Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) rlazol válasza *Mukeey* (#15000) üzenetére


rlazol
addikt

várható volt a tavalyi botrányos+gyenge szezonja után.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15002) *Mukeey* válasza rlazol (#15001) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Tavaly az egy olyan szezonja vilt a Giantsnek,hogy :Y

Rájuk leszek a legjobban kiváncsi,hogy mi lesz idén.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#15003) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Keenum Denverben. Ez a Vikings se tudja már, hogy mit csináljon jó dolgában. Bár szerintem Case-nek jó hely lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15004) berek21 válasza .LnB (#15003) üzenetére


berek21
senior tag

Helyére meg Brees jön? :Y

LG Velvet eladó!

(#15005) .LnB válasza berek21 (#15004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erős lenne. :D De ja felhívták. Brees az akkor megy el a Saints-ből, ha a csapat nem marasztalja. Magától, a pénzért nem fog. (sztem)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15006) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Cousins 3 év, 86 milla garantált!? Jesszusom!
Minnesotában nyomtak egy hardcore all-in-t.

Just a simple Lineman...

(#15007) .LnB válasza A Zéé (#15006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is értem, arra fele hideg van, ha begyújtottak volna azzal a 86 millával, már akkor is jobban járnak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15008) A Zéé válasza .LnB (#15007) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Arizonába meg a Glennon...
Ennyi elég is volt az internetből mára. Kérem kapcsolja ki...

Just a simple Lineman...

(#15009) KoVee84 válasza A Zéé (#15008) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ugye csak viccelsz! Fitz utolsó évére kap egy botkezű qbt???

(#15010) A Zéé válasza KoVee84 (#15009) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Egyelőre azzal nyugtatom magam, hogy kell egy bekap qb is. Bár akkor inkább a Stanton vissza...

Just a simple Lineman...

(#15011) .LnB válasza A Zéé (#15008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ilyet nem olvastam. Jó lenne oda Foles. Foles-nak több SB győzelme van még Dan Marino-nál is! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15012) A Zéé válasza .LnB (#15011) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

[link]
Amúgy már tényleg inkább a Füles. Akár még első körét is...

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#15013) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Neeeeeeeeeeeeee
tényleg ki kellett volna kapcsolni az internetet

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#15014) A Zéé válasza A Zéé (#15013) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

20+20 milla, amiből az első évben 15m garantált. :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#15015) berek21


berek21
senior tag

Komolyan mondom, hogy lassan a csere, meg draft, jobb lesz mint a foci szezon. :Y

LG Velvet eladó!

(#15016) darvinya válasza berek21 (#15015) üzenetére


darvinya
titán

Nem véletlenül javasoltam a kvízt. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15017) .LnB válasza A Zéé (#15014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó ezt az érzést már én is átéltem egyszer. Ugye milyen szar? 15 milla... Mire? IR-re? Gyógyszerre? Gipszre?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15018) vond


vond
MODERÁTOR

Ha véget ér ez az őrület, akkor valaki majd összefoglalhatná a fontosabb játékosmozgásokat. :) :R

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#15019) .LnB válasza vond (#15018) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pl Jordy Nelson cut (11 év után a Packs-ben)
Amendola ment Miamiba. Meg ilyenek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15020) Zanik válasza .LnB (#15017) üzenetére


Zanik
addikt

Imádom mikor Mr. Porcelán kiakasztja az új csapata drukkereit!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#15021) KoVee84 válasza A Zéé (#15013) üzenetére


KoVee84
senior tag

A büdös@€))€&€)!:!
Azzal nyugtatom magam, hogy inkabb ő mint Glennon

(#15022) rlazol


rlazol
addikt

Amendola a Dolphinsban, Butler a Titansban.
Danny-t kicsit sajnálom, de ha Jules vissza tud jönni a régi önmagaként (kétséges) akkor nem lesz gond. Butler-t nem, nem érte volna meg ezt a pénzt. Bár továbbra se értem, miért kellett padoztatni a SB-on, Ryan-nél csak jobb.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15023) crey válasza rlazol (#15022) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Dannyt én is nagyon sajnálom. Pedig már tényleg a padló alatt volt a fizuja.

