Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) TaaT válasza -Tsaba- (#36050) üzenetére


TaaT
veterán

Nem tudom jól fényképezni, a festék repedt meg, alatta a műanyag egyben van.

Give them hell Ukraine!

(#36052) Head88 válasza TaaT (#36051) üzenetére


Head88
addikt

Szerintem ugyanarról beszéltek. A külső lakk bevonat repedt meg a kereten. Ezzel nagyon nincs mit tenni. Egy profi airbrush festő lecsiszolja és újrafújja, vagy ceracote. Az utóbbi brutálisan időtálló.

(#36053) TaaT válasza Head88 (#36052) üzenetére


TaaT
veterán

Köszönöm, én is gondolkoztam az átfestésen, kár lenne ezért kidobni. Főleg hogy 2015 óta szerintem jó ha ötvenszer volt rajtam, teljesen új állapotú volt amikor bevittem az optikába. :(((

Give them hell Ukraine!

(#36054) #48613632


#48613632
törölt tag

Bugatti Veyron Oakley Budapesten. Gondoltam, esetleg érdekes lehet, de azért offban hagyom.

[ Szerkesztve ]

(#36055) radi8tor válasza #48613632 (#36054) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pénteken jártam arra, már nem volt ott. :(

⭐ Stella

(#36056) koxx válasza #48613632 (#36054) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Engem a Lance A.-fele oakley kollekciora emlekeztet.

(#36057) #48613632 válasza koxx (#36056) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szerintem is Livestrong, bár azt a kollekciót már tudtommal nem gyártják. Érdekes lehet még a kérdés is, hogy ebben az üzletben, ki fizetett kinek, az együttműködésért?

(#36058) EneMy84


EneMy84
tag

Sziasztok. Inmate keresek. Nincs valakinek? Ne tarcsatok magatokban.
:R

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#36059) Pasa


Pasa
csendes tag

Sziasztok márkatársak!
Van egy régi Oakley Five típusú szemüvegem és sajnos eltörtem az egyik szárát. Barkácsáruházban ajánlottak egy kétkomponenses ragasztót hozzá (Loctite Super Attak Plastik), de nem fogja meg eléggé. Mi lenne a megoldás? Alkatrészt sajnos már nem kapok hozzá, annyira régi (12 éve van meg). Köszönöm a segítséget. :R

(#36060) Head88 válasza Pasa (#36059) üzenetére


Head88
addikt

Próbálkozz epoxy gyantával. (fontos hogy a felületek tiszták és zsírmentesek legyenek)

(#36061) Pasa válasza Head88 (#36060) üzenetére


Pasa
csendes tag

Köszönöm, megpróbálom. Hol kapok ilyesmit kis kiszerelésben?

(#36062) Head88 válasza Pasa (#36061) üzenetére


Head88
addikt

Pl: Tesco-ban is árulnak 2 komponensű epoxy gyantát. (kb 15-20g kiszerelésben)

(#36063) Pasa válasza Head88 (#36062) üzenetére


Pasa
csendes tag

:R

(#36064) atee_13


atee_13
őstag

Ma megjött az edelopticról rendelt Siphon. Ezelőtt egy Felont vettem tahát már nem ma volt, akkor nem volt semmi matrica a lencsén most viszont van mind a kettőn.

Kell izgulni, hogy nem eredeti vagy mostanában már kerülnek rá? Hogy lehet a legbiztonságosabban eltávolítani?

(#36065) gaborcsu válasza atee_13 (#36064) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Nem matrica. Körömmel simán szedd le, attól nem karcolódik össze.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36066) atee_13 válasza gaborcsu (#36065) üzenetére


atee_13
őstag

Köszi simán lejött :R

(#36067) Sasoriza


Sasoriza
újonc

Sziasztok!

Létezhet, hogy egy eredeti, vadi új Violet iridium felső részén más színben látom a világot, mint a többi 98%-án? Úgy kell elképzelni, hogy egyenesen nézve minden tökéletes, viszont lefelé a lencse felső 1-2cm-es részén más árnyalat (inkább kékes) jön elő?

Köszi!

(#36068) vernaracs


vernaracs
csendes tag

Sziasztok, a 05-986 Square Wire szemüvegem zsanérja eltörött. Tudtok ajánlani helyet, szervizt, ahol érdemes próbálkoznom a javítással? Köszi.

(#36069) Allstar21


Allstar21
csendes tag

Sziasztok!
Érdekelne mennyit érhet egy használt de jó állapotban lévő Oakley Warden?
Képeket csatolok mellé!
Üdv: Allstar

[ Szerkesztve ]

(#36070) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Sziasztok.
Van egy ilyen gyönyörűségem, műszakilag jó egyébként szép de használt állapotban. Lencsék 95% állapotban, Sehol egy komoly vagy mely karc.

Gondolkodom egy friss szerzeményen és mivel nem vagyok gyűjtő, lehet hogy eladnám.

