Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) rlazol válasza .LnB (#13234) üzenetére


rlazol
addikt

.LnB - az angliai meccset vsz pont a youtube-s hivatalos stream miatt nem adták. Nem hiszem, h a youtube kifzet X milliót azért, h Európában mindenki a saját nyelvén nézze a közvetítést a TV-n.
Ami a chargest illeti: felrepült egy ilyen pletyka. Ebből még nem lesz visszaköltözés. A RAMS új stadionjához kell a Chargers-nek adott támogatási dollár százmilliók, SD-ban továbbra sincs normális stadion, és a városvezetés hallani se akar közös projektről, a népszavazás pedig elutasította, h megemelt hotel-adókból finanszírozzák. Magyarul hiába sírnak a SD-ban élő fanok, hiába kevés most a néző LA-ben, se a városvezetés se a lakosok többsége nem akar áldozni arra, h visszatérjenek, anélkül pedig nem fog menni. Az NFL se engedheti meg magának ezt a blamát. Lehet, h maguk között beismerik, h rossz döntés volt, de semmi nem változott, ami miatt más útra térnének. Szerintem elkészül az új stadion, eltelik 5-10 év, és ha továbbra se megy úgy, ahogy szeretnék, akkor körülnéznek, hogy St. Louis-ban, Oaklandban, San Diego-ban és máshol mi a helyzet. Egy csomó amerikai nagyváros van, amelyik a polgármester fél veséjét odaadná egy NFL csapatért. Az Oakland se biztos, h sikeres lesz Vegasban. Az egész procedúra eddig vagy 3-5 éve tart, nem 2 hét nézőszámai miatt fogják visszaváltoztatni.

anulu: neked csak a D-n? :F Gronk fumble... Brady 3x fumble, ebből egyből visszahordott TD. 5 sack + az az estében odalöbbölt, ami lényegében szintén az volt. 4. negyedben 3 and Out-ok egymás után. És amikor Brady elesett Gillislee lábában és a 2&5-ból 3&14 lett? Utolsó drive, amikor a texans safety volt oly kedves, h eldobta az INT-et földetéréskor? Helyenként röfögős malacunk volt, nagyon tudja a Texans D, mi kell a NE ellen.

vond: hiába jó a védelem, ha a támadók nem kényszerítik egy adott stílusra az ellenfelet sorozatos pontszerzéssel és nem tudnak pihenőt adni a D-nek. A jó off. felhúzza magához a gyengébb D-t, de fordítva nem működik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13252) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

Tippjáték 4. forduló kérdései, 3. forduló eredményei! Ismét lett telitalálat, gratula schawo :)

Mivel hétfőtől nem elszek 10 napig, így a héten jön még egy kérdéssor, ennek a fordulónak a kiértékelése pedig okt. 12 utánra várható. A 6. hét kérdéseit okt 13-án várhatjátok, amiből ki fognak maradni a csütörtöki meccs statisztikái. :)

Közben pedig megnéztem a MNF-et, hát nem volt valami felemelő. Ez a Cards offense elég gyenge, és most nem is Palmer volt a leggyengébb láncszem :(

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#13253) schawo válasza A Zéé (#13252) üzenetére


schawo
titán

Köszi, hogy foglalkozol a játékkal, és külön köszi, hogy a héten duplát csinálsz :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13254) F-ECT$ válasza .LnB (#13234) üzenetére


F-ECT$
titán

És még ez is.

Dive ever, work never.

(#13255) .LnB válasza F-ECT$ (#13254) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rogyásig vagyunk futókkal szerencsére. Van mindenféle típus, nem, bőrszín, méret, lehet válogatni rendesen.

Más téma:
Viszont szegény Larry-t évek óta sajnálom. És ez a kép akár valós is lehetne komolyan:

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13256) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
Wentz adakozós kedvében volt. :D 32 ezer dolcsi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13257) maláj