(#15013) A Zéé: ezen meg csak felnyerítettem. Sajnálom. Remélem nálatok nem törik össze a pre-season alatt.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15024) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ez az egész offseason (trade, cut) egy elég undormány irányba ment el. Kezdeném a főf*sszal Cousins-szal. Már előzetesen tudtuk, hogy nagy felhajtás lesz. És túl sokáig húzták, és az egész nevetséges végkifejletre futott ki. Egy ~28 millió (bár lehet első évben több is lesz az a garantált) után nyugodt szívvel írom, hogy az egy palimadár. Undorítónak tartom, hogy ilyen szerződést kapott. Persze nem érdekel a Viks mennyire csesz ki magával. De ez a deal borította a bilit, és másokat szívnak majd ez miatt, más játékosok és csapatok is egyaránt. Csak úgy megjegyezném, hogy Cousins-nak csak egyel több PO győzelme van mint nekünk itt a topikban. Bár lehet, ha jobban összegyűlünk még kiderül, hogy a topik látogatóinak is van annyi. ;] És akkor ott van Brees, akinek valaki 30 milla garantáltat ajánlot 2 évre. Ő meg azt mondta köszi nem. A hűség, az ész, és a HoF teljesítmény találkozása. Vagy ott van Sherman aki magáért tárgyalt, és nem a pénzt hajszolta. Azt mondta, hogy ha jól játszom akkor fizessetek meg. Ha meg nem akkor az az ő problémája legyen ne a 49ers-é.

Egyébként a Vikings úgy összességében is az értelem leghalványabb szikráját se mutatja eddig ebben az offseason-ben. Volt két értelmes Qb-juk (meg a porcelánbaba). Teddy "necces" a sérülés miatt, megértem. De Keenum? Egy ilyen szezon után? Keenum nem csak pár meccsen volt jó tavaly, egész évben tartotta azt a kiváló szintet. A PO kiesés se rajta múlt. És nem. Nem kell nekik. Helyette adnak 86 millát egy embernek, akinek a legnagyobb teljesítménye eddig egy "You like that?!" kiáltás volt.

A másik meg a Packers. És most nem is Graham-ről, vagy Nelson-ról van szó. Hanem most mát túl sok évnyi front office töketlenkedésről. Túl régóta inkompetensek Wisconsin-ban. Úgy gondolom, a Packers-nél mindig volt egy erős gerinc a csapaton belül amit jó játékosok alkottak. Szinte minden poszton volt az évek alatt kiemelők játékosuk (kivéve a támadó falat). Volt egy vékony, de azért erős geric. Ami köré nagyjából 7éve nem képesek csapatot építeni. Úgy!! hogy ott a világ legjobb QB-je! Szerencsétlen Rodgers vért izzadva küzd évről-évre, utolsó másodperces Hall Mary-kel hoz le meccset, szinte tök egyedül. És képtelenek felépíteni köré egy csapatot! Fal nélkül játszik három-négy éve. Védelem nincs. Elkapók?...szo-szo. Más csapatok zokognának örömükben ha lenne egy harmad olyan jó QB-jük mint Aaron. Ezek meg csak lógatják a lábukat. Egyébként a Nelson cut, picit érthető. Graham leigazolása meg szerintem, a csapat többi egységeit figyelembe véve, a need-eket nézve felesleges, és drága.

A Titans ahogy látom lecsap minden a Pats-ből lepattanó játékosra. Bejöhet nekik végül is, nem tartom akkora butaságnak amit csinálnak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15025) rlazol válasza crey (#15023) üzenetére


rlazol
addikt

Én rendületlenül bízom Bradfordban. Ha a Pitts 3 B-je kibírta az évet sérülés nélkül, akkor ő is kibír egyet! Persze a Cards helyen tenné, ha beruházna egy jó kis csere QB-ba. Kár, hogy Fitz már leszerződött. :D
Bridgewater egy évre a JETS-é. Nem értem, miért csak egy év, ennyire nem bíznak a lábában?
Jól számolom, csak a Billsnek kell még friss, top QB a draftról?
Giants, Pats keres tartalékot, akiből utód lehet pár éven belül, de ennyi?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15026) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Solder a Giantsbe🤗

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#15027) rlazol válasza *Mukeey* (#15026) üzenetére


rlazol
addikt

:/
Nem volt túl jó az utóbbi időben, de lassan nem lesz, aki elmenjen a NE-ből :D
Szeretnék már pár igazolást látni...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15028) .LnB válasza rlazol (#15025) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bradford 6 éve nem bírt ki egy szezont se végig, sérülés nélkül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15029) berek21


berek21
senior tag

Joe Thomas visszavonul. Sajnálom. Etalon volt.

LG Velvet eladó!

(#15030) *Mukeey* válasza rlazol (#15027) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hát,a NE-nek valamit ki kell találni a védelemre,lassan tényleg nem marad játékosuk...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#15031) KoVee84


KoVee84
senior tag

Honeybadgert kivágta az Arizona :U :O

(#15032) A Zéé válasza KoVee84 (#15031) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

ez azért várható volt sajnos. A következő 2 évi fizetése garantált lett volna, ha nem csinálják meg. Ami egy ilyen sérülékeny játékosnál elég nagy rizikó. Nem véletlenül nem jött össze valami trade érte. Egy Iupati és Veldheer cut/paycut még kellene szerintem, mert ők se igazán érik meg az árukat. Pedig mennyire örültem, amikor jöttek.

