos (#13861) üzenetére


rlazol
addikt

Nem szoktam az edzőt szidni, de szerintem előbb kellett volna McAdoo-t leültetni. Geno Smith-t láttuk eleget a Jets-ben, nem hiszem, hogy jobb lenne, mint Eli, de kiderül.
A Giants legnagyobb baja a rossz game-plane-k sorozata, és a rossz öltözői hangulat. Nincs csapatszellem, és már rég feladták a szezont a játékosok. Erről mind az edző tehet, én a tulaj helyében lecserélném egy olyanra, aki ad még egy évet Elinak.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13866) F-ECT$


F-ECT$
titán

Vajon mikor mondja azt egy csapat, hogy akkor ez az év kuka, és rámegyek inkább az 1/1-re? Illetve miért van az, hogy néhány csapat inkább elengedi az 1/1-et és megnyer néhány számára tét nélküli utolsó hetes meccset?

Dive ever, work never.

(#13867) Zanik válasza F-ECT$ (#13866) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem ilyen nincs, hogy egy csapat szándékosan veszíteni akarjon. :N
Minden héten nyerni mennek ki a pályára.

Nyilván ha 0-11-gyel állnak, akkor már nem teszi oda magát mindenki annyira, de hogy szándékosan "el akarom veszíteni a meccset" hozzáállása legyen a játékosoknak, edzőnek, FO-nak, az szerintem kizárt.

Mi van ha az ellenfél is gyenge?
Mondjuk ha találkozik egy 1-14-es meg egy 0-15-ös csapat az utolsó fordulóban, akkor küzdenek a vereségért? Dobálják az INT-eket, fumbliznak ezerrel, meg 70yard-ról mellérúgdossák a FG-okat?
Vagy hogy képzeled?

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13868) .LnB válasza Zanik (#13867) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Szerintem ilyen nincs, hogy egy csapat szándékosan veszíteni akarjon."

Browns? Szerintem a Browns már offseason-ban az újabb 1/1-re készül. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13869) F-ECT$ válasza Zanik (#13867) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy hogy képzeled?
Pont így. Ha már esély sincs a rájátszásra, akkor nem az lenne a cél, hogy a jövő évben a lehető legjobb újoncokat tudja elhozni a csapat, és azokkal megerősödve legyen esélye a PO-ra?

F1-ben pl ha látják, hogy kuka az adott szezon, akkor az összes fejlesztési pénz már a jövő évi autóra megy, az ideire nem költenek semmit, és ez tök logikus szerintem.

Dive ever, work never.

(#13870) rlazol válasza F-ECT$ (#13869) üzenetére


rlazol
addikt

Ez nagyon "magyar foci" mentalitás. Az NFLben az összes edző és játékos minden vasárnap az állásával játszik, azért küzd. A nézők és a tulajok azt akarják látni, hogy felszántják a pályát és mindent megtesznek azért, hogy kiszolgálják azt az 50-70ezer nézőt, aki jegyet vett és azokat a milliókat, akik a TV előtt vannak. Ők is tudják, hogy belőlük van pénzük, és ha a nézők nem mennek ki a tét nélküli meccsekre és a csatornák nem közvetítik ezeket, akkor nekik gyorsan felkopik az álluk.
Az új szezonban a régi edző akarja az új 1/1es üdvöskét a pályára küldeni, ahhoz h ne küldjék el a szezon után (közben) az kell, hogy jó game plane, jó idő menedzsment és jól felkészített csapat álljon össze vasárnapra. Azt akarja megmutatni, hogy gyenge rosterrel is volt esélyük, tehát nem rajta múlt a szezon. De ha el is küldik, ezek nélkül biztos nem kap új állást sehol, mert ez az alapelvárás akármilyen pozíciós edzőről van szó, nemhogy a HC esetében.
Max egy-egy pozíción új, keveset játszatott játékosok kipróbálása történik a jövőépítés reményében, ld. Jimmy G. vagy Geno. De itt is alap, hogy akkor lesz ennek értelme, ha nyernek vele, ha valós játéktapasztalatot adnak neki és nem úgy küldik ki, hogy "nafiam, veszíts!". Ez különben se fér össze a hollywood-i tündérmeséken nevelkedett sportolók kompetitív szellemével.

