Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) crey válasza F-ECT$ (#11000) üzenetére


crey
MODERÁTOR

"Emlegették Ricsiék, hogy a liga szigorít a sérülések visszaszorítása érdekében. Egyrészt persze érthető, és támogatható a döntés, csak nehogy az NFL-ből is olyan kiherélt, globális nagy nulla legyen, mint ami ma a Forma 1 az ősidőkhöz képest."

Pedig ha így folytatódik a Godelli ámokfutás ez lesz a vége. Nincsenek nagy ütközések, nagy vetődések, csak a pizsi party szintű laszti dobálás.

A cirkusznak ez is része, ahogy egy hoki meccset sem tudok elképzelni egy jó bunyó nélkül. Pedig most már azt is tűzzel-vassal irtják.

bocsánat az újabb troll képért, de ezek újratermelik magukat:

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11002) Kotomicuki válasza Zanik (#10999) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De ez így nagyon úgy hangzik, mintha WW lett volna az oka annak, hogy nem nyertek SB-t, pedig mindkettővel ott voltak vele a döntőben... :U
Azt már inkább elfogadom, hogy találtak nála fiatalabbat, aki kezdetben kevesebbért is vállalta (WW csere emberének szánták eredetileg?), csakhogy bekerülhessen a csapatba, ill. nem épült le olyan gyorsan, mint a QB-je, akihez igazították/igazítaniuk kellett a csapatot és abba már teljesen fölösleges volt bármilyen, épkézláb támadó egyén is (ez a SB ezt nagyon szemléletesen megmutatta). ;]

A Pats-nél még nem egy klubcsúcs fűződik a nevéhez (hiába, Brady is ifjabb volt akkortájt), iIl. az utolsó szezonját 1,8-ért vállalta, míg előtte 2 évre kapott 12-t..., de hát, már ennyit sem ért meg/ennyiért sem kell a Denver-nek egy jó elkapó...

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#11003) schawo válasza crey (#11001) üzenetére


schawo
titán

Várjál csak, hol is volt tegnap a pecc? Jaa, brédi gyerek otthon sörözött :DDD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11004) Carvus válasza schawo (#11003) üzenetére


Carvus
senior tag

Otthon? Ott volt a helyszínen, meccs elején fel is vonult a többi korábbi MVP-el! :P

(#11005) schawo válasza Carvus (#11004) üzenetére


schawo
titán

Bocs, a páholyban itta a sört :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11006) anulu válasza schawo (#11003) üzenetére


anulu
félisten

össz talán az vígasztal, hogy az a csapat nyerte, amelyik kiejtett minket.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11007) Kotomicuki válasza schawo (#11005) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

A most következő szezonban meg ő fog visszavonulni, utána majd Eli Manning, így Russell Wilson-nak és Cam Newton-nak még sokat kell várnia a (következő) gyűrűjére, mert közben Aaron Rodgers-et is fel kell öltöztetni, mivel eléri ő is a "korhatárt" és ő is megérdemli azt, ha már erre a Peyton Manning-re azt mondták... ;] :P ;)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#11008) anulu válasza Kotomicuki (#11007) üzenetére


anulu
félisten

piszkosul bízom benne, hogy még nem fog... akkor nettó idegbajt kapok! :W

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11009) Kotomicuki válasza anulu (#11008) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De most már ő lesz a legöregebb, ez előbb-utóbb be fog következni. :O

A kérdés már csak az, hogy köré tudnak-e majd olyan csapatot építeni, mint amilyet Peyton Manning köré felhúztak - gondolom, a full def Pats-től is idegbajt kapnának a drukkerek, hiába is nyerne SB-t.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#11010) anulu válasza Kotomicuki (#11009) üzenetére


anulu
félisten

tudom, h valamikor vissza fog, de úgy néz ki, h a 2017-es szezon idején megyünk asszonnyal USA-ba, és látni szeretnénk játszani :)

volt már, amikor a D hozta az SB győzelmet Bostonba. meg olyan is, amikor a D-n ment el :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11011) crey válasza schawo (#11003) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ja harc hát legyen harc! :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11012) anulu válasza crey (#11011) üzenetére


anulu
félisten

nagyon ritkán szoktam képet FB-ra kitenni. de ez instant repült! :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11013) .LnB válasza crey (#11011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD A mocsok! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11014) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintetek Manning mennyi pénzt kapott a Budweiser-től? Nem véletlen mondta el kétszer a sörös témát. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11015) rgeorge válasza .LnB (#11014) üzenetére


rgeorge
addikt

Eleve az SB egyik fő szponzora a Budweiser régóta.
Más: respect.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#11016) .LnB válasza rgeorge (#11015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez de jó! :R Rendesen elérzékenyültem. :)

A hivatalos sör pedig a Bud Light, nem a Budweiser. Na jó a Bud Light is Budweiser. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11017) crey válasza rgeorge (#11015) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szép volt Wilsontól :) - emelem kalapom!

