Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1851) bLaCkDoGoNe válasza piqla (#1844) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De bunkó vagyok... :D

A Manhunt2 milyen lett? Gondolom mostanra már játszottál vele eleget, hogy valamiféle kép kialakuljon benned róla.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1852) Gyusz válasza bLaCkDoGoNe (#1851) üzenetére


Gyusz
őstag

Ez engem is érdekelne, meg az is, hogy milyen nehéz lett. Én az első résszel sokat szenvedtem, különösen az utolsó pályán, de korrekt kis játék volt.

(#1853) Richard


Richard
őstag

Hali!

Múlt héten én is beújítottam egy slimet. Ehhez is van valami normál keménytok? Mert mindenhol cask annyit írnak hogy tok psp-hez. Az meg gondolom a nagyobbhoz van. Ez meg lötyögne benne. Vagy ha hülyeséget beszélet sikitson rám valaki:)

(#1854) Cathfaern válasza --TIKI-- (#1847) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Van virtuális billentyűzet (szerintem elég jól kezelhető) azzal lehet netezni.

FW downgrade legálisan nem megoldható.

(#1855) DarkSmile


DarkSmile
tag

Valakinek van egy Lumines-e kölcsönbe?
Tudok addig ezt az adni... :C

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1856) --TIKI-- válasza Cathfaern (#1854) üzenetére


--TIKI--
tag

De akkor ugrik a garancia nem???ha fel akkarok rakni valami olyan (verziot) amin a minden gépröl ráhuzott dolgok is mennek.

[ Szerkesztve ]

(#1857) Cathfaern válasza --TIKI-- (#1856) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Épp ezt írtam, hogy legálisan nem megoldható :U

(#1858) YOZ


YOZ
tag

Hello.

Valakinek nincs esetleg PSP eladó? Flash-elve vagymi, 2 Gb-os kartyaval es karcmentes allapotban, ja meg fulhallgatóval, tokkal.

(#1859) tibibi


tibibi
őstag

csak egy gyors kérdés ha veszek egy ilyet megoldható,hogy ne kelljen méregdrága játékokat vegyek ha játszani akarok . Csak egy igen vagy egy nem szükséges ;) köszi.

(#1860) Fleed válasza tibibi (#1859) üzenetére


Fleed
aktív tag

igen

(#1861) piqla


piqla
őstag

Ezt az Assassin's Creedet szivesen latnam PSPn es az ujszeru iranyitas is megoldhato lenne...

Szereted az állatokat?

(#1862) piqla válasza bLaCkDoGoNe (#1851) üzenetére


piqla
őstag

Hat ooo... Hangulattal nincsen gond, sotet szobaban, ejszaka, egyedul, jo fulessel a fejeden biztos, hogy idonkent beszarsz (bocs, magambol indulok ki:DDD) de a gyilkolasi jelenetek, hat...
Szoval eredetileg ugy volt, hogy amikor mondjuk a tollat beleszruja a nyakaba, akkor elmosodik a kep. Na most ez olyan lett a vegleges valtozatban, mintha par pillanatig tarto zavar lenne a tv adasban, mondjuk mint amikor elmozditod az antennat: hangyahaboru jellegu lesz, de a konturok megmaradnak.

Kar erte, ha a kiado bevallalta volna, tuti, hogy megvettem volna eredetiben. De igy... Nem fogom. Sajna.

Szereted az állatokat?

(#1863) piqla válasza Gyusz (#1852) üzenetére


piqla
őstag

Nehezsegi szint biztosan emelkedik majd, az elejen inkabb csak tutorial jellegu volt. Kicsit tulbonyolitottak az iranyitast, feleslegesen. De csak megszokas kerdese, bar en 3 nappal kesobb is nezegettem idonkent, hogy most miert nem teszi mar ra a nylonzacskot a fejere, HOGY KIVEGEZZEM, MEGOLJEM, ELPUSZTITSAM SSSSAAAATTTTAAAAAANNNNNNNNNNNN

Szereted az állatokat?

(#1864) Gyusz válasza piqla (#1862) üzenetére


Gyusz
őstag

Egyszerűen ki lehet játszani a cenzúrát, nem próbáltad? Én úgy álltam neki, bár nem igazán izgatnak a kivégzések, de zavar, ha eltakargatnak mindent. Szerintem jó játék, ugyan könnyebb mint az első rész, de mégis élvezetes lopakodni és meglepően jól kezelhetőek a tűzharcok is.