A játékos is tudja, hogy ha kisasszonykodik, akkor elküldik, van elég aki a helyére állna és nem biztos, hogy kap még egy lehetőséget, különösen, ha nem egy ProwBowl szintű sztár.

Ami példát illeti: nagyon nem jó, mert itt az autó ugyanaz, csak kérdés, ki ül benne és ki áll majd az út szélén a következő évtől. Máshogy fogalmazva: a pénzt már elköltötték, most az a kérdés, lesz-e bevétel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13871) darvinya válasza rlazol (#13870) üzenetére


darvinya
titán

A nézők és a tulajok azt akarják látni…tét nélküli meccsekre és a csatornák nem közvetítik ezeket…

Igen, de szerződésük sokkal hosszabb ideig van és sokkal összetettebb, minthogy veszteséges legyenek.
Összeállításban kiegyenlítet kínálatra hajtanak, nem lehet csak csúcs, mert az is unalmassá válik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13872) rlazol válasza darvinya (#13871) üzenetére


rlazol
addikt

A csatornának a nézőszámból van bevétele. Ha azt látja, hogy a tét nélküli meccseken nincs elég néző, akkor majd ad mást. Ha ez azt jelenti, hogy a nézők megunják az élesebb meccseket is, akkor 2020-ban majd kevesebb meccsre kötnek szerződést és/vagy kevesebbet fizetnek értük.
Emiatt pedig mindenki fizetése csökken, ezért kell a játékosoknak minden meccsen hajtaniuk - ők vannak legalul ebben a piramisban, ha gyengén játszik, nincs akarat, motiváció, akkor leültetik és amint lehet küldik el a csapattól.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13873) F-ECT$ válasza rlazol (#13870) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nem magyar foci mentalitás, ez szimpla közgazdasági kérdés. Mikor éri meg elbukni egy meccset, ezzel kockáztatva a nézők ellenszenvét és elpártolását egy erősebb draft pozícióért cserébe. Erre persze lehet az a válasz, hogy sosem, de szerintem hosszú távon egy jó draft több nézőt vonz, mint egy elvesztett meccs.

Meg persze ez nem a tulajdonos nélkül menne, tehát gondolom előre megbeszélnék a játékosokkal, edzőkkel, hogy ezt a meccset azért bukjuk, hogy jövőre nagyobb esély legyen a PO-ra, és így az ezen a meccsen mutatott gyengébb teljesítmény nem ad okot a kirúgásra.

Lehet isteníteni az amerikai focit, de azért pl szimulálás / rájátszás ott is bőven van a pályán, ez nem csak a gurulós foci sajátja, és arra is láttunk már elég sok példát, hogy egyes csapatok elég kreatívan értelmezik a szabályokat és esetleg még direkt vétenek is ellene. Szóval ez a "meghalunk minden héten" jó marketing duma, de azért messze nem 100%-ban igaz.

Összefoglalva: egy tét nélküli meccsen (már úgyis buktad a PO-t), inkább odateszed magad, sérülést kockáztatsz, és kiharcolod a győzelmet, amivel szarabb helyzetbe hozod a csapatot a drafton, vagy inkább kicsit lazázol a menedzsement jóváhagyásával, amiért cserébe még a drafton is jobb helyed lesz?

Dive ever, work never.

(#13874) rlazol válasza F-ECT$ (#13873) üzenetére


rlazol
addikt

a csapatérdek<>játékos/edző egyéni érdeke.

A csapatérdek megkövetelné azt, amit mondasz, de az "amerikai foci a legnagyobb csapatjáték" ugyanúgy ócska marketingszöveg, mint azok, amiket idéztél.

Semmi nem garantálja, hogy a jobb pozícióval a csapat nem épp a TE helyedre fog húzni valakit. Vagy épp Te leszel felesleges az év végén és küldenek el. És akkor mi van a felvételeken? Bődületes hibák, gyenge játék, akarat és motiváció nélküli hozzáállás. Akkor aztán magyarázhatod, hogy tőled ezt kérték. Ki fog alkalmazni? A csapat megy tovább a szép új draftpick-ekkel te meg kiszorulsz a ligából.

Ez nyers biznisz, itt mindenki mindenkinek a farkasa. Ha valaki benyögne egy ilyet, edző vagy vezető, biztosan lenne olyan, aki egyből a médiára menne a kijelentéssel - mert neki az az érdeke.

