Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36101) gaborcsu válasza Pasa (#36096) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Azt tanácsolom milliméterek alapján ne vásárolj szemüveget. Próba alapján kell dönteni. Ha gondolod személyesen segítek szívesen.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36102) gyurika981


gyurika981
tag

Sziasztok! Van egy Straight Jacket 12-935-ös napszemüvegem amit itt vettem Gaborcsutól. Az évek alatt a lencs eléggé viseltes állapotba került. Kérdésem az lenne honnan tudnák hozzá lencsét, szár gumit és orr gumit vásárolni? Jelenleg black irridium polarized lencse van benne, nem feltétlenül ragaszkodok ehhez a színhez de legyen polarizált irrídíumos, és passzoljon a fekete kerethez.
Köszi a segítséget, tippeket!

[ Szerkesztve ]

(#36103) Head88 válasza gyurika981 (#36102) üzenetére


Head88
addikt

Kérdezd Gaborcsut. Elvileg lencséje van hozzá. [link]

(#36104) musli26 válasza Head88 (#36103) üzenetére


musli26
tag

Sziasztok!
Még nincs Oakley napszemüvegem.
De lesz (gyűjtők rá)

A mostani napszemüvegemhez:[link]
szeretnék valami jobb fajta törlőkendőt.
Ki milyet ajánl?
Ami nem karcolja a lencsét.
Köszönöm

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#36105) Head88 válasza musli26 (#36104) üzenetére


Head88
addikt

Egy 3000Ft-os oakley microbag esetleg?

(#36106) hori13


hori13
csendes tag

Sziasztok!
X metal XX-hez keresnék orr tömítést ( Nose Bridge), ha valakinek lenne eladó akkor kérem jelezze! Csere után vissza lehet tenni a régi tüskét vagy teljesen újat kellene bele tenni, mert ha új tüske kell bele akkor olyanra is szükségem lenne. Ha esetleg senkinek sincs eladó, akkor tudnátok tanácsot adni, hogy milyet érdemes az Xx-hez rendelni? Előre is köszi!

(#36107) Head88 válasza hori13 (#36106) üzenetére


Head88
addikt

Ajánlott szétszedés után új stifteket használni.
Innen tudsz mindent rendelni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#36108) hori13 válasza Head88 (#36107) üzenetére


hori13
csendes tag

Köszi!

(#36109) Head88


Head88
addikt

Penny-hez keresek 1 pár szép állapotú Ruby lencsét (természetesen gyári oakley-t). Ha valakinek volna akkor kérem jelezze.

Köszi.

(#36110) arnikusz


arnikusz
veterán

Oakley Fuel Cell black iridium polarized daniel defense cerakote keresi új tulaját.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36111) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Létezhet olyan holbrook motogp edition amelyik ruby polarized lencsés, barna szütyős, és fekete dobozos, zöldes o jellel?

[ Szerkesztve ]

(#36112) TayRol válasza -Tsaba- (#36111) üzenetére


TayRol
veterán

nicky hayden edition? bár a leírás csak a barna szütyőig okés, fekete dobozt zöld jellel én még nem láttam.

(#36113) -Tsaba- válasza TayRol (#36112) üzenetére


-Tsaba-
tag

Bocsi, félre érthető voltam. A szárban zöld az ikon (fura hogy nem piros). A doboz csak simán fekete...

[ Szerkesztve ]

(#36114) -Tsaba- válasza -Tsaba- (#36113) üzenetére


-Tsaba-
tag

Köszi, így hogy kb beazonosítottad a boboz is stimm, mert barnás fekete. Csak még az a fura hogy "polarized" felirat van a lencsén és moto gp felirat a szárban belül (autogrammnak kéne lennie?). Remélem kapok még képeket...

[ Szerkesztve ]

(#36115) TayRol válasza -Tsaba- (#36113) üzenetére


TayRol
veterán

Kizárt. Ilyen színkavarás nem volt, hogy ruby lencse de zöld ikon. Akkor már emerald és zöld, vagy ruby és piros. Szerintem fake lesz. Főleg, hogy Holbrook... Azt hamisítják kb a leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#36116) -Tsaba- válasza TayRol (#36115) üzenetére


-Tsaba-
tag

Jah, gyanús hogy fake. Mert azt mondja az eladó hogy "nem tudom eredeti e, úgy kaptam" 😀 Minden esetre eléggé odafigyeltek a részletekre is a hamisításnál...