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11018) anulu válasza rgeorge (#11015) üzenetére


anulu
félisten

ez egy nagyon szimpatikus és tiszteletreméltó írás!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11019) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az jutott eszembe Wilson-ról, hogy mennyire tiszteletre méltó ez a szöveg azok után, hogy ő már győzedelmeskedett Peyton felett egy SuperBowl-ban! Mint gondolhatott akkor, mikor a példaképén túltett?! Ő nem lett beképzelt vagy öntelt, megmaradt alázatosnak és tisztelettudónak. Nem szállt el. Ellenben Newton?! Felháborító ahogy a helyzetet kezelte, most megnéztem már párszor a post conference-t, én nagyon megutáltam emiatt.

És Faragó Ricsit is a "záró monológja" miatt.. :((( (amit még aznap írtam is)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11020) kennystyle válasza .LnB (#11019) üzenetére


kennystyle
tag

Szerintem semmi gond nem volt a monologgal. Nem mondta egy szoval sem hogy a Denver nem erdemelte meg, csak azt, hogy nem a legjobb csapat nyerte hanem a legjobb vedelem. Elnezve a Denver offense produkciojat azert ezzel nehez vitatkozni.

(#11021) .LnB válasza kennystyle (#11020) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konkrétan azt mondta, hogy "nem a legjobb csapat nyert".
És nem csak azzal van a gond, hogy mit mondott, hanem hogy mikor. A képeken ott ünnepel a Broncos, épp készülnek átvenni a Lombardi-t. Gondolom a magyar Denver szurkolók is boldogan nézték a képsorokat. Erre az a pöcs előad egy Broncos fikázó monológot. Baromira nem akkor kellett volna. Mondja el másnap, máshol, de ott nem erről kellett volna szólnia ennek a közvetítésnek. Még Sanyi-n is hallatszott, hogy zavarban van, azt se tudta mit mondjon. Az a szerencsétlen ember ennyi év NFL közvetítéssel a háta mögött nem tudja felfogni/feldolgozni, hogy egy döntőt a védelem nyert meg?! Felháborító.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11022) KoVee84 válasza .LnB (#11021) üzenetére


KoVee84
senior tag

Idén a Ricsi odáig volt a Seahawksért és a Panthersért... Nem is szerettem magyar közvetítéssel nézni ezeket a meccseket. A SEA-ARI és ARI-CAR meccseken annyira fújt a cardsra, hogy ha nem lettem volna lusta, akkor emailben elküldtem volna a p.csába. De a lustaság győzött :DDD

(#11023) .LnB válasza KoVee84 (#11022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj ne írj nekik! :D Én 3 (mostmár 4) éve tettem megjegyzést Márk nemi hovatartozására, a hanglejtéséből, és öltözködéséből ítélve. És rámírt, hogy hoz síkosítót ha találkozunk. :D

Mondjuk meg kell jegyeznem, hogy mára Márk lett a legjobb szakértő szerintem. Az új srác és ő beszél a legértelmesebben, legszakmaibban a meccsekről. Sanyi is veszít a fényéből az évek alatt. Most is volt pár feleslegesen trágár megjegyzése. Szezont én is Gamepass-szal nézem mindig, csak a playoff-ot nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11024) crey válasza .LnB (#11021) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem is túlmisztifikálod a dolgot. tényleg nem a legjobb csapat nyert. A legjobb defense nyert, ami elég volt az egész társulatnak.

Még akkor kifejtette Ricsi a gondolatát ha emlékszel: nála a legjobb csapat az, ahol a legjobb támadó és legjobb védő alakulat együtt van meg. És ez a Denver nagyon messze állt a legjobb csapattól. Nekik volt egy piszok jó védelmük, amit a lehető legjobb pillanatra csiszoltak tökéletesre.