Egyszerűen a játékosnak nem érdeke szarul játszani, az edzőnek nem érdeke a rossz time-management vagy hibás game plan. A tulajt meg a nézők reakciója fenyegeti, és a pénztárcája bánja, ha tartósan veszít, szarul játszik a csapat, még ha hosszú távon, neki jól is jöhet egy jó draft pozíció. De igazából nem, mert ő meg a bevételre hajt, ha tele a stadion, neki már jó. Ha elpártolnak a nézők azt sok év visszahozni, lásd Chargers, Rams.

Nagyon istenítjük a draftot, de lássuk be: max az első 2 körben vannak ProBowl potenciállal rendelkező játékosok. A többi vakszerencse. De az első körösök FELE is kikerül a ligából 4 éven belül! RGIII? Jamarcus Russel? Mark Sanchez? Manziel?
De még ha van is egy jó első körösöd, az se garantál semmit - lásd Luck.
Jöhet ott egy-két jó játékos még, de egy jó draft pozícióval nem váltod meg a világot.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13875) F-ECT$ válasza rlazol (#13874) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, van egyéni érdek is, de nem kell ahhoz látványosan rosszul játszani, hogy ne nyerj meg egy meccset. (És itt 1-1 meccsről beszélek, nem arról, hogy az egész szezonban kellene rosszul játszani.)

Ha valaki benyögne egy ilyet, edző vagy vezető, biztosan lenne olyan, aki egyből a médiára menne a kijelentéssel - mert neki az az érdeke.
Ezt gondolom nem kell bemutatni, elég sokáig ment titokban.

egy jó draft pozícióval nem váltod meg a világot
/agree

Nem azt mondom, hogy minden nem PO csapatnak az az érdeke, hogy elveszítse az összes meccset a szezon végéig, csak annyi volt az eredeti kérdés, hogy felmerülnek-e ilyen lehetőségek, és ha igen mikor? Illetve amelyik csapatnál egyáltalán nincs ilyen, annál vajon miért nem, de ezt a részét már elég jól körbejártuk.

Dive ever, work never.

(#13876) rlazol válasza F-ECT$ (#13875) üzenetére


rlazol
addikt

a Bounty scandal más, mert ott igenis mindenki érdeke volt, hogy menjen. Mégis kibukott, mert sokaknak nem tetszett az unfair hozzáállás, pedig elvileg anyagi és egyéb érdekük is fűződött hozzá.

Nagyjából ugyanaz a kérdéskör, mint a bundánál. Nem tételezzük fel, hogy van bunda, mert amennyiért megérné egy játékosnak eladni egy meccset, annyit nem érne a bukiknak, hogy lefizessék. Pedig ott se kell látványosan szarul játszani, elég egy kritikus pillanatban hibázni.

"Nem azt mondom, hogy minden nem PO csapatnak az az érdeke, hogy elveszítse az összes meccset a szezon végéig, csak annyi volt az eredeti kérdés, hogy felmerülnek-e ilyen lehetőségek, és ha igen mikor?"
A csapatnak ez az érdeke, de a játékosnak nem. És te is elfogadtad az imént, hogy egy jobb draft pozíció nem jelent megváltást, vagyis a franchise-nak se feltétlen érdeke.
Emiatt szerintem ez nem merül fel.

Nézzük 2011-et, amikor az I/1es Luck és RGIII közül választhatott magának QB-t!
A 10. héten a 0-9es Colts a 2-6os Jaguars-t fogadta. A Browns 3-5tel állt, a Vikings 2-6tal, a Rams 1-7tel. A Browns Rams-et fogadta.

A te logikád szerint mindegyik csapatnak elemi érdeke lett volna a vereség, de főleg a jaguároknak, hiszen azzal akár a második draft pozícióba is feljöhettek volna, és előnyt szereznek egy esetleges egyenlő állás esetére. Ha a Rams veszít, biztosan megőrzi a 2. helyet, de akár az elsőre is feljöhet. Ha a Browns nyer, még visszajöhet a PO-ba is akár, 4-5 nem egy reménytelen helyzet. A Jags és a Rams győzött.