Szerk.: Amint látod kipróbáltam már, és elélg sokáig is jutottam, eredetileg Resident Evil 2 volt betervezve, de felülkerekedett bennem az embervadász ösztön ;]

[ Szerkesztve ]

(#1865) piqla válasza Gyusz (#1864) üzenetére


piqla
őstag

Huh, latom kijottek uncensored dolgok. Erre gondoltal, ugye? Igazsag szerint nem neztem vissza a honlapokra, mert nagyon sok uj jatekra (szamomra ujak) tettem szert es nem volt idom nagyon utanamenni a dolgoknak.

Mondjuk gondoltam, hogy inkabb elobb, mint utobb meg lesz ez is oldva :)

Szereted az állatokat?

(#1866) Gyusz válasza piqla (#1865) üzenetére


Gyusz
őstag

Igen, arra gondoltam. Kb. a megjelenés pillanatában elérhető volt az uncensored patch, illetve annak a módszere. A franc se fog nekiállni egy csonkított játékkal játszani, ha ilyen egyszerűen meg lehet kerülni a dolgot.

Te beszélsz, hogy sok a számodra új játék? Úgy 10 év után végre sikerült nekem is a Resident Evil első részét végigjátszani :))

(#1867) piqla válasza Gyusz (#1866) üzenetére


piqla
őstag

Na es az milyen volt? Egyszer probaltam az emulalt resevil elso reszenek a vegigjatszasaval, de a kepernyo 3/4-e volt csak az, amit kitoltott a jatek...

Nem vettem anno eszre a peccses dolgot, fene a pofamat :DDD

Elkepeszto, hogy meg mindig nincsen real-time strategy erre a kurva konzolra... Egy Age of Empires, uristen, uristen, URISTEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNN de kellene.

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#1868) Gyusz válasza piqla (#1867) üzenetére


Gyusz
őstag

Lehet állítani a képet, három vagy négyféle módon (azt hiszem HOME-ot kell nyomni), én kinagyítottam megtartva az eredeti képarányt és így lett egy-egy fekete csík két oldalt, de legalább nem lógott le semmi. Egyébként korrektül játszható, csak a fix kamera miatt voltak nehéz pillanataim.

Mintha lenne egy warhammer demó, az azt hiszem stratégia.

(#1869) Gyusz


Gyusz
őstag

Végigjátszottam a Manhunt 2-t, a végére azért akadt egy-két trükkös hely és jópár nehézfiú, de még mindig nem szenvedtem annyit, mint az első részben. A végigjátszás után kapunk még egy bónuszpályát is, azt sem szabad kihagyni. Összességében nekem nagyon tetszett, az akciójátékok kedvelőinek érdemes egy próbát tenni vele.

[ Szerkesztve ]

(#1870) --TIKI--


--TIKI--
tag

hi lenen egy hülye kérdésem:S
csak wifi-vel lehet rajta netezni vagy sima kábellel is

kicsit hülye kérdés:) de elöre is köszi

+ ha rakok rá filmeket akkor minenképpen lekell kcisinyitenem? pl a tv-n akkarok nézni egy filmet akkor nem lesz az egy kicsit kicsi? vagy az h van?

elöre köszi mindent!

[ Szerkesztve ]

(#1871) piqla válasza --TIKI-- (#1870) üzenetére


piqla
őstag

Lehet, hogy en is rossz dolgokat fogok mondani, majd akkor kijavitanak.

Csak WiFin lehet rajta netezni, de ha megoldod a kabeles dolgot, kerlek irj nekem!
A PSP-re konvertalni kell igen, de TV kepernyon normalisan fog megjelenni, a beallitott (illetve a konverter programban beallitott) keparanyban.

Szerintem.

Szereted az állatokat?

(#1872) --TIKI-- válasza piqla (#1871) üzenetére


--TIKI--
tag

köszi!:)

(#1873) Blaise


Blaise
veterán

üdv !

Valahol olvastam, h az "okosított" firmware-el rendelkező psp-k, csak trükközéssel tudnak lejátszani filmeket. Igaz ez ?

(#1874) piqla válasza Blaise (#1873) üzenetére


piqla
őstag

Nem :)

Szereted az állatokat?