Típus: X-Metal Juliet Ice Irridium Plasma

Vajon mi a reális piaci ára? Nem kell számolni a lencsék vagy a gumírozás cseréjével, abszolút jó kondiban vannak, nagyon ritkán viselt darab. Gyári kemény tok és szövet tok a tartozéka, Doboz és coin sajnos nincs, előző gazdája nem adta... :(((
Köszi

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#36071) Head88 válasza tom956ster (#36070) üzenetére


Head88
addikt

Pont 1 éve vettem egy ilyet hasonlóan szép állapotban 45-ért. (3.gen plasma/ice)

[ Szerkesztve ]

(#36072) tom956ster válasza Head88 (#36071) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Köszönöm a támpontot.

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#36073) SteveAd


SteveAd
tag

Radar/RadarEV/Radarlock gyari tokot (masodik lencse is belefer):
[kép]
[kép]
cserelnek gyari Large Soft Vault tokra:
[kép]

Ill. uj OEM Straight Jacket 2.0 lencsek tovabbra is erdekelnek egzotikusabb szinekben (pl. +Red, OORed, VR28, Titanium, Tungsten, Fire, Ruby stb.)

(#36074) arnikusz


arnikusz
veterán

Oakley Carbon blade t hord valaki megköszönném a tapasztalatokat.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36075) Rikseven


Rikseven
csendes tag

Sziasztok!
Eladó egy pár Holbrook dark grey lencse. Gaborcsutól vettem tavaly, de nem tetszik, hogy zöldes az alapszíne.
Ugyanitt eladó egy Fives Squared szemüveg nem gyári Oakley lencsével.

[ Szerkesztve ]

(#36076) Rikseven válasza Rikseven (#36075) üzenetére


Rikseven
csendes tag

A Holbrook lencse elkelt.

(#36077) Yeffy


Yeffy
veterán

Udv Mindenkinek,

Remelem, jo helyen jarok, fiatalabb Oakley tulajkent irnek, volna egy-ket kerdesem.

Jelenleg van egy feher Fuel Cell-em, par eves, szeretem, fejformamhoz megy, jol is all, de a fultovemnel egy ido utan elkezd nyomni, kenyelmetlen viselni, meg sajnos parasodik is a lencse, ha teljesen "fel tolom" az arcomra, ahogy a legkenyelmesebb lenne. Sajnos elegge eros a kiparolgasom, foleg melegben/izzadaskor. Ez van, adottsag.

Mivel hosszabb idotartamon at hordani kenyelmetlen, ezert gondolkodom egy masodik, eltero modell beszerzesen.
Nem ragaszkodom O-hoz, de oket ismerem jobban, van is mar toluk egy modellem, amit szeretek, ezert nezek szet elsosorban naluk.

Fontos a kenyelem, legyen minel konnyebb, a vekonyitott/gumirozott szarak is szerintem segitenek ezen a probleman, nem? Hetkoznapi hasznalatra, es vezetesre keresem.
Radarlock-ot es a Radar EV-t neztem ki eddig magamnak.
Sportosabb modellben gondolkodom, holnap megyek be belvarosba, keresek egy-ket boltot, ahol arulnak O-kat, hatha sikerul felprobalni oket, milyenek.

Szoval, aki meg itt van :D , annak a kerdeseim:

- latom, hogy van nekik polarized meg Prizm lencsek. A FC-emben sima alap lencsek vannak, korabban neztem egy polarizalt verziot is belole, fel is probaltam, es lattam a kulonbseget, mar banom, h nem azzal vettem. Elolvastam, mi kozottuk a kulonbseg, nagyjabol ertem is, meg ki is fogom probalni oket, de az altalam megjelolt hasznalatra mit javasolnatok? Polar/Prizm/2 in 1?
- a parasodast gatlo/konnyen "leveto" bevonat ezeken nincs, mint mondjuk a sima szemuvegemen?
- esetleg mas, hasonlo modellt javasoltok/ismertek, amire erdemes ranezni?

Koszonet elore is! :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36078) arnikusz válasza Yeffy (#36077) üzenetére


arnikusz
veterán

Ugyanaz a cipő a fuel cellen Daniel Defense polarized 2 óra után bevág.
Nézegettem a Turbine modelleket hajlékony a szár.
Az új Latch Aloha pl. nem omatter, hanem kényelmesebb alukeret és szintén hajlékonyabb szár.
Amit viszont kiszemeltem a Carbon blade.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36079) Yeffy válasza arnikusz (#36078) üzenetére


Yeffy
veterán

"orulok", hogy nem vagyok ezzel a problemaval egyedul.

az utolso ketto nekem szemely szerint nem jon be, de ezt a Turbine-t meg meglesem valamelyik uzletben, ha tudom, koszi.

masvalaki(k)tol meg tippek?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36080) koxx


koxx
MODERÁTOR

Srácok akik nagy lencsevágó guruk, 2010-es tenbe esélytelen gyári lencsét szereznem, melyik modellnek a lencséje adja ki? Igazából nekem jó lenne egy olyan optika is ahol zeiss vagy hoya lencséből beleszabják.