A 16. hétre az Indy már megszerezte első győzelmét, 1-13-val állt és a Texanst (10-4, csoportgyőzelemre esélyes!) fogadta, a Minnesotta 2-12-vel állt és a Washingtonhoz látogatott. A Rams 2 győzelemmel állt, vagyis draft szempontból mindkét (IND-MIN) csapatnak a vereség lett volna jó, úgy, hogy a másik nyer. Mindkét csapat győzött, igaz a Rams kikapott.
Az utolsó fordulóban A JAX (4-11) megint az Indyvel meccselt. Ha veszít a JAX, 3 draft helyet is feljebb léphetnek az eredmények függvényében, de nyertek, így a Tampa Bay, a Vikings és a Redskins is eléjük került.

Pedig itt Andrew Luck és RGIII volt a tét!

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13877) F-ECT$ válasza rlazol (#13876) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem tételezzük fel, hogy van bunda, mert amennyiért megérné egy játékosnak eladni egy meccset, annyit nem érne a bukiknak, hogy lefizessék. Pedig ott se kell látványosan szarul játszani, elég egy kritikus pillanatban hibázni.
Alapvetően igen, mégis vannak botrányok, és néha elég nagy nevek érintettek (nem csak a fociban).

Az említett példák merültek fel bennem is: vajon nem fordul meg senki fejében, hogy nem kellene több helyet bukni a drafton? Általában ezek szerint nem, de biztos van néhány szituáció, amikor igen.

Egyébként RGIII még ma is jó lenne szerintem, ha nem hagyták volna sérülten játszani...

Dive ever, work never.

(#13878) rlazol válasza F-ECT$ (#13877) üzenetére


rlazol
addikt

Persze, botrányok vannak, de bunda eddig az amerikai focit elkerülte.

Valószínűleg a front office-ban, sőt, sok szurkolónak is megfordul ez a fejében, de kizártnak tartom, hogy ebből a pályára bármi is átmenjen.

RGIII érdekes kérdés, neki azért gondok voltak a mentális felkészültségével és a zsebből irányítással is. Run-option QB, akit szerintem jelentősen túlértékeltek a drafton. Ha csak a sérülése lett volna a baja, akkor egy ACL szakadás nem öli meg teljesen.
Mondjuk én eleve nem szeretem ezeket a "kettős" QB-kat. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13879) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Én nem gondolom,hogy bárkinek érdeke lenne bundázni az nfl-be.Nagyon jól meg vannak fizetve és ha kiderülne(márpedig úgyis egyszer kiderül),akkor végük egy életre.Amerikában szupersztárok ezek a játékosok,nekik az a céljuk,hogy hétről-hétre bizonyítsanak,hogy egy vadállatok😁

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13880) darvinya


darvinya
titán

Úton van, s pár hét múlva kézhez vehetem. [kép] :C

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13881) berek21 válasza darvinya (#13880) üzenetére


berek21
senior tag

:C

LG Velvet eladó!

(#13882) anulu


anulu
félisten

egy kis videó BB-ről (Dolphins @ Pats). valami hihetetlen ünneplést rendezett minden TD után, öröm volt nézni! (:DDD)

más: különösebben nem a szívem csücske Eli, de szerintem nem ezt érdemelte volna...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13883) vond válasza anulu (#13882) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Pusztulat bunkón oldották meg a dolgot a Giants-nél. Meg is haragudtam rájuk rendesen. :(((

'Skins@Cowboys milyen sima lett. Nem gondoltam volna.

Most vasárnap igen jó meccsek lesznek. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13884) Zanik válasza anulu (#13882) üzenetére


Zanik
addikt

Kész ez az ember. Amúgy tud ő még lelkesedni a játékért egyáltalán, hogy ilyen sztoikus nyugalommal fogadja ha a csapata nagy játékot csinál?!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13885) F-ECT$ válasza anulu (#13882) üzenetére


F-ECT$
titán

Ice man. Egyébként kb hány ember van összekötve a fülesen keresztül?

Dive ever, work never.

(#13886) crey válasza vond (#13883) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez undorító volt, minden szempontból. Én sem igazán kedvelem Eli-t, de ez... Nem hiszem el hogy a Giants elmúlt évtizedének hőse a két SB-vel ezt érdemelte.

