Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1951) Siffredi válasza rumos14 (#1944) üzenetére


Siffredi
senior tag

Sajna nem tudom, de legkozelebb megnezem!
Egyebirant nekem teljesen erdektelen, milyen sebesseggel tudok masolni a kartyara, ha "mukodes" kozben nem tapasztalok semmi gondot! Leforditva: a jatekok es a videok megfelelo sebesseguek.

Udv!

(#1952) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Maszka be tudnád linkelni ide a ph-s hirdetésed?
Mármint amelyikben CFW-ről írsz, meg egyéb ilyen cuccokról :)
Mert tudnék rá egy kuncsaftot.

(#1953) DarkSmile válasza c300er (#1948) üzenetére


DarkSmile
tag

ha nem slimet vettél volna, megcsináltam volna, volna, volna...

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1954) Fleed


Fleed
aktív tag

Nem játsza le a psp-m a 480x272 es felbontású filmet."xilisoft 3gp video convertert" használok.

(#1955) rumos14


rumos14
nagyúr

sziasztok, aki rendelkezik sokszép psp iso játékkal, budapesti, tud nekem segíteni, ellenben nem meggazdasgodni akar rajtam, írhatna egy privátot.
ööö izé, tudományos kutatást végzek, azért kell...
köszöntem

(#1956) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Londonban rendelekezik valaki okositott psp-vel?A slimemhez kellene egy kis help... :U

(#1957) DarkSmile válasza Fleed (#1954) üzenetére


DarkSmile
tag

Hi!
Xilisoft.MP4.Converter-t használj!
Azzal jó lesz! :K

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1958) MaSzKa válasza Siffredi (#1943) üzenetére


MaSzKa
senior tag

akkor tisztázzuk

a gagyi 6000ft fél vagy 1 év és kifingik he nem elöbb 1800kb/s írás
nálam az eredeti használt 1hónapos 8000ft 5évig memkari 5200kb/s írás

most akkor melyik is éri meg? mert ha azt mondod a gagyi akkor befonom a hajam ami nagyon rövid

(#1959) MaSzKa válasza c300er (#1948) üzenetére


MaSzKa
senior tag

privi ment

már csak hobbiból foglalkozok psp-kkel

van 2 eredeti játékom:

Gyári Tok
Kézikönyvel
Jó állapotba

Prince Of Persia Rival Swords (4900Ft)
Burnout Legends (3900Ft)

[ Szerkesztve ]

(#1960) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Üdv!

Hol lehet a legolcsóbban új PSP-t venni?

(#1961) Fleed válasza DarkSmile (#1957) üzenetére


Fleed
aktív tag

Köszi a tippet,közben rátaláltam erre: Xilisoft PSP video converter.700 megát másfél óra alatt konvertál.az nem sok?

(#1962) vabi válasza MaSzKa (#1958) üzenetére


vabi
csendes tag

Szia MaSzKa!
Gagyit már 4,5 k-ért hirdeti, de én nem mertem megvenni. A páromnak karira akarok venni 2v.4gb kártyát, de anyagiak miatt maradok azt hiszem a 2gb-nál. Sony és SanDisk már ahogy nézem 8-9 ért kapható, de rátaláltam a Zóna-ra ahol 14-ért SanDisk 4gb kapható.Nem ismerem őket de az ár nagyon vonzó. Mit szólsz? Egyáltalán hol és milyet érdemes venni szerinted, ahol a gari is min.2év? :DD Köszi

(#1963) DarkSmile válasza Fleed (#1961) üzenetére


DarkSmile
tag

nem, nem annyira sok, de kísérletezd ki h mi a legkisebb "minőség" ami még élvezhető a PSP-n és abban tömörítsed, a helymegtakarítás végett!

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1964) Fleed válasza DarkSmile (#1963) üzenetére


Fleed
aktív tag

Köszi! :R

(#1965) Siffredi válasza MaSzKa (#1958) üzenetére


Siffredi
senior tag

Oke...