Nincs ezzel semmi baj, ha meghallgatod az NFL podcastet ott még cifrábbakat is mondanak az Denver O-ról, pedig náluk aztán pláne indul a rinya, akármit is mondanak.

Amúgy még a Wilson vs. Newton témában:

Nehéz ott ülni újonc SB contenderként a sajtótájékoztatón, és válaszolni olyan kérdésekre, mint a "mitől voltatok kevesebbek, mint máskor?".

Ha Newton tudta volna a választ hogy mit csináltak rosszabbul mint egész évben, akkor már a meccsen tett volna ellene. De nem tudott tenni. Nincsenek válaszai.

Megértem, hogy ki volt akadva, és nem volt képes kezelni a sajtó hülye kérdéseit. Mindenki őket tartotta esélyesnek, gyakorlatilag lebőgtek. Nem kicsit nagyon.

Flegma a gyerek? Igen. Pökhendi? Igen. Wilsont sokkal jobban tisztelem, és kedvelem (sőt amúgy a zrikán kívül a Seattle-lel alapvetően semmi problémám?) Igen.

De azért ütni őt, mert elveszít valamit, amiért sokan egy életen át dolgoznak, és alulmarad, majd nem vág hozzá jó pofát, ha hülyeségeket kérdeznek tőle... Nem fair.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11025) .LnB válasza crey (#11024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"ahol a legjobb támadó és legjobb védő alakulat együtt van meg"

Nem sok ilyen csapat nyert SB-t az eddigi 50-ből. :U

D# nyert, kész, pont. Nem kell sírni. Ezért is szép sport az NFL. De, hogy ezt ne tudjátok/nem tudják elfogadni ennyi év után.. nevetséges.

Newton-nak nem a válaszaival van baj, a viselkedésével."Flegma a gyerek? Igen. Pökhendi?" Az. És így kell viselkedni egy vesztett döntő sajtótájékoztatóján!? Mikor ment a szekér akkor nekem elég vidámnak tűnt. Most meg mint ha a fiamat látnám aki 3 éves, amikor nem kapja meg amit akar.

szerk.: Egy ilyen meccs után is ki kell állni, kellő tartással, megköszönni a csapatnak, az edzőknek a munkájukat (még ha a csapat nem is remekelt). A szurkolóknak a támogatást, az anyjának, hogy idáig juthatott. Elismerni, hogy szarok voltak. És méltósággal távozni. Aztán az öltözőben, privátban mehet a rinya.

ui: Milyen podcast? Hol?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11026) crey válasza .LnB (#11025) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekem semmi problémám nem volt azzal hogy a #D nyert. Sőt, amúgy nagyon nagyra tartom a munkájukat, megérdemelték. Amúgy senki nem "sírt" azon, hogy a Defense nyerte meg a dolgot.

"így kell viselkedni egy vesztett döntő sajtótájékoztatóján!? " - Lynch papa amikor annyit volt képes kinyögni magából, hogy "I'm here, so I won't get fined", azon röhögött mindenki, meg még drukkolt is a szívtelen Godell ellen, aki nyilatkozásra kárhoztatta szegény Beastmodeot.

Félre ne érts, én nagyon nem szeretem Newtont. Nem szeretem a pökhendi stílusát. De azt teljesen megértem, hogy közvetlenül egy elveszített döntő után, a halál fasz@ra kívánod a téged hülyeségekkel faggató újságírókat.

Podcast: Around the NFL

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11027) schawo válasza .LnB (#11025) üzenetére


schawo
titán

Te eddig is utáltad Newtont, és most találtál egy újabb eseményt, amivel megerősítheted ezt az érzést. Nincs ezzel semmi gond, mindenki azt kedvel és utál, akit akar.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11028) Zanik


Zanik
addikt

Nem akarom védeni Newton-t, de azért nem annyira szokatlan hogy egy játékos 26 évesen nem tudja higgadtan és tudatosan kezelni hogy épp elveszített egy Super Bowl-t. Tele van szellemileg éretlen játékosokkal a liga, mi olyan meglepő benne, hogy bizonyos helyzetekben nem tudnak illően viselkedni.

Amúgy meg:

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#11029) .LnB válasza Zanik (#11028) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ööööööö.....