Just a simple Lineman...

(#15033) .LnB válasza A Zéé (#15032) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Ami egy ilyen sérülékeny játékosnál elég nagy rizikó"

Tudod te ki a QB-tek? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15034) A Zéé válasza .LnB (#15033) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Továbbra se tudom hova tenni ezt a lépést :(((

Just a simple Lineman...

(#15035) Zanik válasza A Zéé (#15032) üzenetére


Zanik
addikt

Milyen igaz: sérülékeny játékost ennyi pénzért?! Még jó hogy nem olyan fontos poszt mint az irányító...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#15036) A Zéé válasza A Zéé (#15032) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Matyi 1 évre 7 millát kap a Texanstól. Nem sikerült bankot robbantania, nem véletlenül.

A porcelán indián meg átmenet az orvosin, már alá is írt. Sajnos.

Just a simple Lineman...

(#15037) rlazol válasza A Zéé (#15036) üzenetére


rlazol
addikt

Az irányítóknál a "potenciál" sokkal többet ér, mint a többi poszton. Bradford pedig még nem égett le, csak szimplán mindig megsérült. :s

A NE is végre lépett, leigazolta Adrian Clayborn-t, ami örvendetes.
Woodhead visszavonul.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15038) rlazol


rlazol
addikt

Blount a Lionsban! Vajon összejön a harmadik SB a harmadik csapatban?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15039) BeastMode válasza rlazol (#15038) üzenetére


BeastMode
őstag

Ááá, dehogyis:D

(#15040) *Mukeey* válasza rlazol (#15038) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez a Lionsal kb. kizárt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#15041) A Zéé válasza *Mukeey* (#15040) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Ezt mondták egy éve ilyenkor az Eaglesről is :)

Just a simple Lineman...

(#15042) BeastMode válasza A Zéé (#15041) üzenetére


BeastMode
őstag

De a Sasoknál azért meg is volt az emberállomány, csak be kellett érniük, mint anno a Seahawks esetében.
A Lions keretében viszont nincs túl sok playmaker:)

(#15043) rlazol válasza BeastMode (#15042) üzenetére


rlazol
addikt

Szerintem a Lions kerete nem rossz. Patricia inkább a kérdéses, hozza-e azt HCként, amit várnak tőle?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15044) BeastMode válasza rlazol (#15043) üzenetére


BeastMode
őstag

Azt nem mondtam, hogy rossz a keret, viszont egy SB győzelemhez nem elég jó.
Patricia sikeréért szorítok, remélem bejön neki az élet Detroitban.

(#15045) rlazol válasza BeastMode (#15044) üzenetére


rlazol
addikt

Van egy jó QB. A Detroit már tavaly is 7. volt pontokban, 6. yardokban. Övék a legtöbb 40+-os játék és 3. 20+osban. Igaz, rengeteg sacket engednek.
A védelem tekintetében meg Patricia nagy plussz lehet.
Nem mondom, hogy ők az esélyesek, de szerintem a felső harmadba tartoznak, így akár össze is jöhet nekik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15046) rlazol


rlazol
addikt

Az amúgy megvolt, hogy a Browns odaadta Devin Mccourty testvérét, Jasont a Patriotsnak lényegében ingyen?
(Jason+egy 7. kör cserébe egy 6. körért)
Devon már évek óta kampányol ezért a lépésért, tavaly próbajátékon is volt, de nem tudtak megegyezni, érdekes lesz látni, befér-e a rosterba.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15047) *Mukeey* válasza rlazol (#15046) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Érdekes sztori lesz ez is...

@BeastMode Beastmode-al mi a helyzet?Marad Oaklandben vagy nyugdíj?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#15048) rlazol válasza *Mukeey* (#15047) üzenetére


rlazol
addikt

Egyelőre úgy néz ki, marad. Ma kapja képhez a roster-bonust (1M), ez lényegében azt jelenti, hogy marad annak ellenére, hogy a csapat leigazolta Doug Martint korábban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#15049) maláj


maláj
őstag

Danny Amendola is integetett ...

(#15050) Kotomicuki válasza maláj (#15049) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ahogy anno pl. Wes Welker-nek is kellett, ha megtalálták a fiatalabb utódját..., akkor éppen Danny Amendola képében!

Ahhoz képest, amit Wes Welker elért a NE-del, nagyon nem maradt meg a csapat "emlékezetében"...
Hiába, a sport az üzlet már csak ilyen!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.