Nem mindegy volt már ez a szezon? Basszus, ezen az öt meccsen ami az alapszakaszból hátravan már mi múlik? Szezon végén csendesen Eli-t megkérik hogy vonulj már vissza, vagy fű alatt cutolják... De ez? Ez csak a megalázása a csávónak úgy, hogy rohadtul nincs körülötte csapat, az összes elkapója sérült, nincs fal, agyba-főbe verik...

Ne... Na ne.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13887) *Mukeey* válasza crey (#13886) üzenetére


*Mukeey*
addikt

+1

Voltak gyengébb szezonjai,de ez most nem rajta múlik.Kb a practice squad lép pályára,mit várnak?Mellé meg ez a barom McAdoo,őt kellene padoztatni,csak az nfl-en kívül...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13888) A Zéé válasza crey (#13886) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Sajnos igazad van, ez görény húzás volt emberi szempontból. Én sem tartottam sokra Elitet sosem, de ezt azért nem érdemelte. :U
Ugyanakkor beszélgettünk itt a meccsek leadásáról, hogy jobb legyen a draft pozíció. Ritka, de ez szerintem erre ment ki. Genyóval sokkal kisebb az esély meccset nyerni, mint Elittel.

Just a simple Lineman...

(#13889) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nagyon kiváncsi leszek Josh Gordonra vasárnap.Amikor játszott,akkor nálam a top5-ben benne volt posztján.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13890) darvinya


darvinya
titán

Azért ne feledjük azt sem, hogy Eli segítségként utánpótlás kinevelésben segíthet.
Azaz elmúlt 10 év alatt teljesen elszoktak utánpótlás nevelést, egy valódi meccs több értékes tudást ad ebben, mint táborok.

Bár tény, hogy nem így kellett volna csinálniuk, s nem ilyen későn észheztérni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13891) darvinya


darvinya
titán

Apu…
Apu nincs… -19h-kor Tv be, nasi előkészítve, s átszellemülten NFL meccs mézés hajnalig.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13892) F-ECT$ válasza darvinya (#13891) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon vártam ezt a Saints meccset, de olyan nagy átszellemülésem nincs, elég sima eddig :(

Dive ever, work never.

(#13893) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na így sajnos tényleg nem kell sokat várni a playoff-ban az Eagles-től. Igaz, hogy kompetensebb csapatok ellen még kevesek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13894) vond válasza .LnB (#13893) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem bírtam fent maradni. Reggel viszont muszáj volt megnéznem az eredményt. Alig várom már, hogy este ledaráljam az egész meccset. Pozitívan álltam hozzá, de ilyen jó eredményben még én sem bíztam. Tényleg ennyire sima volt? :)

Most látom, Űrlord húzta fel a 12-es zászlót? :D

Marshawn Lynch meg 121 yard + TD. ;] Ez milyen játék volt már? Az ötödik, hatodik ember tudja csak megfogni. A 113 kilós Sheppard lobog utána, mint egy zászló. Bevitte volna a hátán az endzone-ba, ha nem áll elé még 3 ember.

Ott van még Beast Mode a szeren. :K

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13895) darvinya válasza F-ECT$ (#13892) üzenetére


darvinya
titán

Erre nem lehet mit hozzá tenni.
Annyira átszellemültem, hogy ma m…sott sz…rként semmire sem nem emlékszem, max Seahawks-Eagles 4. negyedre.
Azaz vég vesszőfutásra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13896) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Juhhhúúú :)) :D

All→M8

(#13897) darvinya válasza callmeakos (#13896) üzenetére


darvinya
titán

Ez gyors volt.
Előbb Eli, aztán Mc.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13898) *Mukeey* válasza callmeakos (#13896) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ezért érdemes volt padoztatni tegnap...csak a sorozata szakadt meg😤

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13899) BeastMode


BeastMode
őstag

Úristen Srácok!
Évek óta vagyok ezen a fórumon, még régebb óta NFL fan, de csak most találtam meg ezt a topikot:D
Mindenesetre, a tegnapi Seahawks teljesítményt öröm volt nézni, újra az a játék volt, ami miatt anno megkedveltem Őket!
Mondjuk ebben nagy szerepe volt Lynchnek is:D

(#13900) maláj válasza BeastMode (#13899) üzenetére


maláj
őstag

1. feladatodnak máris nekiugorhatsz: szívnod kell .LnB fórumtársunk vérét mondjuk 1 hétig :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.