(#36081) TayRol válasza Yeffy (#36077) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem van egy eladó Carbon Shift-em, könnyű, kényelmes. Esetleg nézz képeket róla, hátha. :)

(#36082) Head88 válasza koxx (#36080) üzenetére


Head88
addikt

Big Taco lencséje jó a 2010 Ten-hez. (mármint vágni)

[ Szerkesztve ]

(#36083) iamjunk válasza Yeffy (#36079) üzenetére


iamjunk
csendes tag

Korábban tapasztaltam én is ezt a kényelmetlen "nyomást", de betudtam annak, hogy viszonylag nagy és széles a fejem, és hogy nem minden modell tágult ki annyira, hogy kényelmes legyen (amik nálam nem: Jupiter, Jupiter Squared, Fuel Cell, Crosshair,...)

A kimondottan sportmodellekből nálam a Jawbone/Racing Jacket teljesít a legjobban, bringázáshoz (monti és országút), strandröpihez, SUPhoz is ezeket használom nagyjából 8 éve.
Utcára - a mostani kínálat sportosabb modelljeik közül - a Mainlink (ennek gumis a szára) és a Targetline (ennek nem) vált még be.

Gaborcsunal az utóbbi modellek próbálhatóak/elérhetők, az enyémek is tőle vannak.

[ Szerkesztve ]

Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.

(#36084) Yeffy válasza TayRol (#36081) üzenetére


Yeffy
veterán

bar nem rossz a modell, kulfoldon elek, karacsonyig nem is tervezek hazamenni, de koszi!
mi penzert arulod amugy, ha lehet tudni? nem tudom, otthon hogy mennek az araik. johet pu-ben is! :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36085) Yeffy válasza iamjunk (#36083) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem is lehet fejforma miatt, nem tudom. annyira szerintem nem nagy. :D
beugrottam ma a varosba, voltam vagy 8 helyen, sajna a Radarlock nem volt sehol :((( - mondjuk erdekes, h Oakley weboldalan meg meg siman kaphato - mint kiderult, leginkabb mar csak az utodja van, a Radar EV Path, az nem igazan jott be. Felprobaltam meg a Flak 2.0-t, az sem volt rossz.

Na mindegy, kutakodok tovabb, ha van meg valakinek javaslata, ne tartsa magaban! :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36086) neo-geo válasza Yeffy (#36077) üzenetére


neo-geo
aktív tag

A Radarokat felejtsd el, mert azok sokkal szorosabban fogják a szárak a fejed, mint egy Fuel cell. Próbáld meg [ezt] , ez nem fog szorítani, és valószínűleg párásodni sem fog.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#36087) Yeffy válasza neo-geo (#36086) üzenetére


Yeffy
veterán

Igen? Ez nem hangzik valami jol :(
A Radar EV, ami az utod, volt par percig a fejemen, az kenyelmes volt, ennyivel masabb lenne a Radar?

Nem rossz, bar nekem nem igazan tetszik, h felul nincs kerete. olyan nekem, mint ha egy £5-os 3M vedoszemuveg lenne :))
De azert utanaolvasok ennek is, koszi!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36088) koxx


koxx
MODERÁTOR

Mik jelenleg az ajánlott aftermarket lencsék? csóri tenbe kéne valami mert a gyári blk polár teljesen lehámlott.

(#36089) Head88 válasza koxx (#36088) üzenetére


Head88
addikt

A hámlást cellux/ragszalaggal nyom nélkül el tudod tűntetni.
Én egy pár splice lencsémet mentettem így.

[ Szerkesztve ]

(#36090) -Tsaba- válasza koxx (#36088) üzenetére


-Tsaba-
tag

Facebookos csoportban olvastam hogy a Revant, Walleva, Tintart bevált pár tagnak...

[ Szerkesztve ]

(#36091) Head88 válasza -Tsaba- (#36090) üzenetére


Head88
addikt

Walleva-ról van tapasztalatom. Igazi hulladék kategória a gyári lencsékhez képest. Torzít.

[ Szerkesztve ]

(#36092) Yeffy válasza -Tsaba- (#36090) üzenetére


Yeffy
veterán

egy linket ehhez a csopihoz kerhetek? :B

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36093) Head88 válasza Yeffy (#36092) üzenetére


Head88
addikt

(#36094) Yeffy válasza Head88 (#36093) üzenetére


Yeffy
veterán

koszikoszi! :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36095) m0ski válasza Head88 (#36091) üzenetére


m0ski
aktív tag

Nekem Sliverhez van Walleva lencsém, és egyáltalán nem torzít. De mástól is olvastam már ilyen véleményt, szóval könnyen előfordulhat minőségi szórás a gyártásban.

(#36096) Pasa


Pasa
csendes tag

Bocs, ha amatőr a kérés, de valaki írja le a méreteket nagyjából centiben, hogy mekkora az M, L, XL. Köszönöm. :B

(#36097) koxx válasza Pasa (#36096) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De miben?

(#36098) Pasa válasza koxx (#36097) üzenetére


Pasa
csendes tag

Hát nem is gatyában. :D
Napszemüveg fórum ez, vagy mi.

(#36099) koxx válasza Pasa (#36098) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lehet póló, pulóver, nadrág is.

(#36100) TayRol válasza koxx (#36099) üzenetére


TayRol
veterán

Síbukó...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.