Honnan tudod, hogy ot evig kartya lesz a tied? Probaltad, tapasztalat...?

A gagyival nem volt gondom ezidaig (kb. 1 ev), es sokkal olcsobban vettem, mintha eredetit vettem volna. Egyebkent gondolj bele, aki psp-t vesz, annak eleg sok penzt kell kiadnia, szoval nagyon nem mindegy, hogy mennyit kolt memoriakartyara... Arrol nem is beszelve, hogy ha veszi a faradtsagot, es itt, a forumon kerdezget a kartyak felol, akkor biztos lehetsz benne, hogy alaposan koruljarja a kartyak arat is, mielott dont.

En nem azt mondtam, hogy a hamisitott jobb. Ar\ertek aranyat tekintve mindenkeppen jobb. Gondolj bele, egy "igazi" kartya aran vesz ket "hamisitott" kartyat, es lehet, hogy meg penze is marad. Akkor melyik is eri meg?

(#1966) Siffredi válasza rumos14 (#1955) üzenetére


Siffredi
senior tag

Es ha adnek egy linket inkabb?

Ha csak egy kicsit is tudsz angolul, el fogsz boldogulni, az egy nagyon jo kis oldal!

privi ment

Udv!

(#1967) Gyusz


Gyusz
őstag

Imádom ezt a kütyüt. Most szereztem meg gyerekkorom kedvenc rajzfilmsorozatát (Spider-Man and His Amazing Friends) csak elég rossz minőségben. Szerencsére PSP-n nézve egész jó, mondjuk a PSP Video 9-et le kellet cserélnem PSP Video Converter-re,mert az eleve MP4-ben lévő fájlokat nem akarta a PSP számára is emészthető formába konvertálni. Egyébként fogalmam sincs, hogy miért nem mennek az eleve MP4 formátumú epizódok, de egy konvertálás még belefér.

(#1968) Siffredi válasza Gyusz (#1967) üzenetére


Siffredi
senior tag

Attol hogy mp4 egy video, a felbontasa meg barmekkora lehet... Valoszinu, hogy a videok felbontasaval van a baj, ezert kell megegyszer atkonvertalnod.

(#1969) Blaise


Blaise
veterán

üdv !

Egy eredeti 2.82 fw-el rendelkező psp-re mennyire nehéz rávarázsolni valamilyen "fejlettebb" OE fw-t ? :)

(#1970) Fleed válasza Blaise (#1969) üzenetére


Fleed
aktív tag

Én itt találtam erre a választ magamnak (fórumban is rátalálhatsz a válaszra).[link]

(#1971) mrall


mrall
tag

Haver vett egy ilyen gépet kemény 11-ezer forintért egy szerencsétlentől, fasza meg minden csak az volna a kérdés hogyan lehet kikerülni az eredeti játékok vásárlását?
MI a módja? :)
Biztos valahol írtátok már de 2000hsz.-t nincs kedvem végígolvasni!

(#1972) Siffredi válasza mrall (#1971) üzenetére


Siffredi
senior tag

A folotted levo ket hsz pedig arra vonatkozik... :))
Megprobalok azert ertelmesen is valaszolni. Adok ket linket, olvasgass, biztos rajossz, mi a valasz a kerdesedre!
1.link
2.link

(#1973) DarkSmile


DarkSmile
tag

imádunk téged pandora!
bár egy PSP-t már bäsztam így el...
de csináltam kb 30at... :DD

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1974) bwoay válasza MaSzKa (#1958) üzenetére


bwoay
nagyúr

milyen gyári kártya az, amire csak 5200-al lehet írni?
Mert a "bundle" kártya (gigapack tartalma) ennél sokkal többet tud, közel a dupláját,
és az még messze nem Pro, csak sima Ms Duo.
Amelyik utánzatot én használtam egy éven át (aztán eladtam),
az kb 5000 körül teljesített, de van ennél gyorsabb gagyi is.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#1975) DarkSmile