(#1875) piqla


piqla
őstag

Lől

Szereted az állatokat?

(#1876) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A Silent Hill: Origins igen jó hangulatú kis game, és olyan grafikája van, hogy letettem tőle a hajamat (konkrétan pl. a dinamikus árnyékok lepadlóztattak).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1877) Blaise


Blaise
veterán

üdv !

Olvastam, h a "szerzett" játékok futtatása csk bizonyos firmware alatt megoldott, ill vannak olyan játékok amikhez újabb firmware kell....fel tudna valaki világosítani ezekről ?

Ha psp-t veszek milyen firmware-el célszerű, h működjenek a játékok, a videólejátszás, vmint a wlan ?

(#1878) DarkSmile válasza Blaise (#1877) üzenetére


DarkSmile
tag

Van az official firmware, amit a Sony gyárilag rárak, kiad belőle újabbakat mindig.
És vannak az úgynevezett "custom firmware-ek" amikből ugyan úgy vannak újab változatok, vagy 100 féle. Az eredeti sony által kiadott firmware-ek 1.50 felett nem engedélyezik az un homeybrew-programok és a játékok futtatását a mem kariról. Viszont amit 1.50 felett adnak ki a boltbol azzal ugyen nem tudsz mit csinálni, csak nagyon csúnya és aljas módon hekkeled - ami illegális de mindenki ezt csinálja - és raksz rá custom firmware-et amivel szabad a pálya. Ennek a hekknek most már sokféle módja van de ezek nem fórumtémák...

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1879) piqla válasza DarkSmile (#1878) üzenetére


piqla
őstag

Annyival meg kiegeszitenem, hogy kb. 2 perces guglizassal elkepeszto reszletesseggel es pontossaggal leirt magyar nyelvu forumokat, honlapokat es blogokat talalhat az illeto :)

Szereted az állatokat?

(#1880) piqla


piqla
őstag

Szerintetek hogy kerult annak idejen, egy ujonnan, boltban vasarolt PSP-re a gyari firmware helyett 3.03OE? Ujnak tunt a konzol, ott raktak ra elottem a foliat, sehol egy karc, gyonyoru fenyes... Csak nem hasznaltat adtak?

Szereted az állatokat?

(#1881) DarkSmile válasza piqla (#1880) üzenetére


DarkSmile
tag

Én ennek csak örülnék ha nincs rajta semmi karc, hiba... :B

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1882) Gyusz válasza DarkSmile (#1881) üzenetére


Gyusz
őstag

Az addig OK, de ezek szerint lehet, hogy előtte már valaki kibontotta, ha nem hivatalos firmware volt rajta. Normális esetben ez lenne a magyarázat, de ki tudja.

(#1883) Cathfaern válasza Gyusz (#1882) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az 100%, hogy ki lett bontva, ha egyszer nem gyári van rajta.
Amúgy piqla mit értesz az alatt, hogy ott rakták rá előtted a fóliát?

(#1884) piqla


piqla
őstag

Ugy, hogy amikor bementem megvenni, a kezembe fogtam: kijelzojen sehol semmi kifogasolnivalo, ragasztomaradvany, ilyesmi: akkor kertem meg oket, hogy tegyenek fel egy kijelzovedot. Semmi jelentosege es ertelme nem volt, hogy ezt leirtam, bocs.

Mar majdnem egy eve van nalam a gep, semmi problema nem volt, a gomboknak megfelelo volt az ellenallas (mostanra azert mar puhultak picit, foleg az X :DDD) de most elgondolkodtam a dolgon. Na, nem mintha lenne jelentosege, de akkor is. Bosszantana, ha hasznaltat kaptam volna, bar azert csak nem.

Szereted az állatokat?

(#1885) DarkSmile válasza Cathfaern (#1883) üzenetére


DarkSmile
tag

Lehet hogy valami DOWNGRADE-HEKKER-KOBOLD garázdálkodott abban a raktárban... :DD :DD

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1886) Hege1234


Hege1234
addikt

halli

A haverom vett egy slim psp-t még nincs butítva
nah de nem ez a lényeg hanem hogy hogy a rákba lehet rárakni filmeket
mert úgy ahogy a daginál kell úgy nem ment meg elég sokféleképpen próbáltam
azon gondolkodtam hátha valami más videóformátumot használ de mielött próbálkoznék sokmás módszerrel ezért inkább jól jönne egy kis tanács hogy hogy kell kell e hozzá valami különleges konvertáló progi vagy valami hova kell tenni meg ilyesmi lécci help!