maláj
őstag

NFL 2017, ALAPSZAKASZ 4. FORDULÓ

2017. 09. 29. @ 02.25 ==> Green Bay Packers – Chicago Bears
2017. 10. 01. @ 15.30 ==> Miami Dolphins – New Orleans Saints
2017. 10. 01. @ 19.00 ==> Atlanta Falcons – Buffalo Bills
2017. 10. 01. @ 19.00 ==> Baltimore Ravens – Pittsburgh Steelers
2017. 10. 01. @ 19.00 ==> Cleveland Browns – Cincinnati Bengals
2017. 10. 01. @ 19.00 ==> Dallas Cowboys – Los Angeles Rams
2017. 10. 01. @ 19.00 ==> Houston Texans – Tennessee Titans
2017. 10. 01. @ 19.00 ==> Minnesota Vikings – Detroit Lions
2017. 10. 01. @ 19.00 ==> New England Patriots – Carolina Panthers
2017. 10. 01. @ 19.00 ==> New York Jets – Jacksonville Jaguars
2017. 10. 01. @ 22.05 ==> Arizona Cardinals – San Francisco 49ers
2017. 10. 01. @ 22.05 ==> Los Angeles Chargers – Philadelphia Eagles
2017. 10. 01. @ 22.05 ==> Tampa Bay Buccaneers – New York Giants
2017. 10. 01. @ 22.25 ==> Denver Broncos – Oakland Raiders
2017. 10. 02. @ 02.30 ==> Seattle Seahawks – Indianapolis Colts
2017. 10. 03. @ 02.30 ==> Kansas City Chiefs – Washington Redskins

(#13258) Mottie válasza A Zéé (#13252) üzenetére


Mottie
őstag

Megcsusztam sajnos a bekuldessel, Bears wint raktam az elsö meccsre (bár soha nem tennék ilyet). Tegnap sajnos nem volt lehetőségem rá végül :(

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#13259) F-ECT$ válasza Mottie (#13258) üzenetére


F-ECT$
titán

Szőrnyű volt a Bears.

Dive ever, work never.

(#13260) vvega30


vvega30
senior tag

Megtudná valaki mondani, hogy Mr. SportTv mely meccseket adja vasárnap?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#13261) ggeleven válasza vvega30 (#13260) üzenetére


ggeleven
őstag

Erre tessék: link

Október 1., vasárnap Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers (ÉLŐ) 19:00 Sport2
Denver Broncos - Oakland Raiders (ÉLŐ) 22:25 Sport2
Október 2., hétfő Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers (felvételről) 15:30 Sport2
Denver Broncos - Oakland Raiders (felvételről) 19:00 Sport2
Október 3., kedd Kansas City Chiefs - Washington Redskins (ÉLŐ) 02:30 Sport2
Kansas City Chiefs - Washington Redskins (felvételről) 18:00
Kansas City Chiefs - Washington Redskins (felvételről) 21:30 Sport2

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#13262) crey válasza ggeleven (#13261) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát úgy látszik működött az anti New England group, és a nyitómeccsen kívül nem is adnak már NE meccseket... Bezzeg a Kansas harmadik negyedik hete porondon.... :F

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13263) anulu válasza crey (#13262) üzenetére


anulu
félisten

jövő héten fognak :) (TNF, úgyhogy mást nem tudnak helyettük adni... :P)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13264) vvega30 válasza ggeleven (#13261) üzenetére


vvega30
senior tag

TY

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#13265) ggeleven válasza crey (#13262) üzenetére


ggeleven
őstag

Én egy cseppet sem bánom! :N Na meg Ravens@Steelers napon pláne nem! :)) Köhög mind a kettő csapat, de akkor is nagy rangadó számítok. Akármilyen formában is van a Ravens, ők mindig veszélyesek a PIT-re.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#13266) rlazol válasza crey (#13262) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem teljesen rendben van az eheti felhozatal. NEből nekem elég, ha a sb-on látom őket magyar kommentárral. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13267) Mottie válasza F-ECT$ (#13259) üzenetére


Mottie
őstag

Várhatóan :)

Be Victorious!

(#13268) Zanik


Zanik
addikt

Jövök kicsit dicsekedni/örömködni. Egy Londonban élő nagyon jó barátom (mellesleg Packers drukker) felhívott a minap, hogy tud jegyet szerezni a Rams-Cardinals-ra, szóval mi lenne ha kiugranék hozzá október 22-én. Nem mondhattam rá nemet. Szóval úgy néz ki 3 hét múlva utazom! :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13269) A Zéé válasza Zanik (#13268) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

aztán majd jöhetsz haza szomorúan, mert jól kikap a Rams!

Just a simple Lineman...

(#13270) Zanik válasza A Zéé (#13269) üzenetére


Zanik
addikt

A vereség benne van a pakliban, ellenben életemben először láthatok NFL meccset élőben, szóval eredménytől függetlenül esélytelen hogy szomorúan jöjjenek haza! :P

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#13271) rlazol válasza Zanik (#13268) üzenetére


rlazol
addikt

hű, micsoda lehetőség! :Y
nagyon irigyellek és persze gratulálok! jó szórakozást! :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13272) berek21 válasza Zanik (#13270) üzenetére


berek21
senior tag

Gratula. :(( (Ez itt a sárga irigység emoji!)