DarkSmile
tag

Valaki jártas baranyában pandorában?
Pécs, vagy környéke?
Kis segítség kellene. :F :R

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1976) dave93


dave93
őstag

Hi all!
van egy DVD-m tele PSP játékokkal! Van egy USB kábelem is a PSPhez! A kérdésem a következő: Van egy cso kiterjesztésű játék, akkor azt az ISO mappába kell másolni nem? Ha ide másolom látja is a psp, de ha elindítom azt irja hogy a játék nem indítható! Miért van ez? A másik hogy amikor csatlakoztatva van a géphez akkor a gép hangokat ad kim mintha ki-be húznám a kábelt. Pls help! Remélem érthetően fogalmaztam :) :R

(#1977) piqla válasza bwoay (#1974) üzenetére


piqla
őstag

Az enyemre jo esetben ~2200 korul lehet irni :DDD

Szereted az állatokat?

(#1978) piqla válasza dave93 (#1976) üzenetére


piqla
őstag

Lehet, hogy szar a fajl maga, probald egy masik helyrol lehuzni. Vagy nem megfelelo a firmware a jatek lefuttatasahoz: peldaul nekem a 3.40OE-n nem fut a Simpsons. szar ugy, de hogy emiatt nem fogok uj firmwarrel szarakodni, az biztos.
Az utolso kerdesed (bar nem tudom, hogy jol ertelmeztem-e) pedig erdekes... Lehet, hogy kontakthibas a portod? Bar ez eleg bena feltetelezes, de hatha.

Szereted az állatokat?

(#1979) Etalon


Etalon
csendes tag

hi!

holnap venném meg a gépet és nekem is lenne pár kérdésem:
mi az h OE?
lehet az h a konzolboltban megpiszkálják a firmwaret mielőtt eladják(vki írta h v 1.5 v vmi 3.xx OE)?
reális attól tartanom h ezentúl csak a slimre adnak ki gyári kiegészítőket??

(#1980) Etalon


Etalon
csendes tag

jah és ezt venném:

http://konzolium.hu//index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=224&category_id=33&option=com_virtuemart&Itemid=26&vmcchk=1

mit gondoltok róla? megéri? átverés?

ha meglesz akkor majd kellene nekem 1 ember aki segít és kézenfogva(természetesen priviben) elmagyarázza az olcsó PSP játszás rejtelmeit ;] :DD

előre is thx!

(#1981) Etalon


Etalon
csendes tag

sry

http://konzolium.hu//index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_i
d=224&category_id=33&option=com_virtuemart&Itemid=26&vmcchk=1

(#1982) piqla válasza Etalon (#1981) üzenetére


piqla
őstag

Udv,

az OE azt jelenti, hogy Oped Edition. Ergo mennek rajta a tort cuccok is.
Amugy van egy olyan szurke gomb a hozzaszolas-szerkesztoben, hogy "Link". Na, ezt arra talaltak ki, hogy hasznalja az ember, ha linkelni akar.
Amugy nem tudom mit szeretnel venni, mert rossz linket adtal be ide.

Szereted az állatokat?

(#1983) Etalon válasza piqla (#1982) üzenetére


Etalon
csendes tag

ok, vettem a linkes dolgot.
[link]

ezt vettem meg. vmit magyarázott a forma, h okosított, de azt honnan tom meg? m elég zavaros volt.
ha OE akkor csak rá kell húzni (a polcról) a játékokat?

(#1984) DarkSmile válasza Etalon (#1983) üzenetére


DarkSmile
tag

Settings --> System Settings --> System Information --> System Software: X.XX
na nézd meg mi van oda írva, az a lényeg...

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1985) piqla válasza Etalon (#1983) üzenetére


piqla
őstag

Azt, hogy hogyan tudod meg, DarkSmile kollega jol leirta.
Igen, elvileg azt jelenti: van egy iso/cso/xy kiterjesztesu fileod, behuzod az ISO mappaba es voila igy lett a Csokapik!