[ Szerkesztve ]

(#36117) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, van egy double edge napszemüvegem, melyik oakley kemény tokba fér bele?
Szeretnék hozzá venni egy kemény tokot.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#36118) miki_nrg válasza mycso (#36117) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

A large metal vaultba belefér az biztos :)

(#36119) -Tsaba- válasza -Tsaba- (#36116) üzenetére


-Tsaba-
tag

Na kiderült hogy hamis. Nem stimmel az SKU, és a szárban az ikon is közelről fura. Meg persze a színösszeállítás sem stimmel (mondjuk SKU alapján am is full piros lenne :( ). De a doboz meg a szütyő az stimm. Ill a dobozon nincs semmiféle címke, ami a típust jelölné...

[ Szerkesztve ]

(#36120) mycso válasza miki_nrg (#36118) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Köszi ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#36121) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Hozzá jutottam egy Holbrook-hoz, JW edition, de nagyon elbántak szegénnyel. A kérdésem az hogy a logo cseréről tudna linkelni egy videót valaki (vagy esetleg ragasztva van?)? Ill ha valakinek akad eredeti használt, de nem nagyon leharcolt lencseje arra lehet vevő lennék (nem tudom ezzel mit csináltak, de kívülről /is/ hámlik)...

[ Szerkesztve ]

(#36122) Head88 válasza -Tsaba- (#36121) üzenetére


Head88
addikt

Ragasztott az ikon. A hámlós lencsét ragasztószalggal lehet "javítani". Valami nyom nélkül eltávolítható ragszalagot rányomsz a lencsére és utána óvatosan lehúzod. A hámló réteget leszedi. (ez a réteg csak az antireflex bevonat, nem lesz hatással az uv védelemre)

(#36123) -Tsaba- válasza Head88 (#36122) üzenetére


-Tsaba-
tag

Köszönöm. Na majd holnap nekiállok, én azt hittem hogy ez a sokak által említett hámlás belül szokott jelentkezni.

(#36124) Head88 válasza -Tsaba- (#36123) üzenetére


Head88
addikt

Kívül - belül van ez a hámló réteg.

(#36125) -Tsaba- válasza Head88 (#36124) üzenetére


-Tsaba-
tag

Bejött a dolog, 90% lejött. A maradékkal még küzdök, még a fekete patex sem akarja lehozni...

(#36126) Head88 válasza -Tsaba- (#36125) üzenetére


Head88
addikt

Csak finoman. Ami nem jön le azt ne erőltesd. Lehámlik majd magától. Nekem egy régi oilrig szemcsim úgy hámlott le, hogy kb 3 alkalommal használtam, letisztítva eltettem egy tokba amihez évekig hozzá sem nyúltam. Pár év állástól pöttyös lett a lencse.

[ Szerkesztve ]

(#36127) -Tsaba- válasza Head88 (#36126) üzenetére


-Tsaba-
tag

Az a gond, hogy most kb megfordult az aránya ( de így még zavaró hordásnál) Max még bent a meló helyen megpróbálom két oldalúval...

[ Szerkesztve ]

(#36128) Head88 válasza -Tsaba- (#36127) üzenetére


Head88
addikt

Esetleg egy isopropyl alkohol fürdő rásegíthet.

(#36129) -Tsaba- válasza Head88 (#36128) üzenetére


-Tsaba-
tag

Okés, köszi a segítséget :R

(#36130) Head88 válasza -Tsaba- (#36129) üzenetére


Head88
addikt

Ne áztasd órákig. 15-20perc elég lesz és legyen lefedve, különben kipárolog. (99%-os) [link]

(#36131) -Tsaba- válasza Head88 (#36130) üzenetére


-Tsaba-
tag

Na ez meghozta a kellő hatást (mondjuk ilyen egészségügyben használatos törlőkendővel próbálkoztam, aminek az egyik hatóanyaga az isopropanol), plusz kétoldalú ragasztóval szépen lejött...

(#36132) Head88 válasza -Tsaba- (#36131) üzenetére


Head88
addikt

Örülök, hogy sikerült. :)

(#36133) czanga


czanga
őstag

Sziasztok. Csaladtol edesapam kapott tanacsomra egy vadiuj, uzletbol vett glossy black Fivest, grey lencsevel.
Fekete doboz, torlokendoben a szemuveg, az egyik szarara muanyag atlatszo zacsko huzva. Most lattuk, hogy a lencsek ugy fest okesak, de a keret karcos par helyen. Mennyire jellemzo ez? Ennyire konnyen karcolodik vagy kiallitott, visszakuldott darabot kaptunk kezhez?