LG Velvet eladó!

(#13273) schawo válasza A Zéé (#13252) üzenetére


schawo
titán

Bocs, én is késői leadó voltam. A csütörtökit a medvékre írtam.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13274) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

5. heti kérdéssor: [link]

(#13273) schawo
okés :)

Just a simple Lineman...

(#13275) rlazol


rlazol
addikt

elképesztő, h mennyi a mistackle a NE védelmében. Bradynek meg már a sokadik INT-jét ejti el az ellenfél védője, nagyon várom már a sokat ígért, "szokásos" feljavulást a szezon második felére...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13276) *Mukeey* válasza A Zéé (#13274) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pfff egy 49ers-Colts meccs benne....nem tudom eldönteni,melyik a rosszabb idén😐

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13277) rlazol


rlazol
addikt

borzasztó a a NE védelme és Bradyt sem tudja megvédeni az OL. Ez a negyedik meccs, és már majdnem annyi sacket engedtek, mint tavaly egész szezonban.
Hiába a két turnover, úgy jön át a Carolina mint kés a vajon. Szerintem még nem is volt punt a negyedik negyed elejére...
És már 2 TD a különbség, baj van, mindkét oldalt. :(

Newton: 4 TD és összesen 4 incomplete passz...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13278) crey válasza rlazol (#13277) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tényleg rettenetes a NE defense. Matt és Bill - do your job.

Az OL olyan amilyen, az tavaly is max. a rájátszásra kaparták össze annyira hogy használható legyen... De legalább a def. működött. Futás elleni védekezésünk gyakorlatilag nincs, de a secondary is olyan routokat engedett el, hogy csak pislogtam. Remélem lassan összeszokik a banda, és nem lesznek ilyen hosszú játékok engedve.

Az NFL gamepass meg kidobál, közölve hogy "this video temporarily not available." - hát akkor szerintem nem fogok előfizetni ha ilyen szívás van vele örökké (eddig a free trial alatt ez a második hét, hogy gond van vele, most is meghosszabbították október 2-ig a trialom).

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13279) rlazol válasza crey (#13278) üzenetére


rlazol
addikt

gondolom, azért hosszabbították meg, mert ők is látják a bajokat.
Én streamen nézem, most egyenlő, elképesztő...

és egy ostoba és szükségtelen szabálytalanság miatt nem puntolnak, hanem viszik tovább. Picsába, pedig nem egy világverő csapat ez a Panthers, de úgy látszik a Pats sem. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13280) crey válasza rlazol (#13279) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Gilmore bazdmeg... Ezt az idióta hibát... Bár hogy erre bedobni a flaget... :W

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13281) rlazol válasza crey (#13280) üzenetére


rlazol
addikt

basszus :(
most már turnover kell... :(

szerk.: és most már missed FG. 48-ról :s

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13282) crey válasza rlazol (#13281) üzenetére


crey
MODERÁTOR

A Gamepass megint szétdobott hibával, és ilyenkor áll 5-6 percet, és nem indul újra a videó. Hát tényleg lemondom. Agyaltam rajta hogy na mégis, lehet előfizetek.... nem. Ezért nem éri meg.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13283) rlazol válasza crey (#13282) üzenetére


rlazol
addikt

2:2
nehéz lesz a Tamp ellen ezel a védelemmel. Közben a Bills megverte a Falconst (!)...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#13284) Mottie válasza rlazol (#13283) üzenetére


Mottie
őstag

Ez a baj, hogy Offenseben csak ilyen impotens védelem ellen tudunk bármit csinálni. :P

Be Victorious!

(#13285) crey


crey
MODERÁTOR

Ja a legszebb, hogy így is- úgy is felrakott már az annual planre a mocsok, hiába kaptam elvileg még egy nap amnesztiát. Úgyhogy nyithattam egy ticketet.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13286) schawo


schawo
titán

Végre megint van minek örülni Carolina szurkolóként. Na nem a játék volt olyan fantasztikus. Eddig volt már két győzelem, de borzasztó offense-szel, a védelem mentette a pontot. Most a védelem volt gyenge, de támadók hozták a meccset. Szóval aminek örülni lehet, hogy ha csak a csapat fele béna, akkor azért még tudunk nyerni. :DDD

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13287) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

-Ez a Bills nem rossz. Gondoltam tegnap, hogy nézek egy jó kis Falcons meccset. Aha.. hát a Bills máshogy gondolta. :) Elég jól tolják, összeszedett, "kerek" csapatnak tűnnek.