(#1887) DarkSmile válasza Hege1234 (#1886) üzenetére


DarkSmile
tag

Igazából fogalmam sincs, de elvleg le kéne úgyan úgy játszania az mp4-et mint a FATnak...

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1888) Fleed válasza Hege1234 (#1886) üzenetére


Fleed
aktív tag

Én a xilisoft 3gp video converter prgoiját használom(csak vigyázz h regelve legyen) mert ott ha mp4 be konvertálsz van 480x272 es felbontás is.

Kapható e már magyarországon a 3600mAh os akkumulátor psp be,mennyi?
ha úgy kapcsolom ki a psp-t h közben megy a játék akkor meríti az aksit?

(#1889) Cathfaern válasza Fleed (#1888) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem PSP-re való video konvertálás témakörben a legkönnyebben és legbiztosabban használható program az ez: Video9

Aku: tapasztalatom, hogy igen meríti, ha úgy kapcsolod ki, bár csak kis mértékben (kb. olyan mint a készenléti mód számítógépeknél: ha 1-2 órára van úgy, akkor nem gond, de ha úgy hagyod napokig, akkor simán lehet, hogy lemerül az aku mire elindítanád).

(#1890) Hege1234


Hege1234
addikt

köszi a választ de sajna még mindig nem tudom ti hova szoktátok berakni a filmeket

(#1891) DarkSmile válasza Hege1234 (#1890) üzenetére


DarkSmile
tag

Miután konvertáltál akkor pl: "PSP Video Manager" nevű progival full egyszerűen felpakolhatod...

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1892) illu


illu
tag

Hali!
annyi kérdésem lenne hogy jelenleg bolti árban mennyi a bolti ára egy PSP Slim-nek vagy Value Pack nak?
válaszokat előre is köszi! (Media Marktban láttam slimet 49900-ért de aztmondják MM az drága :) )

(#1893) grimetime válasza illu (#1892) üzenetére


grimetime
tag

576ba brutto 51k fifa 08al egyebkent asszem 43-45, depo.hun megnezed, a legolcsobb ien 38+afa ahogy megkapod szal nem veszes az az mm ar tul kepp.

[ Szerkesztve ]

(#1894) néha


néha
aktív tag

Halljátok ti mennyié vetttétek a psp -t még annak idején????? :D

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#1895) illu válasza grimetime (#1893) üzenetére


illu
tag

Sziasztok!
Szoval, azt mondod már netről lehet rendelni 40 ezer ft körül is? Csak kérdés hogy Slim vagy Fat Value Pack? (Tudomásom szerinte ha Slim-et veszek akkor még be kell fektetni egy fülhallgatóba is :) ) :U Még annyit hogy szerintetek melyiknek van kényelmesebb fogása a Fat-nek vagy a Slim-nek? Illetve melyiket lenne érdemesebb megvenni? :(

(#1896) bLaCkDoGoNe válasza néha (#1894) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Sokért, viszont sokat is játszottunk már vele.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1897) illu


illu
tag

Sry, hogy bombázlak titeket a kérdéseimmel csak nem vagyok járatos még ebben, nem is láttam még psp-t működés közben, egyszer mediamarktan fogtam egy kibelezett Slim-et és annyi + amit youtuben néztem még videokat de hát az nem ugyan az :U

[ Szerkesztve ]

(#1898) grimetime válasza illu (#1897) üzenetére


grimetime
tag

slimet vegyel jobb az akkuja, es toltheto usbrol is, fogasban nincs nagy kulonbseg csak sulyra konnyebb. igen fulest azt kell venni, de azon sztm mar nem mulik.
neten is mondtam kb olyan aron van, szal netto 38-40...

(#1899) Fleed


Fleed
aktív tag

Nem kaptam választ a kérdésemre :B . Lehet kapni 3600mAh akku-t psp hez? nagyon joo lenne ha egy webshop ot mutatnátok. köszi

(#1900) illu válasza grimetime (#1898) üzenetére


illu
tag

értem. köszi a választ, a füles az kb 5 ezer ft ban lesz benne nem?! már csak azt kell eldönteni fekete vagy fehér legyen :P nagyon nagy a dilemma :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.