(#36134) Head88 válasza czanga (#36133) üzenetére


Head88
addikt

A polished kereteknél gyakran megesik. (ez gyakorlatilag egy festék bevonat ami em mindig sikerül tökéletesre)

Nekem is van egy polished blk/ grey lencsés fives 3.0 szemcsim amit üzletben vettem. (kb 10 éve)
Nem kiállított darab volt mégis enyhe egyenetlenségek voltak a festésben. Viszelés közben egyáltalán nem látszódik. Egyedül a tudat lehet zavaró.lényeg, hogy a lencse hibátlan legyen.

[ Szerkesztve ]

(#36135) czanga válasza Head88 (#36134) üzenetére


czanga
őstag

Lattam is kozben, konkretan karcos. Azt mondjatok ez oke, akkor oke, de majd meg nezegetem alaposabban, aztan meglatjuk. Koszonom! 😊

(#36136) Head88 válasza czanga (#36135) üzenetére


Head88
addikt

Ha nem tetszik akkor vigyétek vissza. Tuti kicserélik.

[ Szerkesztve ]

(#36137) czanga válasza Head88 (#36136) üzenetére


czanga
őstag

Edesapamat nem fogja, engem zavarna. Sok helyen zsirfoltos volt a szar, a lencsen belul ujjlenyomat folt, es tiszta por de nem az a mezei pedig dobozban volt, a tokjaban. Eelotte csak egy ember nyult hozza aki nem fogdosta ossze, kiprobalva sem volt. Lehet OCD beszel belolem, de nekem az ilyesmi nehezebben fer bele. Ot nem hiszem, hogy zavarna, de nekem ez igy minden csak nem uj.

Ami viszont erdekes, es nekem uj:
- A jobb szar vegeben van egy pirosas made in usa vagy valami ilyesmi kocka sullyesztve
- az orrnyereg gumi boritasu

[ Szerkesztve ]

(#36138) Head88 válasza czanga (#36137) üzenetére


Head88
addikt

Akkor valószínű a szemcsi már megjárta a vitrint, és volt próbálva. Az üzleteknek nem probléma vitrin átrendezés után visszadobozolni a nem szükséges darabokat.

[ Szerkesztve ]

(#36139) czanga válasza Head88 (#36138) üzenetére


czanga
őstag

Koszi ujfent. :) Elvileg megbizhato helyrol vettek, szamla is meg van. Meg rakerestem itt is a bol nevere. Akkor ez nem nagy gond. Az orrnyereg gumi boritasa meg a made in usa felirat piros kockakent nekem ujdonsag volt. Fives 3.0 Ducati editiont hordok, azon pl meg nem volt gumi ordnyereg boritas, ebbol es online fotokbol indultam ki.

[ Szerkesztve ]

(#36140) Head88 válasza czanga (#36139) üzenetére


Head88
addikt

Az újakon már ez a piros "made in usa" felirat van. (amennyiben usa gyártású...van már kínában is gyártósor) A New Fives Squared-en már van unobtanium orrtámasz.

(#36141) Head88 válasza -Tsaba- (#36131) üzenetére


Head88
addikt

Látom már meg is hirdetted a JW Holbrookot.

(#36142) czanga válasza Head88 (#36140) üzenetére


czanga
őstag

Koszonom, tenyleg. Megkapta ido kozben es sikert arattunk. :)

(#36143) Head88 válasza czanga (#36142) üzenetére


Head88
addikt

:)

(#36144) -Tsaba- válasza Head88 (#36141) üzenetére


-Tsaba-
tag

Igen, hirtelen felindulásból. Bár beszéltem egy sráccal akinek vannak majdnem hibátlan chrome polár lencséi (csak van egy kis pötty az egyiken) olcsón. Már van is érdeklődő a keretre, ha nem viszik el akkor se leszek szomorú már a szívemhez nőtt :D

[ Szerkesztve ]

(#36145) Sh4rk


Sh4rk
aktív tag

Sziasztok.

Sajna kinőttem a Crosshair-em, ezért eladóvá vált.
Ha valakit érdekel keressen meg privátban, gondoltam előbb itt szólok.
Egyébb hirdetésben benne van. Megy majd jófogásra.

@gaborcsu: Holbrook metal pozitiv red van most raktáron?

Szép napot :R

(#36146) gaborcsu válasza Sh4rk (#36145) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Van

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36147) Sh4rk válasza gaborcsu (#36146) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Köszi,

holnap írok neked. :R

(#36148) Chris Kiki


Chris Kiki
senior tag

Sziasztok!

Hol lehet lencsét szerezni Ti Whisker szemüveghez? SKU 12-873 kellene.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#36149) gaborcsu válasza Chris Kiki (#36148) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Gyári ice polár nálam még van polcon. Rendelni már nagyon rég nem lehet gyárit.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36150) Chris Kiki válasza gaborcsu (#36149) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Az hogy néz ki és mennyi lenne?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.