Szereted az állatokat?

(#1986) Etalon


Etalon
csendes tag

THX a helpet!
rengeteg csokapikot fogok enni:)

(#1987) tibibi


tibibi
őstag

sziasztok a auchanban 40k megér ennyit :U

(#1988) Botee17


Botee17
tag

Sziasztok!

Lenne egy eladó PSP-m 2gigás SONY Pro Duo High Speed memóriakártyával, 3.71 M33-2 FirmWare-vel (viszi a tört játékokat), töltővel és kb. 100 db játékkal DVD-n. Szép állapotban van, a szokásos alig észrevehető hajszálkarcok természetesen ottvannak rajta. Irányár: 42.000Ft. Ha valakit érdekel írjon privit. :R

(#1989) Botee17 válasza G.A. (#1200) üzenetére


Botee17
tag

rossz kérdésre válaszoltam :B

[ Szerkesztve ]

(#1990) Fleed


Fleed
aktív tag

Nem értem h aki most vesz új psp-t az mért nem a slimet veszi.

(#1991) Alvin_ti4200 válasza Fleed (#1990) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

majd megérted, ha megvetted a slimet;]:D

(#1992) Fleed válasza Alvin_ti4200 (#1991) üzenetére


Fleed
aktív tag

MM-ben már nyomogattam,nem mondom h sokkal jobb a slim ,de ha ugyanannyiba kerül,és + dolgok vannak benne,akkor egyértelmű számomra.Amúgy van már psp-m.

(#1993) Etalon válasza Fleed (#1990) üzenetére


Etalon
csendes tag

én pl azért nem, m találtam fatet value packban(2GBs karival) ami annyiba került mint 1 slim alapgép

(#1994) Fleed válasza Etalon (#1993) üzenetére


Fleed
aktív tag

Újonnan? hol? mert az érdekelné haverom!

(#1995) Etalon válasza Fleed (#1994) üzenetére


Etalon
csendes tag

újonnan. 50 volt a 2GBs karival itt:
[link]

ha m1 a haverod okosan, m tipikus az eladó... bunkó, megpróbál átbaszni stb...

(#1996) DarkSmile


DarkSmile
tag

Nekem most 2 PSP-m is van, de az egyiknek Pandorázás után kanyec lett és mivel a másikat meg már előtte 3.71 M33-ra frissítettem ezért már nem tudok pandorás akksit és memóriakarit létrehozni újból, pedig azzal rá tudnám venni a működésre... :O :W

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#1997) Fleed válasza Etalon (#1995) üzenetére


Fleed
aktív tag

Köszi a tippet! De 47 ért már MM be lehet slimet kapni,és 5ezerért meg 2 gigás kártyát hozzá,és csak 2ezerrel több

(#1998) soulcube


soulcube
aktív tag

Mi a különbség a normal és a slim psp aksijai között ?

(#1999) illu


illu
tag

Üdv!
Az a kérdésem lenne hogy én most vásároltam egy PSP Slim-et amihez ugyebár nincs fülhallgató mivel base pack, az lenne a kérdésem milyen fülhallgatót ajánlotok hozzá? És milyen áron vannak? Néztem Logitech Playgear Stealth-ot, ez jó a PSP slimhez is? válaszokat előre is köszönöm :R

(#2000) illu


illu
tag

Illetve még egy kérdésben megfogalmazom az eddig felmerülteket; PSP re játékokat honnan tudok letölteni, illetve ha megvan csinálva h ne csak eredeti játékok fussanak rajta, van vmi program ami konvertálja ezeket és feltölti rá? És ezeket kis cd re ki lehet írni és ugyis futnak rajta? Meg még annyi h filmeket honnan tudok leszedni rá és konvertálni, illetve feltölteni rá? :U Bocsi a kérdésekért de még nemigazán volt PSP-m :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.