Eztnemistudtam. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11030) crey


crey
MODERÁTOR

A TrashTalk felvezető műsorában hallgattam azt az okfejtést, hogy Newtont azért rühelli fél Amerika, mert fekete irányítóként feszegeti a határokat, és ezt még annyira nem szeretik sokan a szurkolók közül.

Nekem meg az jutott eszembe, hogy ez a magyarázat nettó baromság. Talán pont az USA-ban. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az USA-ban már rasszizmus sem létezik, vagy hogy a szurkolók között nincs egybites retard, de érdekes módon a nem ripacs Wilsonnal, valahogy senkinek semmi baja.

El kellene felejteni a végre ezt a rasszista kártyát, mint aduászt bármilyen vitában - mert réges rég nem igaz egy olyan ligában, ahol a játékosok 65-70%-a fekete. Lehet hogy a 80-as években még voltak ilyen megkülönböztetések, illetve a mai napig vannak rasszista tulajdonosok és edzők (lásd az NBA-ből Donald Sterling esete), de nem ez a jellemző manapság.

Speciel nekem a Kaepernick, Newton, Manziel hármasból egyik csávó sem épp szimpatikus, és többre értékelem a Rodgers, Brady, Manning, Wilson típusú embereket - akik már úgy alázatosak a játékkal szemben, hogy tettek le valamit az asztalra.

Attól hogy nem szeretem a feltűnési viszketegségben szenvedő nagyképű pöcsöket, még nem hiszem hogy rasszista lennék.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11031) Zanik


Zanik
addikt

Én elhiszem, hogy sokaknak nem jön be Newton stílusa: az öltözködése, az ünneplései, a törölközős-rágózós beállása, a folyton nevetgélős diskurálása a csapattársakkal.
A csapattársai viszont kedvelik, illetve gyerekeknek ajándékozza a TD labdáit, ami tök jó dolog. És ez mennyivel jobb viselkedés, mint amit pl. RG3 leművelt Washingtonban, vagy amit Focijancsi művel Cleveland-ben.
Amikor a csapattársaid utálnak, na, akkor van igazán gáz!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#11032) Kotomicuki válasza Zanik (#11031) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Newton-t most érte az első, "igazi" pofon az NFL-ben, ráadásul egy nagyszerű sikerszéria záróakkordjaként, így elhiszem, hogy nehéz kezelnie a dolgot - ha a csapatvezetés arra sem veszi arra fáradságot, hogy erről kiokítsa a csapattagokat, a full def ellenféllel szembeni taktikákról már nem is beszélve... - , ha még időt sem kapott annak feldolgozására.
Akkor lesz nagy baj, ha nem változik meg és marad ilyen durci-morci a (nagyobb) vereségek után. :U

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ezt a döntőt inkább a Párducok vesztették el, mint a Musztángok nyerték volna meg: az "igazi" győzelmet a SEA mutatta be a Denver ellen, anno a SB-ban.

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#11033) Mottie válasza Kotomicuki (#11032) üzenetére


Mottie
őstag

Szvsz két SB nyertes D#-t láttunk, a kettőből a kicsivel jobb nyert. Az Offensek munkája pedig nagyon, nagyon kevés volt :)

Be Victorious!

(#11034) Kotomicuki válasza Mottie (#11033) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De míg az egyik oldalon számítani lehetett arra, hogy a támadóalakulat nem sok vizet fog zavarni, addig a másik oldalon ennek ellenkezője volt látható, egészen a SB-ig. ...és pont a "gyengébb", a kevésbé kiegyensúlyozott győzött... :N
Nézőként ezért maradt bennem hiányérzet a döntőt látva: bebizonyosodott, hogy a jó játékosállomány közelében sincs az azt felkészítő, "pályán kívüli" csapatrész (a Párducoknál) -> lényegében "csak" a csapatfelkészítésben maradt alul a vesztes fél. :K

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#11035) KrAt


KrAt
veterán

Kis dicsekvés.. :) Páromtól kaptam születésnapomra.. :)

(#11036) F-ECT$ válasza KrAt (#11035) üzenetére


F-ECT$
titán

Ilyenem nekem is van :)

Dive ever, work never.

