Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- LordAthis: RETRÓnia - RETRÓ Mánia - Úton van hozzám egy csodás történelmi darab!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- Pajac: A csodálatos mandarin
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).
Új hozzászólás Aktív témák
-
NFree
addikt
válasz
JuhaAasz
#8301
üzenetére
Kimondottan nem örülök, nem a végén akarok kullogni , nekem nem elég , mióta nincs lengyel boost, nem költök a játékra, nincs mindíg fél évem arra hogy felzárkozzak az élmezőnyhöz , habár az még mindíg messze van , mert nem egyszerű egy jó kocsit építeni , még lengyel boostból sem amikor 1mp-ért megy a csata , főleg , úgy hogy állandóan variálnak a kocsikkkal. vagy kitalálnak valamit, nekem nem megy 2 nap alatt a lista elejére kerülni ugy mint egyeseknek, akik mindíg tudják hozni a 150%-ot, van hogy 1 hétig szarul megyek , de nagyon akármit csinálok.
Ezt ez egész szar gamét , teljesen máshogy kellett volna csinálni az elejétől , ki vagyok akadva és jogosan szerintem.
jelzem nem csak lengyel boost ot vettem , néhány startert 8db , meg ment sms is vagy 3-om.
de a lengyel boostnál vált világossá mikor kb 80k boostot lőttem el 1 autóra , hogy egy rakás szar az egész.
szeretek versenyezni , de ez nem állapot mire egy kicsit össze szedné magát az ember mindíg variálnak valamit ami miatt hátrányba kerül
(#8302) UFO1
Az az igazság amikor bejött az mp4 , szerintem marha jó kocsi lehetett, mivel sokan a top 100 ból javítottak az eredményeken a kocsival , de én ugymond kértem építési tanácsot , 1 emberkétől , és asszem ugy let építve a kocsi , csak ugye közben bele barmoltak vagy nem tudom , de közel nem lehet vele menni azokhoz az időkhöz. egyedül ez a rs maradt jó kocsi , kivéve mikor , minden okból kifojólag egyszerüen nem versenyképes csúszik elpattan , nem marad az úton.Nos színsor , nekem az 1ik amikor jó kedve van beton stabil a 3xpirostól a végén de valamikor nem bírok vele mert odaver ez az rs K.K.Z.P.P.P , jelenleg ezzel vagyok itt ott leggyorsabb. de készülöben van egy másik az Z.Z.K.Z.P:S lessz ha minden igaz nagyjábol , már kis alkatrészek benne vannak, és nem rossz a kocsi , sokszor megyek vele.
A másik szerintem nagy igazság , már nagyon nehéz kiautózni az autókban lévő tudást , legalább is nekem.
megyek javítok is megint 1-2 hellyet kempton dokba mentem az rs el 1.10 kört jaj
Új hozzászólás Aktív témák

- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Ne szórd ki a pénzed pixelekre!
- Építő/felújító topik
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- BMW topik
- Arc Raiders
- További aktív témák...
- Dell EMC PowerSwitch S4112F-ON Chassis (00P7H1) - Piaci ár alatt
- Lenovo RackSwitch G8272 (7159-HCW) Switch - 48 port - Piaci ár alatt
- Cisco WS-C3650-24PS-L V05 switch - (PWR-C2-640WAC V03 , 3 x FAN-T1 V01) - 24 portos
- Cisco WS-C3650-48FS-L Switch - V05(PWR-C2-1025WAC V02 , 3 x FAN-T1 V01) - 48 port
- Dell E02M005 PowerVault MD3400 - 12x3.5" SAS Raid - Piaci ár alatt
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 5 lemezes és digitális felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Lenovo X13 Yoga 2in1 Thinkpad WUXGA Touch i5-1145G7 vPro 16GB 256GB 4G LTE GPS Win11 Pro Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- KERESEK: Poly Voyager 4320 M UC USB-C 218478-02M Part number: 77Z30AA
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