-Nézem tegnap a Bills meccset, alul meg mennek ugye az eredmények. Amikor a TEN @ HOU meccs eredményét mutatták, fel kellett ülnöm az ágyban, hogy jól látom e?! :D

-Kikapott az NE látom ezt már kisírtátok magatokból, nincs hozzá fűzni valóm. :)

-De az Eagles nyert. Csak mondom. :U Bár azért reméltem is, hogy a Chargers-t verik. A meccset nem láttam, de úgy néz ki megint majdnem sikerült leadni az előnyüket.. :(((

-A Rams meg verte a Dallas-t. Az köszi. Az NFC East elég érdekesen alakul eddig. NYG 0-4. Remélem a KC is tesz az Eagles-nek egy szívességet. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13288) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Megint nem tudom úgy követni a szezont ahogy én azt elterveztem, és csak highlightokra fussa az időből, de akkor is, mi a maszatos fenét csinál a Giants? 0-4? Menningék inkább visszafele játszanak vagy mi a tök? Múlt héten is úgy mentem el aludni, hogy visszahozták a meccset az Eagles ellen, erre reggel felkelek, hát nem kikaptak? Most meg a Buc ment 2 pontra. Nem szép ez.

All→M8

(#13289) .LnB válasza callmeakos (#13288) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13290) callmeakos válasza .LnB (#13289) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Peeeeeersze, szép az a 0-4. CSAK FORDÍTVA!

:DDD

All→M8

(#13291) vond válasza .LnB (#13287) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Megint micsoda vasárnap volt. :Y

Terveztem, hogy váltogatok a stream-ek között, meg közben hallgatom/nézem a magyar közvetítést is, de rohadt fáradt voltam így a szüret után, így sikeresen bealudtam a PIT@BAL félidőben.

Reggel nekem is dörzsölgetnem kellett a szememet rendesen, hogy jól látom-e az eredményeket. ;] Van pár viszonylag stabilnak mondható csapat, de eddig ez a szezon egy brutál nagy katyvasz. Fingom nincs most már, hogy mi lesz ebből, de végülis tetszik. :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#13292) crey válasza .LnB (#13287) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát a Pats defenset nagyon gyorsan össze kell rakni, ahogy az offensive linet is (btw. a Pats defense engedte a legtöbb yardot eddig az idei évben). Az O-line már most összerakott 13 sacket Brady ellen, tavaly a rájátszással együtt 24-ig jutottak.

A defenset nem is értem igazából, mert a secondary papíron még erősebb is mint tavaly, gyakorlatilag úgy lehet dobálni bármelyik fogalmatlan irányítónak 30-40 yardos passzokat a secondary közepébe, hogy rossz nézni.

És amúgy ezt a meccset is megfordíthatták volna, ha az utolsó Carolina drive kezdetén még a saját 30 yardos környékén, 3&15-nél Gilmore nem kap egy flaget "illegal use of hands"- ért - úgy hogy labda a környékükre nem ment.

Ezen ment el a vége, meg azon, hogy onnantól megint végig tudott menni a Carolina a pályán.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13293) *Mukeey* válasza callmeakos (#13288) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én a Giantsnek szurkolok,de ez a szezon sajnos kuka.Nincs o-line,a védelem is bizonytalankodik.Ha már Eli fut Td-t,akkor nagy a baj....

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#13294) .LnB válasza crey (#13292) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hiába sírsz itt nekem, nem foglak sajnálni. ;] :P :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13295) .LnB válasza crey (#13292) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kapsz egy ilyet is:

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13296) callmeakos válasza .LnB (#13295) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Mindenre van egy képed? ;]

All→M8

(#13297) .LnB válasza callmeakos (#13296) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nincs, csinálok. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13298) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Trubisky fog kezdeni a Bears-ben.
Szerintem hülyeség, de ők tudják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13299) ggeleven válasza .LnB (#13298) üzenetére


ggeleven
őstag

Én kíváncsi vagyok rá, szóval hadd szóljon! :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#13300) vond válasza .LnB (#13298) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én már vele is kezdtem volna a szezont.
Ennek a Glennon-nak a szeme se áll jól. :N

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.