(#11037) Zanik válasza KrAt (#11035) üzenetére


Zanik
addikt

Ez a kompozit bevonatú? Én nemrég dobtam ki az enyémet mert már elöregedett és vált le a bevonat a szövetről, igaz 12 éve vettem és néha elmentünk dobálni haverokkal vele. Tervben van hogy veszek egy Duke-ot, csak itthon elég drága, külföldről meg macerás.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#11038) KrAt válasza Zanik (#11037) üzenetére


KrAt
veterán

Jaja, ez kompozitos, egyelőre ha 2m-en belül van, akkor érzem, hogy közel van :D

Ezzel sok játék nem lesz szerintem, inkább dísz :)

(#11039) zeon.hu válasza Zanik (#11037) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na, az nekünk a gyerkőkkel még jó lett volna :)
Én is néztem, de (usa-ból) drága postával együtt (itthon is a jó minőségű), a kínaiban ilyen téren meg nem bízom.

#?*@&!

(#11040) A Zéé válasza Zanik (#11037) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

bőr labdát otthonra nem nagyon vennék.
Nekünk van pár a csapatnak, és elég kényesek. Amíg újak, addig, mint az álom!
Aztán ha egyszer kicsit vizes lesz, majd megszárad, utána foltosodik, megrepedezik a bőr. Meg amúgy is ha nem fűre ér, már karcolódik a felülete. Legalább is én szabályosan rosszul voltam, amikor a vadonatúj 35k-s bőrlabdánk nekicsattant a drótkerítésnek, és ott maradt a nyoma :N
És bár utána is teljesen mások, mint a kompozit labdák jó értelemben, de polcon tárolni, meg haverokkal dobálgatni a Duke meg a GST baromira nem érik meg ilyen árak mellett.

Just a simple Lineman...

(#11041) Zanik válasza A Zéé (#11040) üzenetére


Zanik
addikt

A Duke-ot már nem merném dobálni vagy kivinni a lakásból! Ha nem éri ütés vagy víz akkor jó pár évig a szoba dísze lehet. Egy barátomnak van egy Duke-ja díszdobozban, egy az USA-ban élő rokonától kapta, zárt üvegvitrinben tartja, tök jól néz ki. :B

zeon.hu: Nem láttad, milyen állapotba került. Eleinte még csak lemorzsolódott itt-ott a bevonat, de a végén már simán ujjal elkentem a bevonatot és előtűnt az alatta lévő szövet: használhatatlan lett. :O

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#11042) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

hmm első hétfő idén amikor nem abból telik a hétfő reggelem az irodában, hogy ásítozok 9-10óráig :D Ki vagyok pihenve, korán feküdtem mint a jó gyerekek. :) #offseason

(#11040) A Zéé Ez nagyon durva, én meg rosszul éreztem magam mindig is mert nem eredeti bőröm van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11043) A Zéé válasza .LnB (#11042) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

áhh, nem szabad :)
A bőrök tényleg csak meccsekre valók, vagy azoknak, akiknek nem számít az, hogy mennyi pénz, mert nem igazán tartósabb, mint a kompozit. Fogni jobb, a szaga is más, de nekem is "csak" műbőr van itthon.

Netről túrt kép, de kb ilyen lesz a GST-k (az NCAA-ban ezeket használják) felülete 1 szezon (5-6 meccs, meg 3 havi edzés) után:

És a labda egésze valahogy így néz ki:

mondjuk ha ezt az állapotot eléri, esztétikailag már nem rusnyul jelentősen többet ha tovább használják, de általában ilyenkor már a tapadása se az igazi, sőt ha nedves, nyirkos lesz, az ilyen kopott labda már jobban tud csúszni, mint a kompozit.

Just a simple Lineman...

(#11044) crey válasza KrAt (#11035) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ugyan ezt a fajtát kaptam én is barátoméktól :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11045) KoVee84


KoVee84
senior tag

óriási, a patses astonon felsikítottam :DDD

(#11046) schawo válasza KoVee84 (#11045) üzenetére


schawo
titán

Nagyon jó az egész :DD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11047) .LnB válasza KoVee84 (#11045) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

49ers, Pats, Bears
Ezek a legjobbak. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11048) crey válasza KoVee84 (#11045) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Felsírtam! Köszi :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11049) .LnB válasza crey (#11048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor fogsz te igazán sírni amikor be se juttok januárba a playoff-ba! hö-hö-hö
[link]

:DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11050) crey válasza .LnB (#11049) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Jaj kicsi szivem, olyan szép amikor álmodik a nyomor... ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.